Тёмный

Антени. Як правильно розташовувати їх в Wi-Fi маршрутизаторах. 

Che Polytech
Подписаться 4,8 тыс.
Просмотров 30 тыс.
50% 1

Опубликовано:

 

28 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 91   
@Kibermasternet
@Kibermasternet 10 месяцев назад
Дивлюсь відоси на цьому каналі, аж не віриться що в нас є такі класні викладачі)))
@realflight1572
@realflight1572 22 дня назад
Дякую за чудову лекцію. З юнацтва займаюся радіоелектронікою але на одному дихання дослухав до кінця
@veseliywolf7032
@veseliywolf7032 19 дней назад
Дякую за знання, що отримав в стінах ЧДТУ. Здоров'я Вам та мирного неба.
@MnRoach
@MnRoach 24 дня назад
Оу май .. ніколи не думав шо дивитимусь з розкритим ротом щось із на стільки паршивим, блохастим звуком. Гарна робота👍🏽
@happytato2383
@happytato2383 20 дней назад
В величезною цікавістю прослухав лекцію про антени!! І це при тому, що мене ця тема ніколи не турбувала))) Дякую за цікаве викладання, яке реально причаровує!!!))))👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
@frenk.columbo
@frenk.columbo 24 дня назад
Дуже пізнавальне і цікаве відео! Дякую 🎉
@CheSheerz
@CheSheerz 24 дня назад
Дякую! Вчився на інженера механика, але електроника та радіо постійно наздоганяють. Нажаль у мому інституті не надали викладачів, що так зрозуміло пояснили цю тему.
@WQRTyxcoizu
@WQRTyxcoizu 21 день назад
електроніка.!!!! механіка.!!!! Це було в популярних книгах типу Радіо це просто, сам в школі їх читав, але толку тоді мало було, не той рівень знань. Фізичні процеси пізнаються в лабораторіях і поступово, а це роки. В мізках повинно все розкластися по поличках.
@Крук-ю7ш
@Крук-ю7ш 10 месяцев назад
Дякую було цікаво ! Прям згадав своїх студентські роки 😊
@SerhiiVakoliuk
@SerhiiVakoliuk 11 месяцев назад
Дуже цікава та корисна лекція. Дякую
@panb299
@panb299 Год назад
цікаво було б послухати як підсилити сигнал до дрона)
@romremromrem2940
@romremromrem2940 27 дней назад
Підняти антену по вище та по далі від перешкод. Шо є небезпечним зайняттям на війні :(. Направлена антена не допоможе бо "ганятись" лучем за дроном то погана ідея, от же є якийсь оптимальний кут діаграми направленості .
@Dim_Shar
@Dim_Shar 25 дней назад
Ретранслятором. Підняти на дроні ретранслятор. "По вище"
@essentialityisorigin
@essentialityisorigin 10 месяцев назад
Дякую, чудовий матеріал
@kastylkek9161
@kastylkek9161 14 дней назад
Я в захваті. Дякую за цікаву лекцію
@yevhen.d.
@yevhen.d. 24 дня назад
Зазвичай у роутерi 2-3 антени i кожна з них працюэ на свою частоту(рiзнi стандарти wifi). Тому не поспiшайте ставити iх перпендикулярно одна однiй, переважно треба всi антени ставити вгору.
@ВНовіцький
@ВНовіцький 24 дня назад
А може потрібно три взаємоперпендикулярні антени?😊 А хтось враховує відбиття і заломлення від стін?
@TheDimchikb
@TheDimchikb 22 дня назад
Несколько антенн ставятся на роутере, который поддерживает технологию MIMO. И там отражение от стен - необходимое условие для работы. Роутер умеет подбирать фазы в антеннах так, чтобы направить максимумы на приемники. А если и у приемника несколько антенн, то ему можно передавать информацию по нескольким каналам на одной частоте.
