Тёмный

ПРИЗ 3000 ГРИВЕНЬ ВІД ЗСУ ДЛЯ РОЗРОБНИКІВ ВЕБ-ПРОЕКТІВ 

Вадим Костинюк
Подписаться 6 тыс.
Просмотров 347
50% 1

Опубликовано:

 

10 апр 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 22   
@barmalini
@barmalini 2 месяца назад
Дуже добре що ви ознайомилися з десятком сучасних технологій, ви молодець і взагалі гордість ваших батьків. Але тепер вам треба вивчати не мови, а власне саме програмування. Дизайн практики, підходи, архітектуру. Як колись говорив один розумний чоловік - погану програму можна написати на будь-якій мові. Вчіться писати хороші програми, опановуйте архітектуру, патерни, профілювання, оптимізацію. Вивчіть контроль версій. Вивчіть методи тестування. Це все дуже важливо, без цього жоден проект неможливий. У вас все вийде дуже швидко, я в цьому впевнений. Успіхів вам.
@user-zy6sx6br1v
@user-zy6sx6br1v 2 месяца назад
Дякую Вам за Вашу пораду та Ваші побажання для мене
@barmalini
@barmalini 2 месяца назад
@@user-zy6sx6br1v та то вам дякую за такий позитивний приклад для всіх. Ви реально маєте гарні здібності до вивчення нового матеріалу. Програмування як галузь не така вже й нова, люди добрих 80 років ним займаються, і вже досягли якихось успіхів. Мені дуже приємно спостерігати за вашим навчанням, але після того як ви ознайомитеся зі спектром сучасних технологій, то все одно доведеться починати розвиватися вертикально. Читати книжки Дейкстри, вивчати алгоритми та патерни проектування. То нормально, то необхідні навички. Якщо ви вважаєте що чужі поради вам можуть допомогти, то я би порадив вам потратити якусь частину часу, з вашими темпами хоч кілька тижнів, на написання програм на чистому С, без всяких фреймворків - щоб не відволікатися від суті. Вивчайте алгоритми. Обробку даних, сортування, пошук, дерева, списки. Основні структури даних треба знати як Отче Наш, то дуже важлива тема. Вона не складна, але необхідна. То буде класна база, засвоївши то все, ви зможете вільно писати грамотний код на будь-якій мові. Успіхів вам. Я завжди чекаю на кожне ваше нове відео, і завжди радію коли бачу як ви легко засвоюєте матеріал що іншим людям зайняв би місяці якщо не роки.
@IrrationalDelusion
@IrrationalDelusion 2 месяца назад
Вивчив DSA - став програмістом-шахматистом.
@petrozubar3936
@petrozubar3936 2 месяца назад
Круто, що розібралися самі! 👍
@user-zy6sx6br1v
@user-zy6sx6br1v 2 месяца назад
Дякую
@serafimdev
@serafimdev 2 месяца назад
Героям Слава! Не знаю навіщо тут інші розповідають про архитектуру або про лінунс та маки, мені здається на данному етапі це зовсім не доречно. Все гарно виходить, просто продовжуйте "набивати руку". Едине, що міг би з реально корисного порадити - на данному етапі краще фокусуватись тільки на одній мові программування, на одному "стеку" технологій. Бо в інакшому випаду - просто поплавить від потіку інформації, і захочеться забити на все це болт. Пішіть любі запитання, чим зможу допоможу. І якщо воно буде корисно, то гроші підуть на ЗСУ - тобто залишаться у вас. Бережіть себе.
@barmalini
@barmalini 2 месяца назад
а що не так з архітектурою? Основні патерни знати просто обов'язково, щоб розуміти як код збудований, і чому він так збудований, а не ховатися за фреймворками і потім пальцем в екран - туткайво і тойвово. Стратегію, обсервер, адаптер, абстракну фабрику, фасад, сінглтон. Їх штук десять-п'ятнадцять основних набереться, зате мізки відразу встають в правильному напрямі. Про одну мову теж погоджуюся/ найкраще щось простеньке і зрозуміле, але з типізацією. Колись сказав би Java, бо вона ідеальна щоб навчити людину думати як програміст. Але на Kotlin код виходить набагато чистішим і пишеться швидше, ну або на С#. чом би й ні.
@tickoner
@tickoner 2 месяца назад
Також рекомендую для веброзробки перейти на лінукс або макос, бо майбутньому в більших проектах можете зіткнутись з проблемами
@user-zy6sx6br1v
@user-zy6sx6br1v 2 месяца назад
Дякую Вам за пораду
@bessuka
@bessuka 2 месяца назад
ага, а з якими ж проблемами можна зіткнутись в веб програмуванні на віндовс? ;D і як можна перейти на мак коли в тебе не мак?
@takker1808
@takker1808 2 месяца назад
​@@bessuka купити, як інакше
@IrrationalDelusion
@IrrationalDelusion 2 месяца назад
Мак дуже обмежений. Макбук Air заблокований тільки під вивід відео на 1 монітор. Чому? Маркетинг. І такий підхід в усіх штуках на Мак Ос. Абсолютно штучні обмеження щоб заробити більше грошей. Лінукс має багато обмежень і проблем теж. Але для серверів використовується.
@barmalini
@barmalini 2 месяца назад
@@IrrationalDelusion це навмисно зроблено щоб в окопах не обкладалися моніторами зі всіх боків, бо не буде куди пампкін латте поставити
@bondarenkoyaroslav9538
@bondarenkoyaroslav9538 2 месяца назад
Створіть репозиторій на гітхаб. Так ви надасте доступ до проекту
@nekithh
@nekithh 2 месяца назад
підртимую
Далее
Tipuan Jenius dalam Mengasuh Anak & Gadget Cerdas
00:21