Тёмный

Фінанси та  

TWR UA
Подписаться 72 тыс.
Просмотров 8 тыс.
50% 1

Сьогодні важко знайти людину, яку б не цікавила тема фінансів.
Іноді буває, що наші витрати перевищують наші доходи. А у когось це взагалі спосіб життя. Як цьому зарадити? Наскільки високий ваш рівень фінансової грамотності? Чи може це взагалі не потрібно?
Сьогодні наш гість Любомир Остапів - партнер сервісу iPlan.ua, засновник соціального проекту «Сімейний бюджет» і автор книги "Любов та бюджет".
Instagram: www.instagram....
Блог: simeinyi-budzh...
RU-vid: / @familybudgetua
Як вийти з «мінусу» у бюджеті? Куди інвестувати заощадження? Які інструменти допоможуть вести сімейний бюджет? І що робити, коли бюджет вести важко? Хто повинен цим займатися: чоловік чи дружина? Якої суми достатньо, щоб можна було починати заощаджувати?
Вийшла практична і дуже корисна розмова. Навряд хтось залишиться байдужим.
_______________________________________________________________
Посилання на спільноту у Viber: goo.gl/3Y9kqE
Сайт ТСР: twr-ua.org/
Он-лайн радіо: goo.gl/d4l6e1
Ми у соцмережах:
Facebook / twrukr
Instagram goo.gl/5rvktt
SoundCloud / twr-ua
Підтримати ТСР фінансово: goo.gl/PD5qDH
================ ПРО КАНАЛ ================
Привіт! Це RU-vid канал ТрансСвітового Радіо в Україні, однієї з найбільший християнських радіомовних мереж світу. Сьогодні ми не зосереджені лише на радіо ефірі. Багато людей знають нас, як християнське радіо, але насправді сьогодні ТСР виглядає дещо інакше. За останні декілька років нами було відкрито декулька нових напрямків служіння, що дозволяють говорити про ТСР, не лише як про радіо, але про медіа ресурс. Саме тому вже більше двох років створюємо відеоконтент. Приєднуйтесь до наших підписників!
Чекаємо на ваші думки у коментарях! За будь яких питань пишіть нам twrukraine@gmail.com

Опубликовано:

 

