🎄📚❄Хіба не буває такого і в сучасному житті, коли люди віддають перевагу у спілкуванні, дружбі, вирішенні питань людям з положенням і грошима, а нехтують простими людьми, не виявляють належної уваги до них, не надають значення своїм словам, коли щось обіцяють для них зробити, і своїм діям, котрі можуть ранити і навіть убити, бо бідні люди теж мають здатність відчувати не менше, ніж багаті. Олена Пчілка в новелі «Чад» зобразила дуже промовистий контраст між життям селян і панів, коли бажання стати ближче до народу, зрозуміти їх потреби, чимось полегшити їхнє життя так і залишається ефемерним, як будь-яке бажання, котре потребує самопожертви.
Мені дуже, дуже шкода, що Пчілка відома нам більше як мати Лесі і дитяча письменниця. Слухаючи її твори, я тепер розумію, чому росімперія і московська зграя забороняла пізнавати її творчість. Бо письменниця досконало описувала вміння, побут, цінності, соціальне життя як селян, так української інтелігенції. Дякую, пані Мироненко.
@@АлисаМакарова-ъ3н Ага! Переважно таке щось нещасне, невеселе, та що пани повсякчас були лише злі та люті, та все депресивне!!! А всі веселі, позитивні твори були від нас скриті!! Бо ж треба було якось оправдовувати цю криваву комуністичну революцію!!!