Тёмный

Розрахунки через Приват24 (Liqpay, Portmone...): як обійти РРО?  

Factor.Academy
Подписаться 115 тыс.
Просмотров 29 тыс.
50% 1

🔎 Універсальний підскажчик для ФОП єдиноподатників: clck.ru/M7Mit
🧩 «Застосовувати!» (с) ДПСУ
Податківці заганяють у РРО продавців, які отримують гроші через Приват24, Монобанк, Liqpay і Portmone...
Не щадять і ФОП на єдиному. Нам цю позицію спускають як беззаперечну істину.
🔎 Але чи потрібно ставити РРО?
⚠️ Закон не такий категоричний.
0:52 Розрахунки без застосування РРО
2:20 Розрахункова операція
3:40 Інтернет-банкінг
4:38 Використання РРО при отриманні орендної плати
4:55 Використання РРО за послуги з централізованого водопостачання
#Приват24#Liqpay#рорахункиприват243Portmone#РРО#обійтиРРО#ДПСУ#ФОП#ФОПнаєдиному#Інтернетплатіж#Товари#послуги#ГНСУ#Монобанк#податкова#розрахунковийрахунок#операціїчерезРРО#платіжнікартки#розрахунковаоперація#фінпосередники#POSтермінал#еквайринг#застосуванняРРО

Опубликовано:

 

