Тёмный
No video :(

Переваги і недоліки питних систем (гідрапаків) 

ПроПоходи
Подписаться 65 тыс.
Просмотров 10 тыс.
50% 1

Наш БанкСпорядження: propohody.com/gearbank
Згаданий у відео адаптер Source, що перетворює звичайну пляшку на питну систему (фраза Запишіть На ПроПоходи в коментарі до замовлення = 10% знижки):
ex.com.ua/prod...
Думаю, що такі є дешевші і на Алі, але за їх якість поки нічого сказати не можу.
Дякую за ваші коментарі!
Ми на Патреоні: / propohody
#ЗапишітьНаПроПоходи:
Коли ви купуєте спорядження в наших партнерів за посиланнями нижче, ПроПоходи отримує невелику комісію, водночас, ви не витрачаєте жодної додаткової копійки.
Перелік всіх партнерів і знижок:
- Магазин Вершина (без знижки, тільки афіліат): vershyna.com.u...
- Магазин Gorgany (без знижки, тільки афіліат): www.gorgany.co... або скажіть кодове слово "Запишіть на ПроПоходи" касиру в будь-якому магазині мережі Gorgany.com
- Магазин Команда Екс (кодова фраза "Запишіть На ПроПоходи" надає 10% знижки) - ex.com.ua/
- Похідна їжа ЇDLO (промокод "2ProP10" дає 10% знижки) - iidlo.com/
- Похідна їжа James Cook (промокод "propohody" дає 5% знижки) - jamescook.com.ua/
- Український виробник полегшеного спорядження Liteway (промокод "propohody" дає 5% знижки) - liteway.equipm...
Дякуємо за підтримку!
.....................................................
Ми збираємо інформацію і готуємо детальні путівники по горам, щоб кожен, за бажанням, міг пройти нові насичені маршрути. А також тестуємо новітнє туристичне спорядження, що надати вам найповнішу і найсвіжішу інформацію про досягнення в світі аутдору.
.....................................................
Facebook: / propohody
Instagram: / propohody
Telegram: t.me/propohody
Сайт: propohody.com/
Пошта: propohody@gmail.com

Опубликовано:

 

9 май 2020

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 75   
@antman000
@antman000 4 года назад
Користуюсь source convertube десь 3 роки, позбавлений всіх мінусів обох рішень крім нагрівання води. Мала вага і об‘єм(ти везеш тільки трубку), пляшки є скрізь, різних об‘ємів! і форм, завжди бачиш залишок рідини, розводиш без проблем ізотоніки тощо (в походах часто жартують, що можна і на 2л пляшку пива накрутити).
@nickpanko6457
@nickpanko6457 4 года назад
а скажіть будь ласка пляшку при цьому перевертати можна ? клапан не буде стравлювати воду ?
@antman000
@antman000 4 года назад
Nick Panko вона абсолютно герметична, навіть більш герметична ніж питні звичні системи
@ukraineandriy7716
@ukraineandriy7716 4 года назад
Антон, лайк! Но я думаю что не стоит заворачивать гидратор в спальник потому, что если налить очень холодную воду (а родниковая всегда очень холодная), то вся испарина, которая обязательно появится, окажется на спальнике. А спать в сыром спальнике - то ещё удовольствие. Мой совет по выбору и уходу за гидратором: при покупке лучше взять гидратор с широкой горловиной, чтоб смогла внутрь влезть ваша рука или ваших близких для того, чтобы можно было его хорошо вымыть, а главное вытереть и высушить. А сушу и храню гидратор с засунутым и разложенным внутри кухонным полотенцем(обязательно х/б или лён) с незакрытой горловиной. Складываю полотенце 3 -4 раза до нужного размера и раскладываю его внутри (для чего и нужна широкая горловина). Так и лежит он от похода до похода.
@propohody
@propohody 4 года назад
Андрію, з нашого досвіду, на гідраторі конденсату не з'являється, так багато, щоб повпливати на ізоляційні х-ки спальника. Максимум - ледь-ледь волога поверхня. І то рідко. Думаю, саме тому, що спальник добре ізолює. Коли гідратор просто в рюкзаку ковбаситься, то конденсату більше. Плюс, яущо мова про дійсно спеконтний день, коли хочеться врятувати воду від нагріву, то висихання конденсату - справа хвилин ;) Дякую за поради по зберіганню!
