Тёмный
Cemix Česká republika
Cemix Česká republika
Cemix Česká republika
Подписаться
Cemix: univerzální stavební řešení

Společnost LB Cemix, s.r.o. patří dlouhodobě mezi přední výrobce suchých omítkových a maltových směsí. Pod touto značkou je známá od roku 1992. LB Cemix, s.r.o. je v současné době pevnou součástí mezinárodní skupiny Lasselsberger Group s celosvětovou působností, společně s firmou RAKO a výrobním závodem ve Štramberku.

Filozofie značky Cemix byla vždy založena na vysoké kvalitě produktů a vývoji nových inovativních materiálů. Výrobní sortiment se tak postupem času stále více rozšiřoval, přičemž v současné době kromě tradičních suchých maltových směsí zahrnuje také širokou škálu omítek, komponentů zateplovacích systémů, lepidel, disperzních produktů a dalších materiálů. Proto dokáže Cemix nabídnout zákazníkům komplexní sortiment produktů pro jednotlivé fáze stavby. To vše v souladu se současnými trendy včetně ekologických a enviromentálních aspektů.

V České republice produkuje LB Cemix, s.r.o. své výrobky ve třech výrobních závodech.

CEMIX Sloupkový beton 9300
0:20
4 месяца назад
Produktové systémy CEMIX
0:24
Год назад
Rekonstrukce kostela sv. Ludmily
3:06
2 года назад
Cemix Památkářský program
2:22
2 года назад
Recyklace PE obalů Cemix
4:27
3 года назад
PE obaly a Svatá Ludmila
2:01
3 года назад
Výrobní závod - Kotouč Štramberk
3:38
4 года назад
Test omítky ActivCem - upoutávka
0:25
6 лет назад
Cemix - Anhydritové podlahy
14:03
11 лет назад
Cemix - zateplení_část 3
6:35
14 лет назад
Cemix - zateplení_část 2
9:38
14 лет назад
Cemix - zateplení_část 1
9:45
14 лет назад
Cemix - Koupelna_část 2
5:40
14 лет назад
Cemix - Koupelna_část 1
5:20
14 лет назад
Cemix - Sanace zdiva
10:21
14 лет назад
Комментарии
@user-il1rh1js3v
@user-il1rh1js3v 4 месяца назад
Nejlepší reklama 🤣👍😅👹
@standa699
@standa699 4 месяца назад
Neironicky dobrá reklama.Děkuji🤩
@Richard-te1yz
@Richard-te1yz 4 месяца назад
Tento libozvučný popěvek jsem si nastavil jako budíka, díky!
@userse9643
@userse9643 3 года назад
Koukám, reakce je během několika minut :)
@KJKstudiocz
@KJKstudiocz 3 года назад
Zdravím, jsem fanoušek železnice a mám otázku ohledně vašich lokomotiv. Vím, že máte lokomotivu 740, která zajišťuje provoz na vlečce, ale pak myslím máte ještě lokomotivu 700. Je v pojízdném stavu a jak často jezdí? Děkuji předem za odpověď.
@jikaholub1999
@jikaholub1999 2 года назад
občas vypomáhá/la, utáhne málo jen 3 vagony
@peetrgoolmans8587
@peetrgoolmans8587 4 года назад
BETON JE BETON
@muju9529
@muju9529 4 года назад
Dřevo je dřevo !
@igorspitz
@igorspitz 4 года назад
@@muju9529 Kamen je kamen!
@muju9529
@muju9529 4 года назад
@@igorspitz Asi se dnes staví všechno z kamene, protože všichni idioti říkají "kamenný obchod" 😁 se to šíří jako mor. A přeci je JEN "obchod" a "e-shop", nic víc nic méně.
