Тёмный
AIMM
AIMM
AIMM
Подписаться 3,5 тыс.
Вітаємо в нашому архітектурному блозі!
AIMM - це команда професіоналів у галузі архітектурного проектування, інжинірингу та урбаністики, яка втілює проектні рішення у життя.
Автор каналу - Анна Іскіердо - співзасновніця та ідейна сила архітектурного бюро AIMM, краща архітекторка України.
CottageTown Natural / Irpin
10 месяцев назад
Комментарии
@timmygame11
@timmygame11 22 дня назад
😊 а меня информация что там цепной мост николаевский 🤬
@MariiaMizeretska
@MariiaMizeretska Месяц назад
😢 заголовок українською, а відео мосkoвською , здивували , бажання дивиться далі нема
@DavidShevchuk
@DavidShevchuk 4 месяца назад
коли в 2024 дивишся це відео і на 11:10 посміявся)))
@СергейТитяков-й9ж
@СергейТитяков-й9ж 4 месяца назад
Реалізовано. Дніпро ЖК Башні 2003-2005. Дуже не якісне, та не долуге рішення.
@Олег-л2о9п
@Олег-л2о9п 4 месяца назад
Какие плюсы такой системы учёта в отличии от тепло/холодно счётчика ?
@Иванши98
@Иванши98 4 месяца назад
Дуже погано, що для того щоб продати, можна знехтувати здоров'ям людей. А так загалом LG якісне обладнання і цікавий проект. Дякую за відео. Якщо надасте комментарій, стосовно розрахунку ПДК фреону, по моєму зауваженню, буду вдячний.
@Иванши98
@Иванши98 4 месяца назад
А чи знають мешканці в цьому будинку, що при розгерметазації системи в одній з кімнат, кількість фреону яка попаде в кімнату достатня для того щоб людина вмерла. Це порушенням ДБН по ПДК фреону у випадку розгерметизації. В інструкції самого виробника LG про це сказано. Тепер всі власники квартир купили собі газову камеру і є ризик не проснутися колись.
@syiroks
@syiroks 4 месяца назад
Мост Сіті у Дніпрі теж з центральним кондиціонуванням. Збудований ще у 2007
@ukrainiansubarer7767
@ukrainiansubarer7767 4 месяца назад
А супутникову тарілку, три штуки можна, на кожному вікні?
@SM-xw5ho
@SM-xw5ho 4 месяца назад
Знайшли чим здивувати
@dyn-np7yq
@dyn-np7yq 4 месяца назад
Цегла приберіть з-під лапи рами))) СОР при -15 корейці ніколи не дадуть, не брешіть собі, ні клієнтам. Яку температуру зовнішнього повітря використовували для літнього періоду? Щоб не виявилося як на Тар'яні, замість необхідних 10 кВт холоду подається 6кВт) І ви прив'язали людей до однієї марки, шантажуватимуть ціною - монополія. Канальні блоки корейців не відрізняються від китайців. По управлінню-диспетчеризації - тебе зможуть завжди відключити)))
@eduardsuprunov4491
@eduardsuprunov4491 4 месяца назад
Данні по СОР є для всього діапазону температур, до -25С Всі данні є в Product Data Book або програмі підбору Якщо можна, деталізуйте будь ласка Ваше питання , я з радістю відповім Якщо є час та бажання, можемо організувати для Вас тренінг в нашій Академії Кондиціювання LG
@eduardsuprunov4491
@eduardsuprunov4491 4 месяца назад
Для теплого періоду приймалася розрахункова температура +35С
@Technoboltic
@Technoboltic 4 месяца назад
Увага, питання! А звідки живляться внутрішні блоки? Скоріш за все, з щитів квартир? 😜
@eduardsuprunov4491
@eduardsuprunov4491 4 месяца назад
Так, все вірно Внутрішні блоки живляться від квартирних щитів
@Technoboltic
@Technoboltic 4 месяца назад
@@eduardsuprunov4491 а що буде, коли мешканці, від'їжджаючи у відпустку, наприклад, або для проведення якихось робот знеструмлюють квартиру? 😜 Ризикну спрогнозувати "Е5" 😎
@Technoboltic
@Technoboltic 4 месяца назад
​@@eduardsuprunov4491А що буде, коли одна квартира з поверху вимкне живлення, від'їжджаючи у відпустку, або для проведення якихось електромонтажних робот?
