Тёмный

Вибір часу доби для обприскування | Вплив вологості під час внесення препаратів обприскувачем 

Zeep
Подписаться 3,1 тыс.
Просмотров 226
50% 1

Посилання на плей лист техніка для обприскування: • Техніка для обприскува...
В який час доби Ви проводите обприскування? Поділіться досвідом у коментарях!
Цей випуск присвячений розбору відмінностей в роботі обприскувача залежно від того, в який час доби він працює. У господарствах часто відштовхуються від погодних умов і обирають для роботи той день, коли не має вітру і дощу, але в той же час сонячний та теплий, коли всі культури та бур'яни активно вегетують, і бажано, щоб цей день припадав на середину тижня, якщо це можливо. А скільки таких днів буває за сезон? «Особисто в нас, - ділиться досвідом представник американської компанії AgPhD, - якщо є два-три таких дні на місяць, то це вже щастя. Ми шукаємо кілька годин тут і там, щоб обробити кілька гектарів до того, як настануть наступні кілька годин сприятливої погоди. Ми обприскуємо рано вранці або пізно ввечері, щоб уникнути вітру. Це також допомагає нам уникнути надмірної літньої спеки в середині дня. Однак є кілька проблем, на які слід звернути увагу.»
Сьогодні поговоримо про вологість. Вологість має вирішальне значення, і я говорю не лише про ймовірність дощу. Ви також повинні звертати увагу на росу. Якщо рослини вкриті росою вранці, потрібно почекати з обприскуванням, поки роса не зійде. В іншому випадку додавання крапель розчину на вже вологе листя призведе до того, що волога просто стікатиме, а якщо ні, то ваш розчин для обприскування буде розбавлений більше, ніж потрібно. З іншого боку, особливо у вечірній час, занадто пізнє обприскування може призвести до того, що краплі робочого розчину не висохнуть на листках рослини, що фактично збільшить так званий необхідний час до прогнозованих опадів згідно інструкції препарату. Іншими словами, наприклад, ваш продукт згідно інструкції необхідно вносити за 2 години до прогнозованих опадів, а Ви його вносите о 20:00 коли вологість підвищується, необхідно врахувати, що на рослинах може з'явитися роса. У цьому випадку, ви, можливо, збільшили необхідних час до прогнозованих опадів продукту до, скажімо, 10:00 ранку наступного дня. Зверніть увагу: на етикетках деяких пестицидів обмежено час доби, в який їх можна застосовувати. Зокрема такий продукт, як Дикамба. Тому перевіряйте прогноз погоди перед обприскуванням і пам'ятайте, що вологість може вплинути на якість вашого обприскування.
Деякі господарства спеціально роблять менш концентрованим розчин, завищуючи норму виливу, щоб працювати вдень в спеку. За їх ствердженням, ефект від обприскування лишається той самий, не дивлячись на те, що частина робочого розчину випаровується до потрапляння на цільову поверхню. На вашу думку, це дієвий спосіб? Чи практикуєте Ви такий підхід? Діліться в коментарях!
У наступних відео на Вас чекає багато цікавого і нового зі світу АгроТехніки! Тому підписуйтесь, ставте «дзвіночок», слідкуйте за оновленнями на нашому каналі, підтримуйте «лайками» та залишайте свої коментарі. Далі буде!
Бажаємо Вам приємного перегляду!
Переходьте на наш сайт #ZEEP: www.zeep.in.ua/
Фейсбук сторінка ZEEP: / zeepinua
Інстаграм сторінка ZEEP: / zeep_ukraine
#ZEEPUkraine #ZEEPMachinery #ZEEPTranslate #TranslatedByZeep #КолиОбприскувати

Наука

Опубликовано:

 

20 июн 2023

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 2   
@user-gs8qo5uq4b
@user-gs8qo5uq4b Год назад
круглодобово😂
@ZeepInUA
@ZeepInUA Год назад
Якою технікою вносите препарати?
Далее
SPILLED CHOCKY MILK PRANK ON BROTHER 😂 #shorts
00:12
Symmetrical face⁉️🤔 #beauty
00:15
Просмотров 4 млн
Пиратские котики
00:50
Просмотров 144 тыс.