Тёмный

ЯК ОТРИМАТИ ДОВІДКУ РНОКПП (ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД) 

Подписаться
Просмотров 8 тыс.
% 45

Довідку про реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ КОД) тепер можна замовити онлайн. Покрокова відеоінструкція

Опубликовано:

 

11 сен 2019

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 18   
@user-dy6lx4qd6b
@user-dy6lx4qd6b 3 года назад
А чому в усіх публікаціях фігурують фрази: "Зайти всього один раз", "Це займе 15-20 хвилин". Ніде не враховується, що багато українців мешкають у селах. Припустимо я мешкаю на відстані більш ніж 50 км від "цивілізації" і кожне звернення для мене триває не 15-20 хвилин, а, якнайменше, пів дня. А чим дістатися? Білет на автобус - 45 грн. в одну сторону та й ходить двічи на тиждень і то не завжди. Заправити власне авто 250-300 грн. Так скільки мені коштує безкоштовна довідка? І черги ніхто не відміняв та фразу: "Робочий день закінчено, приходьте завтра".
@horrorinthevoid9461
@horrorinthevoid9461 8 месяцев назад
У меня айди-паспорт где уде есть этот код. Так почему банки другие у учреждения не могут воспользоваться копией моего паспорта, а требуют что-бы я шел в налоговую за гребаной бумажкой где тоже самое?
@user-ov4ii3sj5z
@user-ov4ii3sj5z 8 месяцев назад
Добрий день. Над врегулюванням цього питання працює чимало фахівців з різних установ і відомств. Віримо, що найближчим часом такої потреби не виникатиме.
@user-xw8ve2qi4z
@user-xw8ve2qi4z 2 года назад
А де ж сама інструкція подачі заяви для отримання коду дитині? Говориться що можна, але нічого не показано. Як заповнити бланк? Куди його завантажити?
@user-ov4ii3sj5z
@user-ov4ii3sj5z 2 года назад
Шановний Сергію! Облікову картку № 1ДР можна подати: у паперовій формі за своєю податковою адресою (місцем проживання), а якщо громадянин тимчасово перебуває за межами населеного пункту проживання, - до будь-якого податкового органу; в електронній формі (з копіями підтверджуючих документів, необхідних для реєстрації у Державному реєстрі) за допомогою Електронного кабінету: cabinet.tax.gov.ua. Вхід до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету здійснюється після проходження електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів або через Інтегровану систему електронної ідентифікації - id.gov.ua (MobileID та BankID). В розділі Введення звітності ви можете сформувати запит на реєстрацію або внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (1ДР і 5ДР): F1314601 - Форма No 1ДР ОБЛІКОВА КАРТКА ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ - ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ; F1314701 - Форма No 5ДР Заява про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. Докладно про формування Облікової картки фізичної особи - платника податків в Електронному кабінеті. Форма 1ДР: cabinet.tax.gov.ua/help/individual.html?highlight=1%D0%B4%D1%80#cdoc-f13146
@faraon8822
@faraon8822 4 года назад
А то, что ИНН требуют при заключении договоров, не связанными с финансовыми выплатами клиенту - это как, законно? Кому надо подавать этот код, а кому нет?
@user-ov4ii3sj5z
@user-ov4ii3sj5z 4 года назад
Добрий день, пане Ігорю! Відповідь на Ваше запитання не може бути лаконічною, тому надаємо розгорнуту інформацію щодо застосування реєстраційного номеру облікової картки платника податків. Отже, відповідно до п.п. 1-2 розд. ХІ Положення про реєстрацію фізосіб, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 року № 822), реєстраційний номер облікової картки платника податків використовуються (РНОКПП) органами державної влади та органами місцевого самоврядування, юридичними особами незалежно від організаційно-правових форм, у тому числі установами Національного банку України, банками та іншими фінансовими установами, біржами, громадськими формуваннями, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, фізичними особами - підприємцями, а також фізичними особами в усіх документах, які містять інформацію про об’єкти оподаткування фізичних осіб або про сплату податків, зокрема у разі: -виплати доходів, з яких утримуються податки згідно із законодавством України. Фізичні особи зобов’язані подавати інформацію про РНОКПП юридичним та фізичним особам, що виплачують їм доходи; -укладення цивільно-правових договорів, предметом яких є об’єкти оподаткування та щодо яких виникають обов’язки щодо сплати податків і зборів; -відкриття рахунків у банках або інших фінансових установах, а також у розрахункових документах під час здійснення фізичними особами безготівкових розрахунків; -заповнення фізичними особами митних декларацій під час перетину митного кордону України; -сплати фізичними особами податків і зборів; -проведення державної реєстрації фізичних осіб - підприємців або видачі таким особам спеціальних дозволів (ліцензій, патентів тощо) на провадження деяких видів господарської діяльності, а також реєстрації незалежної професійної діяльності; -реєстрації майна або прав на нього та інших активів фізичних осіб, що є об’єктом оподаткування; -подання до контролюючих органів декларацій про доходи, майно та інші активи; -реєстрації транспортних засобів, що переходять у власність фізичних осіб; -оформлення фізичним особам пільг, субсидій та інших соціальних виплат з державних цільових фондів; -настання інших випадків, визначених законами України та іншими нормативно-правовими актами. Документи, пов’язані з проведенням операцій, визначених вище, в яких не зазначено РНОКПП, вважаються оформленими з порушенням вимог законодавства України.