@VitaliiLavrushyn
@VitaliiLavrushyn 16 дней назад
​@@TheDimchikbТоже хотел сказать про MIMO, но Вы опередили. Взаимо перпендикулярно антенны роутера ставить можна, но не нужна
@tanyalozovenko591
@tanyalozovenko591 7 месяцев назад
Дякую. Прекрасна міні-лекція
@yevhenbaidiuk8695
@yevhenbaidiuk8695 5 месяцев назад
Прекрасне відео! тримайтесь!
@atamodin
@atamodin 20 дней назад
Без обид. Очень плохое объяснение. 1 Что такое антенна? Возможно человек знает, но неможет объяснить.(думаю, что не понимает) 2.Что такое диаграмма направленности? Понимание физического смысла диаграммы во многом помогает понять функцию работы. 3. Утверждение, что диаграммы передающей и приёмной антенны не имеют смысла в сравнении(вопрос 1). Просто намёк в случае передачи антенна элемент контура, в случае приёма проводник. 4. На изображённом роутере четыре антенны, Они имеют свои каналы или используются как единое устройство? Очень хотел бы прочесть несколько лекций по физике в любом вузе УКРАИНЫ.
@Alex6Znn
@Alex6Znn 14 дней назад
Хочеш читати лекції в Україні - вчи мову!
@danyloveselyi2184
@danyloveselyi2184 15 дней назад
дякую за інвфу 👌
@hl_3.14
@hl_3.14 26 дней назад
Цікаве відео, і гарна подача матеріалу. Але виникло питання, якщо ми розмістимо антени під 90 градусів, як бути з поляризацією сигналу? Адже сигнал затухає якщо ми виходимо з площини поляризації. І формально виходить що ми є в діаграмі направленості, але антена клієнтського пристрою працює неефективно, бо працює не тілом антени, а її проекцією.
@user-nl2vc2mw5v
@user-nl2vc2mw5v 23 дня назад
Працював на фірмі,яка яка виробляла антени-та якби мені хтось так розьяснив,що да як воно працюе😂
@petersaranchuk8425
@petersaranchuk8425 28 дней назад
А практично, якщо ровтер має дві прийомні і дві передавальні антени то вихидить, що тільки по одній з кожної згинати перпендикулярно до корпусу ровтера? А по одній паралельно корпусу? Будемо практикувати.
@volodumurkalunyak4651
@volodumurkalunyak4651 19 дней назад
Ні. Немає там окремих антен на передачу і окремих на прийом. Можуть бути окремі антени на 2,4ГГц і окремі на 5ГГц ( чи 6ГГц )
@bohdan4677
@bohdan4677 25 дней назад
На ютубі є відео про антени в Любечі
@mazdavorot
@mazdavorot 14 дней назад
Купіть викладачу кращий мікрофончик.
@chuabaka864
@chuabaka864 20 дней назад
про 90 градусів вайфай цікаво, сам трохи розношу в різних напрямках антени на роуте. АЛЕ! є ймовірність шо нова технологія отримання сигналу з двох різних антен для підвищення швидкості - розведення антен змінить напрям сигналу і є ймовірність, шо буде менша швидкість. краще поставити репітори. імхо
@sergiy8521dispeaceable
@sergiy8521dispeaceable 26 дней назад
Хто знає як підсилити прийом сигналу у звичайному теперішньому китайському радіоприймачі? Якщо передавач на відстані 45км тому фм станції не ловить... Ефективний недорогий спосіб? Чи можливо до нього якось підпаяти автоантену ( вони йдуть з підсилювачами сигналу на 12В, я помітив що в автомобілях кілька станцій все ж таки ловить чітко). Дякую
@WQRTyxcoizu
@WQRTyxcoizu 21 день назад
Репітери є . Або антенний підсилювач на 40 дБ. потрібного діапазону.
@realiity
@realiity 20 дней назад
Правельна антена...
@sergiy8521dispeaceable
@sergiy8521dispeaceable 20 дней назад
@@realiity правЕльна)) Скиньте як підпаяти у звичний приймач.
