Тёмный

Як уникнути образ однолітків? 

Марина Романенко 🇺🇦
Подписаться 48 тыс.
Просмотров 7 тыс.
50% 1

Різні варіанти навчання спеціально для вас простір Be Happy Space - bit.ly/3vwDYxb
Психолог Марина Романенко. Поради психолога. Свідоме батьківство. Поради психолога.
Якщо вам сподобалося відео "Як уникнути образ однолітків? " ставте лайк та ділитеся відео з друзями: • Як уникнути образ одно...
Приєнуйся до ком’юніті Марини Романенко у соц.мережах:
INS - bit.ly/3JZI1qR
FB - bit.ly/3TXP3yq
TikTok - bit.ly/3sIgIHS
Підписуйтесь на наш RU-vid-канал:
/ @romanenko_behappy_ua
Попереду ще багато корисного контенту для жінок, які цікавляться саморозвитком і особистісним зростанням і також багато інформації про виховання дітей та підлітків.
Як уникнути образ однолітків?
#romanenkobehappy 🇺🇦 #психолог #консультація #вихованнядітей #підлітки
info update 11.01.23

Опубликовано:

 

15 янв 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 48   
@Romanenko_Behappy_UA
@Romanenko_Behappy_UA 5 месяцев назад
Освітній простір Be Happy Space - bit.ly/3vwDYxb
@mika1058
@mika1058 5 месяцев назад
Булили мене. В дошкільному віці мене НЕ віддали в дитячий садок, займалась бабуся (городи,господарка, ніхто там сильно не займався). В мої 5 років батьки обоє виїхали за кордон, а мене віддали до другої бабусі. В мої 9 мама мене забрала, жили пару років в різних країнах. В результаті за 11 класів я поміняла 8 шкіл, майже в кожній діти булили якраз мене. Зараз мені 30, і все ше важко виставляти свої кордони. На різних роботах я зазвичай та, хто залишиться довше, зробить трохи більше. Коли конфліктна ситуація - зазвичай уникаю 🤦🏻‍♀️. З такими чудовими якостями характеру кар'єрного росту рівно нуль. Ходити до психолога звісно ж немає фінансової можливості, тому дивлюсь відео на ютубі 🤷🏻‍♀️. Шановні батьки - приділяйте увагу дітям.
@user-bs4zy4qc8c
@user-bs4zy4qc8c 5 месяцев назад
Дуже дякую за Вашу підтримку і настанову🙏🙏🙏❤️
@natalilomaka4079
@natalilomaka4079 5 месяцев назад
Дякую Марина, прям про наш випадок. Слава Богу в новій школі щаслива дитина і сім'я
@user-nh8uk4ku8y
@user-nh8uk4ku8y 5 месяцев назад
Дякую за тему на це відео. Мою дитину не цькували, але середовища в старій школі було їй некомфортне. Але у нас були випадки з класним керівником. І не те щоб щось критичне. Вона не кричала, не булила. Але вона могла сказати фразу дитині, що в тебе ще не так в житті буде (коли вона поскаржилися одного разу на поведінку хлопців). Чи коли, до прикладу, її син, що вчився в цьому ж класі на перерві залишив телефон на парті, і інший однокласних взяв його і дещо видалив з нього. І класна зробила зауваження не хлопчику який без дозволу взяв чужу річ, а своєму синові щоб не залишав телефон без нагляду. Де моя дитина не з мовчала, що то не нормально - сварити не того хто взяв чуже. Я не знаю точно як там відбувалася розмова і хто був на ній присутній, але моя дочка винесла звідти що вчителька не зробила зауваження іншому хлопчику, бо він був, якщо не помиляюся внуком, зауча. І коли мені дитина розповідала про такі речі, що було не так часто на щастя. Я чесно не знала як себе поводити. З однієї сторони мені хотілося зразу передзвонити з вчительці і полаятися, з іншої сторони коли запал проходив , бажання щось пояснювати "педагогу" який явно не розумів що не так в мене пропадав. А дочка сама непогано справлялася щоб відстоювати свою думку і позицію. Тому я прийняла в кінці рішення не втручатися. Але думала наскільки я права була. Тому зараз, прослухавши вас, я розумію що була права, коли не втручалася, але цікавилася. З деяких речей ми могли потім разом з донькою жартувати, прийняли тоді спільне рішення що по закінченні року школу ми змінено. Школу ми змінили. Що мене дуже радує. Бо окрім набагато кращої, здоровішої атмосфери, там в рази вищій рівень навчання, і школа багато приділяє часу також спілкуванні дітей між собою, як от організовуючи поїздки, концерти, свята, заохочуючи дітей до соціальної активності.