@Technoboltic
@Technoboltic 4 месяца назад
А що буде, коли одна з квартир вимкне живлення, від'їжджаючи у відпустку, або для проведення якихось робот по електриці? Весь поверх з цієї системи встане по "Е5"?
@Technoboltic
@Technoboltic 4 месяца назад
@@eduardsuprunov4491 так що, все ж таки, зі зникненням живлення і помилкою зв'язку? 🧐
@MrChermander
@MrChermander 4 месяца назад
А за них платити за ринковими тарифами на електрику?)
@eduardsuprunov4491
@eduardsuprunov4491 4 месяца назад
Побутовий тариф
@MrChermander
@MrChermander 4 месяца назад
Тоді ок, цікава як це оформлено.
@troll2585
@troll2585 4 месяца назад
Брехуни! У Дніпрі з 2005 вже працює 😂
@AIMM_VLOG
@AIMM_VLOG 4 месяца назад
Підкажіть, про який житловий комплекс у Дніпрі йде мова?)
@troll2585
@troll2585 4 месяца назад
@@AIMM_VLOG ЖК фестивальний. Перша черга від 2005 року.
@katieartspace
@katieartspace 4 месяца назад
Вітання! Це дуже добре. Крок вперед 👌
@AIMM_VLOG
@AIMM_VLOG 4 месяца назад
Дякуємо!😊
@ОлександрТокаренко-й2е
Дуже цікаво! Молодці давайте ще більше не типових устарілих рішень )
@AIMM_VLOG
@AIMM_VLOG 4 месяца назад
Дуже дякуємо! Стараємось 🎉
@andreynikolaienko4970
@andreynikolaienko4970 4 месяца назад
Ну як перший, "красунчика" на Грушевського 9А збудували здається в 2007 році) теж преміум ЖК і точно без кондиціонерів на фасаді. Taryan towers і т.д. і це тільки по Києву. Правльніше було б скзати що це перший ЖК з централізованим кондиціонуванням на основі фреонових мультизональних систем.
@eduardsuprunov4491
@eduardsuprunov4491 4 месяца назад
Погоджуюсь👍
@kyivtransbud
@kyivtransbud 5 месяцев назад
Абсолютно з Вами згодні! Ми будуємо промислові будівлі і часто підмічаємо подібні моменти та вчасно їх виправляємо. Скажемо по правді - саме через 100500 правок замовника, переносів, перепланувань... недосвідчені архітектори і допускають такі помилки. А от у досвідчених - це рідкість. Хоча тверезий погляд зі сторони ніколи не завадить. Ми категорично проти будівництва старих недосконалих проектів, дещо підправлених під нові вимоги: застарілі планування, відсутність підземних парковок (хоча є всі умови їх застосування), неефективне утеплення, відсутність благоустрою, максимальне поєднання всіх пом'якшень норм та здешевлення будівництва і тому подібне. Вже на стадії первинного огляду наші інженери все помічають і задаються питаннями: - А чи будемо ми гордитись цим об'єктом? - Ми будемо ОЦЕ додавати собі в портфоліо? - Чи потрібні там ці нарікання і "згадування не злим тихим" нових власників та користувачів? Тому і відмовляємо потенційним замовникам, якщо ті не погоджуються на зміни. Ті, хто тяжкою працею збудував своє ім'я, вже не хочуть його бруднити!
@AIMM_VLOG
@AIMM_VLOG 5 месяцев назад
Радіємо чути однодумців! Тільки на основі таких підходів ми маємо Розбудовувати Україну!
