Тёмный
No video :(

Основні хвороби соняшника. Огляд, аналіз та рекомендації 

Corteva Agriscience Україна
Подписаться 3,9 тыс.
Просмотров 13 тыс.
50% 1

Ми хочемо отримувати більший врожай, але часто не можемо вплинути на всі фактори, що впливають на кінцевий результат.
Артем Нижеголенко, регіональний представник Corteva Agriscience в Херсонській області, ділиться актуальною інформацією щодо основних хвороб соняшнику та рекомендаціями по боротьбі з ними.🌻
☑️Більше про Танос®- www.corteva.co...
☑️Більше про Аканто Плюс® - www.corteva.co...
📲Звернутись до регіональної команди з продажу ЗЗР: www.corteva.co...

Опубликовано:

 

5 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 10   
@kitchen108
@kitchen108 4 года назад
А які форми зараження несправжньої борошнистої роси та склеротинії ви контролюєте даними препаратами?
@CortevaUkraine
@CortevaUkraine 4 года назад
Доброго дня! Ми дуже перепрошуємо за таку затримку з відповіддю. Сподіваємось, наша відповідь допоможе Вам. Пероноспороз або несправжня борошниста роса соняшнику: 2 форми хвороби 1. Дифузна форма контролюється фунгіцидними протруйниками насіння, наприклад, Зорвек. Інфекція має системний характер, проникає через корінь. Рослини відстають у рості, карликовість, на листках світло зелений хлороз, на нижньому боці спороносіння. 2. Локальна форма - коли здорові рослини уражаються вже в поле спорами, які прилетіли від заражених рослин дифузною формою. Тому важливо моніторити ситуацію в полі на наявність карликових рослин уражених дифузною формою хвороби, оскільки вони стають джерелом поширення спор і локальної форми хвороби. Для цього рекомендується застосовувати фунгіцид Танос®, єдиний фунгіцид, який здатний контролювати хворобу на 100%, так як цимоксаніл і фамоксадон здатні контролювати гриби з класу Ооміцети. Крім ЛМР, Танос контролює фомоз, альтернаріоз, фомопсис.
@CortevaUkraine
@CortevaUkraine 4 года назад
Cклеротініоз: Є підземний склеротініоз - він фунгіцидами не контролюється, оскільки уражається через коріння. Потрібні комплексні методи - дотримуватися оптимальної сівозміни. Мінімум два-три роки посіву таких культур як кукурудза або зернові можуть істотно зменшити запас склероцій в грунті. Працювати ефективними фунгіцидами на основі SDHI або стробілуринів і ретельно їх підбирати, ефективних не так багато. Для наземного типу склеротініозу ми рекомендуємо застосовувати фунгіцид Аканто Плюс® в фазу початок цвітіння культури в нормі 1,0 л/га. Пікоксістробін вважається одним з найбільш ефективних компонентів проти склеротініозу або найефективнішим серед усіх стробілуринів. Із застосуванням Аканто Плюс®, рослини уповільнюють старіння, вегетують довше і відповідно, урожай завжди кращий, кошики виконані, є рівномірність дозрівання, вміст відсотку олії збільшується. Справа в тому, що застосування фунгіцидів на початку цвітіння вважається більш раціональним способом, хоча склеротініоз може «фонити» починаючи з 4 пар листя. Якщо є можливість внести фунгіцид на початку цвітіння - буде супер результат. Якщо немає, то потрібно планувати обробку в максимально допустиму фазу, коли можна заїхати звичайним обприскувачем, тобто в початок бутонізації. Ефект також буде, звичайно не такий як в цвітіння, але все рівно рослини отримають певний захист від патогена.
@kitchen108
@kitchen108 4 года назад
@@CortevaUkraine , доброго дня. А в чому саме проявляється найвища ефективність пікоксі, серед інших стробілурінів?
@cn8705
@cn8705 4 года назад
@@CortevaUkraine Обработка металоксилом -- М семян подсолнуха - сможет удержать склеротиниоз ?
@CortevaUkraine
@CortevaUkraine 4 года назад
@@kitchen108 Пікоксістробін володіє рядом переваг, які відрізняють від інших представників стробілуринів. А саме, наявність лікувальної дії, здатність рухатись системно по ксилемі (акропітальний рух), здатність перерозподілятись через газ-фазу та контролювати частини рослин, які не було оброблені розчином., трансламінарна дія (рух діючої речовини в середині листку), захист нового приросту та інш., які відсутні у повному обсязі у інщих стробілуринів.
@user-wx2ey3lo7v
@user-wx2ey3lo7v 4 года назад
А можно ваши контакты
@CortevaUkraine
@CortevaUkraine 4 года назад
Доброго дня, Станіславе! Контакти Артема Нижеголенко: artem.nizhegolenko@corteva.com, +38 099 902 62 81
Далее
НЕДОВОЛЬНА УСЛУГОЙ #shorts
00:27
Просмотров 21 тыс.
Почвенные гербициды
18:29
Просмотров 14 тыс.