Тёмный
tangerine-pank
tangerine-pank
tangerine-pank
Подписаться
Реле затримки XY-018
4:40
14 дней назад
Акумулятори з OLX LG M58T
5:54
Месяц назад
зарядна станція 1 кВт
15:07
3 месяца назад
Розібрав АВР TOMZN
10:50
3 месяца назад
АВР TOMZN для інвертора
15:01
3 месяца назад
Опір USB кабелів
14:38
7 месяцев назад
Комментарии
@andriy4353
@andriy4353 11 часов назад
В мене такі ж працюють з двома акумами з старої батареї ноута які мають залишкову ємність ~1100. На таких акумах роутер 12в Xiaomi 4А працює десь 3 години. Розряд до 2.9 -3.0 вольти і вирубується роутер. На повному заряді вмикається синій діод притому на акумах 4.18 вольт. Була проблема коли відновлювалось електропостачання роутер не стартував і на виході було 5 вольт, причому заряд акумуляторів відбувався. Проблему вирішив сильнішим блоком живлення який видає 5в 2.5 ампери БЕЗ протоколу QC. На UGreen QC2.0 не працювало адекватно. Тестую 2 день, міряю час від часу вольтаж. Доповню відгук у разі змін.
@danhad
@danhad 21 час назад
Твоя проблема в том, что у тебя есть динамометрический ключ! Как ни странно)) На самом деле шпильку нужно садить на контактную пасту, а гайку закручивать обычным рожковым ключом до всрачки. При этом шпильку нужно обязательно!!! держать от прокручивания шестигранником. И никогда не слижет резьбу и натяг будет значительно сильнее.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 21 час назад
@@danhad сенк, я вже давно зібрав і забув)
@danhad
@danhad 21 час назад
@@tangerine-pank ​@tangerine-pank да я понял. Просто бросилась в глаза эта вопиющая ошибка. Нельзя такие слабые резьбы затягивать без удержания шпильки ключом. А головка не позволяет этого сделать. В общем получил ты кучу гемора на ровном месте)
@vidivana
@vidivana День назад
У 8-му пункті в описі виправте "паралельно" на "послідовно"
@slava5793
@slava5793 День назад
Дякую за відео!
@nick-firstest
@nick-firstest 2 дня назад
Де знайти або як підібрати на MSI(gf66) ноутбуки тригер зарядки у них там особливі тригери ж повинні бути?
@slava5793
@slava5793 2 дня назад
Дякую за відео!
@user-ik7mm8qz7q
@user-ik7mm8qz7q 2 дня назад
Добридень, підкажіть будь ласка. В мене інвертор Datauboss.Я хочу змонтувати автоматичну систему через АВР. В цього інвертора імпульсна кнопка вмикання. Якщо підʼєднати контакти до АВР (сухі контакти) то вони просто замикаються, а сам інвертор вмикається та відразу вимикається. Що можна впаяти в цей ланцюг, щоб до інвертора надійшов тільки імпульс при замиканні сухих контактів, та другий імпульс при розмиканні сухих контактів?
@lmlmoda
@lmlmoda 2 дня назад
При перемиканні не акумулятор, є пауза подачі електрики, як можна цьому запобігти, щоб прилади не вимикались.
@ALmmcawiojbjhprepo
@ALmmcawiojbjhprepo 2 дня назад
Цікаво чому не роблять запобіжники з пружиною. Здавалося б, береш простий анл, и додаєш пружину. При згорянні плавкої вставки пружина просто фізично віддаляє контакти одне від одного, щоб погасити дугу.
@nick-firstest
@nick-firstest 2 дня назад
Ну як завжди прекрасне відео)
@tangerine-pank
@tangerine-pank 2 дня назад
@@nick-firstest дякую за прекрасний комент)
@papazoff
@papazoff 3 дня назад
В мене 2 шт, на обидвіх 4В на клемах.
@Dalasal85
@Dalasal85 3 дня назад
а як ви без діодів підключали струм від павер банка якщо самі говорили, щоб стум не повернувся потрібен діод який недасть це зробити, а самі підключали без них ?
