Перший раз про неперевершену "Кассандру" почула від неперевершеної Ліни Костенко, а у виконанні незрівняної Ади Миколаївни, просто бракне слів... Щира вдячність авторам каналу за можливість слухати рідне на чужині!
Пʼєси Лесі Українки за масштабом не гірші від Шекспирівських. Кассандру ще не дослухала. Але Камʼяний гість (сподіваюся, не плутаю назву) - найкраща у світі версія цієї історії. Дякую за чудове читання.
Де межа між пророцтвом та накликанням біди; між правдою та популізмом, а може, натхненням на звитяги в моменті приховування усіх деталей? Що величніше - жити за будь-яку ціну чи самочинно піти з життя? Кого краще зрадити: себе, свої почуття, свою правду чи своє ім'я, свою родину, батьківщину? Чи можна допомогти комусь з вище перелічених при цьому завдаючи шкоди іншим з цього ж списку? Чи буде це допомогою та добром? Чи відрізняється доля жінок: рабині та цариці, якщо не зважать на волю та бажання ні тої ні тої? Що краще - невільною царювати чи вільною слугувати?
1:08:20 це все покривало голій правді для людського ока бо правда це цнотлива і поважна жінка і сором їй ходити без одежі на відповідь Касандри але й сама я жінка отже правду я можу бачити й не вбрану!!!