CSKA Sofia FC
Подписаться 28 тыс.
Просмотров 1,4 тыс.
50% 1

Футболната среща от 5-ти кръг на първенството не започна добре за ЦСКА, като гостите създадоха първото си опасно положение още в 6-тата минута от двубоя. Само 3 минути по-късно се стигна до втора намеса на Бусато, но в 12-тата минута бе отсъдена дузпа в полза на Славия за нарушение в наказателното поле на Иван Турицов, която гостите реализираха. ЦСКА се опита бързо да изравни резултата, но ударът на Локило бе неточен.
До края на полувремето отборът на Славия продължи своите атаки, но резултатът остана 0:1. Още от първите минути на втората част ЦСКА започна офанзивно, като в рамките на 3 минути първо Локило, а после и Вион отправиха удари към противниковата врата.
В 58-мата минута нова опасна атака на ЦСКА завърши с удар на Фаетон, който бе отразен от вратаря на Славия. В 62-рата минута Хайнц отправи нов неуспешен удар към вратата на противника, а само минута по-късно и новото попълнение в ЦСКА Коялипу опита да изравни резултата, но отново без успех. Мачът завърши при резултат 0:1.

29 сен 2024

Комментарии : 23
@gdp9359
@gdp9359 Месяц назад
Мисля, че двамата директори трябва да си поемат отговорността . Аз не знам как така другите отбори си направиха селекцията, а ние тъпчем на едно място. Поставяте Стипич в много лоша ситуация. Защото той без вина ще обере пешкиря. Не може 4-5 месеца да не можеш да събереш отбор. Как очаквате от треньора да гради отбор, като Вие не му давате инстумените за това. Много хубави презентации правите..но само с това си останахте. Време е не трензора да се чуди какво да обяснява за поредната загуба, а двамата директори да си поемат отгоговорностт, че не успяха да направят отбор и да привлекат играчите, които са ни необходими. Това вече не се търпи!
@zlatinlolev
@zlatinlolev Месяц назад
Да привлечеш качествени футболисти навсякъде е по-трудно, отколкото просто да вземеш някого. По-добре бавно и качествени, отколкото новите Вилдсхут, Синклер и Отабор.
@stoyanyotsov4185 Месяц назад
Бусато отново за кой ли път ни спаси от разгром ...СРАМ ! Никакво разбиране от спортно -технически качества , съчетани с характер. ..от страна на скаутите ни .. Мисля ,че още много години няма да сме шампиони ... ЦСКА трудно може да бъде вече този отбор , който е бил ..Причините са и в самите нас и извън ...Но са налице !