@Illiasydorov
@Illiasydorov 5 месяцев назад
Варто зазначити ще те, що не кожна будова передбачає в своєму проекті сценарій евакуації ММГН під час пожежі ліфтами. На цей випадок потрібен ліфт пожежний ЛТПП згідно EN81-82. Це не просто вогнетривкі двері, а спеціальний режим роботи з додатковою ізоляцією кабіни ліфта та електрики для гасіння вогню під час пожеж на поверсі або евакуації ММНГ під час пожежної тривоги. Згідно діючих норм при поверховості до 45 метрів у житлі і 22м у офісах і відсутності паркінгу аж до -2 поверху є можливість не закладати ліфти ЛТПП, цим користуються забудовники, бо це інший ступінь відповідальності. Найчастіше рішення на заміну евакуації ліфтом - незадимлювані сходи,але стає питання щодо реальності евакуації людини на візку з 14 поверху,наприклад. Тому за вимогою нашого часу я би закладав в кожному проекті ліфт ЛТПП для евакуації ММГН для забезпечення всіх мешканців можливістю бути евакуйованими з найменшими зусиллями. Для цього достатньо кабіни ліфта 1100х2100, або інший розмір з глибиною кабіни не менше 1400мм,з дверима від 900мм, та шахтою 1800х2700.
@AIMM_VLOG
@AIMM_VLOG 5 месяцев назад
Згодні, це пріоритет. Але поки є «пом‘якшуючі норми», то всі ними користуються
@annabazhan8675
@annabazhan8675 6 месяцев назад
вав) шикарна підбірка і подача!! Дякую)
@AIMM_VLOG
@AIMM_VLOG 6 месяцев назад
Дуже дякуємо 😊
@annabazhan8675
@annabazhan8675 6 месяцев назад
Я б ще додала тренд на зниження поверховості в житлових комплексах та активна прозахідна орієнтація на ЖК Польщі, Чехії. За рахунок того, що є необхідність робити більш дешево, але відповідати запиту суспільства щодо комфорту , в тому числі і візуальному то починають орієнтуватись на те що ближче і доступніше. Про ситуацію зі склом я дізналась в 2022 році, як планувала склити балкон, і мені тоді розповіли цю ситуацію самі майстри. Тож скло зараз для нас майже як в середньовіччі буде розкішшю))) Дуже люблю ваші відео. Дякую, було пізнавально.
@ЕвгенійОрлик
@ЕвгенійОрлик 6 месяцев назад
Додайте Чаплинського Юліана ві вам по всій Україні в центрі міста набудуе УНІТАЗІВ з бетону 😮😅😂 .
@Kozak_Fly
@Kozak_Fly 6 месяцев назад
Та з тебе запитають геологію, проект і довідку з психлікарні Бо тільки божевільний придбає не сертифікований матеріал без техкарти
@ЮліяКоханевич-к4э
@ЮліяКоханевич-к4э 6 месяцев назад
Згодна! Не можна купувати не сертифікований матеріал та ще й без техкарти. В компанії ТОМА ГРУП всі показники сертифіковані і все, що необхідно надаємо
@Kozak_Fly
@Kozak_Fly 6 месяцев назад
Для лохів. Де фундамент і покрівля?
@victorbaxmat8416
@victorbaxmat8416 6 месяцев назад
Будувати сараі,стодоли,літні кухні, і гаражі мабуть добре з цього матеріалу...Але він явно не тягне на конкуренцію з керамікою! Насправді піностирольні блоки частково будуть конкурувати з важкими керамзітобетонними блоками! Останні з яких ,окрім як на паркани не варто використовувати ,бо вони занадто важкі і складні в монтуванні через свою вагу!
@ЮліяКоханевич-к4э
@ЮліяКоханевич-к4э 6 месяцев назад
Цей матеріал за час свого існування показав, що він може конкурувати з усіма будівельними матеріалами завдяки своїм показникам і будують з ного високоякісні сучасні будинки, в яких люди живуть із задоволенням! Кожен може висловлювати свою думку. Дякуємо за ваш коментар!)
