Atkreiptinas dėmesys, kad ant kontrolieriaus tarnybinio automobilio galo didelėmis raidėmis užrašyta "MES GALIME JUMS PADĖTI"! Ar pranešimų su baudomis klijavimas ant ką tik atvykusių poilsiautojų automobilių ir nenorėjimas girdėti tiesos, kad jie nepažeidė nurodomojo kelio ženklo 529, nes stovėjo ne ilgiau, negu ženkle nurodyta, tai čia yra pagalba? O pats kokį pavyzdį rodo atvykusiems, kai išlipdamas iš savo pastatyto automobilio, ant jo priekinio stiklo neužsideda laikroduko? Skubėjimas bausti, nebandant suprasti situacijos, kokia ji yra iš tiesų, tai jau ne pagalba, o kenkimas. Pagalba būtų, jei jis geranoriškai pasitiktų poilsiautojus su informaciniais lapeliais ir laikrodukais įsigijimui, atlikdamas pažintinį darbą. Poilsiautojai, pirkdami laikrodukus, būtų mažiau nepatenkinti, negu rasdami pranešimus apie baudas. Dabar gi, bausdamas visus iš eilės, turėtų užsiklijuoti užrašą "Mes galime jums pakenkti"!
Kontrolieriui betik fiksuoti, jam liudininkai - nė motais! Svarbu viena - kad būtų nurodytas atvykimo laikas! Net ir kelioms minutėms automobilį riboto stovėjimo vietose palikę, bet už priekinio lango nepalikę informacijos apie atvykimo laiką, vairuotojai rizikuoja rasti baudos pranešimą. Parkavimo kontrolieriams tai negalioja! Taigi...
"Teisingumas" čia taikomas tik poilsiautojams, kurie atvykę, trumpam palieka automobilius, kad nueitų pasiklausti dėl namelių nuomos, o tuo laiku atrūksta kontrolierius ir visiems auto iš eilės klijuoja pranešimus apie neva pažeidimus, kad atvykimo laiko nenurodė. Jam suprantamai paaiškini, kad žmogus atvyko prieš penkias minutes, o jis sako: kur įrodymai, kad jis ne tris valandas jau stovi? Liudininkai teigia, kad penkias minutes, o jam dzin. Kai pasakai, kad ant bažnyčios bokšto yra vaizdo stebėjimo kameros, tada pabrukęs uodegą lekia į šoną. Bet automobilio duomenis jau pridavęs savo kontorai, neva pareigą įvykdęs. Užuot klijavęs pranešimus ant automobilių, geriau atvykusiems dalintų bukletukus su info ir tuo pačiu galėtų iškišinėti tuos parkavimo laikrodukus, tai nors šviečiamąją visuomeninę veiklą atliktų, o poilsiautojai dar ir padėkotų. O dabar tik skuba bausti, o pats, čia sustojęs ir išlipęs iš savo tarnybinio automobilio, laikroduko tai nepalieka už priekinio stiklo ir atvykimo laiko nenurodo. Tai apie kokį teisingumą čia šnekam? Ar tos brukamos taisyklės kai kuriems negalioja? Jei taisyklės taikomos skirtingiems žmonėms, tai ar čia ne dvigubi standartai? O kodėl savivaldybė prie įvažiavimo į tą aikštelę nepastato šlagbaumo, jeigu jau tokį ženklą (stovėjimo ribotą laiką) užkabino, koks pastatytas su tokiu pačiu ženklu prie įvažiavimo į Maximos aikštelę? Ir nebūtų jokių nesusipratimų. Betgi neapsimoka, kaip kitaip pasipelnys, kaip visokias kontoras išlaikys? Taigi, čia ne teisingumas, o savivalė piktnaudžiaujant įgaliojimais. Čia tai pačiai parkavimo kontrolei būtų galima kolektyvinį ieškinį pateikt ir tą kontrolierių baudžiamojon atsakomybėn patraukt. Tik noro reikia ir politinės valios. Bažnyčia medžiagą turi, nuo aukšto bokšto viską mato.
Na, jūs jau peržiūrėjot ir jau žinot, bet vis tiek klausimus užduodat. Čia nieks net nekelia klausimo, ar aikštelė mokama, ar ne, juk ženklus matom, čia šuo visai kitur pakastas.
