Хаха.. Исках да кажа за Мис Плюс сайз, ама видях, че другите преди мен вече са ти казали. 😅😅😅Гледах първия епизод човек, нереално е. 🤣 Тоя, който е снимал визитките изобщо не харесва някой от участничките, защото тотално ги е прецакал. Направи реакция, моля. 😂😂😂
Нори ми е доста простовата. Ако беше застанала зад думите си, нямаше да направи толкова лошо впечатление на повечето хора. Лицемерна ми е и тя и Ронси.
Не е оправдание да играеш нечестно където и да си защоти както в игрите ще се измъкваш така,така и в живота ще си лицемерен и двуличен.За Ронси разбирам все пак тя е израстнала в дом нямало е кой да я възпита на честност и да не си лицемер но Нори си личи че все още е малка,доста глупава е и лесна за манипулиране.Хубавото е,че поне сестра ѝ не е такава.