@levgeny3277
@levgeny3277 4 года назад
Если спальник будет в герме , то влаге неоткуда будет взяться , по-моему ... Хотя , если сильно ужатый спальник - то возможно .
@moyarishka
@moyarishka 4 года назад
@@levgeny3277 а как вы еще и гидратор будете в герму пихать? Это уже как-то... ну я не знаю
@user-gz3tf9lo4t
@user-gz3tf9lo4t 3 года назад
​ @ПроПоходи @Ukraine Andrei Як правильно зазначив Антон, спальник гарно теплоізолює і на його зовнішній поверхні не може бути точки роси. Якщо замотати гідратор з дуже холодною водою в спальник, на гідраторі може конденсуватись лише та волога, яка є в спальнику. Можна розвинути ідею - якщо обгорнути гідратор походним рушничком, то волога, що міститься в спальнику, здебільшого висадиться на ньому. Якщо дістати рушник, поки вода в гідраторі не нагрілась (пару годин), то спальник залишиться сухішим. Таким чином спальник можна сушити (це поки що чисто теоретично) :)
@olovartravel
@olovartravel 3 года назад
Не побачив, щоб хтось написав про одну дуже велику перевагу питної системи. Це правильний розподіл ваги! Замість 2-3 літрів, які торчать зовні, та відтягують наплічник назад, питна система знаходиться там, куди завжди рекомендується складати найважчи речі - ближче до спини. Ще плюс - можно сміливо на зупинці скидати наплічник з плечей і не боятись придавити пляшки. Ну і не треба забувати про елементарну естетику. Багатьом можливо на це начхати, але я сам дуже не полюбляю, коли напличник виглядає як баул беженців.
@user-ol2bi7vx9q
@user-ol2bi7vx9q 4 года назад
Колись теж задалась питанням як якісно помити і посушити питні системи, і все вприралось саме в якісно висушити. Переривши добру купу відосиків таки натрапила на якийсь старенький зовсім не топовий відосик з шикардозною порадою використовувати для сушки "aquarium air pump" (тобіш аератор чи по іншому генератор для акваріумів). Така штука найпростіша продається в будь якому зоомагазині і коштує копійки, ми свою купили гривень за 50-70. Включаєш в розетку під'єднуєш до патрубка питної системи , або закидуєш трубочку аератора в саму питну , повітря потихеньку циркулює і за кілька годин вивітрює усю вологу. Я і досі не можу натішитись таким методом, все сухеньке і без мороки. Оригінальне відео де підгледіла здається було ось це (в наступному коментарі кину)
@user-ol2bi7vx9q
@user-ol2bi7vx9q 4 года назад
ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-VMHOoz49618.html
@propohody
@propohody 4 года назад
Наталю, класний спосіб! Дякую!
@philipchulanov2366
@philipchulanov2366 4 года назад
Користуюся британським армійським гідратором Camelback - він має значні переваги над цивільними гідраторами! Значно міцніший та має термоізоляцію медузи та самої трубки. До цього користувався звичайним, як в тебе на відео, але після армійського гідратора навіть думки немає повернутися на ці недосистеми )))
@user-sr4xx4zz5j
@user-sr4xx4zz5j Год назад
Корисно, дякую❤
@_Mopok_
@_Mopok_ 4 года назад
Після першого ж пояснення про те, що не можна пити воду великими порціями - відразу вирішив використовувати питну систему, яка в мене вже є. Я її не використовував, бо не бачив сенсу. Тепер бачу
@levgeny3277
@levgeny3277 4 года назад
Мені здається , що виганяючи воду з трубки ротом назад у ємність , ми переміщуємо туди трохи бактерій з вологого повітря нашого міцного організму .
@propohody
@propohody 4 года назад
Євгене, перша думка була такою ж, втім ми ж регулярно міняємо воду в системі, вона там не застоюється. Тому при добрій чистці вдома ці бактерії не мають повпливати на наш стан в поході.
