Тёмный

🤗 Як зробити Дубай з Донбасу? Яна Матвійчук про успіхи контраступу ЗСУ 

Яна Матвійчук І Бізнес Арена
Просмотров 819
50% 1

Опубликовано:

 

25 окт 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 16   
@YanaMatviychukArena
@YanaMatviychukArena Год назад
А яким ви бачите повоєнне відновлення деокупованих територій? Пишіть у коментарях ⤵️
@valentynpatii6588
@valentynpatii6588 Год назад
відносно ідеї по відбудові зруйнованих міст України, в опрацюванні «Нарис про відбудову зруйнованих міст України» він був розглянутий з економічної точки зору, я пропоную подивитись на історію і внести інструмент який позволить пришвидшити відбудову. "Організація та координація відбудови, що описана у нашому дослідженні, передбачає утворення спеціальної Інституції з визначеними повноваженнями та терміном діяльності, на зразок польського Бюро відбудови столиці. Для розробки та затвердження коефіцієнту пріоритетності відбудови районів міста. Райони, які мають найбільший коефіцієнт пріоритетності, відновлюватимуться в першу чергу, щоб приносити місту економічну користь і створювати додаткові ресурси для відбудови наступних районів. В рамках окресленої моделі відбудови міст метою цієї роботи є створення інструменту оцінки відбудови зруйнованого міста, який буде базуватись на економічному і статистичному підході" Надсилаю вам коротку версію у вигляді презентації na mail, а також повний рукопис
@НаталіяЕліосова
Гарна ідея, мені подобається 👍👍👍
@BohdanChekaliuk
@BohdanChekaliuk Год назад
В Дубая є нафтогаз - ніякого дива. Ваша пропозиція звучить дуже добре - на грані популізму. При 0 податку за рахунок чого буде працювати поліція, суди, лікарні? Відновлення інфраструктури "ляже" на гаманці населення та бізнесу, і 0% тут ще й забагато може бути. А ще розмінування до цього всього.
@welykypruten
@welykypruten Год назад
Ляже на не постраждалі регіони України, впринципі ідея взагалі не погана, і не популістична, навіть комуністичний Китай брав цю стратегію з вільними економічними зонами. Але мене більше турбує чи потрібно аби знову найбільш активно розвиненими регіонами ставали східні(найбільш ватні) регіони і тягли нас знову до боліт?
@ВладиславФорманюк-г7у
Нафтогаз є у багатьох країнах, але не всі вони багаті. Так, є Емірати, Кувейт, Саудівська Аравія, а є Раша, Нігерія, Венесуела. Найцікавіше, що ті нафтогазові країни які успішні - є монархіями. І саме ця маленька деталька не дозволить перетворити Донбас в Дубаї. Авторка забуває сказати, чому в Еміратах почали виникати вільні економічні зони... Вони там виникали, бо держава мала свою монополію, а у зв'язку з тим, що держава була монархією - приватною власністю шейха, яку він передавав своїм дітям, онукпм, правнукам і так до кінця світу. Завдяки тому, що це була його власність він по-перше не крав, по-друге не брав хабарі, по-третє не давав це робити усім іншим. Саме завдяки цьому гроші від нафтодоларів витрачалися розумно та правильно. Завдяки цьому держава змогла фінансувати себе без податків, а ще витрачати кошти на маштабні інфраструктурні та рекламні проекти. І робили це не через якісь там фантазії, а з суто прагматичних цілей - отримувати в майбутньому ще більші прибутки. І так і сталося. Якщо говорити конкретно про емірат Дубаї то він вже давно не нафтова монархія. Прибутки від викопного палива становлять всього лиш 6% ВВП. Просто мізерія. Коли щось твоє і ти можеш передати це своїм дітям - то ти будеш з усіх сил намагатися це примножити. Саме тому приватний власник кращий користувач житла ніж "добросовєсний орендарь" в совєцькому союзі. Саме тому приватне підприємство ефективніше ніж "социалістіческоє проізводство" в совку. Саме тому приватне господарство ефективніше за колгоспи.
@xdream22
@xdream22 Год назад
Хотелсь бы дополнить. Первое: не только бизнес должен иметь возможность восстанавливать, но и общественные организации, т.к. не все обьекты приносят деньги. Второе: дубаи прежде чем пошли инвестиции, проделали работу по информированию, поэтому так же надо вложить деньги в информационную компанию и маркетинг.
@bskvaruk
@bskvaruk Год назад
Якщо подумати, то чи треба нам взагалі держава ? Закони роблять життя тільки складнішим, про корупцію взагалі мовчу. Було б добре залишити тільки ПДВ 5 - 10% (можливо і більше при потребі) для утрамання армії, а решту податків разом з виплатою соціалок викинути на смітник. Люди самі себе зможуть регулювати набагато краще ніж це робить держава.
@ВладиславФорманюк-г7у
У такому випадку вам дуже близькі монархо-мінархісти. Вам треба ознайомитися з їх концепцією
@ВладиславФорманюк-г7у
Якщо вам категорично ж не подобається держава то ви можете поїхати на землі де немає жодної держави:Палестина, Сомалі, Малі, Чад, Лівія. І тоді не будете задавати дурних питань для чого вам держава.
@MARSIK1974
@MARSIK1974 Год назад
Знести все і засіяти пшеницею
@ВладиславФорманюк-г7у
Забули сказати, що Емірат Дубаї - монархія. Завдяки цьому державні активи ефективно працюють, що дозволяє державі заробляти, а не доїти податки. Завдяки цьому, шейх почав створювати вільні економічні зони, будувати під них інфраструктуру та закликати туди інвестиції. Плюс це найбільша гарантія права приватної власності, бо держава на цьому побудована. Вона побудована буквально на праві приватного права. Тому туди не сцикотно гроші вкладати. Головне не фінансувати бунтівників проти шейха і буде вам щастя, а не щастя не буде.
@oleg7643ca
@oleg7643ca Год назад
Бахмут взагал! найдавн!ше м!сто Донбасу! 16 стор!чча заснови.
@СтепанБокало-у2б
Пані Яна, з усією повагою до вас, але Левіофан не дасть вам спокою нігде на цій планеті. Згадайте перші дні війни. Щось трішки лібералізували , але вистачило їх на навіть не рік. А зараз гайки закручують з дня у день. Навіть якщо вам щось таке пообіцяють, то за місяць- два все повернеться на круги своя.
@anthonybreaux4741
@anthonybreaux4741 Год назад
Подоляк хочет бабло дальше получать за снятие с учёта украинцев и чтобы как можно больше выехало... Какой Дубай с Бахмута? ))) Подскажи, где такую дурь продают? ))) Тоже хочу )))
@Михалыч-л4ж
@Михалыч-л4ж Год назад
Контрнаступление пошло по пиз..к🤣🤣🤣
Далее
Степан Гіга - Яворина
6:01
Просмотров 32 млн