„Többet gondoltak magukról…” - Szappanos elárulta, hogyan kell értelmezni Bognár György szavait

Nemzeti Sport Online
Подписаться 59 тыс.
Просмотров 13 тыс.
50% 1

A labdarúgó Európa-liga selejtezőjének első körében a Magyar Kupa-győztes Paks a Román Kupát másodosztályúként megnyerő vajdahunyadiak ellen lépett pályára. A vendégek már a 9. percben megszerezték a vezetést, előnyüket pedig az első félidő végén megduplázták. A második félidőben egy kiállítás is nehezítette a Paks dolgát, a hajrában pedig két újabb gólt szereztek a 4-0-ás győzelmet arató vajdahunyadiak. A találkozó után a paksiak kapusával, Szappanos Péterrel beszélgettünk, aki reagált Bognár György szavaira is.

@gabor247 21 день назад
Az m4 sporton majd megmagyarázzák hogy sokat fejlődött a magyar infrastruktúra ….
@lezer2024
@lezer2024 21 день назад
Lényeg,hogy a séró nagyon rendben van! Kit érdekel a foci.?😉
@karolyhorvath1249
@karolyhorvath1249 21 день назад
Szép volt fiúk most hol vannak a nagy pofáju fanok?
@ryokugyu1899
@ryokugyu1899 21 день назад
Román másodosztály 3. helyezettjéről beszélünk, ez a csapat MEGALÁZTA a magyar kupagyőztest és bajnoki másodikat. Ismét a Ferencvároson múlik, hogy kihúzza egy újabb csoportkörrel a magyar klublabdarúgást abból a szégyenből, amibe a többi csapat taszítja.
@danielwunderlich
@danielwunderlich 21 день назад
Azért a Fraditól is mocsok nagy szégyen és világégés volt tavaly 3-at kapni egy amatőr csapattól a BL selejtezőben. Ez kisebb szégyent hozott a magyar focira, mint az hulladék, megalázó világégés. Ott szarrá lett szopatva a magyar rekordbajnok
@@danielwunderlich Kellemetlen vereség és kiesés volt, ez tagadhatatlan, a csapat formaidőzítése borzalmas volt. Ezután bár tudom könnyű elfelejteni, a Fradi simán bejutott az EKL csoportkörébe (ahonnét tovább is jutott az egyenes kieséses szakaszba). Amúgy ez az amatőr csapat utánunk kiejtette a svéd bajnokot is, a norvég bajnok is éppen hogy kiejtette őket. Végül ők is EKL csoportkörös csapat lettek - ahol pl. a Lille se tudta őket megverni idegenben. De pl. a szlovén bajnokot 3-0-ra alázták. Lehet itt amatőr csapatozni a KI-t, de azért vannak kétségeim afelől, hogy a román másodosztályú csapat eljut odáig, hogy olyan eredményeket érjenek el, mint az előző szezonban a KI. Ettől nem lesz kevésbé fájdalmas a kiesés ellenük, de összehasonlíthatatlan a két helyzet, főleg ha az ember nincs tisztában a tényekkel.
@andrasnyavadi2042
@andrasnyavadi2042 21 день назад
Miről beszèlsz te hulladék a Fradi kiesett egy jó klaskvik ellen aki jól jàtszott nem csak a Fradi ellen nèzz tükörbe te gèn manipulàlt ondó szökevèny​@@danielwunderlich
@Sipi123
@Sipi123 21 день назад
Úgy csinálsz, mintha itthon nagyobb színvonala lenne az NB1nek 😂
@user-ju5hm3ho7b
@user-ju5hm3ho7b 20 дней назад
A pokoli hőség és a játékvezető miatt kapott ki a Paks. A második félidőben emiatt összeomlottak. Ennek ellenére a Paks az NB I első számú bajnokeselyese, amely ötből négyszer verné a Fradit.
@istvancsosz6631
@istvancsosz6631 20 дней назад
Az eb meccsektől sem hajoltam el de ez a paksi meccs valami eszméletlen szr, nézhetetlen, amatőrizmus volt. Nincs is rá jelző
@peterrudolfkirsch5527
@peterrudolfkirsch5527 21 день назад
Szégyen😄😄😄😄😄
@user-xn6rt4gl6g
@user-xn6rt4gl6g 20 дней назад
Vajon mivel készültetek fel erre a meccsre? Fröccsivassal?
@zenzen1056
@zenzen1056 20 дней назад
Az összes TAO pénzt vissza és soha többet egy fillért sem a falábúaknak..
@joxsefpasztyerik
@joxsefpasztyerik 21 день назад
KASZINOS gyuri ezt dobbta ki a gep!!🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂
@PeterPakai
@PeterPakai 17 дней назад
Ma már döntetlent ért ela Fradi a West Ham ellen. Úgy, hogy 2-0-ra vezetett is a Fradi. Ha vannak minőségi légiósok, akkor van eredmény. Ha nincsenek légiósok, akkor nincs. Ennyi
@Mikimajk90
@Mikimajk90 20 дней назад
Akik károgtak a válogatott teljesítményén az EB-n, azoknak üzenem, hogy a probléma nem ott van, hanem itt. Az NB1 harmatgyenge. Ez a paksi szereplés a nagybetűs SZÉGYEN.
@istvanlehel8609
@istvanlehel8609 20 дней назад
Gyerekek a visszavágó meg lesz 5öst kell adni nekik! Menni fog a magyar csapatnak! Nagyon sokan bíznak bennetek Magyarország második legerősebb csapata amit tavaly csináltatok az valami meseszép volt!
@tomassobeta
@tomassobeta 21 день назад
sokkal több pénz kell a magyar fociba, legalább 3-4 európai szintű csapatot fel kell építeni, hogy megéljük a kupatavaszt!
@user-kj7pf1jl5s
@user-kj7pf1jl5s 20 дней назад
Az a baj, hogy Mo.-n a focisták csak 1 évi millió euróig nem fizetnek adót. Így pedig mitől lennének motiváltak?
@zoltankosa901
@zoltankosa901 21 день назад
..ja..sajnos a fiúk nagyon le vannak terhelve😂..jut eszembe, mikor 12csapatos lett az nb1, elvileg 2otthon-2idegenben meccsről szólt a fáma..aztán maradt 1-2 szitu..mert a csapatok vétóztak, 'túl leterheltek' lettek volna a játékosok címen😅..na ennyi...
@PeterWeber-nc7su
@PeterWeber-nc7su 20 дней назад
Majd a visszavágón megnézhetitek a Hunyadi várat, legalább egy kis pozitív hozadéka is lesz a kirándulásnak. Paks, az igazi Magyar Csapat... 🤣🤣🤣
@Roland_2026
@Roland_2026 21 день назад
Teljesen mindegy ha egy csapat kap 4et... egészen addig amíg legalább 5öt ver a másiknak... tényleg ennyire bonyolult, hogy gólra játszák ezt a játékot?