@zbs1767
@zbs1767 Месяц назад
Рюкзак Deuter, питна система Deuter, в рюкзаку окремий відділ для цих гідропаків в результаті дуже зручно) Питна система пролежала рік після використання закрита і нічого не засмерділося і не запліснявіло. С приводу ізотоніка достатьньо раз нормально прополоснути систему і пьєш чисту воду
@moyasvidomist
@moyasvidomist 3 года назад
дякую, ви такий щирий)
@user-eh7qw7zs8m
@user-eh7qw7zs8m 2 года назад
Мені здається що адаптер більш потрібен спортсменам ніж туристам, тому що так можна заощадити час який може допомогти виграти змагання наприклад
@vyacheslavkomlyev3207
@vyacheslavkomlyev3207 4 года назад
Дякую, повністю згоден. Для мене найголовніша перевага питних систем це можливість пити набагато меньше взагалі при тому щоо спрагу не відчуваєш зовсім. Для мене на 8-10 годинну прогулянку на висоті 2500-3500 влітку звичайно достатньо 2 л гідратору. При цьому чверть часто залишається. А відчуття що пью просто постійно. Маленькими ковтками кожні декілька хвилин. Може 5 може 10 разів на годину. «Аварійні» 1-1,5 літрів у пляшках Звичайно приношу назад. Але все одно буду брати.
@BikeInCity
@BikeInCity 4 года назад
Панове, чітко і ясно! Дякую!
@Yoggoth
@Yoggoth 4 года назад
Для легких прогулянок, також і велосипедних, можу порадити поясні сумки із питними системами. Це допоможе зберегти спину сухою. Раніше в мене була поясна сумка CamelBak. Гарна якість, але не зручна для чищення: з незйомним шлангом і круглим отвором із кришкою-закруткою. Продав її, натомість придбав Dakine Hot Laps 5L із системою на два літри. Випробовування попереду.
@user-ed4jv4ec7b
@user-ed4jv4ec7b 4 года назад
використовую звичайну пів літрову пляшку, яку ношу в кишені спереду на лямці рюкзака, так як трейлранери зручніше не придумаєш і завжди швидкий доступ.
@shcherboleg
@shcherboleg 4 года назад
а я маленьку 0,33 кладу в кишеню на поясі рюкзака. Теж зручно і просто, а з питними системами багато заморочок.
@user-gc5om9eo6g
@user-gc5om9eo6g 4 года назад
@@shcherboleg а коли у вас закінчується вода, в жаркий день це станеться дуже швидко, поблизу вашого маршруту нема джерел чи іншого джерела води, де ви будити брати воду?
@serhijkozak1354
@serhijkozak1354 Год назад
Дякую.
@igorgold4618
@igorgold4618 Год назад
Дякую пізнавально
@yaro_s3155
@yaro_s3155 4 года назад
Дякую, пізнавально!)
@fender_max
@fender_max 3 года назад
В мінуси можна ще записати меншу надійність. Оскільки там є певні з'єднання. Був у мене гідрадор з аліекспрес. Дістався мені в комплекті з рюкзаком і я вирішив спробувати його. Під час заїзду почав протікати і намочив мені всю спину і речі . Частину води втратив і довелося шукати де її поповнити. В плюси можна записати значно більший рівень безпеки під час пиття. Навіть на дуже поганій дорозі можна спокійно пити і не відпускати обидві руки від керма.
@OlehGnatko
@OlehGnatko 4 года назад
Продаються спеціальні термоізоляціні мішки (Termo bag в Duuter) котрі запобігають нагріванню води, мав історію із гідросистемою - в травні у Татрах внизу +15 на вершині Рис -3.В результаті вода замерзла в трубці і пити було неможливо тривалий час, процес розмерзання тривав досить довго.
@yuriybogun9912
@yuriybogun9912 2 года назад
Дякую
@andriymarynets2912
@andriymarynets2912 3 года назад
Дякую. Тепер точно її ніколи не придбаю. Недоліків значно більше.
@user-qn5et1zu2w
@user-qn5et1zu2w Год назад
З мінусів питних систем (гідраторів) , верхня ручка яка погано закривається , якщо ви хочете залити води максимум в походах між джерелами .
@eduardpizhuk2105
@eduardpizhuk2105 4 года назад
Що за антисептичні пігулки? Ви завжди їх використовуєте у походах?
