Дуже корисно. Передивився багато україномовних відосів і скажу, що якраз дуже не вистачає конкретної інформації як у цьому відео. Дуже часто це щось узагальнене, що спочатку було дуже цікаво дивитися, але зараз вже є потреба отримувати конкретну інформацію як з підручника. В цьому відосі було для мене все досить конкретно і наочно, дякую.
додатково пошвидшує друк , налаштування параметрів швидкості друку, а також кількість стінок, дна на кришки) Лоадер на піванес 33 хв друкується, чорним 3д пластом, не сушеним , просто відразу з пакета на друк
Дякую за просвітлення Вже приєднався до друкармії, замовив Бамбулап міні і поки він їде просвітлююсь в цій темі бо я повний 0 😊 Булоб цікаво якесь відео для чайників, які будуть для друкармії друкувати, отримати поради. Щоб максимально швидко увімкнути ь в процесс, наприклад з якого пластику починати (які будуть перші замовлення під PLA чи PETG)? Вже освоювати Орку чи бабустудії достатньо? Ну і ті питання які я як повний нуль щє навідь не згенерував 😊. Наперед дякую!
Корисний відос для новачків, але було б краще показати тест для визначення максимального потоку P. S. Сам не так давно дізнався, віконце з прев'ю g-коду закривається клавішею "С" на клавіатурі)
@@3D2DUA Він дає +24% швидкості. Я так розумію, що це "в один клік збільшити цілий ряд налаштувань, у т.ч. і макси волуметрік спід". По суті, Ви робите це вручну, а я в один клік =)
@@3D2DUA коли друкуєш пачку деталей, то лайер тайм впливає на швидкість. що може призвести до зависокої швидкості якщо в розділі speed не обмежити все. і ще коли нарізаєш одну детальку скажемо виходить 1год. а коли 3 то буде меньше ніж 3 години частіше зе все. висока швидкість може неприємно зробити якщодрукуєш мілку різьбу. ну і про швидкість друку якщо - то дааметр ноззла дуже цікава штука
На бамбі для більшості моделей з замовлень ДрукАрмії достатньо змінити швидкість друку з 100% на 125% (з стандартного на спорт) і теж гарно зрізає час друку без втрати по якості. Можна на ПЛА ще підняти температуру на +5 градусів (з стандартної пла 220 на 225) коли на спорт ставити
@@warrlock84 166 то тільки з підвищенням температури, примусовим обдувом і то тільки на грубих моделях та грубих стінках. Можливо і потік збільшувати прийдеться (від філаменту залежить) Я не люблю 166 юзати. На спорті норм
Роскажіть (або відео зніміть :) ) як боретесь з нависаннями при друці PETG на бабму. Мене рятує Aux Fan часто, але чув що це може знизити міцність моделі.
Сповільнення для охолодження починає сходити на нуль коли на столі зʼявляється більше ніж одна модель. Якщо дивитись швидкість друку шарів після того, як нарізали, то це можна дуже легко прослідкувати наочно.
Я в цьому контексті не дуже розумію тоді як калібрування температури робити, башта буде друкуватись на понижених. Треба їх декілька ставити поруч для кращого результату.
В мене проблема більше з пришвидшенням тонкостінних виробів, починає тягнути ці нитки чи то соплі. Не знаю як це виправити, особливо у поєднанні з пришвидшенням друку. При повільному все ОК.
Треба гратись з температурою і обдувом. Я сам не сильно по хвостам, але пластик або не прилипає до минулого шару через низьку температуру, або б не встигає схопитись і остигнути через низький обдув. Рекомендую все ж перейти на більш "щільні" вироби, а хвости залишити людям з дригостолами і автоматизацією (вони автоматично скидають ці хвости зі столу і починають друк нових)
Швидкість то звичайно добре, але тепер ваш виріб не відповідає техничному завданню: Товщина шару 0.2 мм, Кількість стінок(периметрів) - 5 Кількість заповнених верхніх/нижніх шарів - 4 Заповнення 40%.
Скажіть, який бамбу брати: Х1 чи P1S? Друкую для друкармії, розбираюсь з Fusion 360, мрію використовувати свій досвід інженера для громади. Чи не буде Х1 занадто просунутим? Чи можно пробні друки робити на ньому, щоб потім інші друкарі не мали проблем з налаштуваннями?
Х1 точно буде занадто дорогим для таких цілей. Я б навіть порекомендував подивитись на A1 mini, якщо будете друкувати PLA та PETG (ці матеріали використовуються для 99% замовлень на ДА). Один P1S по грошам це майже 3 мініки, а на них ви зможете друкувати більше ніж на одному p1s. Це найбільш ефективний варіант з точки зору ціни та обʼєму вироблених деталей за одиницю часу.
З PLA взагалі проблем нема. PETG також нетоксичний, але має запах. ABS наче більш токсичний, але не гірше повітря у великому місті насправді. Доречі 5го числа буде розпродаж, p1s за 600 євро, то ж поспішайте :)