𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇𝐃𝐀𝐘 | Slavia - Bohemians 3:2pp | Jsme ve finále!

SK Slavia Praha
Подписаться 81 тыс.
Просмотров 27 тыс.
50% 1

Středeční infarktové drama s Bohemians v pohárovém semifinále? Pádný důvod věnovat formát MATCHDAY poprvé i duelu slávistů v MOL Cupu. Prožijte neskutečný večer v Edenu ještě jednou.
Tohle vršovické derby prostě stálo za to!
Těšit se můžete na neskutečnou euforii, kterou ve Fortuna Areně, kam zavítalo 16 087 fanoušků, rozpoutala vyrovnávací branka Ondřeje Lingra na 2:2 pár vteřin před závěrečným hvizdem.
Vezmeme vás na poradu sešívaných před startem prodloužení, jaké pokyny udílel svým svěřencům Jindřich Trpišovský?
O své pocity se podělí Václav Jurečka, autor vítězné trefy ze 110. minuty, který v minulé sezoně se Slováckem MOL Cup ovládl a moc rád by trofej obhájil. A rovněž Christos Zafeiris, který se na "úkor" Petra Ševčíka chopil exekuce rohového kopu, ze kterého vzešla Lingrova gólová hlavička.
Tribuna Sever poprvé vyvolávala jména asistenta hlavního trenéra. Co to udělalo s dojatým Zdeňkem Houšteckým? Poví vám to. A rovněž si připomeneme slavnostní výkop, který obstarala velká fanynka Slavie Petra Kvitová. Dvojnásobná wimbledonská šampionka o víkendu dotáhla spanilou jízdu prestižním turnajem v Miami a získala svůj jubilejní třicátý titul na okruhu WTA v kariéře.