@phystimn
@phystimn 4 дня назад
Якщо вже маєте динамометричний ключ (точніше, "голівку"), зробіть простий експеримент: візьміть шматочок алюмінієвої шини, наріжте різьбу, вкрутіть шпильку, і поміряйте, який момент потрібен, щоб різьбу зірвати. Потім - аналогічний експеримент, але якщо шпилька на фіксаторі. Принаймні, у мене при таких "дослідах" особливої різниці не було... Ще один момент - якщо наносити фіксатор в різьбу, то що потім триматиме силу натягу, коли гайка на шпильці вже буде затягнута? Виходить, що прошарок фіксатора, тобто якийсь певне що полімер, який хз які матиме пружні властивості (а отже, і притиснення з'єднувальної пластини) з плином часу. Без фіксатора принаймні у нас натяг вздовж осі шпильки забезпечує невелика деформація, але хоча би металу...
@AndrewGarageU
@AndrewGarageU 4 дня назад
як розраховували стиснення? цікаво. чи просто стягнули і все?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 4 дня назад
@@AndrewGarageU не розраховував щоб вийшло 300kgf, просто стянув, щоб купи тримались)
@AndrewGarageU
@AndrewGarageU 4 дня назад
@@tangerine-pank зрозумів
@user-bd3bv9go6d
@user-bd3bv9go6d 5 дней назад
Дерьмо! Из 6 купленных 5 трупов! То разряжает, то не заряжает, то пере заряжает, то просто мертв. Любителям поковырять отдам по 30 грн. в одни руки все.
@user-bd3bv9go6d
@user-bd3bv9go6d 5 дней назад
Дерьмо! Из 6 купленных 5 трупов! То разряжает, то не заряжает, то пере заряжает, то просто мертв. Любителям поковырять отдам по 30 грн. в одни руки все.
@bolec1969
@bolec1969 5 дней назад
Можно ли держать данный источник бесперебойного питания постоянно включенным в сеть. Не вредно ли это для аккумуляторов?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 дней назад
@@bolec1969 є теорія, що акумулятори, які постійно знаходяться в стані заряду на рівні 100% швидше деградують. І також є багато позитивних відгуків, що люди собі купили, поставили акуми і все на цьому , і кажуть що працює ідеально. Моя особиста думка, що цей упс погано впливає на життєвий цикл акумулятора, і якщо б я його використовував то б ставив туди акуми які не шкода.
@NERObot5800
@NERObot5800 5 дней назад
З приводу підключення проводу bms можу порадити зачистити кабель на довжину гільзи роздітити жили порівну на два рівних пучки і обжати двома клемами, виходить досить акуратно особливо якщо завчасно нарізати термоусадки, і тоді до bms ітиме один дріт з двома накінечниками і не треба ніяких пластин👍
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 дней назад
@@NERObot5800 цікавий варіант, дякую за інформацію
@NERObot5800
@NERObot5800 4 дня назад
@@tangerine-pank собі так робитиму, кабель 25 або 40 кв, на bms-же не обовʼязково паралельно закручувати клеми, можна їх трохи звести разом і все буде чудово працювати.
@alexandrijchuck817
@alexandrijchuck817 5 дней назад
13:34 - ні, не парадокс. Якщо брати мідні, то у прямокутних менше загальний опір тому що площа перекриття контактів більша ніж у скруглених. Ну і взагалі логічно. Опір був би рівний сумі якщо Ви їх якось зварили торцями. А у алюмінію, мабуть, повилазили проблеми алюмінію.
@Oleksandr1671
@Oleksandr1671 5 дней назад
Дякую за відео, але, у Вас щось не то з зарядним пристроєм, іскри не повинно бути (у мене не має), коли не вірна полярність і коли зу не підєднан до акб і замикаєм крокоділи на дісплеї нічого не повинно бути (вони в повітрі, дивимось схему зу), у мене спрацьовує захист від короткого замикання коли пристрий підєднан до акб, був у мене один акб грубо кажучі з КЗ і спрацював захист і була відповідна індікація на дісплеї, Слава Україні!
@user-rk5mu8uv6s
@user-rk5mu8uv6s 5 дней назад
Після іскор в результаті неправильної полярності зрозумів, що це повна шляпа, а не зарядка.
@wusm822
@wusm822 5 дней назад
Краще замість "бананів" ставити роз'єм XT-60, тоді на цьому з'єднанні не буде переполюсовки. І мабуть не зайвим буде плюсовий дріт під'єднати через запобіжник (автомобілбний наприклад).