@cynic3859
@cynic3859 19 дней назад
45 км - це майже максимум прямої видимості. Або й максимум (в залежності від висоти антени передавача та рельєфу). В такому випадку критичним буде співвідношення сигнал/шум і вирішення може бути хіба що в вигляді направленої антени [десь на даху, тощо]. PS В деяких випадках (в зоні невпевненого прийому) може бути достатнім просто вибір приймача на мікросхемі, що забезпечує більшу чутливість [при правильній схемотехніці]. Тобто доведеться знайти і подивитись документацію на поширені мікросхеми, знайти там параметр "чутливість"/sensetivity - типове значення: 2.2 uV, чим цифра меньше - тим краще. (Шукайте 2.0 і меньше.) ...а як знайдете найменші цифри - доведеться шукати в яких моделях вони застосовані. ...а потім - де знайти ті моделі.
@cynic3859
@cynic3859 19 дней назад
​@@WQRTyxcoizuАнтенний підсилювач допоможе тільки коли сигнал просто слабкий, але не губиться в шумах.
@b0atswa1n
@b0atswa1n 20 дней назад
Б) віялова, а не вієрна Ну бо ж віяло, я не вієр
@владимирсталин-щ2о
а чем отличается антенна от проводов до кабеля !!! почему протекание переменного тока там не производит волн ,а в антенне производит . каков критерий ,где граница условий при которых получается просто переменное поле или волны ? если обратится к классической физике то волны возникают от ускоренного движения заряда по поверхности проводника и в момент ускорения происходит как бы расхождение сферы со скоростью света толщиной равной времени ускорения и там происходит перелом силовых линий вот объяснение излучения волны !!!! вот и вопрос кто нибудь знает как работает антенна ?
@alexander13094
@alexander13094 16 дней назад
Экранирование. Фидерная линия - коаксиальный кабель
@владимирсталин-щ2о
@@alexander13094 причем тут экранирование ? Поле имеет квадратичную зависимость спадания ,а волна 1/х . Или вы хотите сказать что блок питания импульсный на 35 кГц к примеру передатчик на те з же 35 кГц это одно и то же ?
@alexander13094
@alexander13094 16 дней назад
​@@владимирсталин-щ2о Экран не позволяет полю распространяться в пространстве. Это его суть. Если бы у вашего PWM PSU с частотой импульсов 35кГц не было экранов и фильтров, то он бы и был передатчиком радиошума на 35кГц и ещё кучи гармоник на других частотах. Часто бывает у дешевых китайских БП, вплоть до того, что чувствительное оборудование поблизости глючить начинает. P.S. Похоже, более првильный термин не фидерная линия, а линия передачи (transmission line). Есть статья в Wikipedia с диаграммами и формулами
@владимирсталин-щ2о
@@alexander13094 если глючит вблизи то это наводки от поля и дальше 10 метров наводок бы не было ,вы разницу понимаете между пульсацией поля вокруг источника и радиоволной ????? ни один экран не может изменить функцию спадания ,уменьшить может . поэтому я и задал неудобный вопрос на который не могут ответить физики . тем более если вы не в курсе то в новой физике отказались от понятия поля ,так как эта сказка работает только на электрических машинах . прежде чем писать мне чего то по этому поводу сперва изучите то как объясняют излучение волны зарядом и ,что такое "спохватывание поля " потом вы поймете каике бредни мне написали и в чем суть вопроса который я задал .я чувствую в вас есть потенциал .
@владимирсталин-щ2о
@@alexander13094 ну и еще я в вопросе написал до кабеля антенны но получается я думал что со стороны генератора ,а вы подумали со стороны антенны судя по ответу . так вот от гены до фидера нету экранов и волны нет . волна получается только тогда когда совпадают частоты и длинны волн т.е. лц резонанс и волновой резонанс . а что там за процесс происходит в какие торы и бублики что складывается и как там поляризуется диэлектрик (воздух) вокруг антенны толком ни кто не может объяснить.