@SEMRVUA
@SEMRVUA 5 месяцев назад
@@ЮліяКоханевич-к4э вітаю, що з екологією?
@aleksandr724
@aleksandr724 6 месяцев назад
В 2007 році подав патент на цей матеріал.У мене пів року не давали дозволу.А потім 7 країн великої сімки- прислали мені нон сатісфекшн.Тобто тупо вкрали скопіювавши і за 1 рік почали виробництво з мого матеріалу.От правда про цей матеріал.😮
@maksimbober8443
@maksimbober8443 6 месяцев назад
Що ви хотіли патентувати в 2007му якщо полістіролбетон німецька компанія BASF тестувала ще в 1951му?))
@aleksandr724
@aleksandr724 6 месяцев назад
@@maksimbober8443 Те що відрізнялось по складу від полістиролбетону і здешевило його на 50 відсотків.
@gjipdp8653
@gjipdp8653 6 месяцев назад
Вітер у 25 м/ с не положить фронтон в нутерь зданія
@vitaliidenysenko3828
@vitaliidenysenko3828 6 месяцев назад
Доброго дня! Цікаво як на такі стіни кріпити наприклад телевізор чи кухонні шкафчики?
@ЮліяКоханевич-к4э
@ЮліяКоханевич-к4э 6 месяцев назад
Кріплення на дюбеля для легких бетонів
@AnatolyTraxel
@AnatolyTraxel 6 месяцев назад
Чи можна ваші блоки касти на клей-піну? чудова технологія. Всі будемо мати теплі власні будинки. Я за плаский дах. Тільки не баня а лазня. Бані то на церквах золоті
@ВиталийГресь-я1ф
@ВиталийГресь-я1ф 6 месяцев назад
За баню згоден )))) ! Ми проводили тест монтажу на клей піну ! Результат чудовий ! Блоки розірвати дуже важко !
@AnatolyTraxel
@AnatolyTraxel 6 месяцев назад
Виходить, що рентабельніше і менш трудоємко класти на піну? чи на піну дорожче виходить? Але ж і мости холоду на піні відсутні @@ВиталийГресь-я1ф
@ВиталийГресь-я1ф
@ВиталийГресь-я1ф 6 месяцев назад
@@AnatolyTraxel кількість швів при великому форматі дуже мала порівняно з штучними блоками тому тепловтрати мінімальні через них. Горизонтальний шов на поверх лише один а вертикальні шви мають термовставку за рахунок пазів які заповнюють рідким полістиробетоном
@ВиталийГресь-я1ф
@ВиталийГресь-я1ф 6 месяцев назад
Розхід клею 6 кг на 1 м3
@AnatolyTraxel
@AnatolyTraxel 6 месяцев назад
дякую! це цінна інформація. таки- так@@ВиталийГресь-я1ф
@dmassa_
@dmassa_ 6 месяцев назад
проведене випробування вогнем на барбекюшниці - це ТОП))) сертифікат теж видали собі?
@ЮліяКоханевич-к4э
@ЮліяКоханевич-к4э 6 месяцев назад
Проведені усі необхідні випробування в незалежній лабораторії, все сертифіковано. Перш, ніж почати виготовляти попередньо самі тестили матеріал, щоб довести рецептуру до потрібних показників
@dmassa_
@dmassa_ 6 месяцев назад
@@ЮліяКоханевич-к4э чому цього нема у відео і де можна побачити висновки випробувань?
@ЮліяКоханевич-к4э
@ЮліяКоханевич-к4э 6 месяцев назад
@@dmassa_ чому ж немає, він сказав, що всі показники сертифіковані. За запитом клієнтів відділ продажів надає сертифікати та протоколи
@ВиталийГресь-я1ф
@ВиталийГресь-я1ф 6 месяцев назад
@@dmassa_ Ну нема цього в відео але я ж відповів що все є на сайті . Протоколи випробувань ми надаємо конструкторам за офіційним запитом . А сертифікат і існує для того щоб підтвердити те що матеріал відповідає заявленим показникам.
