Тёмный

Двічі обробив виноград і жодних хвороб! 

Ukrainian agronomist
Подписаться 71 тыс.
Просмотров 5 тыс.
50% 1

Практичний досвід успішного застосування двох фунгіцидних обробок на винограді в умовах посухи 2024 року

Опубликовано:

 

28 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 36   
@УкраїнськийАгроном
@УкраїнськийАгроном 2 месяца назад
Фінансово підтримати канал УКРАЇНСЬКИЙ АГРОНОМ Ви можете за номером картки: 4149629318939196 (Авраменко Сергій)
@vadimluhosh1030
@vadimluhosh1030 Месяц назад
В мене в Закарпатті навіть 3 обробки фунгіцидами для Аркадії замало.
@ПавлоХодіневич
@ПавлоХодіневич 2 месяца назад
Цього року опадів взагалі не було Кіровоградська область і температура +42-44 градуси і оідіум почався на винограді, а мільдю взагалі не було бо засуха. До чого я веду що цього року обробив системним препаратам фунгіциду не допомогало бо високі температури, а допомогло лише як зробив бакову суміш контактий+системний фунгіцид у моєму випадку фалькон+тіофен😊 Такщо я частково з вами не погоджуюсь, що оідіум зникає сам пособі при високих температурах, він навпаки дуже прогресує у суху жарку погоду.
@ivangaydenko6329
@ivangaydenko6329 4 дня назад
Покажіть виноградник зараз, дякую
@ГеннадійГолуб-в8ф
@ГеннадійГолуб-в8ф 2 месяца назад
Дякую Вам за відео. Дивлюся Ваші відео починаючи із використання соломи як добрива. За Вашими рекомендаціями обробив дерева карбомідом осінню та бордоською рідиною ранньою весною. Ви дуже чітко показали як це робити. Абрикоси дуже класно цвіли. Обробляв їх перед цвітінням і під час цвітіння Хорусом. Від зав'язі гілки ломилися. А потім всі плоди зсохлися і обсипалися. Я розумію, що це Монільоз. Чи не могли б Ви зняти відео, що потрібно робити. Думаю це цікавить багатьох садоводів. А у Вас талант логічно і чітко все пояснювати.
@Шамрай-ц1ю
@Шамрай-ц1ю 4 дня назад
В этом году в этом же харьковском регионе когда за все лето прошло всего два не больших дождя без всяких секретов без всяких обработок вот уже октябрь на носу а виноград стоит без единой болячки .
@usernamer6489
@usernamer6489 Месяц назад
Радіти треба у кінці сезону.
@helenasotnikov6090
@helenasotnikov6090 2 месяца назад
Уже корисно! Дякую!
@Leon-82
@Leon-82 Месяц назад
м'ягко кажучи - нетиповий випадок, то ж яка в ньому користь? В мене теж два виноградники і якраз зовсім навпаки: в місті нічим не обробляю вже другий рік, а на дачній ділянці де основний виноградник був змушений обробляти від усіх хвороб по списку бо поруч ділянки сусідів і ліс.
@ВиталийХоменко-с3ю
Скоріше вийняток. Коли проявився оідіум боротись надзвичайно важко. Раніше діставав оідіум любиму аркадію. Після застосування ,, КОЛЛІС,, Я ЗАБУВ за оідіум. м . Ніжин Чернігівська обл.
@ВячеславКравченко-я9л
Суперово.
@ОлександрГейченко-ы4б
Дякую, вас також хай благословить Бог
@ЮрійГоловайчук
@ЮрійГоловайчук 2 месяца назад
Цього року обробив один раз ранньою весною, норма. Малини є 3 наділи, один по землі обробив, другий ще і по листу, 3 теж. Перша малина пішла на необробленій. Норма.
@user-gj8fn7sr6s
@user-gj8fn7sr6s 2 месяца назад
Расскажите как бороться с треском ягод. Кальций не помогает, регулярный полив тоже, болезней нету. Трещат все сорта.
@sandrbak4362
@sandrbak4362 2 месяца назад
Маю декілька кущів винограду. Обробляю тільки біопрепаратом Мікохелп, після дощу,або 2-3 рази на місяць. Ним же кроплю цибулю,часник,огірки протягом всієї вегетації, помідори і картоплю переважно до і на початку цвітіння. Виноград, цибулю, часник ,ранню картоплю, огірки більше нічим не обробляю, помідори і пізню картоплю доводиться додатково один раз системником, а помідори після системника, коли вже йде плодоношення, бордоською або препаратом на основі міді. На винограді Мікохелп справляється на всі сто, ніколи не бачив жодних хвороб, або просто у мене немає цього грибкового фону, декілька кущів всього
@dimong2392
@dimong2392 2 месяца назад
Неа, цей Мікохелп не помагає зовсім, 3 роки ним обробляв, хотів органічний виноград, половину! кущів угробив, а грошей на ці біопрепарати пішло в разів 10більше ніж при звичайних обробках. Може в теплиці він би поміг - у відкритому грунті від нього тільки швидше все хворіє.
