Тёмный

13 Рішень про які ВСІ ШКОДУЮТЬ ПІСЛЯ будівництва будинку Як не попасти на зайві витрати 

Будні Дизайнера - PILLARCH
Подписаться 41 тыс.
Просмотров 72 тыс.
50% 1

Це треба знати перед будівництвом! Будівництво власного житла та будинку справа не проста, вартість будівництва, і ціна будинку висока, тому важливо знати, як уникнути помилок у будівництві. У відео розкажу про утеплення фасадів, утеплення стін, про мансардні вікна та про вибір земельної ділянки. Чому будинок з мансардою це погана ідея, для чого вам канальный вентилятор та багато іншого. Буде цікаво!
ВИБРАТИ СОБІ ВИТЯЖНИЙ ВЕНТИЛЯТОР МОЖНА ТУТ:
ek.ua/u/SDXIH5/a
СПИСОК ВЕНТИЛЯТОРІВ, ЯКІ ВИКОРИСТОВУЄМО МИ ТУТ:
ek.ua/u/Lx5IbI/a
ВСЕ ПРО НЕРУХОМІСТЬ, ЩО ПРОДАЄТЬСЯ ТУТ (сайт):
mrywork.wixsite.com/realestate
Коротке відео про обʼєкти продажу тут:
• Продаж нерухомості / б...
УМОВИ РОЗІГРАШУ ІНСТАЛЯЦІЇ З УНІТАЗОМ У ЦЬОМУ ВІДЕО
• УНІТАЗ ЩО НЕ РОЗБРИЗКУ...
Все про приз тут:
groheshop.com.ua/eshop/sistem...
Розіграш буде в прямому ефірі тут на каналі “Будні дизайнера” 12 травня 2024р. (неділя) о 20:00 Тому підписуйтесь, щоб не пропустити.
ДОНАТИТИ ТУТ (актуальний збір) на пікап для ЗСУ Монобанк (ціль 200 000грн.)
send.monobank.ua/jar/5qh12UWF3q
Або № Картки монобанк 5375 4112 1104 4263
ПРО ВОЛОНТЕРА МИКОЛУ ФЕНИКА (ВЕРЕСЕНЬ)
З волонтером Миколою я знайомий дуже давно і разом з ним вчився. Він постійно збирає кошти на потреби нашої армії та звітує про кожну гривню. В нього на сторінці кожного дня нові збори (потреб насправді дуже багато). Так само на сторінці ви можете переглянути всі звіти про витрачені кошти, тому можете бути певні, що все зібране і куплене потрапить прямо до наших бійців. Посилання на його сторінку: / mykola.september
Тайм коди:
00:00 Вступ про будівництво будинку
00:45 Будинок з мансардою і “ламаний” складний дах
02:33 Підлога будинку в різних рівнях
03:30 Непотрібні балкони у будинку
04:20 Вікна мансардні алюмінієві і металопластикові в будинок неправильної форми
06:03 Відсутня вентиляція у будинку Канальный вентилятор
08:29 Невдала і правильна висота цоколя у будинку в Україні
09:13 Великий двоповерховий будинок гірше за одноповерховий
10:40 Будинок в різних рівнях зі зміщеними поверхами
11:38 Мінуси басейну у будинку. Критий басейн і переваги
13:15 Кількість туалетів і санвузлів у будинку. Мало не буде
15:11 Тераса і підлога в один рівень і мінуси такого рішення
15:46 Догляд за газоном та рослинами. Багато газону
17:18 Утеплення стін фасадів будинку та фундаменту
ДОДАТКОВІ ВІДЕО ПО ТЕМІ:
Рішення ремонту про які шкодують люди вже після його завершення.
• Рішення ремонту про я...
Рішення, які дешевлять гарний ремонт квартири
• №2 Рішення, які дешевл...
ВАКАНСІЯ (відеооператор, монтажер)
Для постійної роботи над цим каналом потрібні творчі та відповідальні спеціалісти (ТІЛЬКИ ЛЬВІВ).
Тому запрошуємо до нас в команду. Своє портфоліо та резюме надсилайте на пошту: infopillarch@gmail.com з темою “оператор” або “монтажер”.
З чого почати ремонт в новобудові? Звісно з каналу Будні дизайнера! Зроблено в Україні. Архітектор та дизайнер інтер’єру Роман Мартинюк Україна, м. Львів! Ремонт та дизайн квартир під ключ Львів та Україна.
Якщо вам потрібно розробити та реалізувати сучасний дизайн проект інтер'єру вашої квартири чи будинку, комплексний ремонт квартир під ключ, авторський нагляд, дизайн будинку, офісу, готелю чи ресторану або ж ви просто задумали будувати будинок і ви шукаєте проекти будинків та вас цікавить будівництво житла і ціна будівництва, і вам потрібен дизайнер інтер'єру або архітектор, щоб розробити індивідуальний архітектурний проект або вам просто потрібна консультація, тоді звертайтеся до нас. Ми надаємо послуги архітектора, дизайнера та послуги по дизайну інтер'єру, виконуємо проекти будинків. Рум тур по наших готових проектах ви можете переглянути у мене на ютуб каналі Будні дизайнера (повністю український та україномовний контент).
Відділ дизайну і проектування студії PILLAR
+38 098 680 680 7 (пн.-пт. 10-18)
Наш сайт: pillarch.com.ua/ Тимчасово не працює (на реконструкції).
Наша електронна пошта: infopillarch@gmail.com Наш офіційний youtube канал: / @pillar_design
Наша сторінка у facebook: / pillarch
Інстаграм автора: / martynyuk_roman
ТікТок автора: www.tiktok.com/@budni_dyzayne...
Підписуйтесь! Будемо раді новим знайомствам!
Ми не просто проектуємо, ми реалізовуємо ваші мрії.
