Тёмный

Як підбирати ключові слова? Безкоштовні інструменти для збору пошукових запитів | Ігор Михальчишин 

Ігор Михальчишин | Маркетолог
Просмотров 231
50% 1

00:00 - Вступ
01:24 - Пошук ключових слів. Безкоштовні інструменти для збору «ключів»?
05:57 - Збір пошукових запитів в #GoogleAds
09:15 - Пошук ключових слів у #Ahrefs
11:49 - Збір ключів через #Ubersuggest
14:47 - Насамкінець…
ChatGTP для написання SEO-контенту - • ChatGTP для написання ...
_____________________
Перше відео із циклу "Як підготувати завдання копірайтеру для написання SEO-тексту?" Всього планую записати 3 відео. Далі цей блок перероблю і подам посилання на відповідні відео з темами.
_____________________
Вирішив записати цикл відео, по аналогії із тим курсом, який зробив для учнів ліцею. У 10-му класі ми розглядали #SEO. А так як це моя улюблена тема (бо свій шлях у маркетингу починав як «севошник»), тому зробив підготував завдання для індивідуального проєкту. Перед цим ми вчили штучний інтелект і ChatGPT. І чому би не зробити завдання для цієї мовної моделі (аналог ТЗ для копірайтера) і створити SEO-оптимізований контент.
Протягом 3 уроків пояснював суть завдання, робили практичні і на останньому працювали вже індивідуально. Тому вирішив перенести цей досвід і записати схожий курс відео. Тим більше, що він добре лягає в канву цього каналу. Тож сьогодні перше відео із циклу - вибір теми для статті, огляд сервісів для безкоштовного пошуку ключових слів та формування таблиці із ключами.
Із вибором теми для публікації буває просто. А буває складно. Точніше зазвичай складно. Бо початкова ідея виявляється пшиком, а справжній скарб (де більше трафік і ближче аудиторія) лежить в іншому місці. Але без аналізу ніяк. І початковий аналіз можна провести через пошукових Гугла. Хоча при роботі з контент-планом я дивлюся на блоги конкурентів, платні сервіси типу Ahrefs і Ubersuggest. А ви які інструменти використовуєте?
Для збору ключових слів я використовую різні інструменти, переважно платні. Однак для початку можна звернутися до безкоштовних сервісів. Серед них я хотів би виділити рекламний кабінет Google - Google Ads, спрощену версію сервісу з аналізу сайтів Ahrefs та підбору пошукових запитів Ubersuggest. Кожен з них має свої переваги і дає можливість з різних сторін поглянути на ключі і вибрати ті пошукові запити, які ідеально підходять для майбутнього контенту.
Під час огляду інструментів для пошуку ключових слів я почав збирати ключі в таблицю. Навіщо? Щоб зрозуміти, яку тему із трьох початкових вибрати. Після аналізу частотності і складності (про це будемо говорити окремо в наступному відео) я визначився із фінальною темою. А на що ви звертаєте увагу, коли вибираєте тему для публікації на блозі?
Ну ось і все для першого відео. Сподіваюся, що вам було цікаво. Буду вдячний за підтримку у вигляді вподобайок і підписок. Також дякую за ваші коментарі. 😉
_____________________
Під час монтажу були використані безкоштовні анімації із сервісу giphy.com та багато відео з мемами від каналу / kurvaneforrisen-good . Авторські права не порушено.

Опубликовано:

 

27 июл 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 2   
@MarketingCoreteka
@MarketingCoreteka 6 месяцев назад
Дякую за відео! Чекаємо на продовження.
@MarketingMI
@MarketingMI 6 месяцев назад
І вам дякую за відгук!
Далее