Тёмный
No video :(

Бритва для Халига+новый виток в исследовании вляния различных абразивных материалов на сталь бритв. 

Alexander Budulay
Подписаться 1,8 тыс.
Просмотров 344
50% 1

#гострабритвахарків
Запитання -Viber/ Telegram/ WhatsApp:+380632301151
alexbud1151@gmail.com
Instagram:budulay___

Опубликовано:

 

1 июл 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 11   
@user-bn7xr4hs2g
@user-bn7xr4hs2g Месяц назад
Очень интересная тема. Делая переход после субмикронных абразивов на Хатахоши Карасу с суспензией от Кома нагуры, далее чистый камень, получил на кромке блёстки карбидов. Бритва Кикуокан 1000 тамахаганэ. Бреюсь ей полгода. Бритье шикарное.
@dokazatochka
@dokazatochka Месяц назад
Вітаю вас Маестро! Дякую за добрі слова))) За останній рік мені довелось добряче "поспілкуватись" з бритвами, матеріал яких був явно неоднорідний, в деяких через наявність доволі великих карьідів хрому (сссровські стізи), в деяких через своєрідну "комковатість" структури металу, деякі з явновираженою крупнокристалічною структурою. Всі ці неодноррідності дуже добре проявляє суспензія природних фінішних каменів, Іноді така неоднорідність являється "добром" ,іноді це явне "зло" для бритви-заточника-користувача (як в багатьох стізах). Але всі ці моменти однозначно вимагають від заточника набагато більше зусиль і майстерності (і безумовно широкого арсеналу абразивів) шоб зробити з такої бритви класний інструмент. Бажаю вам творчих успіхів на вашому шляху до Вершин !)))
@alexanderbudulay
@alexanderbudulay Месяц назад
Маестро, безмежно вдячний!!!
@KroytorViktor
@KroytorViktor Месяц назад
Спасибо Александр за ваши исследования. Я когда только начинал, у меня были в основном камни с речки, очень твёрдые. И ещё тогда я замечал, что если у меня не получается довести бритву до реза волоса, на покупных, условно фирменных камнях, то можно взять обычный твёрдый, тонко притёртый камень и довести её под струйкой воды до реза волоса. Но потом я отказался от твёрдых камней и начал искать мягкие. Теперь вижу, что нужно опять переходить на твёрдые(шутка).
@alexanderbudulay
@alexanderbudulay Месяц назад
Я открою вам страшную тайну: все камни нужны!!! И побольше -побольше!!!
@MAXRAZOREDGE
@MAXRAZOREDGE Месяц назад
Карбідів в бритвенній сталі не має бути, чиста вуглецева сталь не містить карбідних фаз окрім мартенситу та залишкового аустеніту, карбіди утворені з легуючими елементами сталі зазвичай мають великі розміри (більше одного мікрона) тоді як ширина апексу для комфортного гоління має бути 100 нанометрів і менше
@alexanderbudulay
@alexanderbudulay Месяц назад
Ось тому,мій безцінний друже,випробування й потрібні,як і твоя думка!
@Zavgar7419
@Zavgar7419 Месяц назад
"остаточного аустенита" - цементита, С.В. ПОМЕЛЬЦОВ ПРОИЗВОДСТВО ОПАСНЫХ И БЕЗОПАСНЫХ БРИТВ остаточный аустенит - вредная штука, любой грамотный термист/клиночник подтвердит.
@Ivan_Bravo
@Ivan_Bravo Месяц назад
Цікаво послухати. Скажу, що в цієї бритви гострота буде захмарна. І помилок вона не пробачить. Ну і крім всього вище, є старе правило. Тверде гостримо мягким, а мягке твердим.
@alexanderbudulay
@alexanderbudulay Месяц назад
Це правило не зовсім відповідає дійсності...
@Ivan_Bravo
@Ivan_Bravo Месяц назад
@@alexanderbudulay це з ножової історії більше. Але так, якісь варіанти посередині завжди мають місце.
Далее
Рамю и Лотус.
8:42
Просмотров 234
Распродажа.
11:05
Просмотров 338