@sergeymarkisev2145
@sergeymarkisev2145 28 дней назад
Може я помиляюсь (можете мене виправити), але сучасний wifi може "підключати" більше одного каналу до одного абоненту з метою підвищення швидкості передачі даних. Цього не відбудеться, якщо так "вдало" спрямувати антени, що "на вас" на рівні вашої квартири буде працювати лише одна антенна, а всі інші - будуть конфліктувати з роутерами на інших поверхах будинку. І це обмежить ту кількість каналів, яка доступна для зв'язку Вашого роутеру з Вами. З цієї самої причини я закликаю не ставити максимальну потужність випромінювання на Вашому роутері: чим меньше буде конфліктів між роутерами - тим краше буде швидкість у всіх користувачів.
@romremromrem2940
@romremromrem2940 27 дней назад
Кожен роутер має трохи більше 10 каналів, тому 10 апаратів в одному місці це проблема. Але якщо вони десь за стінами це значно зменшує їх вплив на ваші апарати. Тому крім 2.4 Ггц (це один з піків найкращого розповсюдження радіохвиль ) почали використовувати частоту 5Ггц, де розповсюдження трохи гірше, але каналів значно більше.
@rtfdfhjrggth4220
@rtfdfhjrggth4220 21 день назад
​@@romremromrem2940уже і 6 ГГц почали
@realiity
@realiity 20 дней назад
Дивись, як не крути ту антену - вона все одно буде конфліктувати з іншими антенами, навідь на одному і тому самому роутері, і з антенами на телефоні і з антенами на ноутбуках, телевізіоні антени, антени на раціях, антени на F-16, антени на машинах, антени на ППО, антени на умних холодильниках або на лампочках і вимикачах із систем розумного будинку...воно зі всім конфліктує, навідь з арматурою яка у битоних стінах...любий металевий шматок(прикраси наприклад) підходящого розміру є перешкодою. І саме головне, що воно все одно працює. А маркетологи роздули із мухи слона щоб споживачь запанікував і купив інший роутер, а через рік - третій...четвертий. Цеж вигідно. Ви коли небудь бачили на телевізорі білий шум?! О це і є тисячі різних сигналів однієї частоти які змішалися у вінігрет. І тим не менш ми всеодно дивимося на картинки у високій якості. Ось ця "захламленость", забруднення є скрізь і завжди, від нього не здихатися...від русні здихатися простіше ніж від конфліктів радіохвиль. А канали в роутері це простий фікс, копіпаст з каналів звичайного приймача...телевізійні канали це те саме, це не панацея, це формула заробітку
@sergeymarkisev2145
@sergeymarkisev2145 20 дней назад
@@realiityви спираєтесь на відомі факти, але чомусь робите хибні висновки. Так, будь-яка передавальна антенна впливає на будь-яку іншу, на будь-який предмет, в якому можно збудити змінний струм. І такий предмет сам починає перевипромінювати радіохвилі, тобто сам стає передавальною антенною. Електромагнітне поле, що створиться у просторі, стане результатом інтерференції всіх цих хвиль. Ці принципи використовуються для створення багатоелементних антен. Так, антенна Ягі має "активний" елемент - вібратор і пасивні - рефлектор і директори. Треба бути вже зовсім некваліфікованим інженером, щоб елементи власної антени стали перешкодою для власного передавача, але і це можливе. Для приймача ця інтерференція може створити зони, де сигнал пропадає. Але за існуючою термінологією це не називають перешкодою. А перешкода - це 3оли іншій сигнал "перебиває" ваш. На скільки перешкода , пардон, перешкоджає прийому - залежить від багатьох параметрів. Наприклад - від виду модуляції. Так, відомо, що ssb сигнали, або сигнали АМ з подавленою несучою можно розбирати одночасно. А одночасна робота на одній частоті 2х передавачів з ЧМ робить приймання неможливим. Другий фактор - це рівень, тобто, потужність сигналу завади. Якщо перешкода на рівні шуму - не важливо, білого чи рожевого - приймальна апаратура зможе виділити корисний сигнал серед перешкод. Способи виділити корисний сигнал можуть бути різні, наприклад - технологія cdma. Але все одно є поріг - співвідношення сигналу і шуму, коли приймальна апаратура вже не може працювати. Щоб передавальні станції не створювали першкод одна одній їх розносять по частоті, в просторі або в часі. Те, що з точки зору фізики є "розноси по частоті" в техніці має назву каналів. А "номер каналу" - це зручний спосіб повідомити користувачеві,, на якій частоті він буде слухати улюблену передачу. До того-ж, канали існують і там, де споживачі про це не здогадуються. Наприклад, коли ви користуєтесь "мобільним" телефоном ви навіть не здогадуєтесь, який канал використав ваш аппарат в полосі частот, що володіє провайдер. Тому про "вигадки маркетологів" ви так не слабо перебільшили.