@dmassa_
@dmassa_ 6 месяцев назад
@@ВиталийГресь-я1ф можна посилання на сайт?
@ВолодимирЛоменко-м4щ
@ВолодимирЛоменко-м4щ 6 месяцев назад
Подумай про утилізацію це ж недовговічна конструкціїя
@ЮліяКоханевич-к4э
@ЮліяКоханевич-к4э 6 месяцев назад
термін служби житлових будинків визначається наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України № 215 від 30.09.1998 р., а саме єдиним класифікатором житлових будинків в залежності від якості житла та наявного інженерного обладнання. Будинки з полістирольних панелей підпадають під 3-й та 4-й класи даного класифікатору, як будинки великопанельні з штучного каменю, яким являється будь-який вид бетону. У випадку висоти приміщень від стелі до полу 2,5 - 2,7 метри та з залізобетонним перекриттям дана будівля прирівнюється до 3-го класу капітальності та має термін служби 100 років. У випадку висоти приміщень від стелі до полу 2,5 метри та з залізобетонним або деревʼяним перекриттям дана будівля прирівнюється до 4-го класу капітальності та має термін служби 100 років
@bmwx6878
@bmwx6878 6 месяцев назад
Можно сайт виробника? Дякую
@kynzov
@kynzov 6 месяцев назад
Будинок із пінопласту, який змішаний із бетоном де бетону мінімально порівнянно з пінопластом - правильно я розумію?
@ЮліяКоханевич-к4э
@ЮліяКоханевич-к4э 6 месяцев назад
Цементно-пісчаний розчин з додаванням полістирольної гранули. По суті той же бетон тільки в 5 разів легше та набагато тепліше
@Sanddanil
@Sanddanil 6 месяцев назад
Робити випробування у себе на подвіррі в багатті а не лобараторних умовах це так собі, ну чесно...
@ЮліяКоханевич-к4э
@ЮліяКоханевич-к4э 6 месяцев назад
Проведені усі необхідні випробування в незалежній лабораторії, все сертифіковано. Перш, ніж почати виготовляти попередньо самі тестили матеріал, щоб довести рецептуру до потрібних показників
@Sanddanil
@Sanddanil 6 месяцев назад
@@ЮліяКоханевич-к4э ну супер, де можна ознайомитись?
@ВиталийГресь-я1ф
@ВиталийГресь-я1ф 6 месяцев назад
Спочатку були проведені усі лабораторні випробування і отримані сертифікати а вже потім зʼявився відеоролик для тих хто хоче побачити все на власні очі! Дякую за коментар . На сайті є всі сертифікати
@Sanddanil
@Sanddanil 6 месяцев назад
@@ВиталийГресь-я1ф де можна ознайомитися з цими висновками для розуміння властивостей ?
@Sanddanil
@Sanddanil 6 месяцев назад
@@ВиталийГресь-я1ф де можна ознайомитись? мені як архітектору цікаво, чи можу я таке використовувати у своїх проєктах
@oleksiiselivanov1656
@oleksiiselivanov1656 6 месяцев назад
Плаский дах не дешевше! Порівняйте кошторис разом з глядачами! Круглі вікна - реально класно!❤
@zhanna9772
@zhanna9772 6 месяцев назад
Зато безпечніше!!!!
@ВиталийГресь-я1ф
@ВиталийГресь-я1ф 6 месяцев назад
Кошториси вже всі складені і порівняні ! Якщо плаский дах робити по нашим плитам то потрібно до утеплити всього 100 мм і монтаж покрівлі зайняв 5 днів
@sambirsad3058
@sambirsad3058 6 месяцев назад
Продаю суицид 😢
@mst3187
@mst3187 6 месяцев назад
Чи не здує вітер ці блоки. І виглядає будинок як карцер з бетону і пластмаси. Думаю власники цього бізнесу не живуть в таких будинках 100%. За таке ще мають людям доплачувати щоб вони жили у цьому. От як би власник бізнесу показав що він з дітьми живе у ,"цьому" то ще можна подумати.