#ремонт #дизайн #дизайнер #дизайнпроект #україна #буднідизайнера #ремонтквартир #лайфхаки #проектбудинку

Опубликовано:

 

31 май 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 390   
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Про що ви шкодуєте після будівництва будинку або які ви знаєте невдалі і непотрібні рішення? Поділіться своєю думкою в коментарях, така інформація багатьому буде корисна. Як тільки відео набере 10 000 лайків і 1000 коментарів, то я одразу знімлю наступну частину, там ще багато важливих моментів, які зекономлять вам час та гроші.
@viktorcherniy
@viktorcherniy 24 дня назад
Можливо я ще зміню свою думку, але якщо ви не маєте вже усталеної традиції родини жити разом, чи не бачите обʼєктивну ймовірність такого - робити великі будинки під дітей безглуздо. Краще ці гроші або вкласти в їх дитинство, або в їх власний дім, хоча б частково його оплативши. Яким би цей дім не був прекрасним, якщо це звісно не родовий замок з відповідною історією, дитина виростає і хоче своє і по своєму. Я бачу ці історії навіть в ідеальних сімʼях, де і сама сімʼя дружна, і дім прекрасний, продуманий, простору достатньо, сусіди поважають і заздрять. Діти всеодно йдуть на своє, маючи змогу.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Повністю з вами згоден 👍 Кожен хоче на своє.
@and_am
@and_am 24 дня назад
@@budni-dyzaynera діти ніколи не захочуть жити із батьками, бо це переростає у конфлікти і згодом вже - кайдашева сім'я виходить, краще окремі будинки в різних містах подалі, і приїздити на сімейну вечерю в неділю чи раз на місяць або пару разів на рік, тоді це ідеально
@user-dl7ck6ht3q
@user-dl7ck6ht3q 24 дня назад
Проживаю окремо від батьків, інколи приїждаю на декілька днів з дітьми, своя кімната яка тебе завжди чекає це великий плюс
@user-sd6ss8lh3p
@user-sd6ss8lh3p 24 дня назад
Я проживаю зі своїми батьками та своїми дітьми. В нас найбільша мрія з чоловіком - побудувати власний будинок і скоріше зʼїхати. Але повністю не згодна , що дітям не треба простору. У нас поки двоє дітей однієї статі, я хочу , щоб обов’язково у кожної моєї дитини була власна кімната, вони заслуговують нормально жити ще до того, як підуть з батьківського дому. А потім продамо той будинок , собі побудуємо tiny house, (бо я зараз сама постійно прибираю 340 квадратів і мене це вже вибішує), а на залишок грошей нехай діти собі житло придбають.
@viktorcherniy
@viktorcherniy 24 дня назад
@@user-sd6ss8lh3p дітям треба простір і власні кімнати. Але люди по різному будуються, коли в них ілюзії про дітей що неодмінно захочуть залишитися в цьому домі, і коли в них сприйняття дому лише на них двох + кімнати дітей до повноліття. Це лише мій досвід, мого оточення, сусідів, не хочу звучати з претензією на єдину істину.
@GrishaShe
@GrishaShe 23 дня назад
Гарно що такий контент український з'являється
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 23 дня назад
Дякую! Каналу вже більше трьох років 😉
@AndrewZabel
@AndrewZabel 14 дней назад
копіпаст з росіянського навіть назва хоча по контенту не так весело як в нього
@user-ex5et3bq6o
@user-ex5et3bq6o 18 дней назад
Плануйте багато місця під взуття. Бо одночасно будуть потрібні і капці і шльопки літом і утеплені галоші зимою , щоб вискочити на вулицю і гумаки до лісу, ну і звісно взуття на вихід. Майте на увазі в приватному будинку, двір стає ніби продовженням будинку, всі будуть ходити туди сюди.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 18 дней назад
Хороша порада! Це дійсно так 👍
@user-xv7oi7uq5z
@user-xv7oi7uq5z 2 дня назад
Радий, що є такий канал українською... ))) Дякую Вам...
@user-sd6ss8lh3p
@user-sd6ss8lh3p 24 дня назад
Хочу поділитися власним досвідом. Батьки побудували будинок десь 340 кВ. М. , в ньому проживає 5 дорослих та двоє дітей, одна собака. Перший поверх: коридор, хол переходить в кухню та вітальню, санвузол з джакузі, котельня та ще одна кімната, що мала б бути зимовим садом, але там стоїть ще один котел, холодильники та місця для зберігання. Цю кімнату можна було б виключити. Другий поверх: 4 спальні кімнати, невеличка гардеробна кімната з віконцем , величезний хол з вікном та санвузол з душем. По вашим пунктам пройдуся: Другий поверх - мансардний, але скошений дах є не всюди, по низькій стіні десь 130 см, лише чоловік 183 см інколи вдаряється головою, інші - ніколи) вікно мансардне є лише в одній кімнаті, воно виконує функцію провітрювання, бо батьки на всю стіну собі поставили напівкругле вікно, яке не може відкриватися із-за задуманої конструкції, це вікно - така маячня, коли йде дощ, а ти його не закрив вчасно , то все, снігом натрусило- провітрити кімнату не можешь. У вітальні теж є напівкругле вікно, що так само не відкривається, або кондиціонер, або на кухні відкриваємо та вхідні двері і робимо протяг по першому поверху. Балкон - дійсно не потрібен, але без нього будинок виглядає не так святково чи що. У нас один напівкруглий величезний балкон на дві кімнати з видом на Дніпро, але туди неможливо вийти, бо тільки ти його прибереш, то через півгодини або птахи насеруть, або листя налетить. Вентиляція є лише у ванній на першому та й та забилася, не працює. Абсолютно в кожній кімнаті, крім вітальні, є вікно , що відкривається, тому провітрюємо постійно. Двоповерховий будинок- знахідка для маленької ділянки. Особливо