Тёмный

Сад 2021(вересень) Визрівають осінні груші Конференція, Аббат Фетель та інші. 

Олександр Пацулевичус
Подписаться 3,7 тыс.
Просмотров 4,7 тыс.
50% 1

Опубликовано:

 

12 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 66   
@user-iw2jo7dg4m
@user-iw2jo7dg4m 2 года назад
Дякую за чудовий огляд! З нетерпінням чекаю на нові відео! Гарних Вам врожаїв! Окрема подяка за українську мову!
@paculevichus
@paculevichus 2 года назад
Велике дякую за відгук та побажання! Здоров'я і добра Вам!
@user-iw2jo7dg4m
@user-iw2jo7dg4m 2 года назад
@@paculevichus Дякую Вам, навзаєм! Скоріше за все, то таки киргизька зимова на подвої ВА-29, тому і плоди більші, там де меншого розміру - на дичці, але це моя суб`єктивна думка.
@paculevichus
@paculevichus 2 года назад
@@user-iw2jo7dg4m Будь ласка! Ні то була не Киргизька зимова, це вже я знаю точно на 100%, бо спробував давно і ту і іншу та й розмір був майже до пів кіла. У плодів тієї груші що на відео смак був якийсь особливий далеко не простий як наприклад у Киргизької зимової чи тієї ж Талгарської красуні де смак просто солодкий з хрумкучою та соковитою серединою. На низькорослій підщепі у Киргизької зимової у перші роки плодоношення плоди можуть бути за 300гр. але ні як не до пів кілограма. Що то за сорт на відео я не знаю, але смак плодів мені не сподобався не дивлячись на його особливість, а от на вигляд плоди просто супер, якраз для ринку. Плоди в середині майже маслянисті, мають невелику зернистість і кислуватий присмак з якоюсь сортовою особливістю, навіть при повному визріванні солодкість слабо відчувається, я такого зовсім не люблю і це вже на любителя. Я люблю яблука та особливо груші виключно солодкого або пріснуватого смаку, підвищену кислотність вкрай не переношу, тому плоди цього сорту на смак мені взагалі не сподобались. Плоди Талгарської красуні та Киргизької зимової на смак мені сподобались, особливо коли в технічній зрілості, так як вони дуже соковиті, хрумкучі та солодкі, хоча смак простий.
@user-tb6mx7jo7y
@user-tb6mx7jo7y 3 года назад
Какая красота!!!!!
@ViktorVitomskiy
@ViktorVitomskiy 3 года назад
Маю Аббат Фетель - супер смак має,як полежить,з присмаком мускату.
@paculevichus
@paculevichus 3 года назад
Дякую за інформацію. Так, грушевий мускат, відчувається легкий смак мигдалю.
@user-wq4ei6cq1w
@user-wq4ei6cq1w 2 года назад
Обожаю украинский язык,очень приятно слушать .Груша смачна! Класс!
@paculevichus
@paculevichus 2 года назад
Дякую! Дуже приємно що Вам сподобалось.
@user-wy2tl2uq5v
@user-wy2tl2uq5v 3 года назад
Добрий день! Будь ласка, коли весною будете формувати - зніміть відео. Маю таку грушку трирічку. Дякую.
@paculevichus
@paculevichus 3 года назад
Добрий день! Не знаю, тут вже як вийде і чи буде час.
@Vovasad1967
@Vovasad1967 3 года назад
Гарний огляд груш , а ще дуже цікаво по смаку цих груш , може знімете дигустацію ? А із сливами таке саме в цьому році
@paculevichus
@paculevichus 3 года назад
Дякую! За дегустацію не знаю чи зніматиму. Сорти груш Конференція, Ноябрська, Аббат Фетель- смачні груші, але в мене є сорти груш нажаль назв яких я не знаю, вони також доволі смачні.