@ЮліяКоханевич-к4э
@ЮліяКоханевич-к4э 6 месяцев назад
Вага м3 400-600кг в залежності від марки. По всій площині конструкції цілісноармований каркас
@mst3187
@mst3187 6 месяцев назад
@@ЮліяКоханевич-к4э а як він піднімав той блок тоді
@ЮліяКоханевич-к4э
@ЮліяКоханевич-к4э 6 месяцев назад
Вага того блоку 230кг, він його припідняв за один край. На відео він відповів на це питання
@mst3187
@mst3187 6 месяцев назад
@@ЮліяКоханевич-к4э але 230 кг це вага піаніно. 230 кг неможливо при підняти таким легким рухом як в сюжеті
@zhanna9772
@zhanna9772 6 месяцев назад
А сіп-панелі не здуває??😅😅😅
@archer_white
@archer_white 6 месяцев назад
дуже цікаво. хочу будинок але не хочу витрачати нерви на будівництво в класичному вигляді
@AIMM_VLOG
@AIMM_VLOG 6 месяцев назад
Як ми вас розуміємо 😊
@maksimiyys
@maksimiyys 6 месяцев назад
Швидкість оманлива, під ці стіни так чи інакше потрібен фундамент, під відповідну геологію ґрунтів, це час. Покрівля - це час, ну і оздоблення - це також час співрозмірний з любим іншим типом стін. Ціна , 260 тис за 80 м2 стін, це 3250 грн\м2 стіни без оздоблення. Порахуємо: стіна 250 мм цегла, штукатурка 15 мм, пінопласт 200 мм , це буде біля 4.12 ко теплу, інерційне і капілярно активне. цегла 110 шт+робота = 1300 грн\м2 штукатурка 15 мм (розчин +робота) = 200 грн\м2 ПСБ 200 мм + 3 кг клею+робота = 340 грн \м2 разом = 1840 грн\м2. При цьому міцність, інерційність та екологічність незрівнянні..
@ВиталийГресь-я1ф
@ВиталийГресь-я1ф 6 месяцев назад
Монтаж домокомплекта на 132 м зайняв 2 робочі зміни це стіни і перекриття за допомогою 4 людей ! Земляні роботи , фундамент (фундамент плитного типу що одразу слугує основою для підлоги і заклали туди всі комунікації) стіни,перекриття, покрівлю і вікна двері ми змонтували за 3 тижні це з врахуванням вистоювання фундаменту і те що це був грудень місяць ! Відео є в соцмережах
@ВиталийГресь-я1ф
@ВиталийГресь-я1ф 6 месяцев назад
Ну і стін не 80 а 97 м2 і ще відкоси ! І ви рахуєте за готівку і по розцінкам бригад не враховуючи супутні витрати . Такий собі калькулятор . І поки ви будете мурувати,утеплювати і тд. Ми поставимо 6-7 таких будинків ! А ще знайдіть спеціалістів гарних ! Але в кожного своя правда і ви також праві . Дякую вам за коментар
@СергійЛейченко-ь9р
@СергійЛейченко-ь9р 6 месяцев назад
Люблю експерименти, але чи б ризикнув я витратити гроші на якісь нові не провірені роками технології, не знаю. Мабуть все таки щоб такі штуки зайшли на ринок треба мати дуже привабливу ціну з гарними показниками по енергозбереженні. Ваша фішка в швидкості, якщо чесно мені всеодно чи побудують мені за 3 дні коробку чи за місяць. Ваш матеріал горить і добре горить, хоча з речами в будинку горять будь які будинки, тільки від цегляного хоч стіни лишаться, від дерева чи пінопласту, нічого. Ну в будь якому випадку врятує тільки хороша страховка. Цікаво як ваший матеріал взаємодіє з вологою і морозами. (при умові десь вологу з землі візьме чи дах протече ). Загалом думаю важко таке продати, вам треба показувати відео де реальні люди живуть в таких будинках кілька років+ платіжки на отоплення. (цікаво власник фірми живе у пінопласті?) + Хочеться щось більш технологічне, сучасніше, можливо якісь цікаві рішення для комунікацій, вентиляції, можливо зєднання блоків інші. Без видумок візьму я газоблок і обшию пінопластом +/- те ж саме.