обожнюю, що спальна зона на другому поверсі - приватна, гості ніколи туди не ходять. Але бабусі дедалі важче підійматися до себе в спальню, а собака вже не ходить на другий поверх, бо має проблеми з лапами. Два санвузли - це мінімальна кількість для сім’ї з 4х людей. Якщо санвузол окремий від душу, то ще якось можна з двома прожити. Для нашої великої сім’ї вранці туалетів не вистачає)) Батько будував цей будинок, так як він прораб, але я буду будувати собі інакший будинок. Раніше думала, що вхідна група та коридор - це марнування простору, але в маленькому коридорі може вдягнутися комфортно лише дві людини. Вхідну зону буду робити більшою і обов’язково зроблю її за дверима від холу, щоб зберегти тепло у домі , коли всі заходять. Величезні холи - плюс година для прибирання , але вони надають це відчуття простору, якого немає в квартирі, але собі таке робити не буду. Мансардний поверх - так, але з дахом треба щось вирішити, у нас зараз мʼяка крівля, звичайно вона поросла мохом, але абсолютно не чутно коли йде дощ. Вікна зроблю звичайної форми, ніяких кругів, щоб обов’язково всі відчинялися. Окрему котельню, бажано з міні ванною, щоб собаку помити, взуття, якісь відра брудні і т.д. Хочу на кухні невелику кімнатку для зберігання припасів картоплі, круп, склянок і т.д. Спальня 15 квадратів виглядає не менш затишною , ніж спальня 25-35 квадратів, робити їх такими великими не обов’язково . Обов’язково зʼєднаю кухню з вітальною кімнатою, в нас вони за стіною. А взагалі, головне в будинку не робити склад зберігання непотрібних речей. По факту у нас дві кімнати заставлені речами та же в гаражі вже не пройти, машина там ніколи і не стояла. Але обов’язково треба виділити місце для зберігання велотранспорту, газонокосарки, інструментів, зимньої гуми та іншого. І якими б косяками не був багатий ваш будинок, він завжди буде кращим за квартиру! Ніхто тобі не курить у вікно, ніхто не будить твою дитину, ніхто не стукає по батареї, коли ти гучний, ні з ким не треба здоровкатися, ніхто на лавці не назве тебе шльондрою)) босоніж виходиш та збираєш собі полуницю, діти граються, басейн надув, пішов в стрінгах позасмагав) роботи багато, витрати бувають великі , особливо якщо зламається якийсь насос, але плюси перекривають всі мінуси, ніколи не захочу жити в квартирі після будинку!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Дякую за такий розгорнутий коментар! По ньому можна окремий випуск зняти! Про засмагу в стрінгах повеселило, але таки це правда! Я жив і там і там, тому звичайно є плюси і мінуси, а десь для когось плюсів більше. Ще багато залежить від певного етапу життя. На одному краще квартира, а коли велика родина і домашні тварини, то будинок точно буде значною перевагою.
@ALEXSUROVV
@ALEXSUROVV 23 дня назад
Можна зробити французький балкончик. Для краси. Його з головою хватить. I будинок буде виглядати гарно. А повноцiнний балкон це дуже дорого i геморой в обслуговуваннi. Не зря же в багатоповерхiвках балкони заскляють. А засклений балкон це вже не балкон.
@user-gr6bp9qq7y
@user-gr6bp9qq7y 23 дня назад
@@budni-dyzaynera)))) немає переваг у квартири над будинком. Народилася в Києві в приватному, пожила довго в квартирі і тепер знову живу в приватному. 😅 Знаю що кажу, це тільки люди з села люблять квартири, бо в них дитяча травма від тяжкої праці в дитинстві
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 23 дня назад
Будинок і територію потрібно більше і довше прибирати. В квартирі тільки всередині і все. Це хіба не перевага? Це займає багато часу. Я жив і в будинку і в квартирах різних і великих і малих. Тому будинок це постійний догляд і більші витрати часу, а не у всіх він є. Я наприклад вдома буваю тільки коли сплю))) Роботи багато, тому на даному етапі життя квартира, можливо з часом буде будинок, але не дуже з тим поспішаю, бо вже знаю, що це таке. Сперечатися не буду. Думаю просто кожному своє і в кожного свої пріоритети в певний період у житті.
@user-eo5jn2sf4j
@user-eo5jn2sf4j 21 день назад
​@@budni-dyzayneraприбиральниця в поміч. Будинок не для бідних. Це комфрот, а будь-який комфорт коштує грошей і великих(. Тому будуючи будинок, варто мати і пасивний дохід. Інакше то ярмо.
@x_Oleksii_x
@x_Oleksii_x 23 дня назад
Відсутність окремої кімнати для прання та прасування, відсутність піддону для миття лап собаці та взуття, відсутність електро та водо розеток для підключення зовні будинка
@angelinaelina4770
@angelinaelina4770 20 дней назад
Більше 20 років шкодую,що продали хату бабці,надавши перевагу квартирам.Квартира дає більшу свободу та потребує менше витрат,але ніколи не дасть того відчуття приватності та затишку,які дає будинок.
@IS_ukr
@IS_ukr 2 часа назад
Ну затишок, це коли хата на хуторі. Ми зараз біженствуємо в хаті в селі. Кожен день хтось косить, пилить дерева, гуде насос в сусідньому колодязі. Ніякого затишку😂
@katafoci1091
@katafoci1091 7 часов назад
Дуже цікаво вчитись на чужих помилках
@user-mv7vy1ws7s
@user-mv7vy1ws7s 23 дня назад
Коли сім‘я змаліла - діти виросли і виїхали, то немає значення поверховість будинку. Зайві кімнати - це зайві кімнати, хоч на першому, хоч на другому поверсі. Велику прибудинкову територію всеодно треба доглядати, хоч суцільний газон, хоч клумба, чи садок , чи город. Або власноруч, або платити за послуги. Краса і комфорт не бувають безплатними.