16 фев 2020

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 32   
@FactorAcademy
@FactorAcademy 4 года назад
🔎Універсальний підскажчик для ФОП єдиноподатників: clck.ru/M7Mit
@user-fl5fd7yi3l
@user-fl5fd7yi3l 4 года назад
Что-то не открывается этот сайт.
@FactorAcademy
@FactorAcademy 4 года назад
@@user-fl5fd7yi3l попробуйте зайти напрямую на страницу - factor.academy/hroniki-fopa-na-edinomu
@tatit188
@tatit188 4 года назад
в дфс сказали что перечисление с приват24 или пополнение в терминале приравнивается к наличному обороту и рро нужен. какого лешего если я с клиентом не встречаюсь, а платежи поступают на рс. и я не вижу как именно заплатил клиент. трактовка закона осознанно размыта, чтобы можно было прижать фопа. спасибо кабмину за светлое будущее на польских грядках. фоп закрываю. налоги платить больше не намерена. ps кстати закон об рро был принят задолго до приходя зе. так что при смене левого носка на правый свежее они не станут.
@alexanders.2888
@alexanders.2888 4 года назад
А из Ощад 24/7? Когда в выписке - платеж со счета 2620*, тупо безнал... Тоже приравнивается? В законах все более-менее нормально, в голове налоговиков реально беда. п. 2 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» Реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються при виконанні банківських операцій. Закон України «Про банки і банківську діяльність» розрахункові банківські операції - рух грошей на банківських рахунках, здійснюваний згідно з розпорядженнями клієнтів або в результаті дій, які в рамках закону призвели до зміни права власності на активи. Как минимум деньги заходят со счета Приватбанка. Т.е. Приватбанк пересылает деньги ФОПу. Чек кому давать, Приватбанку?
@UAOlenaUA
@UAOlenaUA 4 года назад
Закон потім відмінили,коли зрозуміли що не можна дотискати малий бізнес. Так що це все ,що зараз витворяють з ФОПами,це дякуючи новій владі. Кінець епохи бідності!!! Всіх так давив барига ,що повідкривалися і працювали спокійно на свій бізнес,а тепер " мажте на хліб"/" или какая разніца"
@first-on-the-right
@first-on-the-right 4 года назад
Дякую за роз'яснення. Торкнулися болючого питання
@vovka666
@vovka666 4 года назад
Вопрос. Каким образом продавец, который выставил бн счет для оплаты за товар , может ограничить или проконтролировать способ оплаты покупателем? Если покупатель для оплаты воспользуется например, приват 24 для оплаты безналичного счета , своим карточным счетом, то почему ответственность лежит на продавце?
@FactorAcademy
@FactorAcademy 4 года назад
По суті, продавець і не повинен себе в цьому випадку ні як перестраховувати. Він дає на вибір покупцю один із способів розрахунків, і той сам вирішує, як оплатити товар. І якщо вибір покупця випав на інтернет-банкінг, а саме приват24, то карати продавця і справді немає за що, бо цей вид розрахунків вибрав сам покупець. А оскільки розрахунки через інтернет-банкінг, на наш погляд, під використання РРО не потрапляють, то і проблем з відповідальністю бути не повинно. Але податкова цього просто не хоче розуміти. Інша справа, коли мова іде про розрахунки через інтернет-еквайринг. В даному випадку продавець сам пропонує покупцю скористатися послугами інтернет-еквайра (він укладає з еквайром договір про надання послуг), а отже бере на себе певні зобов’язання. Крім того, оскільки така операція є розрахунковою в розумінні Закону про РРО (кошти надходять прямо на рахунок продавця, але від еквайєра), то в цьому випадку від використання РРО не заховатися.. І відповідальності не уникнути
@user-fl5fd7yi3l
@user-fl5fd7yi3l 4 года назад
Я так ничего и не поняла. Спасибо нашим законотворцам. Это типа «тут играем, тут не играем, а тут мы рыбу заворачивали.»
@amigo_ukrainian
@amigo_ukrainian 4 года назад
Ту нечего понимать, ролик мусорный. Можно только умиляться, что "Вони не згодні з податківцями" 😂😂😂
@UAOlenaUA
@UAOlenaUA 4 года назад
Доброго дня! Тобто,якщо є зайві кошти можна судитися з фіскалами і не застосовувати РРО,якщо кошти отримувати по приват 24 на розрахунковий рахунок ФОП. Або закриватися..... Дякуємо виборцям Зе-влади!!!!
@alexanders.2888
@alexanders.2888 4 года назад
Так дело ж не только в ФОП. Есть себе предприятие, работает 20-30 лет, никого не трогает, кассы нет, рро никогда не было, все по безналу. Кто-то решил оплатить счет через Приват24... Что делать? Бежать покупать и регигистрировать кассовый аппарат для одной этой операции?
@FactorAcademy
@FactorAcademy 4 года назад
@@alexanders.2888 хай спочатку податкова прийде виявиявить, що оплата була через приват24 серед усіх ваших операцій. а якщо виявить то докаже що це була саме операція яку слід проводити через РРО. Якщо платить ФОп через приват24, то тут точно безготівкові розрахунки (з рахунку на рахунок) і точно без РРО, а якщо звичайна фізособа. то тут все виглядає як оплата через касу банку. А ця операція теж через РРО не проводиться
@alexanders.2888
@alexanders.2888 4 года назад
@@FactorAcademy 1. ФОП тоже может решить с личной карты заплатить, суть та же будет, что и "звичайна фізособа". 2. Пугают же кешбеками всякими, да и просто жалобы никто не отменял, человек может бумажку направить, что он из приват24 платил.
@konstantinchernikov7421
@konstantinchernikov7421 4 года назад
Це відео вводить людей в оману, тим, що видає бажане за дійсне. Ніякі платежи податківці розподіляти не будуть! Ви отримаєте акт на всі сумнівні платежи, а далі будете збирати докази в суд. І які докази ви наведете, що ці платежі не проходять через платіжну систему банку? Банківська виписка не буде доказом, тому що вона не стосується питання методу оплати покупцем. Такі справи.
