Тёмный
No video :(

Ріпак озимий. Підживлення. 🔥 Приклади двох ефективних схем🔥 

Галина Дзяб`як AgroConsulting
Подписаться 8 тыс.
Просмотров 1,4 тыс.
50% 1

Вітання аграріям!
Запрошую доєднатися до мого Telegram-каналу: AgroConsulting Галина Дзяб'як.
Реквізити для оплати:
Отримувач ФОП Дзяб'як Галина Михайлівна
Карта ПриватБанку 5169330524134159
UA49 305299 00000 26002021016535
Призначення платежу:
Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н.в.і.у.
Вартість 1000 грн/міс.
При оплаті за рік вартість складає 750 грн/міс.
Після оплати відправляйте підтвердження в мій особистий телеграм за номером +380671590487
Дякую за довіру!
Сторінка у Фейсбук: / agrospeaker
#ГалинаДзябяк #agroconsulting #агробізнес #Підживлення

Опубликовано:

 

23 янв 2023

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 8   
@Viktor-bt6jg
@Viktor-bt6jg Год назад
Дякую. Як завжди приємно слухати
@taras.filonenko
@taras.filonenko 6 месяцев назад
Вітання! Пані Галино, перш за все, дякую за надані рекомендації. Маю питання щодо строків внесення кожного з видів азоту по схемі №1 і №2, про яку Ви розповіли у відео.Чи є пауза між внесеннями, сульфату амонію, карбаміду і аміачної селітри? Заздалегідь дякую за відповідь
@EnejVL
@EnejVL Год назад
Якщо замість карбаміду (бо немає), використати КАС (бо є))?
@user-zg3zj4md1k
@user-zg3zj4md1k Год назад
Зменшення обробітку ґрунту, покровні культури дадуть значно кращий ефект якщо відмовитись від азотних добрив, прибутковість навіть збільшиться. Є господарства які без азотних добрив були успішні ще 5р тому, тепер вони лідери за прибутковістью. Тепер відомо за рахунок чого. "1 кг азотних добрив зумовлює дію на ґрунт, яка рівнозначна дії 0,5-1,5 кг концентрованої сірчаної кислоти. Виділена кислота та залишковий амоній добрив зумовлюють декальцинацію, дегуміфікацію і деструктуризацію та загальне погіршення агрофізичних властивостей ґрунту. 1 кг азоту добрив сприяє витісненню і переміщенню в нижні шари ґрунту від 1,5 до 3 кг кальцію або 0,3-0,6 кг магнію. Величина врожаю сільськогосподарських культур часто визначається вмістом кальцію у ґрунті, що пов’язано з фізіологічною роллю його як елемента живлення. Він сприяє підвищенню активності фотосинтезу, поліпшенню вуглеводного, азотного та фосфорного обмінів рослин, особливо зернових культур із коротким періодом вегетації. Кальцій як елемент живлення має першочергове значення для кореневої системи рослин, розвиток якої перебуває у прямій залежності від умісту цього елементу в ґрунті. Катіони кальцію (а також магнію) виявляють захисну дію проти шкідливого переважання у ґрунтовому середовищі інших катіонів (марганцю, натрію, алюмінію, водню), запобігаючи надлишковому їх надходженню до рослин." Стаття "Вплив мінеральних добрив на властивості ґрунту та ҐВК". Без добрив 48 років. Врожайність кукурудзи 65ц в Харківській обл середня за 10 р, максимальна 90ц. Це середня врожайність в регіоні. % гумусу не зменшується, обробіток оранка. Без покровних культур. Див відео "вирощування кукурудзи без добрив 48 років". Дуже висока природна врожайність. Якщо додати покровні та якісні комплексні добрива то прибутковість буде найвища в регіоні. Якщо додати азотні добрива - буде гаплик. superagronom.com/blog/894-vpliv-mineralnih-dobriv-na-vlastivosti-gruntu-ta-gvk
@user-tg4ut7gz6n
@user-tg4ut7gz6n Год назад
Пані,Галино,підскажіть як, ви, на ріпак вносите карбамід.Як ,що румом,то як бути з втратами азоту.Чи може у вас якийсь цікавий та хитрий прийом внесення карбаміду по ріпаку без втрат азоту.
@HalynaDziabiak