@onetoo
@onetoo 24 дня назад
Я шкодую, все ще не назбирав грошей, щоб побудувати будинок 😅
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Бажаю побудувати такий будинок як ви хочете і щоб ні про що не шкодували!
@pavlovalor
@pavlovalor 24 дня назад
Про рослини для декого це величезний плюс мати можливість постійно колупатись у землі.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Так, антистрес може бути непоганий)
@user-ht8fj4qp9s
@user-ht8fj4qp9s 23 дня назад
Як писали в польському "Мураторі" :Перший будинок будують ворогу, 2 - знайому, а 3 - собі!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 23 дня назад
Це точно! В мене так один Замовник казав і майже так зробив, але він собі другий побудував. Трохи недопрацював.
@volodymyrlar9322
@volodymyrlar9322 24 дня назад
Для наступного відео лайк і комент. Згідний на 95% з усім, крім трьох туалетів 😅, але два точно треба. Побудував 2 будинки, і дійно робіть одноповерховий краще, навіть якщо ділянка не дуже велика. Це дуже комфортно, особливо коли діти маленькі. Ще додам ідею: не пожалійте площі на просторну кладовку, бажано ближче до кухні. Не пожалієте! В першому будинку зробив маленьку під сходами, в другому вже набагато більшу, але все рівно від трошки більшої не відмовився б 😉.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Дякую! Кладовка має бути по замовчуванню! Тільки так і робимо! Хіба що Замовник дуже сильно пручається)))
@user-yp1dw6gs5c
@user-yp1dw6gs5c 12 дней назад
Гарно, що є наші фахівці всюди, було приємно вас слухати, коммент на підтримку
@fesenkoanna7296
@fesenkoanna7296 24 дня назад
Мої свекри мали двоповерховий будинок. Коли будували то планувалося, що будуть часто гості залишатися і діти з онуками. Після прильоту в будинок снаряду він повністю згорів, бо тоді вже не було можливості гасити. Зараз вони його відбудували, але вже одноповерховий. Щоб не ходити по сходах, бо старість все ближче, а гості все рідше.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Дуже шкода, що так сталося. Але зробили добре. І прибирати менше і простіше.
@dodosha613
@dodosha613 21 день назад
Цілком погоджуюсь! З всім що каже автор! Мені 30 років я живу у двоповерховому будинку і це дуже напрягає. Санвузлів має бути в ідеалі по 1 на людину) Батько буде жити в одному з них а вся інша родина може користуватися іншими))😂
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 20 дней назад
))) Санвузол для батька😅 прикольно
@liydyv
@liydyv 6 дней назад
Лол!!! Оце шана до батька -- Ви супер!😂❤
@i.6943
@i.6943 23 дня назад
Сільська будівельна практика, яку я не розумію - це чотири просторі кімнати з красивим ремонтом, а кухня, санвузол, комора і коридор - в промерзлих тісних притулах. В кухні ще котел має бути. Це жорстока до жінок мода 60-х. Моя коліжанка захотіла одну з кімнат переобладнати в ванну й гардероб. Але родина чоловіка влаштувала їй скандал. І вона заливає фундамент на прибудову. За ті гроші вже би ремонт закінчила. Але зась. В будинку вона з чоловіком вдвох проживає
@user-ep3td4nw8l
@user-ep3td4nw8l 18 дней назад
Котел,а це буде два котла:твердопаливний і газовий потрібно робити в окремому приміщенні,не в хаті.Це повинна бути окрема впритик до дому,будівля з окремим входом.Я в цілях економії все,що горить в котел,все,що гніє на компост,або мульчую під деревами саду.На сміття виносити нема чого. Кухня-основне приміщення в будинку,повинно бути в міру просторим і зручним.Добре,якщо кухня з'єднана з столовою-вітальною. Мансарда потрібна для особистого кабінету,хто займається віддаленою роботою і для зберігання різних речей,тільки не хламу. Туалет додатково,якщо є діти,бо вони потребують окремого часу. Якщо ми переможемо у війні з рашкою,то думаю,що потрібно на дах кожного будинку ставити сонячні панелі,або в деяких регіонах не великі вітряки,для видобутку своєї єлектроенергії.Потрібна своя водна скважина. А взагалі,будуйте,або купуйте будинок для себе,не для дітей.Молодь зараз,в звязку з глобалізмом(в доброму розумінні)високомобільна.Беріть приклад з багатих американція,які проплачують вищу освіту своїм дітям і купують їм маленьку квартирку для ночування. Ще,проживання в квартирі і в приватному будинку-це окремий стиль життя,порівнювати даремно.
@user-xv7oi7uq5z
@user-xv7oi7uq5z 2 дня назад
А про розмір дому, вистачає 90-120кв.м., бо діти живуть самі, й залишаються чоловік та його дружина. Ще й податок не потрібно платити)))
@yanagrechukha5211
@yanagrechukha5211 4 дня назад
Багато санвузлів це топ. Ми живемо у невеликому таунхаусі і я рада, що обрали з двома санвузлами. Гості використовують туалет лише на першому поверсі і загалом ніколи не бувають на другому, бо там спальні кімнати, для мене це супер зручно.
@marianailikh6262
@marianailikh6262 24 дня назад
Дякую за вашу працю, справді корисно. Ми приблизно 1 рік робили саме планування, чоловік сам архітектор з досвідом І все одно ще додатково дуже багато радився з колегами, віддавав свій проект конструктору на прорахунок, радився по вентиляціях і так далі. І весь час казав: мушу вникати у все, бо то не квартира, тут ми сам на сам зі всіма стихіями, вітер сонце сніг плюс наш клімат врахувати.. це було еелегко. Але результатом задоволені. Згадані нюанси у відео всі врахували.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Вітання колезі! Якщо будинок для себе, то тільки так і має бути. Але бути одночасно Замовником і Виконавцем інколи складно😁 Один стільки всього хоча, а інший має аргументувати))) Ще й платити за це.
