21 день назад
Комментарии
@baze3SC
@baze3SC 3 дня назад
Presilovky sú dlhodobý problém. V našej povahe je ponúkať sa a váhať so strelou, to sú veci ktoré zabíjajú moment prekvapenia. Napr. inak dobre hrajúci Nemec mohol veľakrát páliť z prvej, ale miešal puk. Ďalší problém je, že sme bolí po štvrťfinále tretie najtrestanejšie mužstvo na turnaji. Napr. tretiu tretinu proti Kanade sme namiesto tlaku začali 4-minútovou oslabovkou čo stojí nielen sily, ale aj drahocenný čas. Veľmi sme trpeli aj na premieňanie šancí. Mužstvo sa nadrie s nulovým výsledkom a potom súper z protiútoku dá gól. Taká vec dokáže hráčov psychicky zdeptať.
@JB-je3rx
@JB-je3rx 4 дня назад
Úspech, neúspech. Je to realita. Zoberme mužstvá ako Česi, USA, Kanada, Švédsko, Fínsko, Nemecko, Švajčiarsko. Kvalitou sú pred nami. Môj odhad pred MS bolo umiestnenie 8 - 10 miesto. Tak to aj dopadlo. Buďme radi, že zatiaľ nehráme o zostup.
@altavelmcnamara
@altavelmcnamara 3 дня назад
Myslím, že hrajete dlouhodobě o něco lépe jak Němci. Kdybyste zlepšili tu tragickou přesilovku, tak jste zase někde jinde.
@patrikvrastiak9843
@patrikvrastiak9843 4 дня назад
KEBY DALI SO TOHO SRDCE ALE NESETRIA SA ZIDNA tymova praca Češi hrali jednotne bez respektu a zasluzene vyhráli doma nieco fantasticke A CO JE FAKT HRALI VZDcky cely zapas ne 1 abo 2 tretiny ale 3 stale nasi toto nevedia nechápem
@bortak194
@bortak194 4 дня назад
Výber niektorých hráčov nebol dobrý, treba sa držať zásady : Vyberať hráčov podľa aktuálnej formy a zdravotného stavu. K hl. trénerovi a jeho asistentom : Ak sa nedarí, nebáť sa robiť zmeny vo formáciách, najmä v zápasoch proti relatívne slabším súperom. Zlepšiť motiváciu hráčov pred a najmä počas každého zápasu. Ak neviete ako, tak sa pozrite napr. : Na režírovanie zápasov pod vedením trénera J. Šuplera. Odporúčam zaradiť do realizačného tímu psychológa alebo mentálneho poradcu. A poučiť sa od Čechov vo výbere, štruktúre a počte asistentov hl. trénera.😀
@miroslavsvana2384
@miroslavsvana2384 4 дня назад
Dobrá analýza. Všimol som si u našich že väčšinou skvele hrali prvú tretinu ale potom už len v ostatnom čase hrali horšie až skoro mi pripadali unaveny. Proste už nemali šťavu alebo elán. Neviem čím to je a nechcem špekulovať. Ináč dal by som im ako tímu v celom vystúpení takú 3