Футбол. Огляд матчу Темп vs Агро-КМР "1001 штрафний"

SoloneSport
Подписаться 1,1 тыс.
Просмотров 526
50% 1

Огляд матчів Кубку Дніпропетровської області по футболу (1-й тур групового етапу).
Перший тур Кубку Дніпропетровської області приніс безліч емоцій та яскравих моментів. Від стартового свистка до фінальних хвилин, глядачі спостерігали за напруженою боротьбою на кожному матчі.
#футбол #спорт #football #матч #емоції #аматорськийфутбол #голкіпер #sport #футбольнийклуб #оглядматчу
Група А відкрилася двома переконливими перемогами: «Моноліт» розгромив «Оріль» з рахунком 7:2, демонструючи домінування на полі і вражаючу гру в атаці. В той же час «Агросфера» з Юр’ївки також показала свою силу, здобувши перемогу над «Новомосковськом» з рахунком 6:2.
У Групі В матчі були більш напруженими та результативними. «Темп» з Солоного у драматичному матчі здобув перемогу над «АГРО-КМР» з мінімальною перевагою 4:3. Найбільш очікуваний матч між «Перше Травня» та «Стандартом» з Нових Санжар завершився перемогою гостей з рахунком 3:1, підтверджуючи їх статус одного з фаворитів турніру.
ГРУПА В
ФК «Темп» (смт. Солоне) vs. ФК «АГРО-КМР» (с. Троїцьке) 4:3
📅 Дата: 26.05.2024
🕰️ Час: 13:00
🏟️ Місце: Солоне
⚽ Голи: Баглай Ігор 7′, Межевський Іван 8′, Вірко Сергій 58′, Хабаров Михайло 90′ - Меркулов Дмитро 43′, Кривошеєв Юрій 47′, Карноза Артур 50′
🟡 Попередження: Вірко Сергій 86′ - Білошапкін Дмитро 70′
🔥 Огляд: ФК «Темп» здобув драматичну перемогу над ФК «АГРО-КМР» у матчі з численними змінами подій. Команди обмінювалися голами протягом всього матчу, але вирішальний гол Хабарова Михайла на останніх хвилинах приніс перемогу господарям поля.
⭐ Ключові моменти гри або герої матчу:
- **Хабаров Михайло (ФК «Темп»)**: Забив вирішальний гол на останніх хвилинах матчу.
- **Меркулов Дмитро (ФК «АГРО-КМР»)**: Відзначився голом і створював небезпечні моменти.