@user-sw1hh7ho9l
@user-sw1hh7ho9l 3 года назад
Приветствую. Есть ли в коллекции груша Вэрэснэвэ дыво, Сентябрьская Красавица? Если есть - какие впечатления? Если нет рекомендую, вкус, цвет, форма и консистенция мякоти бомба! Покупатели просят постоянно.
@paculevichus
@paculevichus 3 года назад
Привіт. Дякую за рекомендації по сортам. Ні, немає таких сортів. Якщо випаде така можливість то куплю, але сортів груш дуже багато та й смачних також багато, тому всі неможливо посадити в невеликому саду.
@user-sw1hh7ho9l
@user-sw1hh7ho9l 3 года назад
@@paculevichus Хотя бы пару веточек привить можно. 😀
@user-pu2rq3xm8p
@user-pu2rq3xm8p 2 года назад
У меня все груши болеют листья скручуются чернеюют точки роста не растут может подскажете чем и когда обрабатывать ? Спасибо
@paculevichus
@paculevichus 2 года назад
Не знаю які у вас сорти груш ростуть та вони скоріш за все не стійкі до бактеріального опіку, скоріш за все заражені були ще саджанці. Якщо це бактеріальний опік то ця хвороба майже не лікується, єдиний вихід це вчасно зрізати або сильно надрізати гілки на яких верхівки чорніють, або для профілактики рано навесні проводити обробки препаратами на основі міді та й в подальшому для профілактики проводити обробки дерев препаратами Хорусом , Скором, Топсином М. На моїх грушах бактеріальний опік не проявляється, але я регулярно для профілактики захворювань дерев обприскую вище написаними препаратами. Наскільки це допоможе вашим деревам груш я не знаю, але в мене дерева майже не хворіють, та й можливо у багатьох сортів моїх дерев є стійкість до цієї хвороби.
@user-xp9xm4xn9g
@user-xp9xm4xn9g 2 года назад
@@paculevichus Я грушу однажды обработала тем препаратом, что колорадов на огороде травила. Вот черных листочков не было. Для себя я сделала выводы в этом направлении.
@user-ii8ct7ow3s
@user-ii8ct7ow3s 2 года назад
@@paculevichus Я вилікувала бактеріальний опік у груші антибіотиком-пеніциліном,2 пляшечки розвела у 2.5л води і оприскала!
@paculevichus
@paculevichus 2 года назад
@@user-ii8ct7ow3s Це добре що у Вас вийшло вдало побороти цю хворобу на грушах. На моїх грушах поки що бактеріальний опік не проявляється.
@user-yp2vw3rz2y
@user-yp2vw3rz2y 3 года назад
Добрый вечер, Александр. Скажите пожалуйста когда Вы делаете съём яблок с деревьев?. У меня растет несколько разных сортов зимних вот и думаю уже пора или ещё рановато. Спасибо
@paculevichus
@paculevichus 3 года назад
Добрий вечір. Врожай яблук зимових сортів приблизно планую знімати в кінці першої декади жовтня, максимум в середині жовтня В цьому році трішки пізніше, бо йде невелика затримка визрівання яблук деяких сортів через погодні умови сезону.
@user-yp2vw3rz2y
@user-yp2vw3rz2y 3 года назад
@@paculevichus спасибо
@user-ImPuLs
@user-ImPuLs 3 года назад
Та що схожа на Ноябрьску, можливо сорт Завея, або Просто Мария.
@paculevichus
@paculevichus 3 года назад
Можливо, треба буде пошукати в інтернеті схожі сорти груш.
@mykolatcib5572
@mykolatcib5572 2 года назад
Може стрийська?
@paculevichus
@paculevichus 2 года назад
@@mykolatcib5572 Може й Стрійська та в інтернеті бачив плоди Стрійської з оржавленням, а у мене плоди ідеально чисті з гарним рум'янцем і вже на цей час з жовтуватою шкіркою. Я пишу про ті три плоди груш на молодому дереві, а от ті що схожі на Ноябрську схожі також і на Стрійську.