14 окт 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 27   
@Kefteeme121
@Kefteeme121 4 месяца назад
Дуже чітко, приємно було слухати , дякую вам )
@twrua
@twrua 4 месяца назад
🙌
@porcelaingeiko
@porcelaingeiko 5 месяцев назад
Зрозуміло, цікаво, просто і водночас інформативно. Дякую, пане Любомире. Звернула увагу на Вашу книгу «Любов та бюджет» , виявилося, що вона не є книжкою про те, як заробити гроші. Вона про те, як керувати заробленим. Обов’язково прочитаю.
@twrua
@twrua 5 месяцев назад
🙏 дякуємо за відгук
@polinaS538
@polinaS538 5 месяцев назад
Дякую за фінансовий урок!
@twrua
@twrua 5 месяцев назад
👍
@N1Cosmos_metro
@N1Cosmos_metro 5 месяцев назад
Дуже чітко і інформаційно, приємно слухати
@twrua
@twrua 5 месяцев назад
🙏
@michaelpubg7623
@michaelpubg7623 5 месяцев назад
інформативно
@twrua
@twrua 5 месяцев назад
🙏
@andreystream0301
@andreystream0301 2 года назад
Дякую гостю та ведучому! Стисло про основні теми сфери фінансів!
@twrua
@twrua 2 года назад
👍🤍
@ruslanroshechepiy1802
@ruslanroshechepiy1802 Год назад
Дуже чітко стисло, приємно було слухати , дякую вам
@twrua
@twrua Год назад
Дякуємо 🙏
@Maximilianoua13
@Maximilianoua13 Год назад
Дякую, Любомире!
@twrua
@twrua Год назад
🤍
@mari_chka
@mari_chka Год назад
Дякую. Дуже інформативно✨
@twrua
@twrua Год назад
🤍🙏
@ВітаЖигаліна
@ВітаЖигаліна 4 года назад
дякую
@twrua
@twrua 4 года назад
Чи плануєте ви свій власний/сімейний бюджет? Чи дійсно дисципліна настільки важлива? Поділіться власним досвідом у коментарях.
@FamilybudgetUa
@FamilybudgetUa 4 года назад
У своїй книзі я писав так 4 СПОСОБИ ВЕДЕННЯ БЮДЖЕТУ з книги «Любов та Бюджет»: 1. Простий спосіб. Потребує лише запису витрат. Визначте 10-12 категорій витрат. Поділіть їх на регулярні (їжа, комунальні послуги, одяг та взуття і т.д.) та емоційні (розваги, подорожі, благодійність, техніка тощо). Це відокремлення потрібне, щоб побачити свій прожитковий мінімум на місяць. Бо витрати другої групи можуть викривлювати статистику одного місяця і створити плутанину у бюджеті, якщо змішати їх з регулярними витратами. У кінці місяця (а ще краще - трьох) підрахуйте свої витрати у кожній категорії. Можливо, на щось ви витрачаєте більше, ніж хотіли б? Якщо це так, спитайте себе: чому на цю категорію йде саме стільки грошей? чи можливо скоротити витрати? Легше за все економити на емоційних покупках. Але зовсім без них обходитись складно. Подумайте, як зробити такі «маленькі задоволення» дешевшими. 2. Класичний спосіб. Правила ті ж самі, що й для простого способу. Тільки крім витрат, потрібно записувати ще й доходи. Також краще по категоріях: зарплата, гонорари за підробітки тощо. Якщо ви інвестуєте гроші, зробіть окремий пункт «Інвестиції» та розділіть його на підкатегорії. Чому це корисно? Уявіть, що хочете придбати якусь річ за 48 тисяч гривень. Завдяки записам ви знаєте: ваш дохід = 24 тисяч грн у місяць, а на життя потрібно 16 тисяч. Тепер ви можете зпрогнозувати, що потрібна сума накопичиться через 6 місяців. Далі цей термін можна спробувати зменшити, контролюючи витрати та збільшуючи дохід. 3. «Не парюсь». Метод вимагає найменше часу та зусиль. Але й надає мінімум інформації. Підходить для тих, хто не відчуває потреби у економії чи заощадженнях, але хоче стежити за станом рахунків. На початку місяця запишіть свої активи - будинок, машину, гроші на рахунку, готівку та інше. Поверніться до записів через місяць. Повторіть ту ж саму процедуру і порівняйте результати з минулими підсумками. Так ви побачите, чи вдалося щось накопичити за цей період. 4. «Експерт». Цей спосіб вимагає більше знань та зусиль. Він підійде людям з економічною освітою, інвесторам або тим, хто дуже цікавиться темою особистого бюджету. Полягає у прискіпливому стеженні за рахунками та їх балансами. В основі способу - такий же запис доходів та витрат. Але з’являється кілька нових правил. 1. Розділити всі рахунки: банківські карти (кожна окремо), готівка, інвестиції тощо. А також за валютою - євро, долари, гривні. 2. Записувати як зовнішні, так і внутрішні транзакції. Перші - це витрати. Другі - будь-які перекази між вашими рахунками (зняття готівки з картки, обмін доларів на гривні та інше). 3. Робити переоцінку свого майна. Якщо, наприклад, у вас є машина, через 2 роки вона буде коштувати дешевше, ніж зараз. Це потрібно відображати у записах. Яку користь дає спосіб «Експерт»? Ви завжди точно знаєте, скільки у вас активів і можете відстежувати свої пасивні доходи, якщо займаєтесь інвестиціями.
@vitas-500
@vitas-500 4 года назад
9 років веду облік доходів і витрат. Рекомендую всім. Це відкриває очі.
@saveukraine8051
@saveukraine8051 4 года назад
Кто вам сказал что в Америке хорошие пенсии? Если по украинским меркам то да.
@iskorostensky
@iskorostensky 2 года назад
Все залежить…
@anastasiashabatura2156
@anastasiashabatura2156 2 года назад
спілкуйтесь українською!
@twrua
@twrua 2 года назад
👍
Далее
ROBLOX TRAND AGAIN. Part 7☠️🗿🙋🏻‍♀️
00:16