Тёмный

Найбільший недіючий вокзал Заходу України. Розгорнута історія 

Скажи життю ТАК
Подписаться 657
Просмотров 4,9 тыс.
50% 1

купити страховий поліс зі знижкою можна у мене якщо написати на вайбер ватсапп телеграм +380501092159

Опубликовано:

 

30 апр 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 54   
@user-yp9qp7te5v
Відео мене наповнило глибоко-позитивними емоціями…В часи рад.влади походив службу в частині дислокації на пагорбах хирівщини…ностальгія…спогади…вдячний за відео.
@olenaisaieva4897
Нам треба всім перевчати себе- не Західна, а захід України. Бо в цьому,навіть, в тому,як називаємо частини країни,є сенс- сенс не розділяти на Захід і Схід,а просто географічна частина країни захід,схід,південь,північ.
@valentinwacker4106
Дякую вам!Навіяло спогади про Хирів,тоді ще вокзал працював,їздив на потязі з Хиріва до Самбора.В Хирові багато красивих місць🙏
@MsEhydna
Цікаво, дякую ) Купила хатинку недалеко в селі, тому тим більше цікаво.
@galynadior8936
Дякую за відео колись моя бабця тут жила Років 40 не приходилось бувати а тут з вами побувала і згадала дитинство коли приїжджала зазвичай з батьками на свята
@John___Smith
Дякую за відео. З'явилося бажання відвідати цю локацію.
@user-uo5rz6df9t
Вподобайка та коментар на підтримку каналу. Успіхів вам у вашій роботі.
@Sendel988
Дуже цікаво)
@user-st7qz1iy5f
У минулому році були повідомлення про плани щодо відновлення як мінімум європейської колії з Перемишля до Устрики-Долішні через Хирів, шоб ходив польський поїзд транзитом через Україну. І УЗ обіцяла пустити свій поїзд зі Львова до Хиріва под пересадку на цей польський поїзд, по аналогії з Равою-Руською. Але прикордонники щось загальмували процес.
@user-bv8sf8te7z
дякую за відео історію погано знаємо і звідки можемо знати як радянська окупація затирала справжню історію
@user-rf4lv9eq1m
Де вокзал місто
@tobeornatobe23
Ну от кожен, хто має телефон, просто зі шкіри вилазить, щоб похизуватися своїм невіглаством. Вся біда в тому, що коли жив Шевченко (1814 -1861рр), землі Галицько-Волинського королівства , куди входив і Хирів, з 1772 по 1876 роки, входили до Австрійської імперії. А не до ніякої Польщі, яка в тому ж 1772 році, в наслідок свого першого поділу, перестала існувати, як країна. Тому, стверджувати, що під час життя Т. Шевченка Хирів знаходився під владою Польщі - це повна маячня. Треба знати історію рідного краю і не ганьбитися на широкий загал в інтернеті своєю ерудицією. Тільки тому, що захотілося загальної уваги. Я вже не кажу про те, що я не побачив нічого цікавого в ролику. Ну є пара споруд. І все! Про що, інакше, може йти мова в заштатному, Богом забутому, депресивному місці?
@user-zf1my8nk2r
Нічого не зрозуміла: у вікіпедії написано, що вокзал діючий. То як?
@user-ek8zs6iy5q
Коли жив Т.Г.Шевченко Хирів входив до складу Австро-Угорщини.
@user-bs9wx9vv6g
Поїдь у Мегерів,Крехів,Белз....
@vasylshkavolyak1951
170 years Ukrainian language (mova) on 3 place Avstro-Hun. until 1919. All 10 States of Avstro-Hun got independent. At 1919 in Europe was created 3 New States Chesko slovensko, Poland , ZUN. State of Galiciya disapire. Warsow belong to Russiya. State of Galiciya had border with Moraviya (Chechiya) Seleziya.
@user-nv4vv7gw9r
Не существует никаких западных, центральных и восточных Украин. "На западНОЙ УкраинЕ" это не правильное высказывание, правильно "На западЕ УкраинЫ". Украина это целая страна.
@user-lg9zg2lf9j
Немає західної України, є захід, схід, південь, північ України.
@user-hr5yc6us5r
Новодел это рос. слэнг, украiiнською буде новобудова...
Далее
Політ «кукушки» | #ВУКРАЇНІ
25:03
Я тоже так могу
00:12
Просмотров 779 тыс.
Skyview of Ukraine • Ukraïner
35:47
Просмотров 2,7 млн