😮
Kur Artūrs šilovs
@norashizm
@norashizm Год назад
0:54 tiešām komentētājs neredz,ka no Jaka metiena vārtus guva Ābols?! - paskatieties,kā ripa mainīja virzienu...bet nu tādi mums "profesionāli" komentētāji...vārtus guvušais Ābols esot vienkārši noslidojis gar Hetaņī🤦‍♂
@aleksandrs42069
@aleksandrs42069 Год назад
Tā ripa ir sīciņa un ātri gāja, kā lai to tik labi redz?
@dakijs8
@dakijs8 Год назад
Skatos "profesionāli" dīvānā pirdēji mums arī netrūkst
#### ko jūs runājat galvenais ka ripa ir vārtos
@ingars31
@ingars31 Год назад
morālie k.opļi no rf saka,ka mēs esam fašisti,un nacisti,tad kāda mārutka pēc LAT izlasē spēlē romi-čigāni,kas ir neatliekama mūsu nācijas daļa,kā pilsoņi???
@pr0gadget
@pr0gadget 2 года назад
Nekas personīgs, bet autors laikam caur palagu ir taisīts :/ - Priekškam 13min video, ja rezultāts jau ir skaidrs pēc virsraksta jau otrajā minūtē.. pēc tam vēl 10 minūtes lieks sūds - nu na*uj :)
@norashizm 2 года назад
Olimpiādē jāpaveic kas līdzīgs - no jebkuras situācijas lādējam tik iekšā! Latvieši var! Mūsējiem izdosies! 🇱🇻💕🔥🔥🔥
@norashizm
kopš krievi khl ieviesa,ka komentētāji nedrīkst pārāk atbalstīt savu komandu,ka jābūt neitrāliem,tā sākās šis murgs,ka nevis latviešu hokejisti ir tik profesionāli,bet gan tur pretinieks vājš, tur ripa veiksmīgi atleca, bet ne jau Indrašis pateicoties labai piespēlej un savai meistarībai apspēlēja 3 pretiniekus un iemeta, bet izrādās vārtusargs slikti nostāvēja...CIK VAR šo stūlbumu propogandēt,ka nevis mēs paši,ar savu meistarību uzvaram,bet tikai pretinieku nemākulības vai citu apstākļu dēļ? Un protams,kā iemet pretinieks,tā sāk teikt "cik ļoti meistarīgs metiens". tas ka anatolijs atbalsta krievu dopingistus, ir viena lieta - viņš tomēr no vateņu paaudzes,bet žēl,ka arī jaunie gvelž līdzīgu neloģiku un tad brīnamies, ka latviešiem ir zema pašapziņa/ Kamēr būs šādi urlaini anatoliji,tikmēr latviešu pašapziņa necelsies *Žēl,ka vairs nepielaiž komentēt Jēkabsonu - viņš manuprā ir labākais bet Paldies par video! Prieks atcerēties! AIZIET Latvija!🇱🇻💕 🔥 🔥 🔥