@user-kz7gf6uf3y
@user-kz7gf6uf3y 9 дней назад
Ніколи не робіть підвал, якщо у вас ділянка з високим рівнем грунтових вод...! Де далеко не завжди існує можливість зробити дринаж... Гідроізоляція у двох площинах не завжди допомагає... Проведіть георозвідку, або по простому запитайте у сусідів, який рівень грунтових вод наприклад у березні.! Пам'ятайте. Краще без підвалу, ніж мокре, плісняве, ні на що не придатне приміщення...! Автору (колезі) вподобайка... Удачі каналу...!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 9 дней назад
Дякую колезі 😉 Про підвали якраз буде у наступній частині.
@olenavelyka5049
@olenavelyka5049 24 дня назад
Привіт. Гарні поради) я шкодую, що купили будинок, а не побудували самі. Хоча думаю що ті, хто будують, жалкують що не купили готовий 😂
@yuramytsko
@yuramytsko 24 дня назад
Та ні, краще будувати, якщо нема бажання вникати у все тоді потрібно знайти виконроба якому довіряєш. Бо навіть коли сам будуєш кожен майстер намагається "схалтурити", зробити чим простіше і швидше.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Будувати набагато краще, бо ви точно знаєте ще будуєте. Ми вже не один будинок переробили після того, як його купили. І часто за гарною обгорткою на таких будинках живого місця нема, особливо якщо його будували не для себе, а на продаж.
@user-nn4ce6pg6j
@user-nn4ce6pg6j 11 дней назад
Купили дуже оригінальний будинок.Задоволені.Знаю точно,що такий би не побудували.Не наважилися б.А так ,сміливі,креативні люди побудували для себе,а тепер ми з радістю ним користуємося.
@andriim7441
@andriim7441 3 дня назад
Кому що подобається. Комусь цікаво будуватися (знаю таких), хтось купив готове. І з першої, і з другої категорії є щасливі, а є ті, хто жаліються та незадоволені..
@user-rv7to8tk7p
@user-rv7to8tk7p 24 дня назад
Дуже цікаві та корисні ваші відео. Коли я розпочинала ремонт в квартирі, випадково почалось ваше відео і там ви розповіли з чого потрібно розпочинати. Як правильно спланувати. Я дослухалась ваших порад і все получилось як за планом. Сама біша проблема це майстри. Так як багато на війні. А ті хто залишився не допроситися . Бо вони працюють не на одному об'єкті. У нас маленьке містечко і не має з кого вибрати і багато чого приходилось робити самому.. Ваші поради приходилось переглядати не одноразово і помилки які можуть виникнути. Одже всім раджу дивитись ваші відео ❤❤❤.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Дякую! Чудово, що моя робота приносить користь! Так з майстрами зараз не просто. Та навіть і раніше хороших майстрів треба було чекати.
@user-rv7to8tk7p
@user-rv7to8tk7p 24 дня назад
Вибачте за помилки не можу відредагувати текст. Але суть зрозуміла. Всім хто розпочинає ремонт бажаю успіху і терпіння 😊..
@andriim7441
@andriim7441 3 дня назад
За моїми спостереженнями: або треба робити самому (тяжко і складно), або вивчати, як можна зробити і контролювати робітників. Бо часто вони роблять як ЗВИКЛИ, або як ПРОСТІШЕ. А власника чи замовника навіть не спитають.
@fesenkoanna7296
@fesenkoanna7296 24 дня назад
Не плануйте сходи на другий поверх біля вхідних дверей,бр тоді весь бруд з передпокою ви будете нести на сходи і на верх. Заплануйте зручну котельню з додатковим місцем під додавання нових девайсів (насосів, фільтрів, бойлерів, котлів). Два санвузли це мінімум на родину з дітьми. Якщо маєте велику собаку заплануйте місце де будете мити собаку, щоб не мити її у своїй ванні чи душі. Згодна з усім, що рекомендує автор. Проживаємо в приватному будинку вже 15 років. Час робити в ньому ремонт.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Хороші поради і рекомендації! Бажаю легко та гарного ремонту!
@yuramytsko
@yuramytsko 24 дня назад
"Додаткове навантаження в старшому віці" щоб піднятися на 2й поверх це швидше плюс, буде підтримувати людину в тонусі :)
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Фізкультура досить корисна)
@i.6943
@i.6943 23 дня назад
Тато наполягав на триповерховому особняку. На третьому поверсі він не був вже рік. Живе в цоколі
@LesyaDyakiv-mp9yh
@LesyaDyakiv-mp9yh 23 дня назад
Плюс до певного віку. Далі треба або ліфт добудовувати, або на нижчий поверх перебиратися.
@kat_ua
@kat_ua 23 дня назад
У 80 років на другий поверх підніматись вже тяжко. І чим старше, тим важче. Спальня на другому поверсі у такому віці вже не зручно. А якщо спальня на другому поверсі, а туалет на першому, то це зовсім тяжко і нічого корисного. І це я про тих 80-річних, хто ходить без ціпка/палички.
@yuramytsko
@yuramytsko 23 дня назад
@@kat_ua наприклад в Швеції чи Норвегії більшість людей бігає, навіть старі. Це в нас така тенденція, що тільки одиниці підтримують фізичну форму, не кажучи про старших. Тому вийти на другий поверх - це як простенька зарядка. У туалет має бути на кожному поверсі, бо це вже не прикольно коли швидко потрібно по сходах бігти на перший 🙂
@user-ys8zx1tg2e
@user-ys8zx1tg2e 24 дня назад
було б цікаво послухати рекомендації по будівництву інклюзивних будинків, бо навіть 3 сходинки іноді є значною перепоною, цікаво як цього уникнути
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Ми зазвичай проектуємо ще пандус. Якщо висота в три сходинки, то він не дуже багато місця займає. Забув про це у відео сказати. І для колясок дитячих це зручно.