@user-ImPuLs
@user-ImPuLs 2 года назад
@@mykolatcib5572 Стрійська інша
@mobis5959
@mobis5959 Год назад
А підкажіть, будь-ласка, яка , на ваш погляд, найсмачніша груша з тих сортів, що можна зразу зривати й їсти, а не чекати, поки вона влежиться, як в нас кажуть 😊.
@paculevichus
@paculevichus Год назад
Майже всі сорти груш можна їсти прямо з дерева за винятком хіба що декількох рідких сортів пізньо-осіннього достигання, це залежить від клімату місцевості де росте сад з грушами. Та от тільки часто плоди сортів груш перевисівши довго на дереві стають не соковиті або дуже м'які які в руках розпадаються, але мають високу сахаристість. Чи сподобається споживати такі плоди груш це питання вже до господаря і його сімї, тут в кожного свій вибір. Я сам люблю споживати плоди більш хрусткі а не маслянисті, але якщо плоди дуже соковиті то теж можна і з'їсти таку грушку, особливо в спекотний день літа. У моєму саду навіть плоди сорту груш "Ноябрська" достигали на деревах до початку жовтня, але нажаль не в цьому вкрай дощовому році. Катастрофічне перезволоження грунту призвело до не добору цукрів як в яблуках так і в грушах, смак плодів різко погіршився, визрівання і зберігання також. Більшість плодів груш на практично всіх сортах приходиться зривати трішки раніше не чекаючи повного визрівання, щоб плоди не почали сипатись з дерев, довше пролежали, таким чином розтягнувше час споживання сорту і також для того щоб плоди не втратили свою соковитість.
@mobis5959
@mobis5959 Год назад
@@paculevichus Дякую за відповідь. Але які ж найсмачніші на ваш погляд?
@paculevichus
@paculevichus Год назад
@@mobis5959 В кожного ж свої смаки а для мене доволі смачні осінні сорта Ноябрська та Аббат Феттель, ще є у мене і інші смачні сорта та не всі знаю назви бо брав живці для щеплення з дерев свого знайомого який не знав назв сортів. Є сорти в саду які ще не плодоносили, але надіюсь будуть смачними як заплодоносять. Літні сорти не вирощую так як для торгівлі на ринку в цей період вони не вигідні через низьку ціну, а для своїх потреб є одне дерево раннього сорту з визріванням в 20-тих числах липня, але назви сорту не знаю.
@mobis5959
@mobis5959 Год назад
@@paculevichus ДЯКУЮ!!
@paculevichus
@paculevichus Год назад
@@mobis5959 Будь ласка!
@vadympidhorianskiy6448
@vadympidhorianskiy6448 3 года назад
А черешні які сорти вирощуєте?
@paculevichus
@paculevichus 3 года назад
Крупноплідна, Дрогана жовта і три сорти назв яких не знаю. Тільки один сорт середньо-ранньої черешні стійкий до розтріскування ягід після дощів, але нажаль не знаю як називається.
@user-wq4ei6cq1w
@user-wq4ei6cq1w 2 года назад
Аббат Фитель какай мороз выдерживает?
@paculevichus
@paculevichus 2 года назад
Я точно цього не знаю. В цій місцевості де я проживаю морози -30 були 25-30 років назад, тому цей сорт не попадав під такі морози, бо у мене він недавно. Минулої зими був мороз -25 пару ночей за зиму і квіткові бруньки витримали такий мороз без проблем, але у мене й сад розташований у затишній місцевості, тому це також покращує перезимівлю дерев, особливо теплолюбивих культур.
@user-zt6nd7yd7e
@user-zt6nd7yd7e Год назад
У вас российский сорт Чудесница.
