Тёмный

Як малим командам перемагати у глобальному світі? Українські кейси 

UCU Business School
Подписаться 10 тыс.
Просмотров 2,3 тыс.
50% 1

Стартап індустрія створює чемпіонів, швидко росте та залишає позаду класичні моделі бізнесу. Як Україні з’явитися на цій світовій карті інновацій та втриматись там і чому зараз для цього є всі передумови? Відповіді на ці питання та виклики шукали в Києві під час дискусії «Як малим командам перемагати у глобальному світі» Ярослав Ажнюк (CEO Petcube), Іван Петренко (CEO Center for Entrepreneurship, UCU), Андрій Логвін (CEO Kasta.ua) та відомий бізнес-футуролог та бізнес-консультант Адріан Сливоцький за модерації CEO LvBS Consulting Роксоляни Вороновської.

Опубликовано:

 

11 май 2020

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 7   
@OlesyaHetman
@OlesyaHetman 4 года назад
Дякую за семінар-зустріч! Супер 👏
@stepan9060
@stepan9060 4 года назад
Крута лекція.
@UCUBusinessSchool
@UCUBusinessSchool 4 года назад
Дякуємо)
@fight4ukraine777
@fight4ukraine777 4 года назад
саджанці УКУ файні готує! цікаво про світогляд рядового Петренка: як він дивиться на світ через екран ТВ, інтернет у ютуб, Netflix i HBO, чи безкоштовні сайти із рос. контентом.
@YOSHinTUBE
@YOSHinTUBE 4 года назад
Хотілось би поставити питання Андрію Логвіну про те, до якої з креативних і переможних стратегій відноситься підписування клієнток на імейл розсилку, від якої неможливо відписатися (пробувала це зробити через кол-центр, через листування і через автоматичну відписку... зокрема в кол-центрі відповіли, що відпишуть)? Як на мене, це дуже агресивна і неприянятна політика, це втручання в особистий простір і нав'язування - купи-купи-купи, навіть якщо не зацікавлена. Шкода, що такі магазини ставлять за зразок в бізнес-шкполах. Це ж елементарні речі, хіба ні? Користуючись нагодою, передаю вітання відповідальним за розсилки бізнес-школи, адже ви так само підписуєте людей на свою розсилку без їхньої згоди.
@UCUBusinessSchool
@UCUBusinessSchool 4 года назад
Реєструючись на подію бізнес-школи, ви даєте згоду на інформування щодо подальших івентів. Але ви завжди можете відписатись))) Це можна зробити або за допомогою кнопки у самій розсилці, або ж можете написати нам свій мейл і ми заберемо його з розсилки.
@YOSHinTUBE
@YOSHinTUBE 4 года назад
@@UCUBusinessSchool Дякую за відповідь! Ну я в курсі про ці "трюки", але це якийсь развод на рівні - сама знала, куди йшла \ нашо так вдягалась і т.п. Змога відписатись - це перекладання відповідальності на користувач_ку. Свідома згода людини на розсилку - це коли є вибір, підписатись чи ні. Відношу ці трюки до заходів агресивного капіталізму (безкоштовний сир - тільки в мишоловці), який для більшості став нормою. Але чоооомууу? Чому нормою не є увага до потреб клієнт_ок і дбання про їхній комфорт? Чому клієнт(к)и мають отримати нав'язані послуги, а не ті, на які вони мали вибір: погоджуватись чи ні? Тема особистих даних, підписування на смс- та імейл-розсилки, питання етики і втручання в особистий простір -- дуже актуальна для пострадянського простору, але в країнах Західної Європи, Скандинавії є приклади більш обережних і етичних політик. Ба й навіть український закон про персональні дані чітко визначає, як має братися згода на обробку персональних даних, але не зустрічала жодного разу, щоб вимоги закону дотримувались.... (можливо, вам буде цікаво зробити захід на цю тему)
Далее
АДРИАН СЛИВОЦКИЙ | ЧАСТЬ 2
36:41
Просмотров 143 тыс.