Тёмный

Автоматичний обмін вже діє! Закриваємо платіжки? 

Finevolution
Подписаться 1,8 тыс.
Просмотров 4,5 тыс.
50% 1

У 2022 році Україна приєдналась до угоди CRS (Автоматичного обміну інформацією). І от у багатьох наших клієнтів виникли питання: Що робити з рахунками у платіжках, зачиняти чи залишити? Чи будуть штрафи, і як взагалі працює цей обмін?
👉 Наша команда вирішила детально розібратись із цим питанням. Адже попереджений - значить готовий!
00:00:40 Що таке CRS?
00:01:42 Яку інформацію потрібно передавати в рамках угоди CRS?
00:03:04 Імплементація CRS в Україні для нерезидентів України
00:04:52 Хто підпадає під перевірку CRS?
00:06:31 Як перевіряють на підзвітність CRS?
00:10:34 Штрафи та відповідальність
00:11:45 Яку інформацію передаватимуть українські фінансові установи?
00:12:55 Що з Wise, Revolut, Paysera?
00:14:15 Чи закривати свої акаунти?
Замовити консультацію:
▪️Телеграм t.me/Finevolut...
▪️WhatsApp wa.me/message/...
▪️Email fin@finevolution.com.ua
💙💛 073 055 33 01
❤️🤍 +48 690 92 38 86
#wise #paysera #revolut

Опубликовано:

 