@sergeymarkisev2145
@sergeymarkisev2145 20 дней назад
Для більшого розуміння теми можете самостійно розібрати питання - чому одну телевізійну програму (аналогову) в сусідніх містах передають на різних каналах. Хоча з точки зору маркетингу було б зручніше, щоб всі передавачі працювали на одному каналі.
@Сергей-л5з3ъ
@Сергей-л5з3ъ 2 дня назад
Немає вієрної діаграми спрямованості, це нажаль побічні пелюстки від яких дуже складно позбавитись при виготовленні спрямованої антени, і ці пелюстки є у будь якій спрямованій антени, і у косеконсній теж.
@Сергей-л5з3ъ
@Сергей-л5з3ъ 2 дня назад
Автор не володіє теорією антен. Напівхвильовий вібратор має опір приблизно 73 Ом, це ази, це потрібно знати, на жаль викладач не знає навіть цього
@Сергей-л5з3ъ
@Сергей-л5з3ъ 2 дня назад
Дуже хотілося б побачити математичну викладку як з 50 Ом виходить 300 Ом, автор отримає Нобелівську премію за таке рішення😂😂😂, бо насправді ні чого не вийде. Стидоба, навіщо неуча випускати навчати дітей?
@yurii5568
@yurii5568 2 дня назад
Те що в заголовку з 18ї хвилини.
@alexander13094
@alexander13094 16 дней назад
За видалений комент - дізлайк
@MartGrag-qp1ps
@MartGrag-qp1ps 5 дней назад
Купуйте якісні роутери, і буде вам щастя....
@vitall789
@vitall789 День назад
и облучайтесь и облучайте всех вокруг.
@MartGrag-qp1ps
@MartGrag-qp1ps День назад
@@vitall789 Добрый вы...👍 Это сарказм, если что. А ещё "боящийся собственной тени". А это уже, не сарказм. Вы вообще в курсе, что если будете так продолжать, ваши страхи быстрее вас угробят, чем какое либо облучение?) А, да, шапочка с фольги вам в помощь...😂
@vitall789
@vitall789 День назад
@@MartGrag-qp1ps Есть такое, крайности не нужно допускать, но то что эти штуки будут высасывать ваши жизненные силы как минимум!
@MartGrag-qp1ps
@MartGrag-qp1ps День назад
@@vitall789 Ну да. Ещё силы высасывают переживания. Особенно по поводу собственной персоны. Алкоголь сигареты и не праведный образ жизни. А роутера, это детские игрушки.
@bohdan4677
@bohdan4677 24 дня назад
Ідеальне розміщення антен wi-fi роутера залежить від потреб. На приклад, мені треба, щоб wi-fi працював в межах одного горизонтального рівня і щоб зверху і знизу було важче підключитись.
@volodumurkalunyak4651
@volodumurkalunyak4651 19 дней назад
Супер. Для Вас і для мене (аналогічна потреба) - розміщуємо антени роутера по можливості вертикально чи під невеликим кутом до вертикалі
@officevoron8304
@officevoron8304 16 дней назад
Для автора -відео . Не існує приймальних та передавальних антен , існують приймальні модулі ( пристрої) та передавальні де застосовуються антени . А коли йдеться про U коліно то краще для розуміння використовувати термін "узгодження імпедансу ( опору)" замість "трансформує"
@vyacheslavstarling1022
@vyacheslavstarling1022 4 дня назад
Але автор відео про це ЩЕ не знає (або ВЖЕ).Що робити, час іде, люди старішають, як і їхні конспекти... Зараз у моїй хаті стоїть Wi Fi роутер, виробники якого не дивилися лекцій цього професора. Мабуть тому він не має жодної зовнішньої антени, хоча впевнено працює.