@Mikeee659
@Mikeee659 4 года назад
Ke konci videa říkáte, že anhydrit je levnější, než cementové potěry. Jste si jistí? Víte, že: Betonová podlaha Vás bude stát o 30 až 40 % levněji než anhydritová. Navíc na anhydrit je nutné použití speciálních lepidel na finální krytinu. Viz www.be-po.cz/betonove-podlahy/betonova-podlaha-vs-anhydrit/
@CemixCzech
@CemixCzech 4 года назад
Velice děkujeme za názor. Je jasné, že vždy záleží na pohledu na věc, resp. na konkrétních záměrech a zvážení všech souvislostí. Fakta, ke kterým lze dospět jsou následující: - Minimální tloušťka anhydritu je 35 mm nad topnou trubkou x minimální tloušťka cementového potěru je 45 mm - Anhydrit se rychleji provádí než cementový potěr (úspora na času) - V rámci značky Cemix je cena anhydritu 6,50kč/kg x cena cementového potěru 5,40kč/kg - Anhydrit umožňuje spuštění podlahového vytápění již po 5 dnu od položení x cementový potěr po 28 dnech (další časová úspora) - Co se týká lepidel na podlahové krytiny, tak záleží konkrétně o jakou krytinu jde. Keramická dlažba a kamenná lze na anhydrit aplikovat přímo na zdrsněný a zpenetrovaný podklad se klasickým lepidlem kategorie C2 pro lepení keramických obkladů (přičemž lepidlo kategorie min. C2 se používá kvůli podlaze s vytápěním, tedy i na beton). Dřevo lze lepit také napřímo na MS nebo PU lepidla v závislosti na druhu dřeviny. Vinyl, PVC a přírodní lino vyžaduje vždy ještě samonivelační stěrku jak na anhydrit tak na cementový potěr. - Cenu také ovlivňuje transport směsi - v závislosti na délce a převýšení. Tedy když toto vše shrneme, anhydrit vychází levněji, především bude-li podlahu provádět stavební firma a bude tudíž záležet na rychlosti realizace. Důležitým benefitem jsou také zaručené parametry anhydritové směsi, dokonalé zalití topných trubek pro lepší přenos tepla, snížené riziko praskání podlahy apod. Podlahu lze zhotovit samozřejmě také svépomocí. Pokud čas nebude hrát roli, nebudou požadovány zaručené vlastnosti podlahy, bude ochota podstupovat riziko případného praskání a hlavně bude na stavbě už k dispozici písek, cement, pak může podlaha vyjít levněji. Ovšem v případě, že by musel být přivezen materiál speciálně pro realizaci podlahy, úspora se stírá, jelikož doprava dnes dělá ve většině případů větší položku než materiál samotný. Je zde také možnost dovezení hotového betonu z betonárky, zde je zas však nevýhodou potřeba rychlého postupu prací, kterého se dá svépomocí těžko ve větší ploše dosáhnout. Roli bude samozřejmě hrát také velikost realizovaných podlahových ploch a konkrétní situace. Doporučujeme proto nechat si udělat pro srovnání konkrétní kalkulaci obou řešení.
@Mikeee659
@Mikeee659 4 года назад
Já na realizaci nespěchám. Nedělám to na kšeft. Nikdy bych nezalil podlahové topení anhydritem. Druhým důvodem je, že mnohem více izoluje. Je to v podstatě sádra. To je jako dát si podlahové topení a na něj koberec. Jak tady čtu komentáře pod Vaším videem, tak vidím třetí důvod proč si anhydrit nedát a to je jeho savost a devastující reakce s vodou. Proč si proboha dávat anhydrit např. do koupelen, abych na něj ještě lil vrstvu betonu? Úplná blbost.
@CemixCzech
@CemixCzech 4 года назад
@@Mikeee659 Součinitel tepelné vodivosti je min. 1,3 W/m.K u betonu vůči min. 1,25 W/m.K u anhydritu, tzn. že tepelné vlastnosti obou materiálů jsou téměř totožné. Přes nepatrný rozdíl hraje, z hlediska tepelné vodivosti, ve prospěch anhydritu fakt, že oproti betonu, vzhledem ke svým rozlivovým vlastnostem, dokonale zalije topné trubky bez možnosti vzniku jakýchkoli vzduchových kapes či nedokonalého spojení s podlahou. To zajistí maximálně dokonalý přenos tepla do podlahy. Pokud jde o aplikaci v koupelnách, je dnes standardním postupem dobrých realizačních firem, vždy provádět pod podlahovou krytinu hydroizolaci. V případě, že je podlaha realizována správně včetně hydroizolací, jde o dostatečné zajištění vrstvy anhydritu proti případnému úniku vody. To umožňuje použití anhydritu jak v koupelně, tak v garáži. Nicméně jak garáž (u rodinného domu) tak koupelna jsou natolik malé aplikace, že nemá cenu si v jejich případě lámat hlavu, s druhem podlahy - hlediska časové ani realizační náročnosti. Kdo se bojí anhydritu, ať použije beton.
@Dom_Xoo
@Dom_Xoo 3 года назад
@@Mikeee659 beton je za ZENITOM, nemáš páru a meleš nezmysly. Daj si všade beton a kúr vzduch medzi podlahovkou a betonom, potom s tym vzduchom kúr betón a potom prestup tepla z betonu do podlahy a z podlahy zas kúr vzduch ... meleš tu o tepelnej vodivosti a pri tom beton ma toľko faktorov negativnych pri vykurovani, že tepelna vodivosť betonu je zanedbatelna pretože pri betonovom poteri budeš mať stratu obrovskú ak sa ti vytvoria okolo trubiek vzduchové kapsle ... bla bla bla.... ty poter betonarsky.
@xplokij
@xplokij 4 года назад
Hodně lží je ve videu, hlavně co se nivelace týká.
@romanmack4773
@romanmack4773 4 года назад
Například?
@muju9529
@muju9529 4 года назад
VŠICHNI lžou a podvádí a kradou .......... neznám nikoho jiného.
@Hidegety1
@Hidegety1 Год назад
Drahá Sarah, tiež by ma zaujímalo (úprimne) v kotrých aspektoch bolo toto video nepresné.
@SupFromCz
@SupFromCz 6 лет назад
Tak sem kliknul na reklamu a dostal se zas na to samý video. Nic jsem se tedy nedozvěděl. Tady se váš specialista na reklamu moc nevyznamenal. Utratili jste za muj klik peníze a jen jste mne krapet rozladili.