16 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 30   
@FinevolutionIT
@FinevolutionIT Год назад
Якщо у вас є питання - пишіть нам в коментарі і ми обов'язково відповімо Якщо потрібна консультація - надсилайте свій запит за будь-яким каналом на сайті finevolution.com.ua
@AG_Mockups
@AG_Mockups Год назад
Вітаю. Про Payoneer не знаєте, надає чи ні? Вони на це питання не відповідають і багато де читаю що вони Американська компанія та не підпадає під обмін.
@FinevolutionIT
@FinevolutionIT Год назад
На жаль в нас немає інформації від Payoneer, але як тільки з’явиться - ми відпишемось
@ИгорьНощенко-л2э
@ИгорьНощенко-л2э 7 месяцев назад
Доброго дня! Дякую за корисне відео. Скажіть, якщо на рахунку Wise, що належить фіз особі-резиденту України на кінець 2024 року залишок буде нуль, дивідендів чи процентів не зараховувалось, були перекази від інших фіз осіб не за підприємницьку діяльність чи оплату праці (наприклад, повернення боргу), при цьому загальний обіг коштів складе 30 000 usd за рік, То яку інформацію Wise буде передавати в українську податкову? Тільки залишок? Залишок та загальний обіг? Щось інше? Дякую
@kirill4531
@kirill4531 Год назад
Найцікавіше питання за який термін наша податкова може робити перевірку діяльності? З огляду на кількість інформації яка буде надходити треба буде по кожному рахунку робити запити і перевірки, і не факт що це буде швидко. Та здається пять років чи щось таке
@FinevolutionIT
@FinevolutionIT Год назад
Питання в тому, що строк такого податкового зобовʼязання може прилетіти і через 2 роки
@kirill4531
@kirill4531 Год назад
@@FinevolutionIT прилетіло через 2 роки, потім поки взяли в роботу, поки зробили запити, поки заворушилися і строк пройшов
@FinevolutionIT
@FinevolutionIT Год назад
@@kirill4531 Ми ж європейське суспільство, тому податки - це складова євроінтеграції.
@kirill4531
@kirill4531 Год назад
@@FinevolutionIT так, треба платити. Але через недолуге законодавство ви чомусь не можете нормально платити свої ФОП податки з Wise або інших платіжних систем.
@deadesignanna
@deadesignanna Год назад
Незрозуміло. Наприклад родичі виїхали на початку повномасштабного вторгнення, вивезли кожний по 10000 евро (не декларується ж на кордоні). Зараз , в Німеччині, там відкрили рахунки, поклали кошти. І як тепер їм докази надавати, що це їх кошти, а не заробили в Німеччині . Бред якийсь. Потрібно було це все відкласти до закінчення війни.
@FinevolutionIT
@FinevolutionIT Год назад
Ви все вірно написали. Банки передаватамитуть інформацію про рахунки українців, а потім, якщо у податкової виникнуть питання - «звідки ці гроші?» треба буде доводити звідки вони.
@katerynaspivak1
@katerynaspivak1 3 месяца назад
​@@FinevolutionIT бісить, що люди купують валюту зі своїх збережень протягом років, і не можуть потім користуватися цими коштами не сплативши 20% державі??🤯 а ще якщо нема ніяких документів які підтвержують що ти просто відкладав?😖 якісь сотні чи тисячі! А не сотні тисяч, і не мільйони, які потім з цих податків вигрібаються на закордонні вілли та тачки😤😡
@FinevolutionIT
@FinevolutionIT 2 месяца назад
@@katerynaspivak1 є таке :(
@svetagreen6368
@svetagreen6368 10 месяцев назад
Чи треба передавати звіти з Апворк? А що якщо бухгалтер переводила мене на якесь інше оподаткування під час воєнного стану, коли люди звільнялись від єдиного податку, чи треба щось робити ддаткове з врахуванням введеня ЦРС?
@FinevolutionIT
@FinevolutionIT 10 месяцев назад
Звіти по CRS передаються банками та іншими фін. установами. Фізичним особам для передання звітів по CRS нічого робити самостійно не треба. Якщо у вас є рахунки в іноземних банках, то банки можуть запитати у вас інформацію (для визначення вашого резидентства) і відповідь на такий запит необхідно надати.
@user-qi1xc5xj4c
@user-qi1xc5xj4c Год назад
Вітаю! Тобто інформація по рахунках з низькою вартістю буде надана у 2025 р. лише за 2024 р. чи і за 2023, і за 2024?
@FinevolutionIT
@FinevolutionIT Год назад
В загалому, прямої норми Закону, яка б відповіла на ваше питання - немає. З одного боку - звітним періодом є рік. А з другого - тут окремий банк може проявити ініціативу та надати інформацію і за 2023 рік. Але, слід наголосити, що ця інформація стосується саме Українських банків та рахунків нерезидентів України у таких банках. У інших країнах диференціація рахунків на ті що з низькою або високою вартістю впливає лише на порядок їх перевірки, але не на строки повідомлення.
@user-qi1xc5xj4c
@user-qi1xc5xj4c Год назад
А в податковій мені поясинили, що інформація буде передаватися за принципом взаємності: у 2024 р. обмін лише за рахунками з високою вартістю, а в 2025 - за іншими. Тобто Україна не тільки передасть інформацію за рахунками 1 млн.+, але й отримає лише за такими рахунками.
@ЮлияНевель
@ЮлияНевель 2 месяца назад
Дякую за відео! Я знаходжусь в країні Євросоюзу та відкрила карту Revolut рік тому. В цьому місяці підтвердила по вимозі податкове резидентство. Поспішала и заповнила обидва. На квртці в мене сумма приблизно 2000 євро. Якщо я зніму гроші та закрию картку, мені, всерівно загрожує перевірка?
@fireridlle1
@fireridlle1 Год назад
якщо по стандарту CRS Україна буде передавати дані тільки про нерезидентів, то маючи аналог фопу в Польші, Польша 100% буде повідовляти в Україну. Якщо маю також фоп в України, чи буде інформація передана Польші?
@FinevolutionIT
@FinevolutionIT Год назад
Перевірку на підзвітність рахунків по CRS проводять банки. Якщо банк, ідентифікує вас як нерезидента тієї країни, в якій сам банк знаходиться - то так, він передасть інформацію, щодо вашого рахунку в банку уповноваженому органу й після цього - до країни резидентства. Де-юре - наявність ФОПу в Україні, для самої України, автоматично робить вас її резидентом. Аналогічна ситуація й з ФОПом в Польщі. Тут має значення, як саме банк вас ідентифікує. Висока вірогідність, що банк, у якому у вас відкрито рахунок ФОПа, вважатиме вас своїм резидентом і не буде передавати інформацію. Але, все ж таки, існує й вірогідність, що банк кожної країни визнає вас нерезидентом - тоді буде двохсторонній обмін інформацією. Все на розгляд конкретного банку
@uaresistance8092
@uaresistance8092 Год назад
Вітаю! Ви вказали, що під перевірку підпадають рахунки фізичних осіб. Чи підпадатиму я в "зону ризику" якщо: 1) у мене відкритий ФОП в Україні, а на WISE просто валютний рахунок, куди зараховуються кошти? 2) я закрию ФОП? Дякую!
@FinevolutionIT
@FinevolutionIT Год назад
Wise на своєму сайті зазначає, що передає інформацію відповідно до умов CRS. Інформація по рахункам передається в незалежності від статусу особи (просто фізична особа, ФОП або компанія). Значення має статус резидентства особи.
@pavlokane
@pavlokane Год назад
Wise с вопросом в саппорт о том, передают ли они информацию по CRS ответили - НЕТ.
@FinevolutionIT
@FinevolutionIT Год назад
Вони то може і відповіли так, але wise.com/uk/help/articles/4vA3EJSQTbRlgQTQpoVQUo/what-taxes-do-i-need-to-pay-when-i-use-assets Чи ділиться компанія Wise податковою інформацією з кимось? Ми ділимося вашою податковою інформацією з відповідними державними податковими органами лише за необхідності. Таким чином компанія Wise дотримується міжнародних податкових стандартів, таких як Загальний стандарт звітності (CRS) або Закон про податкові вимоги до іноземних рахунків (FATCA). Інформація, якою ми можемо ділитися, включає інформацію про те, де ви є податковим резидентом, інформацію про ваші прибутки та збитки, а також суми грошей на рахунках, які ви тримаєте в якості акцій. Ми зобов'язані ділитися цією інформацією, оскільки ми є регульованою фінансовою установою і повинні дотримуватися міжнародного податкового законодавства. Вам все одно доведеться повідомляти свою податкову інформацію та сплачувати будь-які податки, які можуть виникнути.
@FinevolutionIT
@FinevolutionIT Год назад
Вони точно вже дуже стурбовані і здогадуються, що українці почали цікавитись законодавством)
@user-db7fo4sb5t
@user-db7fo4sb5t Год назад
в мене питання , якщо єдиним хто поповнював мій рахунок wise був я , то чи потрібно це якось декларувати? я перераховував на свій рахунок wise
@FinevolutionIT
@FinevolutionIT Год назад
Якщо ви зможете довести, що це сами ви зарахували собі кошти - то ні, нічого декларувати не треба.
@ВладКропивка-р8б
@ВладКропивка-р8б 7 месяцев назад
Але ж у законі є поправка, якшо залишок менший за 250 тисяч долларів, то податкова не зможе донарахувати податки. Наприклад якшо у людини за 2023 рік був залишок наприклад 5 тисяч долларів, то навіть якщо податкова отримає інформацію про це, вона не зможе шось донараховувати, чи не так?
@vitality7195
@vitality7195 5 месяцев назад
Донарахує за кожен місяць просроченої сплати. 250к доларів працює для юридичних осіб, не для фізичних.
Далее