@ЮліяКоханевич-к4э
@ЮліяКоханевич-к4э 6 месяцев назад
Матеріал не підтримує горіння, вологопоглинання до 10%, морозостійкість F50, після дощу неоздоблений фасад будинку висихає за 2 години, монтували і в дощ, і в сніг, і в спеку. Перевага цього продукту не лише в швидкості: спрощення будівельних процесів, без армопоясів, відсутність мостиків холоду, без додаткового утеплення, вологостійкість, низька теплопровідність, висока морозостійкість, витримує навантаження 25т/пог.м, щільна структура (з 25м стріляючи з карабіну пуля зупиняється в середині). Стіни достатньо поштукатурити, можна не шпатлювати. Немає великого навантаження на фундамент. Якщо дозволяє геологія стрічковий фундамент, то можна з наших легоблоків його зробити за 1 день, монтаж коробки (несучі стіни та плити перекриття) за 1 день, покрівля з ПВХ мембрани за 1 день. Ось вам і готова коробка під обробку за 3 дні. Вікна+двері монтуються протягом 1 дня. Стосовно співвласника фірми, то будинок він будуватиме найближчим часом з власної продукції, баню вже побудував
@СергійЛейченко-ь9р
@СергійЛейченко-ь9р 6 месяцев назад
@@ЮліяКоханевич-к4э дякую за відповідь, ну можливо не підтримує горіння, але я мав на увазі що матеріал повністю не придатний після пожежі. Сумніви в тому що кульки навряд дуже щільно(матеріали дуже різні)в бетоні є мікро тріщинкиі і пори, якщо кажете ці блоки ложите в землю замість фундаменту, значить їм не страшно якщо вони наберуть вологи в мікротріщини і в низькі температури їх розірве?От було б наглядно побачити тести в таких умовах. На такі матеріали не провірені часом, потрібна гарантія від заводу мінімум на років 20ть.
@ВиталийГресь-я1ф
@ВиталийГресь-я1ф 6 месяцев назад
В таких будинках люди живуть вже 20 років так точно . Відповідаючи на питання про контакт з водою то водопоглинання до 10 відсотків . Наші перші зразки лежать під відкритим небом вже два роки . Ми їх спеціально залишили щоб спостерігати за змінами і наразі не тріщин , не розшарувань немає . Стосовно Горіння і того що цегляні стіни залишаться після пожежі то я вам скажу наступне : Ми займаємось обстеженням та відновленням будинків в постраждалих районах. Так от стіни після пожежі настільки просочені димом і сажею що відновити їх дорожче ніж побудувати нове і ризик того що після ремонту в будинку з'явиться запах дуже великий . Стосовно розрахунків платіжок на опалення ми підготуємо і викладемо інформацію . Вам всеодно за скільки побудувати!а от як відновити швидко людям житло і дати дах над головою ? Процес хтось має думати і шукати для цього рішення !!!!! Ми більше року тільки витратили на відпрацювання рецептури, проведення випробувань і сертифікації, бо мені особисто не всеодно . ЦЕ якщо коротко !
@victorbaxmat8416
@victorbaxmat8416 6 месяцев назад
Газоблок точно не варто обшивати пінопластом....
@SEMRVUA
@SEMRVUA 5 месяцев назад
@@ВиталийГресь-я1ф вітаю, що з гарантією?
