Тёмный
Відділ докторантури та атестації наукових кадрів
Відділ докторантури та атестації наукових кадрів
Відділ докторантури та атестації наукових кадрів
Подписаться
Комментарии
@ilisho
@ilisho 4 месяца назад
Лучшая работа которую я смотрел
@user-qg2xz1ow6n
@user-qg2xz1ow6n 9 месяцев назад
🎉🎉🎉 молодец)
@user-yw1vq6qj9o
@user-yw1vq6qj9o 2 года назад
Павло Орестович молодець!!👍👍👍👍❤️
@forme2473
@forme2473 2 года назад
Успіхів в подальшому для Павла Орестовича!!!
@irinasakharova6472
@irinasakharova6472 2 года назад
Молодец👍😉
@user-pd2qt8nl9j
@user-pd2qt8nl9j 2 года назад
Із задоволенням прослухав доповідь цікавої дисертаційної роботи. Хочу з’ясувати декілька питань що мене зацікавили. Якими методами виділяли та типували хламідії? Як відрізнялись патоморфологічні зміни за умов зараження голубів та курей різними серологічними варіантами сальмонел? Особливо цікаво за умов інфікування S. gallinarum-pullorum. Чи тестували ізольовані штами на наявність у них бета-лактамаз розширеного спектру дії (ESBL)? Якщо так, то яким методом? Чи піддавались запатентовані штами ідентифікації молекулярно - генетичними методами? Чи тестувались ізоляти E.coli на наявність у них гемолітичних властивостей? Чи проводили диференціацію під час патоморфологічних досліджень колігранулематозу та туберкульозу птахів?
@user-ti4ee3ix2q
@user-ti4ee3ix2q 2 года назад
Доброго дня, стосовно Ваших питань: Виявлення та типування хламідійної інфекції проведено методом ПЛР реакції у Полтавському інституті свинарства (дуже допоміг в цьому Ігор Миколайович Ксьонз). У більшості випадків у голубів реєстрували хронічний сальмонельоз та ешерехіоз на відміну від експериментального зараження курей, за якого було встановлено гострий патологічний процес. За умов інфікування S. gallinarum-pullorum виявляли вогнищевий некроз паренхіматозних органів (печінка, селезінка), перикардит з відкладенням фібрину, застійні процеси та пневмонії, слизова кишечника запалена. Стосовно дослідження антибіотикочутливості, то було використано препарати першого ряду (ампіцилін, ципрофлоксацин) та додаткові препарати (гентаміцин, канаміцин, стрептоміцин, цефаклор) згідно рекомендацій "Визначення чутливості мікроорганізмів до бактеріальних препаратів" N 167 від 05.04.2007, рекомендації інституту клінічних та лабораторних досліджень (CLSI) 2020. Виділення та диференціація бактерій здійснювалась у Регіональній державній лабораторії держпродспоживслужби в Полтавській області. Дякую за проявлений інтерес до роботи.
@user-pd2qt8nl9j
@user-pd2qt8nl9j 2 года назад
@@user-ti4ee3ix2q Дякую за Вашу відповідь. Був добре знайомий с паном Ксьонзом. Але ж цікаво було б встановити серед ізольованих штамів продуцентів бета-лактамаз розширеного спектру дії та визначити наявність у них гемолітичних властивостей. Чи зберігаються у Вас на даний момент отримані ізоляти? Є перспектива спільних досліджень. Бажаю Вам успіхів.
@user-kg6ky4em1i
@user-kg6ky4em1i 3 года назад
Не зря учили, да и исследования пригодились от МВ ....
@user-wv2lc4tc3y
@user-wv2lc4tc3y 3 года назад
Такая.дочь Гордость Родителей.
@user-wv2lc4tc3y
@user-wv2lc4tc3y 3 года назад
Такая Дочь У Папы.