Тёмный

А вже весна скресла. Зустріч весни. Урок образотворчого мистецтва. 5 клас НУШ. Дистанційне навчання 

Юлія Гаврилюк
Подписаться 13 тыс.
Просмотров 3,3 тыс.
50% 1

Відеоурок образотворчого мистецтва з практичним завданням, за матеріалами підручника "Мистецтво" (Рубля Т. Є., Мед І. Л., Наземнова Т. О., Щеглова Т. Л.) 5 клас, НУШ
Фінансова підтримка каналу "Що? Де? Як? Навіщо? Чому?", якщо у вас є бажання та можливість:)
iuliia-havryli...
Із приходом весни все навколо оживає, наповнюється сонячним теплом і світлом. Люди завжди з особливим нетерпінням чекали на неї. Про настання справжньої весни своїм дзвінким співом повідомляють птахи, які повертаються з вирію. У цей час господині пекли обрядове печиво у вигляді пташок, яке називається «жайворонками». Діти й дівчата співали веснянки, закликаючи весну, простягали до високої весняної блакиті «жайворонків».
Із початком весни, перед великодніми святами, починають розписувати писанки. І на них часто зображали пташок. Птах - символ зародження життя, родючості. Півень вважався охоронцем від лиха, голуб - символ любові і злагоди.
Образ птаха оспіваний в народній музичній творчості, віршах, байках, казках, легендах. На великодні свята українці виготовляли гарні поробки у вигляді пташок - «голубці». До порожньої писанки прикріпляли з воску голівку, а з паперу робили крильця і хвостик. Вони були гарною святковою прикрасою в хатах.
Птахи в Україні завжди були в пошані. Діти змалечку знали, що не можна руйнувати гнізд. А у важкий для птахів час треба піклуватися про них та підгодовувати.

Опубликовано:

 

15 окт 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии    
Далее
Grand Final | IEM RIO 2024 | BO5 | КРNВОЙ ЭФИР
6:35:24
100 BUTTONS and only ONE WILL SAVE YOU !
22:18
Просмотров 29 млн
HOW TO DRAW A ROSE
8:08
Просмотров 2,2 млн