jasne kupeny zapas 1.fc kosice by neboli majstri slovenska rezes si to kupil
Kokot co to natocil radsej vynechal klucove momenty. KOSICE DO PICE! REZESOVA banda zapredana skurvena. Rimavska skoncila tam kde mala- na dne kanalu. Ste si pomohli uplatkami vy zebraci vyjebany. Vdaka tomuto fiasku zapasu je slovensky futbal 25 rokov v pici .Tu sa lamala historia. Dementi skurveny
@fabio1173 Год назад
karma je zdarma...
@lukasdoktor4079
@lukasdoktor4079 2 года назад
Bez ohľadu na zápas v Rimavskej Sobote a Stredákom odvolaná penalta, treba sa pozrieť aj na to, kto nás ako reprezentoval v nasledujúcej sezóne 1997/98 v európskych pohároch: 1. FC Košice postúpil cez Spartak Moskva do základnej skupiny Ligy Majstrov. Objektívne treba povedať, že s Manchestrom United, Juventusom a Feyenoordom by neuhrala ani bod ani Weissova Artmedia, také silné mužstvá to vtedy boli... Trnava v prvom kole Pohára UEFA dostala grécky PAOK Solún. Doma útočili a búšili do plných, a dostali gól v poslednej minúte a prehrali 0:1... V odvete v Solúne Trnava vedie v 30. minúte nad Grékmi 3:0 a nakoniec im to pustí na 3:5. Neudržíš 60 minút v Grécku trojgólový náskok? Neplačte za Trnavou...
@martinbruno6336
@martinbruno6336 2 месяца назад
stare zlate casy, este rozbita papula Arpada Soltezsa tam chyba... zlate 90-tky.
@jaroslav2419
@jaroslav2419 2 года назад
Korupcia bola v slovenskom futbale vzdy. Tu to zariadil snad sam najvyssi privatizer🧐
@andrej5347
@andrej5347 2 года назад
To sa dalo pozerať nie ako dnes čo hrajú
@michalvaclavik6241
@michalvaclavik6241 2 года назад
Toto bola aká kauza:-)
to bol jasne kupeny zapas pre 1.fc kosice keby ze si to kupi ten privatizer obycajny aj ho zo odjebali rezesa
@michalvaclavik6241 Год назад
@@zoltanliska1535 tak Stanči Fišan nemal predať aj s ďalšími chlapcami. Ja som fanúšik Dukly čiže v tomto mam neutrálny pohľad. Ale čisté to nebolo. A ten stadion v Rimavskej to bolo dobré retro, "nadšený" Trnavaci ho ešte po zápase trochu zrekonštruovali🤭