@OleksiiUlanovych
@OleksiiUlanovych 24 дня назад
можна і на одну сходинку, але треба гарно спланована ділянка
@user-pi3gi6oz7s
@user-pi3gi6oz7s 3 дня назад
Дуже корисне відео
@Marija-hd6hl
@Marija-hd6hl 11 дней назад
Шкодую що будували в Україні. Бо заробляли за кордоном, а будували в Україні, де нема жодних гарантій ні нащо.Де чесно жити і заробити не дає сама держава, при любій владі. Всі закони придумують під себе. Люблю Україну , але страшннно не люблю владу і наш народ . Бо самі вони приводять її до влади. Такі собі пристосуванці, яких дуже багато. Так подивіться все , що роблять люди собі то виходить навіть краще ніж в європі, а все що лягає на плечі можновладцям , то таке собі ,як називається для галочки.Щоб було. Бо більше розкрадуть ніж вкладуть.І немає значення чи це дорога, чи лікарня ... У європейців інше мислення , менталітет і є звітність. Тому тут 100 раз подумає перше ніж вкрасти.😢
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 10 дней назад
На жаль не все так, як нам хочеться і я вас чудово розумію. Вірю, що в України ще все попереду. Звичайно хочеться швидких змін на краще...але для цього ще багато потрібно зробити і побороти.
@varvaraivanova5359
@varvaraivanova5359 День назад
Супер відео
@alyona_ya
@alyona_ya 23 дня назад
Дякую за корисне відео! Раджу планувати будинок відповідно до своїх потреб і вподобань, а не як модно чи хтось так зробив. Зараз багато хто робить опен спейс, але мені так не зручно. Багато готую і не люблю, щоб запахи були по всьому домі, тому хочеться зробити кухню закритою. Також незручні прохідні кімнати. В нас прохідна якраз кухня і дуже дратує, коли хтось ходить за спиною. Робіть вхідну групу відділеною і обов'язково викладіть невелику площу плиткою (можна з підігрівом), щоб не носився бруд і простіше було прибирати. Мені хочеться окремі кімнати для котла з бойлером, пральні, комірчини для продуктів біля кухні. Ще в мене багато посуду, тому в майбутньому будинку планую також комірчину для нього. Ще варто враховувати сторони світу і відповідно до них проектувати кімнати, щоб не вийшло багато світла в коморах, а в вітальні темно. Ми з чоловіком багато часу проводимо за комп'ютером, тому зараз дуже не вистачає окремого кабінета. Коли ноутбук стоїть в вітальні, то всі відволікають від роботи, а коли в спальні, то якщо один працює допізна, то іншому заважає спати. Висота кухні більше стосується ремонту, а не планування, але додам, що розраховуйте під зріст того, хто найбільше готуватиме. Для мене стільниця на кухні і раковини в ванній занизькі, хоча стандартні.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 23 дня назад
Дякую за коментар! Хороші поради, видно, що маєте досвід в цьому питанні👍
@live2020__
@live2020__ 24 дня назад
Згодна, у двоповерховому будинку санвузол потрібен на кожному поверсі! Окремий будинок це добре, сам собі пан, але ж так багато потрібно робити, одне прибирання чого варте😊, садок, подвір'я. Та так добре жити у будинку! Коли повертаюся до квартири, клаустрофобія починається, все бісить і кухня, кімнати, туалет😅 немає простору. Не робіть у будинку другий поверх, потім ще не треба класти білу плитку на підлогу та басейн, даже на вулиці- морока, чистить, "відбілювати" воду, жаби заводяться😊
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
))) Про «клаустрофобію» це дійсно так є. Але квартиру можна за декілька годин прибрати, а на будинок потрібні дні. Почати в понеділок, то до неділі можна закінчити, а там знову все по колу. Але плюси звісно також є.
@user-cx3xs6jr5u
@user-cx3xs6jr5u 24 дня назад
​@@budni-dyzaynera Але квартиру можна за декілька годин прибрати, а на будинок потрібні дні. Перебільшуєте! З мого десятирічного досьвіду це зовсім не так.
@yuramytsko
@yuramytsko 24 дня назад
Робот пилосос, робот газонокосарка, мінімум відкритих поличок, мінімалізм в дизайні - думаю прибирати буде просто 🙂
@petrivskasvitlana5607
@petrivskasvitlana5607 24 дня назад
@@budni-dyzaynera та не мусите аж так все прибирати в тому будинку
@user-bi1zh1dt4k
@user-bi1zh1dt4k 24 дня назад
двоповерховий будинок основні плюси: зонування (менша ймовірність що на 2му поверсі діти достануть, хтось захворів, на першому поверсі живуть любі друзі чи дальні родичи і т.п.) і вид з вікна на порядок кращий...
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Плюси звісно є ( зонування по поверхах). Але зонування можна і на одноповерховому будинку зробити. Дякую за коментар.
@andriim7441
@andriim7441 3 дня назад
І на додачу: багато хто із поважних архітекторів каже, що при тій же площі, двоповерховий коштує в 1.5 рази дешевше, ніж одноповерховий. Бо економія на фундаменті та дахові.
@user-bi1zh1dt4k
@user-bi1zh1dt4k 3 дня назад
@@andriim7441 мінуси - утеплення зовнішніх стін. При одноповерховому - більше внутрішніх приміщень без утеплення
@kat_ua
@kat_ua 23 дня назад
Буває, що у будинку не запланують достатньо місця для сходів. Тобто, щоб самі сходи були комфортні. Тож роблять, або занадто високі сходинки, або сходинки типу "гусячий крок".