@sandrbak4362
@sandrbak4362 Месяц назад
@@dimong2392 ну я кажу за свій досвід, у мене від початку,виноград висаджував років вісім тому,не було ніяких хвороб, може тому і мікохелпа як профілактики вистачає. я використовую той,що у рідкій формі, пляшка 0.5л хай 200грн, подвійна доза 30мл на 10л води, я не знаю,що там дорогого. основний обробіток це цибуля часник від пероноспорозу і гнилей, виноград по ходу діла,але оскільки хвороб немає,то ніякою хімією більше не обробляю. пляшки 0.5л якраз на сезон вистачає
@АнатолійБанько
@АнатолійБанько 2 месяца назад
Раундап до легких гербіцидів відносеться? дякую за відповідь
@УкраїнськийАгроном
@УкраїнськийАгроном 2 месяца назад
Що Ви маєте на увазі під "легкими" гербіцидами?
@АнатолійБанько
@АнатолійБанько 2 месяца назад
@@УкраїнськийАгроном минулого разу ви говорили що по винограднику можно застосовувати лише легкі гербіциди, хотів би дізнатись які є легкі?
@РусланЛевицкий-е2у
@РусланЛевицкий-е2у 2 месяца назад
@@АнатолійБанько Для Винограда використовують фунгіциди, а якщо Ви використаєте гербіцид то кущів у Вас вже не буде.
@sandrbak4362
@sandrbak4362 2 месяца назад
Подивився ваше відео про осінню обробку карбамідом. Переважно таку обробку з мідним купоросом садівники роблять ранньою весною по голих гілляках. Але я розчарувався у цьому способі, час ,гроші, робота а результату дуже мало. Може дещо і знижує інфекційний фон, але у порівнянні із трудозатратами це абсолютно неефективно.Я останнім часом починаю обробку по зеленому конусу і рожевому бутону, абрикос взагалі по цвіту. А ви чому не додавали мідний купорос в розчин?
@РусланЛевицкий-е2у
@РусланЛевицкий-е2у 2 месяца назад
Тому що дивитися треба виноградарів, які цим професійно займаються, а не всяких аматорів. Обробка по голій лозі нічого не дає, бо всі грибки знаходяться, або в землі,або в сплячих бруньках. Обробки треба робити по зеленій масі. Одну,дві до цвітіння, та дві, а може і три в залежності від погоди після цвітіння.
@АндрейКартоха-ф5в
@АндрейКартоха-ф5в Месяц назад
Восени, замість мідного обробіть виноград залізним купоросом, побачите різницю.
@АндрейКартоха-ф5в
@АндрейКартоха-ф5в Месяц назад
@@РусланЛевицкий-е2у Що аматор, то аматор! І в усьому, про що розповідає.
@АнатолійНечипурук-ь7з
Послухавши агронома, досвідчений виноградар посміхнеться, а аматор повірить доктору наук і залишиться без урожаю. Це відео шкідливе для виноградарів-початківців.
@ІванКарабан-ш2в
@ІванКарабан-ш2в Месяц назад
Дуже багато води
@АндрейКартоха-ф5в
@АндрейКартоха-ф5в Месяц назад
Так, посуха. Тому жодної обробки і жодних хвороб. На разі, пасинкуємо і надягаємо на китиці винограду пакетики з сітки для захисту від ос.
@serhiykhan6891
@serhiykhan6891 2 месяца назад
Один дощик і ваша технологія захисту перетвориться на ніщо. Вам повезло що нема дощів, інакше знову врожаю був би капут.
@АндрейКартоха-ф5в
@АндрейКартоха-ф5в Месяц назад
Отаку нісенітницю розказує співробітник ніби то якогось там інституту... Гарний чоловіче, вічливий, приємний, але розповідає казки.
@user_shvm_08
@user_shvm_08 Месяц назад
Чому казки? Що він сказав такого казкового? Того, що це рік дуже несприятливий (поки що) для розвитку хворіб? Колись на півдні виноград міг дозрівати без обробок, зараз уже практично ні ​@@АндрейКартоха-ф5в
@НатальяТуманова-к3щ
Так він ж і каже, що в Харкові, де були дощі, він обробляв додатково.
@ГригорийЧичикало
@ГригорийЧичикало Месяц назад
Да все зависит от погодных условий. В нас абрикос уже много лет подряд не было, все время поражались болезнями. А в этом году их столько нацеплялось, что многие ветки обломались от плодов. Под абрикосами вся земля услана опавшими плодами. Виноград в прошлом году фактически весь пропал, только немного осталось "Лидии" на арке, хотя она никогда ничем не поражалась. В этом году многие сорта уже дозрели и дозревают, никаких болезней нигде не наблюдается. Юг Днепропетровской обл.
@igorsarakutsa9753
@igorsarakutsa9753 2 месяца назад
+++++++++++++++++++
@НатальяТуманова-к3щ
Дякую Вам!
Далее
Barno
00:22
Просмотров 538 тыс.
Pruning grapes in autumn.
14:42
Просмотров 1,6 млн