@dmytrorahozin5485
@dmytrorahozin5485 3 месяца назад
приятно видеть Анатолия Ивановича до сих помню его лабораторные по физическим основам микроєлектроники в 1995м
@blinkofnight
@blinkofnight 23 дня назад
Може у вас є список літератури, що можна було б почитати по антенах? Буду вдячний.
@WQRTyxcoizu
@WQRTyxcoizu 21 день назад
@@blinkofnight Те що в інституті дають ви не осилете, це суцільна вища математика. Є буржуські типу Антени. Чи шось поддібне Шрітека, здається з ФРН. Довідник для радіогубителя Терещука найдіть та в списку літератури є книги, правда зумні для вас.
@PaulLukashov
@PaulLukashov 10 дней назад
@@blinkofnightК. Ротхаммель та Беньковский 3., Липинский Э зрозуміло простими словами.
@bogdanbogdan2809
@bogdanbogdan2809 14 дней назад
дякую за лекцію дуже цікаво
@timemachineUA
@timemachineUA 23 дня назад
Дякую, за лекцію!
@MisterS-fh8vt
@MisterS-fh8vt 5 месяцев назад
Клас 🙌
@komododragon6161
@komododragon6161 20 дней назад
нічогісенько не зрозумів з WI-FI антен!!! до чого тут штирьові, "волновий канал"... так, в роутерах штирьові антени, але як їх настроювати нічогісенько не сказано... я розберав свій мобільний роутер з чотирма антенами, але все що я зрозумів в ньому є приймальна одна і одна передаюча, дві інші навіть не здогадуюсь що воно таке - вони не мають екрануючої оплетенки, тільки простий дріт і припаяні до якихось доволі величеньких площадок на платі, а ті що вхід-вихід мають майже мікроскопічні розʼєми і дуже тоненькі печатні провідники які з іншої сторони плати відсутні (мабуть багатошаровий текстоліт). так от що це за такі додатки другі "антени" і все ж як їх правильно налаштовувати?
@komododragon6161
@komododragon6161 20 дней назад
на одному зі своїх старих роутерів вийняв промислову антену (він з однією) і замінив її на антену Харченка (зигзагоподібну) - замість 9 вайфаїв бачить 23 абоненти... антену розрахував на 2462 Мгц (13 канал) ,з рефлектором...
@komododragon6161
@komododragon6161 20 дней назад
також для роутера ZTE зробив на одному рефлекторі дві антени Харченка (частоту для розрахунку взяв середнього каналу), кабель 50 омний, матеріал антени - мідний дріт (ПЕВ) діаметром 2 мм. розмір виставив на штангенциркулі та по ньому гнув... дуже ктритично витримувати розмір усіх сторін, розмір вимірювати від середини дроту, у якості рефлектору використав фольгирований гетинакс... підсилення вражає...
@cynic3859
@cynic3859 19 дней назад
​@@komododragon6161_"замість 9 ... 23"_ І вони Вам треба? ;) ...був деякий час, коли був вимушений шукати "халявний" WiFi - використовував "кантенну", яка бачила близько 200 сусідських роутерів... (В той час як "дефолтний" штир невпевненого приймав навіть інший роутер в межах квартири.)
@batkovskyi
@batkovskyi 22 дня назад
Дякую за Ваші лекції і що публікуєте їх відкрито. От тільки у роутера скільки антен, не для збільшення зони покриття, а для збільшення кількості одночасних сесій передачі даних, і всі антени які в певний проміжок часу передають дані, можуть передавати їх одному клієнту (mimo) тому все таки думаю антени мають бути спрямовані однаково.
@WQRTyxcoizu
@WQRTyxcoizu 21 день назад
А що з мервими зонами буде??? А їх 80% буде. В нас в полку зв"язку штирьові були УКВ антени для лікаків, там кругова діаграма, а от в локаторів та чим вужча тим краще.
