Тёмный

Що робити з радянською архітектурою? Відновлення будинків, які знищуються в Херсоні 

Хмарочос
Подписаться 1,4 тыс.
Просмотров 1,2 тыс.
50% 1

Доля забудови радянського періоду залишається темою для гострих дискусій. Хтось вважає, що вона не має цінності, а хтось бачить в ній красу та відбиток епохи, що закінчилась.
Під час повномасштабної війни проблеми з цією забудовою загострились, адже багато будинків страждає від обстрілів російської армії, і виникає питання: чи варто відновлювати їх у первісному вигляді? Чи варто їм давати статус пам’ятки архітектури.
Підтримайте нас донатом або щомісячним внеском тут: donate.hmaroch...
Читайте більше у наших статтях на тему:
У Херсоні пошкоджено унікальну модерністську споруду: чи можливо її відновити? hmarochos.kiev...
Яке майбутнє в українського конструктивізму? Розповідаємо на прикладі Морського вокзалу в Херсоні hmarochos.kiev...
Архітектура зниклої цивілізації: чи має цінність типова забудова? Розповідаємо на прикладі Херсонської бібліотеки hmarochos.kiev...
Цей матеріал створений ГО «Хмарочос» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст статті є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Опубликовано:

 

29 сен 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 12   
@oleksandrbyelyenko435
@oleksandrbyelyenko435 3 месяца назад
Одна справа бібліотеки та театри. Інша справа хрущовки
@bububudu
@bububudu 3 месяца назад
навіть хрущовки можна привести до порядку та перетворити на нормальне житло. досвід німеччини як приклад
@oleksandrbyelyenko435
@oleksandrbyelyenko435 3 месяца назад
@@bububudu так. Можна
@bradleyboomer578
@bradleyboomer578 3 месяца назад
Мінус ще в тому, що вони зведені часто за поганими технологіями з дешевих матеріалів, на жаль. А так є багато цікавих об'єктів.
@LarisaDemchenko
@LarisaDemchenko Месяц назад
Згідна з вами 👍
@ГномПривітний
@ГномПривітний 3 месяца назад
Звісно епоха, звісно цікаві об'єкти. Але бабло перемагає... на жаль
@АлександрРуднев-ы1м
@АлександрРуднев-ы1м 3 месяца назад
Они построены относительно качественно,по ГОСТу и под контролем. В Припяти до сих пор стоят без обслуживания,на крышах зданий уже деревья растут а они стоят. Советские сооружения нужно ремонтировать,сносить точно не нужно- современные развалятся через пару лет максимум,никакого контроля+ коррупция. Поэтому я лично против сноса,вот модернизировать и например покрасить/утеплить будет не плохо, особенно это касается панельных многоквартирных домов.
@victoriaarchi6110
@victoriaarchi6110 Месяц назад
кращі приклади архітектури звісно треба зберігати, часто вони набагато красивіші за ті будівлі, що зводились у нульових та дев"яностих коли прийшли комерційні забудовники і думали лише про вигоду від забудованих площ
@ВладБелый-б4б
@ВладБелый-б4б 3 месяца назад
Для бувших ув"язнених концтабору це болючі спогади , а для сторонньої людини то частка історіі , так само і з радянською спадщиною . Фахівцям цікаво а іншим не дуже , треба щоб прийшло нове покоління і тоді усе стане на свої місця .
@victoriaarchi6110
@victoriaarchi6110 Месяц назад
при чому тут увязнені концтабору, де вони зараз? ви їх багато знаєте? яке має відношення архітектура до них? Нове покоління щоб воно було толкове треба правильно виховувати і багато вчити тоді все стане на свої місця.
@ВладБелый-б4б
@ВладБелый-б4б Месяц назад
Конц.табори перетворені на музеї , наприклад Освенцим , для того хто там був то одне - а для молодшого туриста інше . У цей світ приходять вже сталі душі і перевихвувати їх нереально , едине що можливо це привчити до правил поведінки у суспільстві за прикладом армійської служби .
@victoriaarchi6110
@victoriaarchi6110 Месяц назад
@@ВладБелый-б4б що поганого в тому що з контабору зробили музей? Навпаки це пам'ять і приклад яка може бути людська жорстокість, щоб інші покоління не повторювали цих помилок. Коли я запитала знайомих, що часто подоружують, яка поїздка на них справила найсильніе емоційне враження, то багато хто відповів, що це був саме музей Освенцім.
Далее
Watermelon magic box! #shorts by Leisi Crazy
00:20
Просмотров 23 млн
Гандзюк: системне вбивство
1:01:26
Watermelon magic box! #shorts by Leisi Crazy
00:20
Просмотров 23 млн