@NN-zb7up
@NN-zb7up 5 месяцев назад
Марино дякую! Ваші поради 40 років тому, я вдячна долі що мої діти ходять в школу не в Україні!
@natalishadrina6318
@natalishadrina6318 5 месяцев назад
Дякую , Марино. Ваші поради як завжди цінні та корисні
@user-fe6pw2pc8z
@user-fe6pw2pc8z 5 месяцев назад
Дякую за підняту тему. Син в 7-му класі, в нас все добре і з вчителями пощастило, але знаю випадки, коли дітей ображали і вони носили це в собі… Шкода таких діток і хочеться, щоб батьки були для них опорою і підтримкою, бо це дуже важливо. На жаль, не всі батьки надають підтримку дітям…
@user-qh5gi4kh5n
@user-qh5gi4kh5n 5 месяцев назад
ТЕМА ДУЖЕ БОЛЮЧА. ПАНІ МАРИНО, ВИ ВІДРІЗАЛИ НАЙМЕНШИЙ ШМАТОЧОК ЖИТТЄВОГО ПИРОГА.
@user-vd6yk3in2b
@user-vd6yk3in2b 5 месяцев назад
Дякую! В нас в школі постійне жорстоке знущання було з інших...а я дивилася і сміялася тоді, хоча інколи і сама підпадала під булінг, але рідко, бо типу авторитетна була....пройшов час... І стикнулася з тим, що тепер булили мого сина....до сьомого класу....нічого не допомагало, навіть до психолога ходили, аале теж на якогось странного попали.... Вже перевела в іншу школу, він довго не хотів, а зараз просто задоволений, діти подобаються, не в телефонах сидять, а спілкуються між собою, - це найбільше його здивувало...булінг взагалі, можна сказати, відсутній (проти того, що було)....навіть шутки у дітей не сильно й образливі, зовсім інше відношення....син просто змінився, навіть в школу полюбив ходити😊
@user-io3io2zo1j
@user-io3io2zo1j 5 месяцев назад
Я була такою дитиною, але не говорила про це батькам. Ну трималась, буди в класі друзі, а були ті, з ким і зараз би не спілкувалася і не спілкуюсь)
@user-io3io2zo1j
@user-io3io2zo1j 5 месяцев назад
І в садок я ходила. Діти ж є різні, не всім прям так хочеться щось комусь говорити на якісь такі речі, бо зазвичай за цим може слідувати бійка
@user-eh6wp2ym4j
@user-eh6wp2ym4j 6 месяцев назад
дякую цікава тема в нас було таке коли мій син перейшов до старшої школи і там була неприємна ситуація і після того класний керівник вирішив на лінійці так як то колись було за радянських часів я вибухнула від такого говорила з класним керів і пояснювала шо ви немалий також права шоб мою дитину соромити і багато чого ще я їй говорила а вона сказала як хочу так і роблю ви мені ще подякуєте за виховання вашої дитини я була просто в шоці я думала шо совкове виховання закінчилося але ні лишилися ще ті вчетелі і ті методи але я нездалася і написала там де треба і їй там щось було ну а далі почався булінг від вчительки до моєї дитини тоді знову неприємності я мала з нею але тут почалася війна і вона виїхала тепер покишо все норм дякую але то важко боротися з такою системою
@natalio4673
@natalio4673 5 месяцев назад
Дякую за відео. Я підписана на вас дуже давно, ще з family is… проходила батьківські курси у Світлани Ройз, багато книжок по психології читаю. Періодично беру консультації психолога щодо психокорекції поведінки дитини. Я в школі навпаки захищала всіх, допомагала, дружила з усіма. Моя донька 10 років, дуже активна, не замовкає) все робить з коментарями. діагнозу гіперактивності немає, але по опису мені це схоже на РДУГ. Вчителі в Україні весь час нам робили зауваження. Зараз вчимось в класній школі де круті вчителі. Але вона і далі розмовляє і це втомлює вчителів і нас з чоловіком. Для мене, як людини яка багато читає, це токсична поведінка. Вона може пранкувати (як діти це називають) над іншими, але ж для тих над ким пранкують це ж булінг? Донька любить обніматись з однокласниками і робить це дуже сильно, відчуття що кістки хруснуть. Що робити коли твоя дитина булить? Багато говоримо, часу також багато проводимо.
