Тёмный

Приписка до призовних дільниць. Призов на службу. Які причини неприбуття призовника є поважними. ч.2 

Адвокат Олена Коваль
Подписаться 748
Просмотров 570
50% 1

З метою взяття громадян України чоловічої статі на військовий облік проводиться приписка до призовних дільниць, до яких щороку протягом січня - березня приписуються допризовники, яким в цей період виповнюється 17 років.
На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку (ст. 15 ЗУ Про військовий обов’язок)
У разі неявки призовника без поважних причин на призовну комісію за викликом центру комплектування та соціальної підтримки, для такого призовника передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
**********************
Про відповідальність буде у наступних відео.
**********************
Поважними причинами неприбуття призовників до призовних дільниць у строк, установлений центром комплектування та соціальної підтримки, визнаються:
*перешкода стихійного характеру,
*хвороба призовника,
*інші обставини, які позбавили його можливості особисто прибути у зазначені пункт і строк,
*смерть його близького родича (батьків, дружини, дитини, рідних брата, сестри, діда, баби) або близького родича його дружини.
І зверніть увагу, що вказані обставини мають бути підтверджені відповідними документами.
#призов, #неприбуттяпризовника, #приписка, #військоваслужба, #військовийоблік, #строковавійськоваслужба, #ліквідовановійськкомати, #ліквідаціявійськкоматів, #особливийперіод, #призовник, #поважніпричининеприбуттяпризовника

Опубликовано:

 

16 май 2021

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 10   
@nataliyak4823
@nataliyak4823 Год назад
Дякуємо за консультацію
@user-uh9ed1bb9y
@user-uh9ed1bb9y 3 года назад
Тут начебто все зрозуміло, але не можу без запитання: чи можуть видавати приписне військовозобов'язаним і якщо так то в яких випадках? Дякую за інформацію, 👍
@user-bz9yi2fi6z
@user-bz9yi2fi6z 3 года назад
Військовозобов'язані -це особи, які перебувають у запасі для комплектування ЗСУ та інших військових формувань на особливий період, а також для виконання робіт із забезпечення оборони держави. На військовий облік військовозобов'язаних беруть: . 1) громадян чоловічої статі (які призивались як призовники, але): а)яких за станом здоров'я визнано непридатними до військової служби в мирний час, обмежено придатними у воєнний час; б)яких раніше було засуджено до позбавлення волі, обмеження волі, арешту чи виправних робіт за вчинення кримінального проступку, нетяжкого злочину, у тому числі із звільненням від відбування покарання; в)яких звільнено від призову на строкову військову службу на підставах статті 18 (здоров'я, 27 років, служба в резерві, загибель рідних під чай військової служби, проходження служби в іншій державі, вчинення кримінального правопорушення, наявність військового (спеціального) звання офіцерського (начальницького) складу), за умови що таких осіб не виключено з військового обліку; . 2) громадяни України, які: а) звільнені з військової служби в запас; б) припинили альтернативну (невійськову) службу в разі закінчення строку її проходження; в) є військовозобов'язаними, які прибули з інших місцевостей (адміністративно-територіальних одиниць) України або з-за кордону на нове місце проживання; г) є звільненими зі служби поліцейські, особи начальницького та рядового складу МВС, ДБР, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, Державної кримінально-виконавчої служби України, співробітники Служби судової охорони, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну митну політику; д) звільнені зі служби у військовому резерві та не досягли граничного віку перебування у запасі. . 3) жінок, які мають спеціальність та/або професію, споріднену з відповідною військово-обліковою спеціальністю, та придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком. . І звернуть увагу, військовозобов’язані можуть бути призвані на навчальні збори до п’яти разів строком до двох місяців кожного разу (ч.3 ст. 29 ЗУ "Про військовий обов'язок...")
@user-uh9ed1bb9y
@user-uh9ed1bb9y 3 года назад
@@user-bz9yi2fi6z +, 👍
Далее
Amazing weight loss transformation !! 😱😱
00:24
Amazing weight loss transformation !! 😱😱
00:24