@dimatall
@dimatall 5 дней назад
На комірки 230А виходь анл і мрбф не підходять бо струм 12с буде більше за 10кА?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 дней назад
230А *12С = 2760А =2,8кА Запобіжник Blue Sea Systems MRBF 5187 має Interrupt Capacity 10000A @ 14V DC 5000A @ 32V DC 2000A @ 58V DC
@dimatall
@dimatall 5 дней назад
@@tangerine-pank дякую. Ше цікаво чому це рахується через струм комірки і міфічна цифра 12. Якщо рахувати через закон Ома поділити напругу на опір комірок (3.2*4)/(4*0.0003) виходить 10 кілоампер.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 дней назад
@@dimatall ці міфічні 12С є результатом декількох практичних досліджень із КЗ ліферів, де дійшли такого висновку, що він сягає 10-12С приблизно. Десь в описі відео, чи в дописі є посилання на результати цього дослідження . 0.3мОм то імпеданс, а опір постійному струмові, певно, буде дещо інший. Як би там не було, я на якісь більш конкретні дослідження не натрапляв, і на тематичних форумах також схоляються до того, що струм кз ліфера десь 10-12С, тому й така міфічна цифра 😉
@dimatall
@dimatall 5 дней назад
@@tangerine-pank добре тоді опираючись на ці дані в збірці 230аг 4s струм кз буде 2.8кА скорше всього?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 дней назад
@@dimatall так, швидше за все. Можете ще пошукати інформацію по КЗ на ліферах, якщо щось буде цікаве, чи спірне - кидайте сюди, буде цікаво ознайомитися
@SlavicOliyar
@SlavicOliyar 6 дней назад
1) в Китае эта резьба используется для крепления балансировочных проводов, а токовые шины варятся лазером. 2) для соединения алюминий/другой металл давно есть контактная паста 3) если восстанавливаете резьбу - используйте резьбовые вставки(вместе с контактной пастой) так вы уменьшите нагрузку на алюминиевую часть резьбы для интереса - после восстановления резьбы на всех 8 ячейках, с алюминиевыми шинами общее сопротивление сборки получилось 2,6 мОм
@colinmcrae007
@colinmcrae007 6 дней назад
Червона плата DC UPS на 24Вт + акум на 10Аг + зарядка для 2S акумів - тримає 10+ годин і заряджається за 3 години з 0 до 100) і по ціні в 5 разів дешевше. Є наскрізний режим і безшовне перемикання без перезавантаження обладнання!
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 дней назад
@@colinmcrae007 супер рішення, вітаю) Але, то літій-іон, а тут ліфер. 10Аг акум це максимум 120Вт, при навантаженні 15Вт не буде там 10+ годин + втрати на перетворенні із 2s по входу на 12В по виходу. Зарядка дуже довга, треба 2 години, не 3. Наскрізний режим тут також є, а вимог до безшовного перемикання немає - для того, хто буде користуватися це не критично. У ващому варіанті, акуми будуть постійно в стані 95-100% SOC, а в мене заряджатимуться, лише коли SOC буде 50%. Не в 5 раз дорожче - порахуйте життєвий цикл літій-іонних акумів, тимпаче постійно заряджених, і літерних, які експлуатуються в майже ідеальних для них умовах) Але, кожен собі підбирає рішення, яке максимально відповідає його вимогам.
@user-rh8ix1mh3c
@user-rh8ix1mh3c 2 дня назад
​@@tangerine-pankКоли SOC після першого ввімкнення роботи від аккумулятора залишиться 51% то при ввімкнені електрики вони не будуть заряджатися. Тоб то в такому стані залишаться. А чи на другий раз залишок їх заряду вистачить,як що електрики наприклад довше не буде? Я думаю що ні.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 2 дня назад
@@user-rh8ix1mh3c якщо після першого ввімкнення soc буде 51%, то цього вистачить на 8 годин роботи, після чого треба зарядка, якщо світла не буде більше 8 годин, тоді не зарядиться. Пристрій розраховано на 8 годин робота в 2 год зарядка.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 2 дня назад
Саморозряд у ліфера 3% в місяць, і від 51 до 0% вистачить часу аби він десь зарядився до 100%
@papazoff
@papazoff 6 дней назад
А підкажіть, які провода липше припаювати до виходу, 0.5 хвате або брати 1кв, чи більше?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 дней назад
до виходу - там не більше 6Вт на виході - тобто 0,5А на 12В , з головою і 0,2 вистачить.