@RigikChigik
@RigikChigik 3 месяца назад
У мене була подружка, яка жила поруч і ми до школи з першого класу разом ходили і мами дуже дружили, в 9 класі їй одягли брекети і з неї почали жартувати, ще вона така собі за характером була і з нею перестали дружити в класі, а бо цькували або ігнорували, я її не залишила мені здалося що вони не справедливо так з нею, вже в 10 класі, вдруге не с того ні з сього сама мажорна дівчина в класі почала з нею дружити і зробила соєю ліпшою подругою. І так як і зі мной вже на той момент не багато дружили через цю мою бившу подругу, а через якийсь час мені взагалі поставили умови дівчата або я з хлопцями не розмовляю, або вони зі мною перестануть, бо там хтось когось образив. Я вирішила не обирати сторону, тільки проблема була в тому що це було поза школою і хлопці більшості були не з класу, а от дівчата так. Короче на середині 10 і в 11 класах зі мною майже ніхто не розмовляв, тільки коли треба було списати математику, фізіку, та іноді я контрольні під копірку писала і передавала в надії що зі мною будуть дружити. Після цього я ненавиділа школу, але мені сподобалось потім пійти в інститут де були круті люди
@omelia9262
@omelia9262 2 месяца назад
Я замітила, що найчастіще цькують дітей, які живуть без батька або обох батьків, з бабусею, також дітей, які вдома зростають в булінгі від батьків. Таким дітям найважче, бо в них нема підтримки 😢 Зграя тварин завжди закльовує найслабшого або виганяє не схожого на всіх. Тим і повинен людський колектив відрізнятися від стада, що у культурному суспільстві змалку виховувються толерантність та повага до інших.
@natrepairing
@natrepairing 5 месяцев назад
За тему 👍
@user-bu7by3bb9i
@user-bu7by3bb9i 5 месяцев назад
Дякую дуже корисно 👍 Я в школі завжди була як "гидке каченя " постійно цькували, я і мамі казала, але мама нічого із цим не робила, ще могла сказати а що тільки тебе обіжають? Я не хотіла до тієї школи ходити і ненавиділа її, і це дуже відбилося на моєму житті 😑 зараз я вже сама маю двох дітей 3 і 4,5 роки І дала в садочок двох, старшого ще минулого року.
@arhy4759
@arhy4759 5 месяцев назад
Скільки Вам років?
@user-of1wp4qk6n
@user-of1wp4qk6n 5 месяцев назад
Щиро дякую Вам! Завжди цікаво слухати.
@user-lg4lt3tu6n
@user-lg4lt3tu6n 5 месяцев назад
Дякую!
@oksanaglavatska2027
@oksanaglavatska2027 5 месяцев назад
Дякую ❤
@Olimpia777
@Olimpia777 5 месяцев назад
ДЯКУЮ ВАМ 💙💛 якраз зараз маємо таку проблему. 1 класс, iнша країна ((( з Ваших рекомендацій зрозуміла, що моя реакція вірна і дякую за підказки, ЩО Я МАЮ РОБИТИ. Буду захищати і підтримувати свою дитину 🙏Ніхто не мае права її ображати і цькувати. ХОЧУ АДЕКВАТНО РЕАГУВАТИ НА ВСЕ ЦЕ. І головне, щоб це було єфективно і на користь дитині. Ще раз дякую.