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 23 дня назад
«Гусячий крок» роблять коли безвихідна ситуація. Але так, частотна сходи залишають дуже мало місця, думають що 2м.кВ. Вистачить) Але для нормальних сходів потрібно 6-8м.кВ. Дякую за коментар!
@kate-key
@kate-key 24 дня назад
Дякую за відео. Згодна, що мільон кімнат і поверхів для невеликої сім'ї, то якось нелогічно для життя. Хоча кожному своє, але така "нестриманність" часто визиває подив, та жаль до таких "пустих", як їх дім, людей.
@user-bx8ud6ui7w
@user-bx8ud6ui7w 13 дней назад
Купували з чоловіком одноповерховий будинок, але зараз достроїли мансардний поверх для дітей. Для себе залишили спальню на першому, щоб в старості по сходах не ходити)
@voffkaboo7183
@voffkaboo7183 4 дня назад
як завжди хороший контент)
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 4 дня назад
Дякую
@Pravoslavny_Muftiy
@Pravoslavny_Muftiy 7 дней назад
Я стикаюся з ще однією проблемою: електрика. Конкретно - кількість і розташування розеток. Кількість приладів в будинку зростає, наприклад, деякий час тому на кухні був тільки холодильник. Газова плита запалювалась сірником. А сьогодні в кухні електрочайник, кавомашина, мікрохвилівка, електродуховка, витяжка, комбайн, міксер, підсвітка робочої поверхні (яку не закладали від початку) і т.д.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 7 дней назад
Є таке. Але це вже більше про дизайн та ремонт. На каналі є три відео на цю тему.
@alistroy756
@alistroy756 23 дня назад
Дуже полюбляю ваші рекомендації, дякую вам.
@andriyzorenko2331
@andriyzorenko2331 20 дней назад
Все корисно і по ділу Повністю згоден Дякую за відео
@vipfor5859
@vipfor5859 21 день назад
Газон це найдорощий і найпроблемніший вид озеленення,
@user-gr6bp9qq7y
@user-gr6bp9qq7y 16 дней назад
Так і я думала раніше поки у нас не виросла сама по собі трава як шовк, зовсім не потребує поливу, настільки агресивна, що витіснила весь бурʼян ))) дуже низька, косимо два рази на рік, звідкіля взялася не розумію, може, пташки принесли насіння зі стадіону, бо ми їх кожної зими годуємо
@illynoizzz
@illynoizzz 16 дней назад
автоматизовані витяжки санвузлів по вологості не радив би. Був кейс: мама в гостях. Приймала ванну гарячу. Розслабилась, тиша, спокій і тут...зненацька вмикається той сраний вентилятор, який "відчув", що в приміщенні стало забагато пару/вологості - вона ледве не вмерла. Це реально дууже несподівано. Такі речі краще контролювати вручну. Вимкнення із затримкою - тут питань нема.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 16 дней назад
Дякую за коментар 👍 Таке дійсно може бути несподіванкою
@AlexKarya
@AlexKarya 16 дней назад
Хорош, дяка за контент
@BreezeLive98
@BreezeLive98 9 дней назад
Як мені здається, балкон потрібен тільки в квартирі, (бо по іншому просто не дозволяє функціонал багатоквартирних будинків) тому що це єдине місце яке знаходиться поза межею планування, але при цьому вам не потрібно покидати квартиру щоб подихати свіжим повітрям. А в власному будинку нащо балкон , якщо можно зробити одразу велику, красиву навісну терасу над ганком, з стільцями, столиком, грилем, облаштуванням і т.д.
@Urchak25
@Urchak25 20 дней назад
Дякую Вам! Дуже цікаво. Завжди чекаю на нові відео...
@user-hb9oq2ow5x
@user-hb9oq2ow5x 24 дня назад
Дякую за правду.
@vitaliylyakh
@vitaliylyakh 24 дня назад
Супер!
@user4373ua
@user4373ua 24 дня назад
Super
@tatianakozar7944
@tatianakozar7944 24 дня назад
Дякую за надзвичайно цікаву інформацію
@ulyanababyak5142
@ulyanababyak5142 24 дня назад
Дуже інформативне відео. У мене великий сад, де я багато працюю 😅 незважаючи на те що раз в тиждень приходить садівник допомагати:))) І так дуже раджу робити мінімум 2 туалети, дуже зручно, на те він і приватний дім щоб мати розкіш туалету до кожної спальні.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Дякую за коментар! Для когось робота в саду може бути як відпочинок чи медитація. Але у мене мало таких знайомих.
@ulyanababyak5142
@ulyanababyak5142 24 дня назад
@@budni-dyzaynera насправді мені подобається працювати в саду, але великий сад це вже не медитація а примусова робота, хочеш чи ні приходиться медитувати :)
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Коли хоббі багато і на певну годину, то це вже дійсно робота.