@Gusto20000
@Gusto20000 4 года назад
Для чистки шлангу використовую шматочок філаменту для 3д-принтеру (метра 2 із запасом буде) - запальничкою розплавив кінчик, притиснув шматочок вати - ось вам двометровий шомпол. Кінчик шомполу з брудною ваткою відрізати і все - такий шомпол переживе вашу питну систему це точно. Нічого розбирати не треба
@propohody
@propohody 4 года назад
До скарбнички лайфхаків)
@Gusto20000
@Gusto20000 4 года назад
ПроПоходи ще бачив на системах магнітний фіксатор «соски» до грудної лямки рюкзака і виходить взагалі хендс-фрі. Мені ідея сподобалась і я минулого тижня надрукував таку штуку і вчора вже протестував. Не знаю чи пропустить ютуб коментар із посиланням, тому посилання на демонтсрацію буде окремим комментарем зараз
@Gusto20000
@Gusto20000 4 года назад
ПроПоходи Магнітний фіксатор для питної системи ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-Sjhtx72yfYk.html
@user-gz3tf9lo4t
@user-gz3tf9lo4t 3 года назад
​ @ПроПоходи Як завжди цікаво, по суті і рідною - супер! Цікаво зрозуміти, чи можна використовувати гідратор в зимових Карпатах? а) в нього можна заливати теплу воду (до +50 С), замотувати в теплі речі в наплічнику і постійно мати тепле (не гаряче) питво і зекономити на вазі термосу; б) щоб не мерзла вода в шлангу, після прийому воду видувати назад в ємність; в) щоб не мерз сосок, його ховати під куртку.
@user-bw1gx9we7o
@user-bw1gx9we7o 4 года назад
В трубці sours всередині є ще одна трубочка яка висовується в пляшку.
@lavrin.
@lavrin. 2 года назад
До уваги, проти плісняви та антисептичних властивостей, обов'язково, профілактичну очистку проводити *перекисом водню!* Не залишиться жодної плями, часточки бруду та цілком безпечно! ✨ 🌻 🌈 🌺 ☀ 💯
@user-tl9pw9xt7y
@user-tl9pw9xt7y 4 года назад
Дякую за інформацію. Питання 1: де придбати перехідник на Платіпус (щоб питну с-му зробити)? Питання 2: Чи можливо поремонтувати Платіпус (після активного дворічного користування на шві у верхній частині пляшки утворився малесенький отвір. Через нього витікає вода, якщо на пляшку легко натиснути)?
@user-qn5et1zu2w
@user-qn5et1zu2w Год назад
Якщо заливати в питну систему воду і на постійній основі користуватись хоча б 1 раз в тиждень , пліснява і запах неприємний незявиться ніколи . Користуюсь 2 роки питною KLS 2 л .
@VAARRR1
@VAARRR1 4 года назад
ще додам, гідропакі лібше для "важкіх, виснажливих ;)" походів у спекотну пору, легко поповнюють рідину у організмі краще для організму, ще краще таких "важких ;) " походів уникати.... а у не спекотну погоду і легку мандрівку простіше пет пляшки , не треба заморочуватись з мийкою і санітарією
@HortZaporig
@HortZaporig 4 года назад
Комент для просування в топ.
@Spitfireua
@Spitfireua 4 года назад
Катався вчора на велосипеді по лісу. Зручно пити з гідратора не зупиняючись.
@marian8182
@marian8182 4 года назад
Привіт) А можна окреме відео про гігієну у поході ? Ви згадала про антисептичні пігулки для очищення води , було б цікаво почути ваш досвід.
@eugeneyep
@eugeneyep 4 года назад
В Дарвіна недавно вийшло відео на цю тему
@user-ku6yo5wz6s
@user-ku6yo5wz6s 4 года назад
@@eugeneyep Класне відео, до речі)
@afknow
@afknow 4 года назад
після останнього походу замовив собі Seeker 4l, як схожу з ним у похід обовязково розкажу
@wall-e1842
@wall-e1842 4 года назад
Що так розсмішило Антона наприкінці відео? Цікавість бере) Дякую за відео. Користуюсь питною системою shape-shift, брала після прочитання огляду у блозі ПроПоходи. П'ю дійсно більше, але і йти комфортніше.