@HalynaDziabiak Год назад
Добрий вечір. Я для себе знайшла таке пояснення: при внесенні по мерзлоталому грунті при денних температурах не вище 5 °С, коли біохімічні процеси в грунті призупинені, то молекули карбаміду при наявності вологи проникають в грунт і перетворюються в амонійну форму, а не переводяться в аміачну під дією уреази. Мої поради вносити карбамід по мерзло-талому грунті з практики, я відслідковую, що саме карбамід дає вищу врожайність в тій самій кількості діючої речовини, в порівнянні, коли вносимо селітру+сульфат амонію. Хоча наука нам говорить, що втрати азоту з карбаміду до 50%. Тому, якщо грунт на день розмерзається, є волога, карбамід швидко розчиняється і проникає в грунт, температура в день не вище 5 градусів - все це в комплексі знижує втрати азоту і дає нам врожай.
@user-zg3zj4md1k
@user-zg3zj4md1k Год назад
Азот із повітря замість азотних добрив. Ріпак без азотних, ось вам технологія. Посів ріпаку з кормовими бобами або ярий горох. Ріпак обробити: бактеріальний деструктор БТУ, або euro pure vive liquid; Райс пі (дорого); або гаупсин. Кормові боби обробити будь-чим БТУ з azotobacter. Восени і весною біофунгіцид (можливо деструктор БТУ no-till), Азотофіт і обовязково весною euro pure vive liquid (морські водорослі). Прибавка буде, перевірено Агрітема канал. Якщо пропущені строки - сіємо суміш бобових і обовязково гречку, Обробивши біопрепаратами. І весною ярий ріпак. Засуха спека - амінокислоти +біофунгіцид. Без азотних можна було заробляти (чисто) вище середнього навіть до війни. Доведено наукою і практикою що без азотних і навіть зовсім без добрив врожайність пшениці до 85ц, кукурудзи до 90ц, це в Харківській і Житомирській обл. Це на родючій землі, гарна сівозміна, найкращі попередники. Сівозміна вже гарна у всіх (топ культури соя ріпак льон). Тому вносити азот лише за тих умов і стільки щоб гарантовано був чистий прибуток, тобто під ріпак 200кг селітри максимум, якщо більше 100кг то зберегти від промивання. Але без азотних може бути вигідніше! Бо як був сидерат чи сумісний посів з горохом то навіть 100кг селітри спричинять вилягання ріпаку (див no-tiller ріпак). Внесення охолоджених вихлопних газів на 25...35см насичує азотом (78% в повітрі і вихлопних газах так само). І головне насичує вуглекислим газом, тобто харчами для азотофікс бактерій. Ось приклад, прибутковість видно по ріпаку 2м 30см, лише 100л кас: ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-u0uojJ47S9w.html Альтернатива внесення вг: орати вологу землю і одразу ущільнити культиватором з жорстким котком і невдовзі сіяти. Головне щоб глибина 20см, наступний рік 15 см, наступний рік дисковка. Насичення і збереження азотом, мінералізація тоді спрацюють найкраще, бактерії живі здорові ситі. Це перевірено! Сівозміна і суміш (мінімум 3 і 2 види) потрібних сидератів одразу за комбайном додасть азот і вуглець по максимуму. Сидерат гірчиця зовсім трошки в суміші і тільки під ярі зернові або картоплю. Наприклад суміш горох кука гречка гірчиця. Гречка чудовий сидерат і як культура, після неї земля пухка, насичена зотом і після неї врожайність пшениці більша ніж після сої, це всі знають. Щоб розігнати землю - якісні комплексні добрива ярм1ла, дж1ва 80кг, все, це максимум, всім вистачить без імпорту рузкіх добрив, аміаку.
@user-gk6cn7hj5j
@user-gk6cn7hj5j Год назад
А що скажете що зараз вночі -8 а в день 0+1 ріпак вегетацію не відновить
Далее
NOOOO 😂😂😂
00:14
Просмотров 13 млн
Муж на час 😂
00:37
Просмотров 1,1 млн
Стан квасолі на 27.05.23
3:07
Просмотров 1,6 тыс.
NOOOO 😂😂😂
00:14
Просмотров 13 млн