@Tasaj
@Tasaj 5 месяцев назад
Ми ВПО . Моєму сину 11років. 1вересня йшли до школи з гарним настроєм. Але почала помічати що той настрій згасає десь пройшло 3 тижні . Мовчав нічого не розказував ,а коли вже почали говорити,то волосся дибком стає. Які діти жорстокі . Приклад наведу:син йшов по коридору зачіпив хлопця однокласника портфелем після чого вибачився ,але стояв інший однокласник і потягнув портфеля за ручку так ,що мій син впав на спину разом з портфелем і сказав вибачайся тепер переді мною . Син не погодився. Сказали не відпустять. Каже мій що прийшлося вибачатися. Донесла інфо до класного керівника. Вона тільки поверхньо у класі сказала що булінгу не повинно бути у класі. Чи правильно вона зробила ,чи з її сторони ще треба діїї.? До батьків так само донесла.
@user-fu3hi5ej1o
@user-fu3hi5ej1o 5 месяцев назад
Дуже болюча тема😢
@user-dg5wt6fx7g
@user-dg5wt6fx7g 5 месяцев назад
У мене в дитинстві школа була просто пеклом,спочатку в навчальній школі,ще було гаразд,а потім,як помінявся вчитель в 4 класі,то одне трапиться,то друге,були хлопці,які постійно чіплялися до усіх,але кто міг опір дати, більше не лізли,а я для них стала не по дорозі,потім мама, мене перевела в іншу школу,там стало ще хуже,класн.вчитель до якого я звернулася про допомогу, сказав,іди собі,не хочу проблеми на свою голову,і я зрозуміла,що ніхто не допоможе,і стала прогулювати уроки,поки не закінчила школу,а потім пішла в технічне,і зрозуміла,що треба боротися,за те в технічному,теж питалися,але там вчителя були інші,які були з великої літери,котрі йшли на допомогу,і були не байдужі до дітей
@irinaniki9684
@irinaniki9684 5 месяцев назад
Як ви ставитеся до онлайн - школ? А саме цікавить Jamm, яку Ви згадали
@user-nr1re8yi2s
@user-nr1re8yi2s 4 месяца назад
Добрий вечір Мене цікавить також ваше ставлення до онлайн шкіл. Живемо в невеликому місті,всі оточуючі нас не розуміють чому дитина вчиться в онлайн школі
@anna_kyiv
@anna_kyiv 5 месяцев назад
Все таки психологам не вистачає знань східної релігії. Соціалізація - це вміння розуміти та будувати хороші відносини. Вміння протистояти булінгу - не притаманне більшості дорослих, не те що дітям. І залежить від особистих якостей, а не досвіду в садочку.
@Alina-a-sho
@Alina-a-sho 5 месяцев назад
Мені теж здалася дивною порада вчитися протистояти булінгу. Якщо булінг вже є - краще, що може зробити дитина - сказати дорослим, бо це треба видаляти "на корню", тобто проводити роботу з кривдниками. Булінг - це серйозно, це коли толпою на одного, коли цькують, не дають проходу, а іноді і б'ють. І це все має дитина терпіти? У мене в сина в 1 класі проблеми, але не в Україні і це просто жах. З мого особистого досвіду булили дівчинку з подачі класної керівнички, вона так часто скубала одну дівчинку з класу, що в результаті з нею перестали всі спілкуватися і та змінила клас. Вже потім я зробила висновок, що першопричиною такої реакції класу була поведінка самої вчительки
@ruslanasemenchuk287
@ruslanasemenchuk287 6 месяцев назад
на мою думку якщо є будь який колектив то обов.язково знайдуть когось одного над яким можна познущатися
@Mariarty73
@Mariarty73 6 месяцев назад
Як не крути, це працює в 2 сторони - має також знайтись той, хто хоче знущатись. Бувають колективи і без прихованої чи явної агресії
@igorewna1850
@igorewna1850 5 месяцев назад
Ну не знаю...коли я навчалась у школі то були групки які дружили.Але щоб з когось знущались не памятаю.Жарти були ,але такі ну як дружні...