@propohody
@propohody 4 года назад
Розсмішило, як садівниця з сусідньої ділянки кричала чим-дужче до співробітниці, що і як треба зробити, з певними гострими слівцями одразу в нас за спиною :) Вирізали, бо ютуб забанив би)
@eugeneyep
@eugeneyep 4 года назад
Переваги: відсутність питної системи Недоліки: наявність питної системи
@propohody
@propohody 4 года назад
Тільки на решту спорядження цю філософію не розповсюджуй :)
@eugeneyep
@eugeneyep 4 года назад
@@propohody ахах добре)
@Dragcter
@Dragcter 4 года назад
Перейшов на 2л гідратор і 1л пляшечку platypus, набагато зручніше і комфортніше рухатись на маршрутах. Хіба що в чіл походи на полонини не беру, там ліпше взяти багатолітрову ємність.
@vadimpilgrim3393
@vadimpilgrim3393 4 года назад
Привіт!!як отримати пароль Захищено: Маршрут #8. Закарпатський туристичний шлях???
@propohody
@propohody 4 года назад
Вадиме, спробуємо цього тижня з цим маршрутом розібратись. Напиши, будь ласка, з понеділка на пошту propohody@gmail.com
@harley7630
@harley7630 4 года назад
Я в качестве душа использовал просто подвесив саму гидру на ветку выше себя.
@user-ju5fi5me2v
@user-ju5fi5me2v 4 года назад
Бачив декілька цікавих варіантів, що можуть вирішити багато проблем для деяких людей. Якщо ви не проти, залишу тут посилання. ukostra.ua/catalog/snaryazhenie/gidratory/pitevaya_sistema_source_widepac_2l_sawyer_filter/ multisport.com.ua/rukzaki/gidratory/source-widepac-d-vide-2l
@pR13S7
@pR13S7 4 года назад
единственный раз когда в походах у меня были огромные проблемы с коленями (буквально не мог идти от боли) я шел именно с гидратором (вернее платипусом с трубкой). понимаю, что это просто совпадение, но факт
@imoknot-alcoholik
@imoknot-alcoholik 4 года назад
Спасибо! Очень просто залить водочки в трубку и в систему. А лучше чистый спирт... Для дезинфекции конечно:)
@levgeny3277
@levgeny3277 4 года назад
И уже никуда не ходить . В таком случае необходима ещё одна система с помидорковым соком .
@SerhiiDiemidov
@SerhiiDiemidov 4 года назад
Раніше Deuter попереджав, що рідини зі спиртом руйнують внутрішне покриття гідросистеми.
@moyarishka
@moyarishka 4 года назад
@@SerhiiDiemidov мне тоже кажется что если спирт оставить на какое-то продолжительное время, чтоб действительно убить бактерии, то пластик испортится
@tanyalove8887
@tanyalove8887 4 года назад
Не рекомендують використовувати питну систему для молока..пива..чаю та соків
@MrKuzyaQD
@MrKuzyaQD 4 года назад
Ще трішки і лице Антона ми не побачимо)))
@KhrystynaP
@KhrystynaP 4 года назад
Як добре, що є відосики і можна поглянути, як він виглядав у докарантинні часи))
@user-molokoff2
@user-molokoff2 4 года назад
Первый комментирую?)))
@user-tx2um9kd1x
@user-tx2um9kd1x 4 года назад
Привіт,Антон!Вже кілька років на Закарпатті точаться суперечки з приводу будівництва на Свидовці гірськолижного курорту,в декілька разів масштабнішого за Буковель.Прошу підтримки вашого каналу-підняти цю тему в одному з ваших відео.Дякую! Сайт підтримки активістів: freesvydovets.org/
@outlawUA
@outlawUA 4 года назад
Сложнее всего мыть бутылки платипус, потому что там горло маленькое, я правильно понял?
@KhrystynaP
@KhrystynaP 4 года назад
Іноді складно. Часто в тій жорсткій частині, де горлечко, можна не досушити нормально і - вуаля - маємо плісняву. Я такі пляшки просто надуваю (щоб стінки не злипались) і ставлю в сушку для посуду на решітку.
@VAARRR1
@VAARRR1 4 года назад
коли дути у трубку то вона забрудниться і забруднить пляшку теж, швидше зацвіте, не раджу
@user-wi7my8oj8h
@user-wi7my8oj8h Год назад
Я кидаю серебряную монету в гидратор,теоретически помогает от бактерий
Далее
아이스크림으로 진짜 친구 구별하는법
00:17
ГИДРАТОР, ОНО ВАМ НАДО?
13:09
Просмотров 65 тыс.