За всички които смятаха ,че Ясмин лъже и се прави на интересна моля сега тия хора да си запушат гадните усти, и повече никога да не се показват.В какъв свят живеем,думи нямам 🤦
@@miroslavgambinov9025 Поредния ограничено мислещ човек !!! Ходи се образовай малко пред да пишеш безмислици.🤦И на теб ще го напиша.ЧЕТИ преди да пишеш ,и да се излагаш 🙂
Тая е същата за която говореше Ясмин.Толкова ли е трудно да се спре.Знае се коя е,адрес?Полицията ако с това не може да се справи,как ще разчитаме на тях
ami da brat trudno e zashtoto purvo policiqta ni e korumpirana tq ne pomaga na dobrite i vtoro toq koito go e pisal e nqkaf heitar qvno porstu e kazah ei taka shte te obiq vav 4at i tq direkno za obiistvo si misli mnogo e prosta vqrno e 4e e vazmojno naistina da iska nqkoi da e trepe no e super maluk slu4ai zna4i ako vqrvame na si4ko na koeto seki pishe do sega da sme si umrqli si4ki mnogo e prosta taq neiskam da heitq ama e taka
Наранените и психически слабите не могат да понесат успехите на другите хора. Крият се като мишки зад екраните. Жалко, наистина жалко. На Дара мога само да кажа: Бъди силна, след най-тежките бури идва най-свежия слънчев ден! На всички останали - бъдете добри, правете добро и ще бъдете удовлетворени и щастливи. ❤
Нямам думи за случващото се! Аз живея в Англия и преди няколко години моя позната,която също живее в Англия от години , с лошо детство и ред причини е на хапчета,но ги спря 🥺Започна да тормози всекиго,които познава от нашето градче и тн. Веднага започнахме да и помагаме,но тя просто не искаше да се вземе в ръце.Аз съобщих на когото трябва и нямаше и за няколко дни и помогнаха на нея и също на детенцето и. Веднага я вкараха в подходящо заведение за нея,детенцето при служби за деца и само няколко месеца им отне да успеят да и помогнат. Това се случва в Англия!!! А в България ,една шепа народ и няма кой да помогне.Нямам думи просто!
ама забележете, колко пъти водещата намекна, че това било просто момиче , пишещо някакви заплахи на компютър...намеквайки, че тя нямало да направи това, а което пише...не мога да повярвам как се опитвам да втълпят, че това е нормално и един вид да си търпи Дара и това е...наистина е потресаващо
Срещу психично болните мерките трябва да бъдат строги .С благи приказки не става .Крайно време е тези хора да носят наказателна отговорност!Те много добре знаят какво вършат и го правят с цел да навредят .
Ужас… не мога да си представя как една година може човек да търпи този психичен тормоз… и Дара и други хора… това е огромно беззаконие!! Изобщо не ми влиза в главата как е възможно да не може да се направи нищо!!!
Не мога да повярвам,че изобщо съществуват такива хора с такива мотиви. Дара не знам как търпи тези съобщения и как всеки ден се събужда, знаейки,че може да ѝ се случи нещо ! 😥
Значи може да ходи по пътя и да коли хората без да бъде наказана... Много интересно нещо е закона... Хората са казали и пияния бяга от лудия,промени в закона незабавно!!!
Може нейният ИП адрес да се блокира. Това става с писмени молби до администраторите на всяка социална мрежа, в която обясняват, че въпросния човек упражнява тежък Кибер тормоз. Равнява се на ограничителна заповед и ако е изпратено от органи на реда, администраторите са длъжни да се подчинят. Въпросът е там, че това момиче използва ВПН и това прави нещата сложни. Но може да се спре като й се блокират банковите карти - на нея и на попечителя. Тогава няма как да плаща за ВПН. Има начини да се спре по законен път, просто властите трябва да си размърдат сивото вещество. Все пак са сложени там за да пазят хората.
Може да се блокира IP адрес от всички домейни, макар и много много трудно. Апък и ако болната използва mobile data с VPN, никой няма как да я блокира..😢
А някой от ГДБОП, ако получава в продължение на година подобни заплахи, ще си седи спокойно ли? И ще надява откачалката да не си изпълни гнусните заплахи?
Едно не мога да разбера след като всички нейни жертви знаят коя е, независимо, че сменя профили, защо до сега не се е намерил човек, който да я открие и да се саморазправи? Явно наистина сме овце. Аз имам много близък човек, който се занимава с издирване на такива "скрити" хора. По друг повод се занимава с това, но много често е помагал и за разкриването на самоличности, а от там вече намиране на местоживеене и пр. е детска игра. Не може ли някои да я сплаши, след като институциите бездействат, и все си мисля, че ще се кротне.
То се знае достатъчно за този индивид, вкарвана е и в психиатрията, саморазправата не е начин за оправяне на нещата! Тя трябва да бъде затворена поне за няколко години и лекувана .
Защото най-накрая ще излязат те виновни и тях ще осъди, че закача човек в неравностойно положението..Държавата в такива моменти реагира ама обратното не.
Обадете се сега на лудата и майка Станислава!и я попитайте ,и това ли е изфабрикувано ?!И Дара ли лъже ,както твърдеше за Ясмин?! Ужас!!!! Да влиза за поне 6 месеца,продължи ли ,да влиза пак и пак и пак и пак!!!!!!
Историята Е страшна, но цяла държава с толкова много и разнообразни служби и институции не може да направи НИЩО!?!?! Абе това да не е Бантустан, бе!? Сигурна съм, че има набор от членове и алинеи, според които тази персона може да бъде спряна! Въпросът е кой и защо не иска да си върши работата???
