Тёмный

Незручна квартира навіть при 100 м2. Що впливає на комфортне планування? ЖК Compass у Чернівцях 

Daria Shmyrko
Подписаться 1 тыс.
Просмотров 940
50% 1

Опубликовано:

 

2 окт 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 21   
@Phaneron-w9y
@Phaneron-w9y 4 месяца назад
Для сімʼї з однією дитиною більш ніж достатньо, дуже круто виглядає креслення проєкту, порівняно з стандартним від забудовника, було б де дуже цікаво глянути на це все в 3Д Відео лайк, планування круте ❤
@daria.shmyrko
@daria.shmyrko 4 месяца назад
Дякую! ❤
@МаріяКозак-з2н
@МаріяКозак-з2н 3 месяца назад
@Larry_Russo
@Larry_Russo 4 месяца назад
Зроби шось зі звуком....
@daria.shmyrko
@daria.shmyrko 4 месяца назад
Ви про фоновий писк?
@Larry_Russo
@Larry_Russo 4 месяца назад
@@daria.shmyrko так. Голос також на одному вусі.
@daria.shmyrko
@daria.shmyrko 4 месяца назад
@@Larry_Russoдякую! пофіксимо)
@chugaister7538
@chugaister7538 4 месяца назад
@@daria.shmyrko і баланс. Голосова доріжка стоїть в одне вухо.
@seriousserg4128
@seriousserg4128 4 месяца назад
З 93 кв. робити кухню студію ? Я так розумію сучасні тренди це замовляти їжу , а на кухні максимум що варити так це каву та яйця. Тоді питання нашо та зайва площа? А якщо дійсно готувати, жарити, парити навіть в мультиварці -то треба окреме приміщення бо НІЯКА витяжка не втяне пари жиру повністю, та й аромати по всій хаті -таке собі. Зараз дуже актуальне житло з робочою зоною для IT , але більшість проектів навіть в будинках нагадують якісь готельні номери для відпочинку та сну.
@daria.shmyrko
@daria.shmyrko 4 месяца назад
Планування розробляється відповідно до потреб жителів. Якщо людина багато готує - там зовсім інші пріоритети та завдання на проектування.
@martam666999
@martam666999 4 месяца назад
Чи не заборонено переносити( в даному випадку додавати мокру зону) там де її не було від початку на плані? Мається на увазі додаткова ванна кімната у майстер-спальні.
@daria.shmyrko
@daria.shmyrko 4 месяца назад
Санвузол можна розширювати за допомогою площ коридорів, гардеробних, комор - тобто нежитлових приміщень. Прямої заборони на це немає у будівельних нормах. Ще є такий варіант - якщо сусід знизу вже переніс свою мокру зону в інше місце (наприклад у спальню що НЕМОЖНА робити). Тоді ви можете у себе перенести мокру зону над сусідським створеним санвузлом. Над житловими приміщеннями можна робити санвузол якщо у вас 2-рівнева квартира. І таке розміщення ви можете робити тільки на 2 поверсі своєї квартири. Тобто , якщо затопити, то тільки самого себе))) Але ці всі варіанти впираються у БЮДЖЕТ і у можливість нормально під'єднатись до каналізації та вентиляції. І щоб це ЯКІСНО працювало)
@julijashevchenko2815
@julijashevchenko2815 2 месяца назад
Ну, наче позбулися великого коридору, але тепер у кімнатах при вході велики прохідни зони. У чому сенс тоді? Коридор дуже вузький, дві людини будуть їти бочком назустріч. Ви кажете що усе зроблено максимально під запит замовника. Ок. Але треба обов'язково пояснювати замовнику, що існує така річ як ліквідність. У разі продажу квартира з трьома спальнями завжди дорожче ніж з двома. А головне дуже швидко можуть змінитися його власні потреби. Наприклад, народиться ще одна дитина, тобто ще одна спальня потрібна. Варіант поселити двох дітей у одну кімнату не завжди вдалий. Це підходить для дітей однієї статі та близькими за віком. Або хтось з подружжя стане працювати з дому, йому треба робоче місце у спальні, а там пів- кімнати пішло на гардероб, хоча можна було просто шафу встроїти, такого ж обсягу. Та і у віпадку народження другої дитини спальня батьків замала. Зазвичай маленька дитина до 1-2 років спить у кімнаті батьків. І так далі. Планування від забудовника було більш універсальне як на мене. Таку квартиру було простіше прилаштувати під змінні обставини. Просто можна проробити розстановку меблів, додати простінки для вбудованих шаф, може деякі інші зміни. І ще санвузол з переносом комунікацій мені не дуже подобається. Сололіфт це погана ідея, це рішення від безвиході. А тут є нормальне рішення з самого початку. Я вважаю що архітектор, дізайнер має допомогти замовнику знайти оптимальне та надійне рішення. Функціональність та простота на першому місці.
@daria.shmyrko
@daria.shmyrko 2 месяца назад
Перед переплануванням це все проговорюється, адже проектування не виконується із повітря (є чітке завдання, потреби, бюджет та бажання замовників). Деякі бажання клієнти мрію роками - і от нарешті втілюють. З іншого боку пропозиції дизайнера відповідно до потреб клієнта. Плани протягом життя завжди змінюються. Це не той випадок де люди будуть жити в одній квартирі десятиріччями
@julijashevchenko2815
@julijashevchenko2815 2 месяца назад
​​@@daria.shmyrko Добре, якщо усе врахували. Я кажу з власного досвіду. Дві квартири ми переробили максимально під себе. А зараз я шкодую що зробили надто дорогий ремонт. Тому що час швидко їде та життя змінюється несподівано. Зараз я вважаю що вартість ремонту повинна співвідноситися з вартісттю житла. Щоб можна було при потребі швидко продати, переїхати. Молоді люди часто про це не замислюються 😊. Успіхів Вам!
@SunflowerFia21
@SunflowerFia21 4 месяца назад
йойки, шось пішло не так зі звуком, а відео чудово
@daria.shmyrko
@daria.shmyrko 4 месяца назад
Дякую! Буду фіксити)
@daria.shmyrko
@daria.shmyrko 4 месяца назад
ви про фоновий писк на відео?)
@WM0lnar
@WM0lnar 4 месяца назад
​@@daria.shmyrko Голос лише у лівому вусі - а музика моментами в правому.
@TheSanyakyiv
@TheSanyakyiv 4 месяца назад
круто! идея разделить детскую на 2 зоны (спальня и общая) топ!
@daria.shmyrko
@daria.shmyrko 4 месяца назад
щиро дякую!
Далее
Учёные из Тринидад и Тобаго
00:23
Iran launches wave of missiles at Israel
00:43
Просмотров 1 млн