@realiity
@realiity 20 дней назад
Розбери роутер і подивись як там з'єднані антени...майже завжди - паралельно... Роутер може вибирати до кого підключитися через мак адрес користувача, але самій антені і радіохвилі - байдуже. Вона буде опромінювати всіх користувачів. Це як наприклад, вийди на площю і через гучномовець скажи: в мене повідомлення для Сашка "бла бла бла". І користувачь який не Сашко буде ігнорувати повідомлення, алеж він все одно буде чути передавачь. Зміни свій мак-адрес із Дениса на Сашко і ти вже будиш прослуховувати, станеш користувачем. Алеж у самому роутері нічого не зміниться... То що ви написали, то є маркетологія. В 2х словах, маркетологія це промивання мізків для того щоб людина купила собі те що їй не потрібно))
@batkovskyi
@batkovskyi 20 дней назад
@@realiity мак адреса потрібна для ідентифікації пристрою в мережі, взагалі не до теми, а я говорю про мімо, не те щоб я всі точки доступу розбирав і вивчав що куди підключається, але теорія говорить про інше, як тоді збільшується швидкість і звідки можливість вести одночасно кілька потоків передачі даних, якщо вони підключені паралейно, що це взагалі дає крім більш стійкого сигналу на відстані та за перешкодами? (Якщо це взагалі працює) Або дай будь ласка посилання на літературу де це описано, я такого не зустрічав ніде
@realiity
@realiity 7 дней назад
@@batkovskyi у виді покращення зв,язку, паралельне з,еднання антен - нічого не дає. У вигляді збільшення продажів - це має сенс, якщо продавці присядуть покупцю на вуха і скажуть - "чим більше тим краще". Але це було актуально років 5...10 тому. Коли нам завозили звичайні мильниці без сучасних технологій MIMO. Ця технологія нова на ринку, я про таке навідь уявити не міг коли писав коментар. Почитавши вікіпедію - я зрозумів дві речі що стосуються даної теми: 1. антени передавача і приймача повинні бути в одній площині і як можно ровніше(паралельніше одна до одної). Не розумію чому не виготовляють такі антени в одному корпусі, щоб вони були не похитними одна стосовно другої, наприклад одна широка антена в середині якої 2...3 антени. 2. судячи із малюнка на вікіпедії - технологія MIMO не буде працювати якщо на телефоні\планшеті\ноутбуці немає таких самих "подвійних" антен. Це вже буде схоже на MISO, але в одностороньому вигляді. Тобто: роутер - ноутбук = MISO ноутбук - роутер = звичайний вай-фай Є великі сумніви що у такому поєднані буде щось -швидше- якісніше за звичайний вай-фай Якщо коротко, то ви маєте рацію
@robbieazreal3192
@robbieazreal3192 16 дней назад
А не думали ли что по подобной фрактал диаграмме направленности устроены уровни в атомах? Где основная вытянутая часть -- это освобождение частицы "из плена" атома (она же порождает "индивидуальность частицы" вне атома).
@robbieazreal3192
@robbieazreal3192 16 дней назад
Повторение курса СВЧ!
@vyacheslavstarling1022
@vyacheslavstarling1022 4 дня назад
Дідусю пора на пенсію, бо його знання - із 20-го сторіччя. Антена нічого не перетворює - вона тільки випромінює або ж сприймає електромагнітні хвилі. От у радарів ОДНА антена, і нічого - працює. Частоти приблизно такі ж, як у смартфонів. Але! Між передавачем та приймачем РЛС стоїть блок, що перемикає з передачі на прийом сигналу. Щодо сучасних побутових роутерів, то "тупі" китайці виготовляють їх у майже прямокутному корпусі, який незручно поставити у неправильному положенні - підключені кабелі заважають цьому! Зовні корпусу - ніяких антен, усе всередині. Працює чудово.
Далее
Розповсюдження радіохвиль
20:56
Як працює радіо
21:00
Просмотров 14 тыс.
Трудности СГОРЕВШЕЙ BMW M4!
49:41
Просмотров 1,3 млн
Самая сложная маска…
00:32
Просмотров 1,2 млн
Трудности СГОРЕВШЕЙ BMW M4!
49:41
Просмотров 1,3 млн