@iRoadzz
@iRoadzz 6 лет назад
zde je přehledný výčet výhod anhydritové podlahy..není divu, že jsou tyto podlahy dnes tak oblíbené..mají například výborné tepelně vodivé vlastnosti, tedy se ideálně hodí na pokládku podlahového topení.. anhydrit-podlahy.cz/anhydritove-podlahy/vyhody
@jiriuko2299
@jiriuko2299 5 лет назад
Bohužel mám špatnou zkušenost,anhydritovou podlahu mi dali do garáže,bohužel po druhé zimě,všechny dlaždičky volné a muselo se vše dávat znovu klasicky do betonu.To samé dávali do koupelen,kde mi tekla svého času pračka a než jsem na to přišel,dlaždičky a celý slavný anhydrit,byl zničený.Ještě,že vše bylo v záruce.Takže tam,kde je možnost,že se může dostat voda,dát si zatraceně pozor.
@HONZIKADA
@HONZIKADA 4 года назад
@@jiriuko2299 Přicházím trošku s křížkem po funuse... V komentáři pán taky říkal, že se místnosti musí být trvale suché.... Ale jak píšete... jedna malá pohroma a vše je v ( ! )... Zničený anhydrid, to je peklo.... Zrovna nad anhydridem přemýšlím, zda zvolit či nikoliv....
@romanmack4773
@romanmack4773 4 года назад
@@HONZIKADA anhydrit je dobrý, po zaschnutí se musí přebrousit, do koupelny a WC určitě aplikovat tekutou lepenku a pokud budete lepit vinylovou podlahu, tak je potřeba udělat 3mm cementového potěru.
@romanmack4773
@romanmack4773 4 года назад
@@jiriuko2299 ten kdo vám to dělal neví jak se upravuje podklad pro danou podlahu.
@andrejbenovic6755
@andrejbenovic6755 6 лет назад
sikovny si!
@petrptacek4276
@petrptacek4276 6 лет назад
Ta reklama je hodně vypovídající a pomůže v přípravě odolné fasády, ale neukazuje omítku samotnou. Test těch samých věcí s omítkou activcem a s obyčejnou omítkou by ukázalo pravou podstatu omítky a rozdíl mezi tím. Druhá věc může být, že omítka je na nic a ty samé výsledky by šlo mít s obyčejnou omítkou.
@CemixCzech
@CemixCzech 6 лет назад
Dobrý den, máte pravdu, že takové porovnání ve videu není. Víc než dělat reklamu jsme chtěli lidem ukázat co zateplovací systém s touto omítkou umí a ne jen porovnávat náš výrobek s nejmenovaným běžným výrobkem (Jak to známe z reklam :-), kde všechny prací prášky spolehlivě vítězí nad konkurencí.) Tuto omítku lidé nejčastěji kupují jako součást zateplovacích systémů a proto jsme zvolili extrémní test s různými zateplovacími systémy. Nechceme totiž zastírat, že největší vliv na odolnost zateplovacího systému vůči nárazu má vrstva skrytá pod omítkou - tzv. základní vrstva s výztužnou síťovinou. Odolnost zateplovacího systému lze podstatně zvýšit vytvořením základní vrstvy z odolné stěrkové hmoty (systém Cemixtherm HARD) a nebo zdvojením výztuže. Odolnost samotné omítky má také svůj nezanedbatelný vliv - křehká omítka s nízkou pevností v tahu při takovém testu snadněji popraská a to dokonce i na super pružném a odolném podkladu. Odolnost zateplovacího systému se liší také s typem mechanického působení (náraz tvrdého tělesa, náraz měkkého tělesa, proražení ostrým předmětem, odolnost vůči oděru atd.). Abychom byli co nejvíce korektní a při tom video nebylo moc obsáhlé, vybrali jsme do videa jen nejčastější použití omítky (zateplovací systém), nejčastější typ poškození zateplovacího systému (náraz tvrdého tělesa) a to co nejvíce ovlivňuje mechanickou odolnost zateplovacího systému (materiál základní vrstvy a její vyztužení).
@petrptacek4276
@petrptacek4276 6 лет назад
Takže v podstatě říkáte, že omítka AktivCem je akorát drahá zbytečnost, když to můžete vyztužit levnějším a kvalitnějším materiálem.
@CemixCzech
@CemixCzech 6 лет назад
Nikoli. V odpovědi výše je jasně uvedeno, že jde o vcelku náročný test zkoušený na odpovídajícím souvrství materiálů, ve kterém omítka hraje důležitou roli - nedostatečně mechanicky odolná omítka by tento test neustála bez úhony (poškození, prasklin, apod.). Cenově ve své kategorii vychází velmi příznivě a hlavně její mechanické vlastnosti mají mnohem širší využití než v takto extrémních případech. Nikdo přece nechce od tenké omítky, aby sama o sobě zastavila projektil, ale aby bezproblémově fungovala na fasádě a odolávala mnohem standardnějšímu namáhání.
@LubomirDohnal
@LubomirDohnal 8 лет назад
výborné video!