Тёмный

ДА ИСПРАВИТСЯ МОЛИТВА МОЯ, ГРИГОРІАНСЬКА МЕЛОДІЯ, АДАПТАЦІЯ ТА ГАРМОНІЗАЦІЯ АРХІМ. МИТРОФАН (БОЖКО) 

Київська духовна академія
Подписаться 19 тыс.
Просмотров 937
50% 1

💳На підтримку духовної освіти: 4441111134693971
17 квітня 2024 року, у середу п’ятої седмиці Великого посту, в Академічному храмі на честь прп. Іоанна Дамаскина Свято-Покровського чоловічого монастиря у Голосієві було звершено Літургію Передосвячених Дарів. Перед початком Літургії були звершені Часи, Зображальні та Вечірня.
Богослужіння звершив старший помічник проректора з виховної роботи архімандрит Володимир (Ціпіньо) у співслужінні викладачів та студентів у священному сані.
Піснеспів «Да исправится молитва моя» виконав квартет: вчений секретар - архімандрит Митрофан (Божко), регент академічного хору - ієромонах Іоасаф (Міронов) та вихованці Семінарії - чтець Андрій Григоренко та Костянтин Ковалюк.
Більше новин та інформації на сайті КДАіС та у соціальних мережах.
Офіційний сайт: kdais.kiev.ua
Ми у фб: / www.kdais.kiev.ua
інстаграм: / kdais.kiev.ua
телеграм: t.me/kdaiskievua

Опубликовано:

 

15 окт 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 9   
@Яімійдім
@Яімійдім 5 месяцев назад
Дуже гарно. Молитвенно, настроює на піст і занурюєшся думками у страждання Христові, які переніс ради нас усіх
@ВалентинаСуязова
@ВалентинаСуязова 5 месяцев назад
Спаси Вас Господи!❤
@diacono_UOC
@diacono_UOC 5 месяцев назад
Щиро дякую за цей спів!
@JanAnatNBC
@JanAnatNBC 5 месяцев назад
Вражає! Григоріанський хорал абсолютно канонічний, що правда в західній Богослужбові традиції, особливо якщо розглядати в період до (великої схизми)
@Maridem17
@Maridem17 5 месяцев назад
Видно что люди не моляться, а что хуже то что именно те что поют, ладно ещё просто присутствующие...😢
@GalynaValerieva
@GalynaValerieva 5 месяцев назад
А ви як визначаєте моляться чи ні?
@Maridem17
@Maridem17 5 месяцев назад
@@GalynaValerieva видно. Это нужно понять, объяснить это невозможно... может я не совсем права но это видно всё-же...
@sergejserg8243
@sergejserg8243 5 месяцев назад
Можливо вперше на службі виконують цей піснеспів, ще не досить впевнено "вспівали", як належить, за 3-м, 5-м разом буде переконливіше, ..Хоча є питання: чому наприклад, якщо допускаються просто безсловесні звуки, типу"а-а", "м-м", ("по-умному" це наз. "іссон", "бурдон"), )то цілком логічним є допуск відстроєного, і безвідмовного, (на відміну від моветонного голосу) акомпонуючого музичного інструменту, типу орган, фізгармонія, і т.п...? Якщо ж інструментам - категоричне "НІ", то який молитовний сенс у тих "А-А ", "У-У", і т.п...? Цікаво було б почути аргументацію від "випускаючої сторони".
@sergejserg8243
@sergejserg8243 5 месяцев назад
@@JanAnatNBCНа мій погляд ніякого особливого "автентизму" там немає, звичайне собі учбове виконання, звичайного "новодела", (з елементами архаїки)),тим бльше, що ступінь "автентизму" зовсім не залежить від виду чи типу нотаціїї, будь вона латинська, чи "американська" чи якась інша, якість виконання це рівень розуміння матеріалу , заглиблення у традицію, творча інтуїція, помножені на загально-культурний рівень розвитку. Щодо історій хоралів, гласів, чи модусів, то автентичних автографів папи Григорія скоріше за все не існує, як і переконливих свідчень, авторського стосунку Іоанна Дамаскіна до побутуючих останні 300 на теренах учасного руського православія мелодій осмогласія.. Стосовно якоїсь частини текстів можливо й так, але щодо мелодій..., то це лише "благочестиві фантазії")..оскільки звукової системи координат можоро-мінора, в межах яких функціонують 99% сучасного церковного мелодичного матеріалу за часів згадуваних пап, і отців церкви просто не існувало, як не існувало їх аж до середини 17-ст, .Приблизно в той час оформилась і сучасна нотація, на п,ятилінійній основі. з вивіреною гармонічною тональною вертикаллю. а до того були Невми, Знамена, Мензуральна, Квадратна, Чотирилінійна, і т.п. варіанти кодифікації звуків на папері. Приблизно у 17ст виникла і більшість тих , що нам відомі "валаамських, візантійських,староболгарських, афонськи, єрусалимських" і т.п. наспівів, які звичайно ж до афонів , єрусалимів , та візантій мають дуже опосередковане відношення.)(це м,яко кажучи)..Можливо це суб,єктивно , але в одній сучасній , свіжо видуманій партитурі Арво Пярта стильової достовірності, і автентики , і зрештою історичної правди в рази більше аніж в більшості подібних поробок.
Далее
Movie "Mom, I'll Grow Up"
15:13
Просмотров 1 млн
Молебен під час війни
20:44
Просмотров 9 тыс.