Тёмный

Досходовий гербіцид Гезагард (Прометрин) на картоплі. 

Руслан Курилко
Подписаться 1,1 тыс.
Просмотров 4,4 тыс.
50% 1

Гезагорд- системний гербіцид ґрунтового та частично листового дії, призначений для контролю однорічних дводольних та злакових бур'янів у посівах широкого спектру сільськогосподарських культур.
Діючі речовини: 500 г/л прометрин
Головні переваги препарату:
• Тривалий захисний період
• Ідеальний партнер для бакових сумішей
• Нефітотоксичний до культури при дотриманні регламентів
Рекомендована норма витрат: 250-350 л/га.
Сумісність: Гезагард можна змішувати з іншими загальновживаними гербіцидами на відповідних культурах. Для повного контролю основних однорічних злакових і дводольних бур’янів Гезагард рекомендується змішувати з Дуал Голд на відповідних культурах. На практиці добре себе зарекомендувала комбінація Дуал Голд + Гезагард (соняшник, соя, горох, картопля).
Особливості застосування:
Обприскування проводиться до появи сходів культури по добре підготованому і оптимально зволоженому ґрунту (на моркві й коріандрі обприскування можна проводити також у фазах від 2 до 4 листків у культури). Норма витрати препарату залежить від забур’яненості та вмісту гумусу в ґрунті. Вищі дози використовують на важких за механічним складом ґрунтах та з великим вмістом гумусу. Залежно від норми витрати і ґрунтово-кліматичних умов захисний період препарату становить від 4 до 12 тижнів. При використанні гербіциду згідно з рекомендаціями обмежень у сівозміні немає. Для запобігання можливого утворення осаду в жорсткій лужній воді рекомендовано додавати пом’якшувачі (підкислювачі) в нормах, рекомендованих для цих препаратів.
Окремі однорічні дводольні бур’яни краще контролюються у фазі ранніх сходів. На цю особливість треба зважати, застосовуючи Гезагард . Не рекомендується застосовувати препарат, якщо очікуються заморозки протягом 2-3 днів.
При приготуванні робочого розчину слід обов’язково враховувати значення водневого показника рН. Якщо рівень рН води, яку використовують для приготування робочого розчину вище за 7, рекомендовано застосовувати спеціальні препарати для підкислення. За рівня рН понад 8 спостерігалися розпад діючих речовин і утворення осаду, що призводить до блокування форсунок.
У разі недостатньої вологи (або її відсутності) та при сильних вітрах, які можуть знести верхній шар ґрунту разом із препаратом, рекомендовано заробку в ґрунт на глибину 3-5 см.

Хобби

Опубликовано:

 

21 апр 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 15   
@user-oh8bb5wb4d
@user-oh8bb5wb4d 2 месяца назад
По картоплі, внесення на 8-9 день після посадки, добре працює Зенкор, але той що в порошку.
@sad_Ruslana
@sad_Ruslana 2 месяца назад
Я купив його теж але не обробляв ним. Ще фюзілад хочу спробувати в саду.
@Vadym-Vinograd
@Vadym-Vinograd 2 месяца назад
Вiтаю, перiй механiчно дискують в два- три слiди щоб подрiбнити його i вiн слабша , потiм з ним легше боротись. Грунтовий гербiцид не дасть росту насiнню буряну , а там де лишились коренi вiн буде сходить. тому варто буде обробити пирiй по листу - Тiтус - 40-50 г/га. (в продажу його можна знайти його в дрiбнi фасовцi або аналог Тiвiтус)
@sad_Ruslana
@sad_Ruslana 2 месяца назад
Дякую. Візьму на озброєння. Доза на 10л? Я і розраховую на те що грунтовий подіє на мишій. Можливо щирицю і лободу але я не впевнений в цьому, груновий перший раз застосовув за порадою одного доброго чоловіка. Пирій оброблявся минулого року гліфовіом до повного знищеня. Поодинокі осередки ним же і оброблю. В мене гербіцидна насадка на оприскувач є.
@sad_Ruslana
@sad_Ruslana 2 месяца назад
Дискувати немає змоги, резую мотоблоком...
@Vadym-Vinograd
@Vadym-Vinograd 2 месяца назад
@@sad_Ruslana 5 гр/10л, однорічні злакові фаза 1-3 листка, пирій 10- 15 см. Він забирає деякі дводольні бур'яни.
@sad_Ruslana
@sad_Ruslana 2 месяца назад
@@Vadym-Vinograd Дякую!
@ludmila1083
@ludmila1083 Месяц назад
А коли його вносити і норма?а коли вже пройшло майже 3 неділі,сухо,земля тяжка,жирна,чорнозем.Бахмаччина,Чернігівщина.Дякую
@sad_Ruslana
@sad_Ruslana Месяц назад
Вносити треба було перед дощем.Щоб діюча речовина проникла у верхій шар ґрунту і не давала насінням однорічних бур'янів проростати. Я брав 100мл/10л.Це досходовий гербіцид. Моя помилка була в тому що картоплю мало промочив і ефект був слабким. На люпині ситуація краща. Наспупного року виправю свою помилку. Якщо зараз плануєте побороти бур'ян виберайте гербіцид вибіркової дії.
@igorsh5611
@igorsh5611 20 дней назад
@@sad_Ruslanaтак цей і є вибіркової дії ???чи як ?? В інструкції пише після дощу по вологій землі А по моркві пише до стадії олівця і трьох листків
@sad_Ruslana
@sad_Ruslana 20 дней назад
@@igorsh5611 Довсходовий системний. Може вноситися по всходах, але до певної стадії розвитку. Треба читати про діючу речовину прометрин. Я вносив по всходах люпину в стадії 2-3 листка. Результат помітний мишію небуло. Вніс в стадії 5 листків- спалив люпин. Головне щоб волога була після внесення.
@sad_Ruslana
@sad_Ruslana 2 месяца назад
Норма внесення була 100г/10л води
@Sp1tfire100
@Sp1tfire100 2 месяца назад
Гезагард, навпаки, знищить всіх конкурентів пирію, крім самого пирію. І якраз через це в вас буде повно пирію
@sad_Ruslana
@sad_Ruslana 2 месяца назад
Мишій вже видно....
Далее
Чому не працюють гербіциди?
41:01
А что так можно было?
0:22
Просмотров 3,6 млн