@АндрейГригорьев-ю8ь
@АндрейГригорьев-ю8ь 6 месяцев назад
13:17 168$/м2 надо брати дуже дешево. Типова реклама. В мене з газоблоку з монолітним перекриттям обійшовся каркас будинку в 64 $/м2. Але це 2021 рік був. Зараз може доларів 100$ обійдуться стіни з газобетону. Треба прораховувати. Кому потрібно побудувати по адекватній ціні, звертайтесь)
@bmwx6878
@bmwx6878 6 месяцев назад
А куди звертатись?
@zhanna9772
@zhanna9772 6 месяцев назад
Ага, а скільки часу ви будете складати свої блоки з газобетону ще й під дощем чи снігом? А скільки його сушити потрібно, якщо не встигнути попасти в суху погоду? А утеплювач рахували? А час? Якщо це реклама, то для чого ви під нею свої послуги рекламуєте?😂😂😂
@Vita_Viktoriy
@Vita_Viktoriy 6 месяцев назад
Так спочатку порахуй,а потім пиши
@Donvasyl84
@Donvasyl84 6 месяцев назад
Як замовити такі панелі
@ивансирко-е8н
@ивансирко-е8н 6 месяцев назад
Якщо будинок 41 кв.м то це приблизно 80 м.кв стін,вікна двері не рахую)то виходить що тільки комплект вартую 2500 тис.грн не враховуючи монтаж і доставку)ну не сильно дешевий варфант,я вам скажу)
@ЮліяКоханевич-к4э
@ЮліяКоханевич-к4э 6 месяцев назад
260 тис це з доставкою і монтажем вартість домокомплекта 41м2
@ивансирко-е8н
@ивансирко-е8н 6 месяцев назад
Технологія в принципі не нова,з цими шариками стяжки вже років 10 роблять та і стіни виливають монолітні теж давно,вся фішка в готових блоках)непоганий конкурент газоблоку)враховуючи швидкість монтажу досить цікаво виглядає)
@x_Oleksii_x
@x_Oleksii_x 6 месяцев назад
Ідея гарна. Цікаво чи наважився хтось жити в такому будинку і які відгуки
@ЮліяКоханевич-к4э
@ЮліяКоханевич-к4э 6 месяцев назад
Живуть і цілком задоволені мінімальними витратами на опаленні та шумоізоляцією
@zhanna9772
@zhanna9772 6 месяцев назад
Так, ми живемо в Попільні
@r.v.5503
@r.v.5503 6 месяцев назад
​@@zhanna9772 вітаю. Можете розповісти який жім у вас , витрати, і інше? Дякую
@SEMRVUA
@SEMRVUA 5 месяцев назад
@@zhanna9772 вітаю, недоліки чекаю.
@potyatinik
@potyatinik 7 месяцев назад
Очманіти, оце технології 🙈
@butykorysnym
@butykorysnym 7 месяцев назад
Цікава технологія саме за рахунок енергоефективності та швидкості монтажу
@СергейКовалёв-у8с
@СергейКовалёв-у8с 7 месяцев назад
Питання щодо інертності? Яке опалення використовувати в таких будинках?
@ВиталийГресь-я1ф
@ВиталийГресь-я1ф 7 месяцев назад
У таких будинках можна використовувати любий тип опалення. Газове, електричне чи тепловий насос ! В залежності від того які є можливості по ресурсах на локації де розміщений будинок!
@maksimbober8443
@maksimbober8443 6 месяцев назад
це ж бетон все таки, інертність присутня. + стяжка підлоги допоможе.
@ГресьБогдан
@ГресьБогдан 7 месяцев назад
Чудове відео!
@OleksandrHrabchak
@OleksandrHrabchak 7 месяцев назад
В якім регіоні України ви знаходитесь?
@zhanna9772
@zhanna9772 7 месяцев назад
Київ можна подивитися у підписі до відео, там посилання на сайт компанії
@ВиталийГресь-я1ф
@ВиталийГресь-я1ф 6 месяцев назад
Київ гарматна 9