@faraon8822
@faraon8822 4 года назад
@@user-ov4ii3sj5z Дякую за відповідь! Але з неї не зрозуміло, чому, наприклад, в мене вимагають РНОКПП при оформленні договора з оператором звязку або кабельного телебачення? Адже оператор не сплачує мені фінансові виплати, що передбачають оподаткування. Також незрозуміло, чому його вимагають організації, що надають коммунальні послуги? Поліклініки під час оформлення декларації з лікарем? В усіх цих випадках не йдеться про фінансові виплати безпосередньо клієнту або оформленню майна. Прошу пояснити, як я можу відмовити їм у РНОКПП без порушення моїх прав при оформленні договорів.
@user-ov4ii3sj5z
@user-ov4ii3sj5z 4 года назад
@@faraon8822 У попередній відповіді було зазначено, що реєстраційний номер облікової картки платника податків використовуються (РНОКПП), зокрема, у розрахункових документах під час здійснення фізичними особами безготівкових розрахунків, а також у інших випадках, визначених законами України та нормативно-правовими актами. Документи, пов’язані з проведенням операцій, визначених вище, в яких не зазначено РНОКПП, вважаються оформленими з порушенням вимог законодавства України. Питання відмови від надання РНОКПП при оформленні договорів не відноситься до компетенції податкової служби.
@katykaty4278
@katykaty4278 3 года назад
@@user-ov4ii3sj5z підкажіть будь ласка, довідка про призначення ідентифікаційного номера й картка платника податків це одне й те саме?
@user-ov4ii3sj5z
@user-ov4ii3sj5z 3 года назад
@@katykaty4278 Так. Правильна назва - реєстраційний номер облікової картки платника податків. Докладно про реєстрацію фізичних осіб ви можете прочитати на нашому сайті: tax.gov.ua/fizichnim-osobam/otrimannya-reestratsiynogo-/
@annatrygubchuk5782
@annatrygubchuk5782 3 года назад
Чи потрібен ідентифікаційний код для запиту внутрішнього паспорта для неповнолітнього?
@user-ov4ii3sj5z
@user-ov4ii3sj5z 3 года назад
Шановна Анно! Дане питання знаходиться у компетенції Державної міграційної служби України. dmsu.gov.ua Водночас, на вебсайті ДМС України у розділі "ID: Видача паспорта громадянина України у формі картки по досягненню 14-річного віку (вперше)" dmsu.gov.ua/poslugi/pasport-gromadyanina-ukrajni/id-vidacha-pasporta-gromadyanina-ukrajni-u-formi-kartki-po-dosyagnennyu-14-richnogo-viku-vpershe.html зазначено, що: довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності). УВАГА! Оформлення цієї довідки можна здійснити одночасно з подачею документів на оформлення ID-картки, повідомивши працівника територіального підрозділу ДМС (послуга ID-14). Для уточнення вашого питання зверніться, будь ласка, до Територіальних підрозділів Державної міграційної служби України: dmsu.gov.ua/pro-dms/struktura-ta-kontakti/teritorialni-organi-dms.html Що стосується видачі довідки РНОКПП (ідентифікаційного номеру) у податковій службі. Для отримання картки платника податків необхідно подати до податкового органу облікову картку фізичної особи - платника податків за формою № 1ДР (Облікова картка № 1ДР), яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство). Облікові картки № 1ДР малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника). Більш докладна інформація - за посиланням: tax.gov.ua/fizichnim-osobam/otrimannya-reestratsiynogo-/yaki-dokumenti-portibno-pod/
@annatrygubchuk5782
@annatrygubchuk5782 3 года назад
@@user-ov4ii3sj5z дяку за розгорнуту відповідь
@volodymyr8756
@volodymyr8756 Год назад
​@@user-ov4ii3sj5z
@user-fm7nr6yv2c
@user-fm7nr6yv2c 3 месяца назад
Как обновить эту бумажку удаленно?
@user-ov4ii3sj5z
@user-ov4ii3sj5z 3 месяца назад
Вітаємо, пані Ельвіно Змінити дані в реєстраційному номері (раніше - ідентифікаційний код) можна в Електронному кабінеті (cabinet.tax.gov.ua). Вхід до приватної частини здійснюється за допомогою електронного ключа. Далі необхідно заповнити форму 5ДР, додати форму F1360102 Документ довільного формату, який використовується для подання сканованих копій необхідних документів, кожен документ має буди збережено в окремому додатку (формат файлу може бути pdf/jpg із обмеженням розміру не більше 2МБ). Це відео допоможе Вам зорієнтуватися: zp.tax.gov.ua/media-ark/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi-materiali/6381.html. Детальна інструкція про це - у розділі "Заява про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. Форма 5ДР" за посиланням: cabinet.tax.gov.ua/help/individual.html Зверніть увагу, забрати готовий документ Ви зможете в інспекції, яку зазначите у заявці. Зараз вони працюють з 9:00 до 16:00, у п’ятницю з 09:00 до 15:00. Контакти Центрів обслуговування платників у податкових інспекціях м. Запоріжжя: zp.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/ Крім того, Ви можете звернутися до наших спеціалістів за телефонами "гарячих ліній" для надання консультацій: tax.gov.ua/others/kontakti/garyachi-linii-teritorial
@user-zq4ro3py5d
@user-zq4ro3py5d Год назад
Видео ни о чем!