@omelia9262
@omelia9262 2 месяца назад
То вже не колектив, а зграя.
@user-cn9mq7fl7d
@user-cn9mq7fl7d Месяц назад
Добрый день , я очень хочу спросить именно у вас , как можно задать вам вопрос , и куда , я смотрю ваше видео , не все мне подходит вернее не под мою ситуацию , но сейчас понимаю , мне нужно направление, спасибо , куда написать и как спросить?
@user-vl3zx5iy2t
@user-vl3zx5iy2t 2 месяца назад
При пошуку табору Джем видає десітки різних Джемів. Важко зрозуміти і відшукати, що це саме табір Олега Веселевського. Прохання надати контакти, сайт, посилання
@Romanenko_Behappy_UA
@Romanenko_Behappy_UA 2 месяца назад
Посилання на сайт jamm.com.ua
@user-vl3zx5iy2t
@user-vl3zx5iy2t 2 месяца назад
@@Romanenko_Behappy_UA Щиро дякую
@yuliyazhulia
@yuliyazhulia 5 месяцев назад
5 клас: чудовий час, коли діти різко виросли, і стало важливим хто у що вдягається, у когоо скільки планшетів/мобільних вдома, хто вдаліше "опустить" однокласника . А над цим усим - вчителі, які кожному класу розплвідають що він найгірший по поведінці, ставлять у приклад своїх онуків, що поїхали за кордон, і тикають тим що залишилися в Україні що "а от вам тут добре, а вони там біднесенькі" 😔 Чомусь спроби поговорити з класними керівниками призводять до зміцнення "поруки" між вчителями. Перевестися варіант, але нажаль мальже всюди схожі ситуації. Мало дітям війни. Корочше поки буваємо у психолога
@krislycky9707
@krislycky9707 5 месяцев назад
Краще перевестися. Чого мучитися. Це на багато років. Принаймні в паралельний клас. Я теж думала, що школа погана, але дуже багато залежить від класного керівника. Вона підбирає для свого класу деяких вчителів, тобто має з ними дружні стосунки, а отже, вони команда. І якщо об,єднаються проти дитини, то кепсько буде. Тому краще почати з переходу в інший клас. А якщо не допомоде, то на наступний клас вже до іншої школи. Я свого перевела у 3 чверті 5 класу в паралельний. Небо і земля. Я не очикувала, що в тій самій школі може бути така різниця. Шукайте, де у дитини булуть радісні очі .
@ulianagoncharenko7773
@ulianagoncharenko7773 5 месяцев назад
у мене трохи інша ситуація - син повний антогоніст до соціопата: він з року тусить усюди і з ким завгодно, садочок, мовні курси, школа, спорт. Та хоч з циганями в метро піде обійматися та спілкуватися... Зараз 9 років. Дивна ситуація -сварить і матюка🤭 мене. каже соромлю його перед іншими дітьми, наприклад, коли танцюю від щастя зустрічаючи його зі школи чи стрибаю коли проводжаю поглядом до школи... Шо пішло не так? З якого моменту йому стало важливо шо про нього подумають інші? ((( виховуємо вільно його і в відвертості, любові.. шо робити? я роблю шось не так чи то такий період?