@user-pg4bv6wu2g
@user-pg4bv6wu2g 3 года назад
Скажіть будь ласка відносно РРО. Якщо було перевищено 1 мільйон. рро не встановлювали. було 100 платежів з них 95 не розрахункових з 2600 на 2600 а 5 на картку привату.будуть штрафувати тільки за 5? чи за всі 100?
@AlexKunitskiy
@AlexKunitskiy 4 года назад
Добрый вечер! Нестандартный вопрос по оплате: Продажа в Оплату частями товара через Ликпей, 6 частей. 1ю нужно задекларировать 1 раз как 6-ю часть так как она через ликпей идёт, а остальные 5 заходит уже на р/с не через ликпей и их нужно в книгу записать, но рро не используется, верно? .
@FactorAcademy
@FactorAcademy 4 года назад
Коли гроші заходять через лікпей (в тому числі і часткова оплата за товар), то без РРО вам в цій ситуації не обійтися. Річ у тому, що податкова вважає: кошти що ідуть через інтернет-еквайра це операція здійснена за допомогою платіжної кратки, а отже така операція є розрахунковою операцією в розумінні Закону про РРО. Тому її проведення вимагає використання РРО. Звично це не стосується тільки ФОП платників єдиного податку, яких звільнено від використання РРО відповідно до п. 296.10 ПКУ. Такі ФОП можуть цю операцію через РРО не проводити, якщо дотримуються всіх вимог п. 296.10 ПКУ ( дохід не більше 1 млн. грн, або не торгують товарами-вбивцями РРО імунітету) Всі інші частини оплати які заходять на ваш поточний рахунок не через лікпей, а наприклад через касу банку чи шляхом прямого перерахунку з одного поточного рахунку на інший (ваший) рахунок через РРО проводити не слід. Річ у тому. що при здійснені цих платежів буде відбуватися чисто безготівкове перерахування коштів. Таке перерахування здійснюється без участі платіжних карток, а тому вони не є розрахунковими операціями в розумінні Закону про РРО і їх не слід проводити через РРО. Хоча якщо на ваш рахунок буде здійснено перерахування через інтернет-банкінг (приват24), то податкова вважає, що і такі суми слід також провести через РРО. Ми з цим не згодні, так як вважаємо, що платіж за допомогою такого сервісу (приват24) є звичайною банківською операцією з переказу безготівкових коштів, а при здійсненні таких операцій РРО використовувати не слід Що стосується Книги, то всі 6 платежів вам слід занести в Книгу і всі вони будуть безготівковим зарахуванням. Але чи всі операції будуть проводитися через РРО буде залежати від способу зарахування. Якщо одна по лікпей, а інші на пряму через, наприклад, касу банку, то через РРО пройде тільки одна оплата (по лікпей).
@vitaliibakumenko
@vitaliibakumenko 4 года назад
Підкажіть, будь ласка, як бути в такій ситуації. ФОП, 2 група ЄП, підключив собі Liqpay, продаючи товари на Розетка.юа (товари не підпадають під ризикові, канцелярія). РРО не реєстрували (до 1 жовтня 2020 можна не використовувати). Пройшла оплата через Liqpay. Як бути в цій ситуації? РРО немає. Таким чином, так продавати не можна, виходить. Які штрафи в цій ситуації? Що робити з платежем, котрий прийшов через Liqpay? Взагалі нічого тепер не ясно. Буду вдячний за підказку.
@FactorAcademy
@FactorAcademy 4 года назад
Поскільки до 01.10.2020 р. ФОП платники Єп групи 2 РРО восновному не застосовують,то отримання коштів через Liqpay до цієї дати не вимагає від них проведенян операції через РРО. Просто вкажіть цю суму в Книзі обліку доходів. А от з 01.10.2020 р. отримання коштів через еквайринг тобто через Liqpay уже вимагає використання РРО. Тому щоб не було шитрафів за порушення Закону про РРО зареєструйте РРО і працюйте і далі.
@vitaliibakumenko
@vitaliibakumenko 4 года назад
@@FactorAcademy дякую вам за відповідь! Скажіть, будь ласка, а взагалі еквайринг потрібно писати в книгу обліку як готівкова чи безготівкова оплата? Скрізь різні дані просто вказуються..
@user-fq4qw3cd8r
@user-fq4qw3cd8r 4 года назад
Добрый день. Какой год подряд вы рассказываете одно и тоже про РРО, так как же его обойти? Скажите честно, это просто реклама «Податкі і бухгалтерський облік»
@user-ty7zn8jx5r
@user-ty7zn8jx5r 4 года назад
Тобто, якщо фоп буде проплачувати мені(фопу) кошти за товар із свого підприємницького рахунку на мій підприємницький рахунок через приват 24, то це буде порушення?
@user-xr9yy4je3j
@user-xr9yy4je3j 4 года назад
Нет, это безнал, без рро. Рро только если частное лицо перечисляет со своего приват24 на Ваш счет.
@user-ty7zn8jx5r
@user-ty7zn8jx5r 4 года назад
@@user-xr9yy4je3j дякую
@FactorAcademy
@FactorAcademy 4 года назад
На думку фіскалів, так це порушення. При перерахунку коштів через приват24, на їх погляд, слід використовувати РРО. Але ми проти цього. Це звичайний безготівковий платіж, який не вимагає використання РРО. Крім того оскільки по банківській виписці не можна розрізнити платіж здійснений через інтернет-банкінг (приват 24) від отримання коштів на рахунок внесених особою через касу банку, то хай спочатку податківці доведуть, що платіж був здійснений саме через інтернет-банкінг, а якщо вдасться - що це була саме розрахункова операція в розумінні Закону про РРО.
@user-xr9yy4je3j
@user-xr9yy4je3j 4 года назад
@@FactorAcademy так ведь приват 24 фоп и приват 24 частного лица отличается. У фоп приват24 это расчётный счет, а у частного лица это карточный счет. Под рро попадает только приват24 частного лица. Даже деньги перечисленные с приват 24 фоп и частного лица, заходят на р/с по-разному.
@user-ty7zn8jx5r
@user-ty7zn8jx5r 4 года назад
@@user-xr9yy4je3j Дякую
Далее
Лепим из пластилина🐍
00:59
Просмотров 324 тыс.
Воскресный утренний стрим!
1:00:16
ЭТОТ ПЕНЁК ИЗ PLANTS VS ZOMBIES - ИМБА!
00:48