Тёмный

Недержавне пенсійне забезпечення. Накопичувальне страхування життя. 

Євгенія Солод
Подписаться 624
Просмотров 2,5 тыс.
50% 1

Закон України Про недержавне пенсійне забезпечення:
zakon.rada.gov.ua/laws/show/1...
Закон України Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування:
zakon.rada.gov.ua/laws/show/1...
______________________________________
Дякую за перегляд!
Підписуйтесь на канал, щоб не пропустити нові відео на тему страхування життя та недержавного пенсійного забезпечення.
Запрошую вас на мої сторінки в соціальних мережах.
Там я також публікую багато інформації на тему страхування та страхового бізнесу.
/ solod_yevheniia
/ solod.yevheniia
Запрошую колег в Telegram-канал з унікальним контентом
для консультантів зі страхування життя
t.me/Strukturnyi_kerivnyk

Опубликовано:

 

22 янв 2023

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 7   
@user-wv2yr7dn2m
@user-wv2yr7dn2m Год назад
Эту систему нужно было перенимать у других развитых стран ещё при Союзе
@solod_yevheniia
@solod_yevheniia Год назад
Зараз, як і 10/15/20 років тому, кожна свідома людина може самостійно подбати про свою пенсію. Може накопичувати на майбутнє і не розраховувати на державу чи дітей. Для цього не обов’язково чекати змін системи на державному рівні.
@vitaliyvlasyuk8927
@vitaliyvlasyuk8927 Год назад
@@solod_yevheniia Про що Ви говорите. Люди ледве виживають, щоб з голоду не померти, а хто має той і без Вас буде мати. Соц. виплати мають виплачувати найбільш не захищеним громадянам а не мільярди з бюджету красти.
@solod_yevheniia
@solod_yevheniia Год назад
@@vitaliyvlasyuk8927 Говорю про те, що більшість українців розраховують отримувати державну пенсію, не роблять ніяких накопичень на майбутнє, витрачають все, що заробляють. А потім приходять в пенсійний фонд і роблять здивовані очі, коли їм нараховують мінімалку, на яку прожити нереально. За кордоном (у більш розвинутих країнах) державна пенсія теж мала. Але там є сформована фінансова культура, культура страхування. Думка, що треба подбати про своє майбутнє самостійно. Вони живуть на ті гроші, які накопичили протягом життя на своїх рахунках life insurance!
@vitaliyvlasyuk8927
@vitaliyvlasyuk8927 Год назад
Кому це потрібно ? Якщо людина має гроші в банку, то в неї все буде нормально, а злодійській владі віри немає. Був би пенсійний фонд наповнений, якби у людей була нормальна високооплачувана робота, а у підприємців біла, а не чорна бухгалтерія. Так, у розвинених країнах живуть в кредит, тому що там всі зацікавлені у тому щоб людина мала дохід та як наслідок змогу платити. В нас же країна під назвою ''Роги та копита''.
@solod_yevheniia
@solod_yevheniia Год назад
А де тут про владу? НЕДЕРЖАВНЕ пенсійне забезпечення! «Якщо людина має гроші в банку - то в неї все буде нормально»… (ваші слова).. А якщо людина має гроші в компанії страхування життя, в неї буде ще краще. Порівняйте гарантії банків і лайфових страхових компаній-інформація відкрита. Порівняй ще…відсотки доходу, страховий захист, захист від інфляції, перестрахування, податок на дохід (в банку), наявність податкової пільги (в СК)… Почитайте скільки банків в Україні збанкрутувало за останні 10 років… Ви запитуєте «Кому це потрібно?» Наприклад тим, хто не розраховує на державну пенсію та порівнює різні фінансові інструменти перед тим як понести гроші на депозит.
@lesshu8905
@lesshu8905 7 месяцев назад
Ви помиляєтесь якщо впевнені на рахунок того що мати гроші у банку - цього достатньо. Вам видно лише суму грошей яка є на сьогодні,а на майбутнє Вам(у любому банку)не дадуть ніяких гарантій за збереження і примноження Вашого капіталу( навіть більше - Ваші кошти працюють не на Вашу користь)не кажучи вже про життя в кредит...А зараз взагалі людям підказують вчасно знімати гроші з картки!!! А від того що гроші лежать дома єдина користь - вони під рукою,але зростання немає і ризик їх втратить досить великий відсоток. Гроші повинні працювать,лише тоді вони набувають цінності.Тут і постає питання про надійний вклад!!! Завжди,гроші вкладені в себе,принесуть прибуток...і надійним джерелом є НАКОПИЧУВАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ про це і йдеться у відео Евгенії.Лише варто прислухатись і розібратись. В цьому Вам допоможе консультант.
Далее
9. Non-state pension fund. Pros and cons of NPF
9:43
Як забезпечити собі пенсію?
4:14