@paculevichus
@paculevichus Год назад
Дивився я в інтернеті описи сорту груші Чудесниця і як виявилося по описам то не всі характеристики співпадають з моєю грушею. На вигляд можливо і є подібність але ж вага по описам 140 -250грам а моїх плодів вага цієї груші була 400-500 грам і це на зовсім молодому дереві, а далі будуть скоріш за все ще більші. По описам сорт Чудесниця зимовий а в мене як виявляється осінній, бо більше двох тижнів зберегти плоди я не зміг через перезрівання і псування. Можливо в спеціальному холодильнику при температурі близько до 0 можна зберегти і два місяці та в звичайному погребі плоди швидко псуються.
@user-zt6nd7yd7e
@user-zt6nd7yd7e Год назад
@@paculevichus размер зависит всё от почвы, подвоя и сколько вы его кормите. А схожесть очень сильная. И киргизка у вас большая.
@paculevichus
@paculevichus Год назад
@@user-zt6nd7yd7e Грунт суглинок . Вдобрення не вносив взагалі. Підщепа, дичка груші. Я ж за ту грушу і писав що червонобока на відео. Вона частково на вигляд схожа також і на Киргизьку зимову але в реальності ніякого відношення до неї не має, бо я вже це давно перевірив. Киргизька зимова може дійсно довго зберігатися та має хрустку та соковиту структуру плоду, смак простий без особливостей. Вага плодів в основному від 100 до 200 грам. У мене є на іншому дереві прищеплені гілки сорту Киргизька зимова та й на ринку у нас багато продається плодів цього сорту. На відео червонобока груша має маслянисту структуру плоду з легким мускатом, погано зберігається не більше двох тижнів, має більш кислуватий присмак за інші сорти груш у моєму саду, тому мені не дуже подобається. На вигляд плоди цього сорту дуже гарні та великі, тому для ринку думаю сорт точно підійде.
@user-zt6nd7yd7e
@user-zt6nd7yd7e Год назад
@@paculevichus ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-Pw9P3w9hJHQ.html
@paculevichus
@paculevichus Год назад
@@user-zt6nd7yd7e Відео я так зрозумів з Турції і господар називає сорт груші Маргарет. На вигляд і розмір груші на відео зовні схожі на мою грушу, але я ж не знаю який смак у груші на відео, тому точно сказати що це саме цей сорт не можливо. Та це й не критично для домашнього саду, дерево на вигляд здорове, плоди якісні, а значить хай росте та радує врожаєм.
@володимирдидик-с7т
чи продаєте черенки🤔
@paculevichus
@paculevichus 2 года назад
Ні, не займаюсь продажею живців чи саджанців. Продаю на ринку виключно плоди, врожай з саду та виноградника.
@user-ou7ti8ep8e
@user-ou7ti8ep8e 3 года назад
Бачив на ютубі Киргизьку зимову з великими плодами, запевняли, що саме вона,
@paculevichus
@paculevichus 3 года назад
Дуже великих плодів у Киргизької зимової немає приблизно 150-200гр. максимум, але це також не такі вже й малі, та й величина частково залежить від подвою. У мене щеплена Киргизька зимова в крону сильнорослої груші та ще й внизу крони біля штамбу та й в тіні, тому плоди вийшли слабенькі й невеликі, а так загалом плоди у неї середнього розміру і ваги.
@user-ou7ti8ep8e
@user-ou7ti8ep8e 3 года назад
@@paculevichus Можливо це випадково виведений сорт від КИРГИЗЬКОЇ. В мене зовсім дрібні, щіплені на дичці і другий рік родять, але зимою діти матимуть вітаміни і їм подобаються.
@paculevichus
@paculevichus 3 года назад
@@user-ou7ti8ep8e Можливо й так. Звичайно найважливіше у фруктах це вітаміни та різні макро і мікроелементи, а смак це вже для насолоди споживання. У мене теж плоди Кирзької зимової груші невеликі, а от ту червонобоку та велику грушу що сорту поки що не знаю, в цьому році спробую на смак, самому вже цікаво дізнатися, але все таки дочекаюсь повного визрівання.