@sonyachomarik8050
@sonyachomarik8050 5 месяцев назад
Я в 7 классе начала прогуливать школу из-за учительницы математики, которая была очень строгой. Хоть у меня и была средняя успеваемость и меня мало кто ругал, но я эту училку очень сильно боялась, и когда не делала дз я выбирала путь вообще не приходить в школу, чем сталкиваться с ней. (Эта училка однажды ударила моего одноклассника, например, и не церемонилась в выражениях) Спустя полгода прогулов меня перевели в другую школу, в государственный лицей вместо общеобразовательной школы, но боязнь показаться плохой и быть выруганной настолько укрепились во мне, что я продолжила прогуливать до конца школы, когда не выполняла дз. К слову, в лицее учительца математики была ещё хуже, однажды она бегала за моим одноклассником по классу с ножницами, видите ей не понравились его заросшие волосы. И меня эта училка тоже гнобила, в начале у меня была нормальная успеваемость, но чем больше копилось страха от её отношения к другим детям - тем чаще были прогулы, соответственно успеваемость падала и гнева учителя от этого было только больше. (Причем репетиторов по математике у меня было много, мама сразу озаботилась этим, когда я из хорошистки ушла в троечницы (как раз из-за математики), и это помогало, но за час занятий в большинстве успевали только домашку сделать, и я не так много усваивала из 2-3 часов математики в неделю - возможно из-за того, что это было "нужно", а не то, что мне нравилось)
@user-ik5ud7lh3f
@user-ik5ud7lh3f 5 месяцев назад
Шановна пані Марино, а ви не подумали, що піднімаючи питання про булінг у школі тут будуть коментарі ворожо настроєних батьків до вчителів? Можливо ви порадите вчителям, що їм робити, коли є булінг вчителя зі сторони учнів та їх батьків? Про це тема ніколи не підіймається, адже діти- це ж Божі янголи, вони поганого не роблять, так же всі батьки думають про своїх дітей! А хто у всьому винуватий? Правильно, класний керівник, і коментарі це підтверджують. "Моє дитя янгол- а класний керівник - поганий вчитель"
@Alina-a-sho
@Alina-a-sho 5 месяцев назад
Діти - не янголи, та і вчителі не завжди діють виважено. Деяким вчителям взагалі не варто наближатися до дітей, може це на них жаліються в коментарах? Атмосфера в класі дуже часто залежить саме від вчителя, в молодших класах у нас була повна взаємоповага з усіх сторон, не зважаючи на те, що діти були з дуже різних сімей. З 5 різко почалося цькування - спочатку одної дівчини, потім іншої. Вчителька кожного дня акцентувала увагу, що вона не така, і вчиться не так, і все робить не так. Скоро і діти почали на це звертати увагу. Тож дяка вчителю, навчив булити дітей. Жертва звісно покинула клас, а інші згодом навчились робити свої висновки та не зважати на коментарі педагога.
@arhy4759
@arhy4759 5 месяцев назад
Ви вчитель? Я не хочу вас нервувати але я свою вчительку буду помятати все життя. Вірніше її наглість, єхидність, упередженне ставлення і т.д. Учень \ вчитель - це двохстороння взаємодія, і якщо є проблеми в тій взаємодії то вони повинні обговорюватись з батьками, а не вчитель повинен мурдувати дитину в односторонньому порядку. Звичайно, що діти не янголята, але вони ще не на тому рівні розвитку, що вчителі і даже причинонаслідкових звязків не розуміють і їм потрібно багато обяснювати і як писали вище, атмосферу задають вчителі.
@arhy4759
@arhy4759 5 месяцев назад
1000%. @@Alina-a-sho
@COZ781
@COZ781 4 месяца назад
Вчитель дорослий! Треба узнавати у спеціалістів, психологів, навчатись протистояти боулінгу в класі! Розуміти дзвіночки, що з ним робити коли з'явився і т.д. Може дійсно попросити Марину дати лекцію, вебінар, поради або літературу де вчитель може читати про булінг , як діяти вчителю , де взяти підтримку, допомогу і т.д. Діти маленькі і залежать від дорослого ! Дорослий вчиться сам і знаходить інформацію що можна зробити , пробує і допомогає дітям ! Бережіть себе!
@user-wy1ps2xb3g
@user-wy1ps2xb3g 3 месяца назад
Це ваша робота ,ваш вибір ,ви можете звільнитись а ходити чи не ходити в дитини вибору нема ,вам за вашу роботу платять зарплату тому ситуації трохи різні діти не до вас додому приходять в гості .,ваші обов'язки це налагодити хороші стосунки і батьки очікують що ви зробите .Якщо ви будете їхати потягом і від зламається і машиніст вам скаже ремонтуйте ,лікар скаже самі робіть аналізи ,тощо в кожного на роботі різні обов'язки .
Далее
Drive through the color🚗❓
00:13
Просмотров 1,7 млн