Слова Дешама після матчу Іспанія 2:1 Франція | ЄВРО-2024

Подписаться 175 тыс.
Просмотров 13 тыс.
50% 1

Наш телеграм - t.me/+GVmPWdBt4GM4MTdi 🎾🏀⚽
Матч Іспанія - Франція, який проходив у Мюнхені, закінчився з рахунком 2:1 на користь номінальних господарів.
Першою вперед вийшла Франція. На 9-й хвилині Кіліан Мбаппе навісив з лівого флангу, а Рандаль Коло Муані виграв верхову боротьбу та точно пробив головою по воротах іспанців.
Іспанія зуміла реабілітуватись на 21-й хвилині. Ламін Ямаль неймовірним ударом з-за меж карного майданчика влучив у дев'ятку. Вінгер у віці 16 років та 362 дні став наймолодшим автором голу в історії Євро.
Переможний мʼяч стався на 25-й хвилині. Дані Ольмо виграв боротьбу в Орельєна Чуамені та пробив з меж карного майданчика, м'яч рикошетом від Жюля Кунде влетів у сітку - 2:1.
Французи в групі переграли Австрію (1:0) та зіграли внічию з Нідерландами (0:0) та Польщею (1:1). У плей-офф команда Дідьє Дешама виявилася сильнішою за Бельгію (1:0) та пройшла у серії післяматчевих пенальті Португалію - 5:3 (0:0).
Іспанці на шляху до півфіналу перемогли у групі Хорватію (3:0, Італію (1:0) та Албанію (1:0). У плей-офф команда Луїса де ла Фуенте розтрощила Грузію (4:1) та здолала в додатковий час Німеччину (2:1).
У фіналі Іспанія зіграє проти переможця пари Нідерланди - Англія. Вирішальний матч Євро-2024 пройде у неділю, 15 липня.