@user-ou7ti8ep8e
@user-ou7ti8ep8e 3 года назад
@@paculevichus ru-vid.com/video/%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE-fZgD1QqLdQs.html
@paculevichus
@paculevichus 3 года назад
@@user-ou7ti8ep8e Так, це дійсно на відео сорт груші Киргизька зимова. На величину плодів скоріш за все вплинула якась низькоросла підщепа. Сорт Киргизька зимова щеплена на дику грушу чи на звичайну грушу буде мати дещо меншого розміру і вагу плоди.
@user-bn7sf1fe2b
@user-bn7sf1fe2b 2 года назад
У мене теж е така довго не лежить скорiш раннезимова не киргизька у знаьомого бачив i куштував не вона купував як яблунiвську а вийшло теж невизначене i совмicтнiсть пiдвоя погана не росте
@paculevichus
@paculevichus 2 года назад
Я поки що не знаю що то за сорт. На смак плоди не сподобались, так як мають кислуватість, а от солодкість відчувається мало, таке не для мене. На вигляд плоди дуже гарні і без оржавлення, для ринку саме те що потрібно, а от смаки у кожної людини різні, тому комусь та й сподобається. Плід при повному визріванні має маслянисту структуру з легким мускатом, але нажаль мало солодкості. Звичайно що перший врожай не показник по смаку тому при наступних врожаях все стане більш зрозуміле чи варто вирощувати такий сорт.
@МихайлоГресько
@МихайлоГресько 11 месяцев назад
Не киргизка,а китайський ліхтарик
@paculevichus
@paculevichus 11 месяцев назад
Яка там Киргизка, ні смак, ні вага не відповідає Киргизька зимова цьому невідомого сорту що я показую на відео. Я не можу сказати що за сорт попав до мене через пересортицю продавця який продав мені саджанець, а брав як Ноябрську. В цьому році був вже більший врожай на дереві цього сорту і деякі плоди були під 800гр. а дерево ще дуже молоде. Як продавав на ринку то покупці були шоковані розміром плодів і купували по одній дві груші. Смак плодів приємний не звичайний, при повному визріванні майже маслянистої структури м'якуш, але мені не особливо сподобався, так як містить багато кислоти, а я люблю солодкі груші майже без кислоти.
@user-lh4vd9py5v
@user-lh4vd9py5v Год назад
На Аббата Малівчанка плодами схожа.
@paculevichus
@paculevichus Год назад
Все може бути, але в мене немає Малівчанки тому порівняти її з Аббатом не можу, та й на смак Малівчанку я не пробував. Як бачу на фото з інтернету груша Малівчанка має більш округлу форму а в мене деякі плоди сорту Аббат Фетель(особливо великого розміру) були доволі сильно видовжені, бутилковидні. Плоди у Аббат Фетель смачні, але довго не зберігаються в звичайних умовах підвалу. А от що за сорт груші що у мене в кінці відео я не знаю. Попав до мене сорт як пересортиця, хоча продавали як сорт Ноябрська. Плоди у цього сорту бувають великі до 500гр. дуже гарного вигдяду без оржавлення з приємним але кислуватим смаком навіть при повному визріванні. Кислоти багато як у яблук що мені не дуже сподобалось, та от для ринку сорт скоріш за все підійде за свій дуже гарний вигляд.
Далее
НЕВОЗМОЖНЫЙ ЭКСПЕРИМЕНТ
00:39
Просмотров 67 тыс.
Decompress small game, have time to play it!
00:35
grafting a pear to an apple tree
24:30
Просмотров 3,9 млн
Топ-5. Лёжкие сорта груш
10:20
Просмотров 75 тыс.
НЕВОЗМОЖНЫЙ ЭКСПЕРИМЕНТ
00:39
Просмотров 67 тыс.