Чорноморець - Полісся. Чемпіонат України, 7 тур / Огляд матчу

ФК Полісся Житомир
Подписаться 29 тыс.
Просмотров 77 тыс.
50% 1

У матчі сьомого туру чемпіонату України сезону 2023/24 «Полісся» поступилось «Чорноморцю». Поєдинок завершився з рахунком 1:0.
#ЧорноморецьПолісся #УПЛ #ОглядМатчу #Калітвінцев #Буткевич #Житомир #ФКПолісся #Футбол #ФКЧорноморець #ЧемпіонатУкраїни
Обов'язково підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути вкурсі про всі новини клубу:

@you_tune 11 месяцев назад
Полісся, Молодці! Не падайте духом! Все буде ок! :)
@DavidHrynko
@DavidHrynko 11 месяцев назад
Полісся-назавжди!💚💛💚 Вовки до перемог!💚💛💚
@user-bb7uv8tl5o
@user-bb7uv8tl5o 11 месяцев назад
Полісся билося до кінця просто не пощастило. Точно не заслуговували на поразку. Але з урахуванням того що на сьогоднішній день в Одеситів набагато менший бюджет вони гідні поваги, обкрадають фаворитів регулярно. Молодці.
@ramir9385
Я жив не далеко бази Чорноморця... Радий що початок такий.....Ліга Чемпіонів....але сука москальня попизде на свої берега..тоді заживем)))))
@Kot-Bender
@Kot-Bender 11 месяцев назад
💪💪💪
@user-ns7zt8ty5y
@user-ns7zt8ty5y 11 месяцев назад
Нормально грали, завершальна фаза слабенька, Бутківський ногами тільки ходить, головой це його. симпатична команда але потрібно забивати!
@denILOable
@denILOable 11 месяцев назад
це норм, що таке поле?
@user-yh1sg1xj6f
@user-yh1sg1xj6f 11 месяцев назад
Чорноморцю просто повезло. Бог вболівав сьогодні за Чорноморець.
@igrun5290
@igrun5290 11 месяцев назад
жаль лише що в чорноморець в першому таймі міг забити не один раз, а полісся жодного моменту не створило, але так, просто повезло
@ArtemioRiquelme
@ArtemioRiquelme 11 месяцев назад
Скажем так в реале Черноморец спокойно должен был забить дважды в первом,а во втором раз 5 пропустить
@ramir9385
Футбол треба не вміти хотіти грати...Чорноморець агонь
@@ramir9385 пересмотри второй тайм , посмотри на свой агонь. Чудом отскочили.
@visir-acc 11 месяцев назад
2-метровий Бойко отримав з 25 метрів під перекладину.
@hugoparatugo1966 11 месяцев назад
Враження від матчу - розачарування. Проспали перший тайм, ніякого бажання грати, ніякої аграсії. І це гра з одним з конкурентів за місце в топ 5. Що це? В чому причина? Другий тайм - це просто супер. Розчавили Чорномор, але нажаль так і на забили, хоча моменти були. Статистика матчу ясно показує, хто на що награв. Але результат на табло. Вовки, час робити висновки і вигравати такі ігри. Щодо Каті, це ще та *учка. Поламати гру, в цьому вона майстриня. Тому і ставлять на такі ігри, прибила кого треба. Але в будь якому разі, треба боротися і вигризати свої перемоги. Вовки на здаються. Респект БенІ і Василю Грицуку.
@whiteshadow5630
@whiteshadow5630 11 месяцев назад
Ніякого бажання грати, проспали перший тайм і тд і тп, але гру зламала Катя🤣
@vovikztG
@vovikztG 11 месяцев назад
У першому і другому таймі Полісся наче дві різні команди. По грі на поразку точно не награли, другий тайм крутий! Завершальні удари у житомирян взагалі не виходили.
@user-qs4ne5ps8j
@user-qs4ne5ps8j 11 месяцев назад
З такою грою про зону єврокубків можемо забути. Якщо ми займемо 7 місце, то це буде просто успішний успіх. І навіть якщо ми все ж потрапимо в якусь ЛК, то відлетимо від неї покруче ніж Дніпро-1 чи Ворскла. Тому треба щось робити, поки не пізно
@user-atlan_tis
@user-atlan_tis 11 месяцев назад
А що вже хтось націлився на ЛЧ чи ЛЄ, чи ЛК??? Про Єврокубки ще рано говорити!!! Треба закріпитися в ПЛ для початку
@@user-atlan_tis Як мінімум керівництво Полісся публічно заявило, що ціль на сезон - 5 місце в УПЛ. Та й в коментах майже під кожним постом люди пишуть, що маємо прати 5 місце
@@user-qs4ne5ps8j чув про "амбітні цілі" закріпитися в упл з інтернета, а про якісь там єврокубки безглуздо говорити, вийшовши вперше в історії в УПЛ..