Jūs tam autoriui turėtumėt padėkoti, kad už jus švietėjišką darbą atliko. Kas pažiūrės tą filmuką, žinos ko vengti ir nepapuls į gudriai paspęstas pinkles.
Apie kokį teisingumą, tamsta, šnekat? "Teisingumas" čia taikomas tik poilsiautojams, kurie atvykę, trumpam palieka automobilius, kad nueitų pasiklausti dėl namelių nuomos, o tuo laiku atrūksta kontrolierius ir visiems auto iš eilės klijuoja pranešimus apie neva pažeidimus, kad atvykimo laiko nenurodė. Jam suprantamai paaiškini, kad žmogus atvyko prieš penkias minutes, o jis sako: kur įrodymai, kad jis ne tris valandas jau stovi? Liudininkai teigia, kad penkias minutes, o jam dzin. Kai pasakai, kad ant bažnyčios bokšto yra vaizdo stebėjimo kameros, tada pabrukęs uodegą lekia į šoną. Bet automobilio duomenis jau pridavęs savo kontorai, neva pareigą įvykdęs. Užuot klijavęs pranešimus ant automobilių, geriau atvykusiems dalintų bukletukus su info ir tuo pačiu galėtų iškišinėti tuos parkavimo laikrodukus, tai nors šviečiamąją visuomeninę veiklą atliktų, o poilsiautojai dar ir padėkotų. O dabar tik skuba bausti, o pats, čia sustojęs ir išlipęs iš savo tarnybinio automobilio, laikroduko tai nepalieka už priekinio stiklo ir atvykimo laiko nenurodo. Tai apie kokį teisingumą čia šnekam? Ar tos brukamos taisyklės kai kuriems negalioja? Jei taisyklės taikomos skirtingiems žmonėms, tai ar čia ne dvigubi standartai? O kodėl savivaldybė prie įvažiavimo į tą aikštelę nepastato šlagbaumo, jeigu jau tokį ženklą (stovėjimo ribotą laiką) užkabino, koks pastatytas su tokiu pačiu ženklu prie įvažiavimo į Maximos aikštelę? Ir nebūtų jokių nesusipratimų. Betgi neapsimoka, kaip kitaip pasipelnys, kaip visokias kontoras išlaikys? Taigi, čia ne teisingumas, o savivalė piktnaudžiaujant įgaliojimais. Čia tai pačiai parkavimo kontrolei būtų galima kolektyvinį ieškinį pateikt ir tą kontrolierių baudžiamojon atsakomybėn patraukt. Tik noro reikia ir politinės valios. Bažnyčia medžiagą turi, nuo aukšto bokšto viską mato...
@@jolantasventoji7370 Klausimas, ar jis tinkamai atlieka savo darbą? Ant jo tarnybinio automobilio galo didelėmis raidėmis užrašyta "MES GALIME JUMS PADĖTI"! Ar pranešimų su baudomis klijavimas ant ką tik atvykusių poilsiautojų automobilių ir nenorėjimas girdėti tiesos, kad jie nepažeidė nurodomojo kelio ženklo 529, nes stovėjo ne ilgiau, negu ženkle nurodyta, tai čia yra pagalba? O pats kokį pavyzdį rodo atvykusiems, kai išlipdamas iš savo pastatyto automobilio, ant jo priekinio stiklo neužsideda laikroduko? Skubėjimas bausti, nebandant suprasti situacijos, kokia ji yra iš tiesų, tai jau ne pagalba, o kenkimas. Pagalba būtų, jei jis geranoriškai pasitiktų poilsiautojus su informaciniais lapeliais ir laikrodukais įsigijimui, atlikdamas pažintinį darbą. Poilsiautojai, pirkdami laikrodukus, būtų mažiau nepatenkinti, negu rasdami pranešimus apie baudas. Dabar gi, bausdamas visus iš eilės, turėtų užsiklijuoti užrašą "Mes galime jums pakenkti"! O jei žmogus kenkia, reiškia jis yra niekam tikęs (išgama). Taigi "išgama" prie to, kad žmogus yra niekam vertas. O skirtingai, nei tai, tamstos badymas pavadinti žmogų "aborto liekana", jau yra viešas užgaulus kito žmogaus pažeminimas, kas gali užtraukti jums baudžiamąją atsakomybę.