@lischkowitschw
@lischkowitschw 6 дней назад
Добрий день,а скажіть будь ласка як вибрати поточним попередньо налаштований режим ,від моменту включення!,не можу наразі розібратись
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 дней назад
я таким не користуюсь - щоразу налаштовую , бо використовую під різні задачі. Але тут є можливість зберігати налаштування в пам'яті, а потім обирати із збережених - на сторінці товару в опису є інструкція як це можна зробити і як ним користуватись
@aleksejanatolievih9847
@aleksejanatolievih9847 7 дней назад
А 400 гривен за что? Плата 3608 ,15-20 грн., плата зарядки 25 грн , холдер аккумулятор 13 грн., аккумулятор 50 грн(б/у) , штекер 5,5х2,1 7-10 грн., шотки 3 грн., итого 120 грн. Где ты взял стоимость 400 гривень? Или это цена для лоха который напишет "продай мне такой" ???
@tangerine-pank
@tangerine-pank 7 дней назад
@@aleksejanatolievih9847 300, дивись на дату відео, а тоді умняка включай, тоді 18650 днем з вогнем не найти було. Я не торгую ними, якщо що) + акуми нові , а не б.в.
@VolodymyrKrupa
@VolodymyrKrupa 7 дней назад
Компактність - така собі перевага. Потрібне безшовне живлення низьковольтних пристроїв, автономно протягом 24 годин, з зарядкою акумів з 0% до 100% за дві години. Так щоб воно працювало протягом багатьох років.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 дней назад
ця штука такі задачі не в силах виконати )
@fpvart193
@fpvart193 8 дней назад
Джерело ПЕРЕБІЙНОГО живлення? Серйозно? ))))
@tangerine-pank
@tangerine-pank 8 дней назад
@@fpvart193 ну а як же, живить з перебоями 😂😂😂
@user-ym3oi1bn8h
@user-ym3oi1bn8h 8 дней назад
А як що під'єднання 2 блоки живлення для швидкого заряду ?шо буде?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 8 дней назад
@@user-ym3oi1bn8h швидкість заряду обмежена можливостями плати ТР4056 - максимум 1.2А
@S0loveyko
@S0loveyko 8 дней назад
То дбж чи дпж?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 8 дней назад
@@S0loveyko певно, перебійне живлення, мб джерело резервного живлення 😂😂😂
@S0loveyko
@S0loveyko 8 дней назад
@@tangerine-pank пайдьот 😄
@OlehKM
@OlehKM 8 дней назад
А не можна додати конденсатори на вихід, щоб не було перевантаження?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 8 дней назад
@@OlehKM якщо треба безшовно, то необхідно іншу схему шукати
@xssmd5
@xssmd5 8 дней назад
Супер! А не пробував додати діод, для безшовного перемикання?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 8 дней назад
@@xssmd5 там за перемикання відповідає плата, я хз куди той додавати 😂
@keleriuss
@keleriuss 8 дней назад
а як там діод допоможе?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 8 дней назад
плата переключення на резерв та контроль зарядного пристрою s.click.aliexpress.com/e/_Dl2jeAj реле s.click.aliexpress.com/e/_DlhSaJN dc степ даун 300Вт s.click.aliexpress.com/e/_DDWcy5h зарядний пристрій s.click.aliexpress.com/e/_DDeVIVh
@user-jq8ci7dr1s
@user-jq8ci7dr1s 9 дней назад
найкращий огляд
@CSergV
@CSergV 9 дней назад
Яка ж морока з цим М4 в алюмінії.... Собі взяв комірки з отворами М6 з вставками з нержавійкі. Сподіваюсь це нормальне рішення. За відео дякую. Корисна інформація.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 дней назад
можливо, ті елементи також були на М4, а потім туди всверлили втулки сталеві під М6
@CSergV
@CSergV 6 дней назад
@@tangerine-pank Скоріш за все так і було. Нарешті до китайців стало доходити, що струм у сотні ампер і соплива алюмінієва різьба речі не дуже сумісні.
@user-yd7tj9ei9d
@user-yd7tj9ei9d 10 дней назад
Запобіжники плавкі серії ПН2П призначені для захисту електроустановок і електричних ланцюгів змінного струму напругою 380/220 В промислової частоти 50 і 60 Гц і постійного струму - 220 В у разі коротких замикань і перевантажень.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 дней назад
типу, підходять для використання в такій системі?