Единствената надежда е тази жена, да не се сдобие отнякъде с пари, / защото явно е на инвалидна пенсия предвид болестта и, и на заплатата на майка си/ за да изпълни заканите си. И дано единствено хейта онлайн я удовлетворява, но явно тя иска все повече и повече жертви и накрая не прескочи границата от виртуалното в реалното
Щом е психично болна, защо има достъп до интернет ❓дано имат успех, нормално е да имат - за всичко има начин и това НЕ трябва да се допуска без значение дали знаеш човека ☕ ❣
Ограничителна заповед, след като знаят коя е! След като пише нещо другия път, полиция и затвор и така! А ако е освидетелствена, какво прави на улицата?!
Крайно време е институциите да се задействат . Това което се случва с Ясмин и Дара не е нормално. Също е хубаво да се обърне внимание и на майката , колко е добре , щот кат гледам едни и същи неща казва и на Ясмин и на Дара , че видиш ли те тормозят дъщеря й .
Докато не се промени закона за здравето нищо няма да стане.психично болните ще си останат недосегаеми и ще правят каквото искат без да носят последствията от действията си.пиша от опит!
Вие какво очаквате,като така ли иначе в нашата Държава психично болните си се разхождат на свобода и правят каквото си искат...и по зле ще става защото никой не прави нищо по въпроса да ги прибира.
Глупаци от нова, които следите онлайн коментарите. Защо ми изтрихте коментара, като изразих мнение, че Ясмин не е малко по-важна от Дара, без да съм използва никакви цинизми. Хората не можем да изразим мнение ли? Дано поне Ясмин се спаси от тази лудетина.
Докога ще ни занимавате с жената развела Камелия Тодорова и съсипала кариерите на всички хора, които ставаха за нещо в музиката в България и с една млада дама, която работи дъщеря на майка си… Що се касае до този тормоз, в нормална държава институциите щяха да са си свършили работата и това нямаше да е тема в сутрешен блок, изобщо не е толкова сложно и невъзможно да се открие извършителя в подобен казус.
Вие свидетел ли сте бил на случая кой кого развел и какво общо има това със случая на Дара Екимова? Що за дебили съществуват в тази държава? Ако не можете да помогнете, не пречете в такива ситуации! Дара си има достатъчно тревоги и стрес по повод този случай, да чете и нелепи коментари от дребни душици, които от всяка спекулация са способни да създадат скандал и да сочат с пръст. Тук въпросът е принципен и няма нужда от злоба. Ако утре Вашата дъщеря е в подобна ситуация и някой я заплашва със смърт дали ще сте толкова отворен и нагъл зад компютъра и ще пишете подобни нелепи коментари!!! То бива да се излива лошотия, простотия и негативизъм в Интернет, ама някои хора имам чувството, че сте за психодиспансер. Нямате нито морал, нито сърце, нито грам мозък в главата си.
Нищо подобно - и тази, и другата Дара са много сладки момичета, а освен това, са и талантливи. Винаги вдигам палец на техни публикации в социалните мрежи, и пиша позитивни коментари за тях. 😉☝️🔥👌
@@ИванДимитров-ю1ф Ама ти виждал ли си сладки и талантливи певици изобщо!?! Вечните имитации на Ариана Гранде(Екимова) и Риана(Йотова) са неоригинални и се гримират ужасно.
Трябва ли с това да занимавате хората по национален канал? Такива случаи има не един. Това PR ли е? Къде са разследващите органи? Изобщо уведомени ли са?
Тази Дара защо говори като чужденка? Ами дразнещо е. Гримира се като Ариана Гранде, която има съединени очи и с тази очна линия малко ги раздалечава. Дара Екимова има съвсем различни черти, този грим е грозен.
Тя Дара сега се сети да се оплаче от Noor. 1 година мълча, но Нали все пак има два месеца да пускането на първия и самостоятелен албум. Каква по добра възможност от това да се разшуми малко повече около нея.
Абе кво се занимават с тая пача. Гледала много филми на ужасите и се помислила за интересна. Блокаж, ако си направи нов профил пак блокаж и ще спре да се напъва скоро. Ако пък е толкова упорита има подходящи хора, който срещу определена сума ще я издирят и ще я оправят :)
За съжаление нищо не може да се направи, без значение кой е заплашвания. Щом като жената е психически освидетелствана закона е безсилен. Тя не носи отговорност за своите действия. Колкото повече пишете и говорите за нея, толкова повече тя ще ви тормози, тъй като в момента състоянието й отговаря на маниен епизод.
Ох , пак ли? Миналия месец Димчев се оплаква от тормоз, сега тази. Впечатляващо е до къде стигнаха изпълнителите в опитите да си правят реклама. От една година и налагат тормоз, но съвсем "случайно" се сетиха да го споделят точно когато са обявили, че ще издава албум. 😂 Саня коментира, че ще изиска да спрат достъпа на момичето до всички дигитални платформи. Ами, значи, в крайна сметка, не приемат заплахите насеризоно!? Проблемът са съобщенията. Иначе, ако наистина вярват, че момичето е опасно, как това, че няма да може да пише на Дара, ще я спре да я нарани физически?
@@miahedas7738 И все пак прави впечателние начина по който поднесаха информацията. Още в началото Дара не пропусна да каже, че нейна песен е била на челно място! в музикална класация. Дори искаше да спомене компанията, която я е направила. Все неща, които за нас зрителите, са ненужни като информация. Подробностите са за разследващите случая, на нас за какво са ни? Никой от нас няма да тръгне да търси въпросната класация и да проверява какви коментари са писани. А можеше просто да каже, че заплахите са започнали под една музикална класация, без да ни се обяснява на първо, пето или десето място е песента ѝ. Нищо против момичето, дори харесвам някои от песните ѝ, но съм също и обективна и виждам, че това интервю е направено с цел реклама. ;-)