@user-yd7tj9ei9d
@user-yd7tj9ei9d 10 дней назад
За допомогою плавких запобіжників серії ППН-1 здійснюється захист електричних мереж - змінного струму частотою 50 Гц напругою до 660 В і постійного струму напругою до 440 B. Крім того використовуються і для захисту електрообладнання промислових установок.
@user-yd7tj9ei9d
@user-yd7tj9ei9d 10 дней назад
12В дугу практично не тягне. Можна спокійно будь який промисловий запобіжник ставити.
@GEVAK
@GEVAK 10 дней назад
Не хочу вас розчаровувати, але цього можна не робити 😅 Відео було прикольне. Аж притих в очікуванні коли коротнете шпильки🙊
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 дней назад
@@GEVAK я зробив один раз і до цих пір все ок)
@wescor8365
@wescor8365 День назад
Можна до 3,65 не заряджати Набрав 3,55 Зібрав в 4с Поставив на 14.5 на зарядку Потім поміряв І окремо кожну банку догнав до більшої ​@@tangerine-pank
@Ivan-d2p7w
@Ivan-d2p7w 11 дней назад
Кабель до роутера коштує менше долара, для чого шось майструвати :)
@tangerine-pank
@tangerine-pank 11 дней назад
@@Ivan-d2p7w ти на дату відео подивись, тоді було інакше, і кабелі коштували дорожче за роутери)
@INTRUST
@INTRUST 11 дней назад
Теж перед покупкою, досконало не вивчив це питання, що Solar energy це основне живлення. Коли вже підключив, тоді все зрозумів. Також повівся на цей модуль затримки. Також розбирав, хотів переробити плату. Зрозумів що без танців, не зробити. Запаяв колодку на місце, все зібрав до купи. Щоб не переробляти все, можно мережу до AR, а інвертор до BR, через окреме реле затримки😂. Нема сенсу купляти такий авр, як що у вас мережа основне живлення
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 дней назад
так, треба перед покупкою з десяток відео глянути, інструкцію почитати, а потім вже щось брати, але воно не завжди так працює, як собі плануєш)))
@AcademFi
@AcademFi 11 дней назад
Посилання не працює. Як називається плата ?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 дней назад
s.click.aliexpress.com/e/_DdpFQkB Type-C 15W 3A 18650 Lithium Battery Charger Module DC-DC Step Up Booster Fast Charge UPS Power Supply / Converter 5V 9V 12V
@Igvash-w
@Igvash-w 11 дней назад
Доброго дня. У мене при нормальній роботі (ON) у нижньому рядку дисплея циклічно змінюються значення потужності, ємності, спожитої енергії та часу роботи. Не знаєте як зробити так щоб відображався тільки один параметр, наприклад Wh? Короткочасне натиснення енкодера не допомагає....
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 дней назад
в мене по короткому натисканні на енкодер просто перемикає між показниками, немає такого циклічного режиму. Попробуйте запитати в продавця
@Frombraintoheart
@Frombraintoheart 12 дней назад
накупив іграшок - інвертор, ліфери на 2800 Аг, жеку бмс 300 вт... надивився відосів... тепер боюся збирати(. Хто може допомогти за гроші?
@ureczsela
@ureczsela 9 дней назад
@@Frombraintoheart якщо жека бмс 300вт))то хай хтось дійсно збере Вам за гроші, бо може буть біда
@paradisedog2888
@paradisedog2888 12 дней назад
Підкажіть, чи можливо, та і чи є сенс робити дбж без збірки до 12в, використати просто один акум великий, де 3.2в, а на вихід давати плату повишайку на 12в(щоб не бавитись і шукати одинакові акуми з однаковим опором і ємністю)??😅 Навантаження, яке потрібно підключити 12в до 6А. Акум 30-40Аh
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 дней назад
краще зібрати 12В , ніж набирати по 3,2В і повишати до 12В - ефективність такого підвищення в кращому випадку сягне 60% - інше в тепло піде. Крім того, ще треба знайти таку повишайку яка видасть 6А при 12В
@nifelin1
@nifelin1 12 дней назад
Але скільки бачив 105 б грейд давно там немає.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 дней назад
ооо, так то коли було ще