@valentnist
@valentnist 24 дня назад
Дякую за підбірку по витяжках 😊
@user-nd2nl9wt5y
@user-nd2nl9wt5y 15 дней назад
Дуже гарні поради
@HannnnSolllo
@HannnnSolllo 23 дня назад
Я, хоч і архітектор, але завжди дивлюся ваші відео, як проф перевірку) Та і приємно послухати професіонала! Дякую)
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 23 дня назад
Дякую за підтримку! Від колеги таке читати приємно х2 )
@lizabel9301
@lizabel9301 22 дня назад
Гарні поради, багато що з того, що Ви сказали, має бути будівельним стандартом. Що стосується санвузлів, часто люди дуже недооцінюють їх важливвсть. Лише два моменти зазначу. По-перше, одноповерховий будинок. Якщо маєте на меті отримати велику житлову площу, то це не оптимальний варіант. Тримати його в теплі дорожче, ніж двоповерховий. А коли прийде час ремонтувати дах, ви збанкротуєте 😂 По-друге, терасу врівень з підлогою зробити можна, це набагато зручніше. Заплануйте розсувні двері і нормальне водовідведення.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 22 дня назад
Дякую за коментар! По даху згоден, по терасі думав про це у відео сказати, але розсувні здорожчують конструкцію і не завжди підійдуть. І ще майстри мають якісно зробити водовідведення, бо ми вже мали випадки, коли банального ухилу не зробили. Як варіант може бути підігрів, таке також практикуємо, але це також не всім підійде. В рівень як правило більше мороки і багато хто від цього відмовляються, але це також хороший варіант для «сміливих» 😉
@user-vm2jl4cc6f
@user-vm2jl4cc6f 24 дня назад
Відео топчик!!! Розкажіть про інтер'єр в якому зручно прибирати.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Дякую за ідею! Це маю вийти цікавий випуск, але він буде довгий )))
@user-vm2jl4cc6f
@user-vm2jl4cc6f 24 дня назад
@@budni-dyzaynera Буду чекати на відео. Тому що після навіть після добре продуманого та дорогого ремонту починається побут. А , наприклад, столешню з мармуру можна знищити однією чашкою кави.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Або і ще простіше. Я знищив коли різав лимон до чаю))) Сік попав на камінь і я не помітив. Через декілька годин, там утворилися плями і притоки які вже ніяк не відмиваються.
@user-vm2jl4cc6f
@user-vm2jl4cc6f 24 дня назад
@@budni-dyzaynera ну так. У лимоні є кислота , а камінь "п"є " всі рідини.
@agandzyuk
@agandzyuk 22 дня назад
Супер, я також хочу подивитись таке відео))
@user-dd8ml5bf4g
@user-dd8ml5bf4g 21 день назад
Дуже цікаві відео! Конструктивно і інформативно.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 21 день назад
Дякую
@katya_body_love
@katya_body_love 17 дней назад
Класний випуск 🤗
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 17 дней назад
Дякую, Катя! ☺️
@sterixMax
@sterixMax 24 дня назад
Корисно! Професійно! Лайк!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Дякую
@frei7777
@frei7777 20 дней назад
Дуже цікаве відео зі знанням своєї справи! Бажаю квітнути вашому каналу!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 20 дней назад
Дякую
@Tamara-Green
@Tamara-Green 24 дня назад
Відео дуже цікаве, а головне актуальне.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Дякую! Ще планую зробити продовження) І там думаю ще буде не одна частина.
@user-zr8ns7si3o
@user-zr8ns7si3o 17 дней назад
Супер розумні поради!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 17 дней назад
Дякую
@Slavchina
@Slavchina 23 дня назад
чудовий контент, робіть ще!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 23 дня назад
Дякую!
@user-ow9wb8or4i
@user-ow9wb8or4i 24 дня назад
З усім згідний крім того що потрібна витяжка у кожній кімнаті.Це великі втрати тепла,можливо це буде доцільно в кімнатах що розташовані на північній стороні.І ще ,як ви відноситесь до утеплення ніздрюватими бетонами достатньої товщини,адже це вічний утеплювач.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Витяжку на зиму можна закрити, щоб тепло не втрачати. Ми колись утепляли будинок матеріалом «Бетоль». В мене в інстаграмі є про це публікація. Зараз в більшості утеплюємо ватою, Газоблоки або пінопластом. Якщо маєте на увазі конкретний продукт чи виробника, то напишіть.
@user-ow9wb8or4i
@user-ow9wb8or4i 24 дня назад
@@budni-dyzaynera Для літа можна і через вікна провітрювати.А чому відказались від бетолю.
@ho4upizzu
@ho4upizzu 24 дня назад
Так може у спальні приток, а в санвузлах/ кухні витяжка?
@yuramytsko
@yuramytsko 24 дня назад
Вентиляція точно потрібна у кожній спальні. Щоб були менші тепловтрати - тоді поставити рекуператор, краще централізований десь на стриху, щоб менше було чути. Без витяжки рівень CO2 до ранку зростає до критичних показників, потім відповідні наслідки. Просте провітрювання перед сном не допоможе якщо спальня мала.
@user-nq3iu1go7o
@user-nq3iu1go7o 19 дней назад
Дякую за Вашу роботу, пишу коментар щоб було продовження )
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 19 дней назад
Дякую за підтримку! Заходьте на канал там ще багато цікавого та корисного!
@makbess7344
@makbess7344 18 дней назад
Лайк і комент для просування ❤
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 18 дней назад
Дякую
@vvs8711
@vvs8711 21 день назад
Класне відео ! Дякую!! Все по факту, без води. І дійсно дуже корисно )
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 21 день назад
Дякую! Заходьте на канал, там ще багато цікавого та корисного)
@YouTube_is_bad
@YouTube_is_bad 24 дня назад
я так люблю шкодувати .... подивився від якої фігні страждають інші , і аж полегшало))
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Рівень "шкодування" в кожного різний
@oksanabodnar6516
@oksanabodnar6516 24 дня назад
Дякую за поради, для мене зараз це дуже актуальною
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Заходьте ще! Попереду ще багато цікавого
@user-GR77UA
@user-GR77UA 24 дня назад
👍👍👍
@user-rd6kp8jh6l
@user-rd6kp8jh6l 24 дня назад
Дуже корисні відео. Дякую. 🙏🇺🇦🙏🙏🇺🇦🙏🙏🇺🇦🙏
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Дякую за підтримку! Заходьте на канал там ще багато цікавого та корисного!
@user-wt5yx9wg5x
@user-wt5yx9wg5x 20 дней назад
Дякую за корисні поради! Подивилась ролік з величезним задоволенням!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 20 дней назад
Дякую за підтримку! Заходьте на канал там ще багато цікавого та корисного!
@user-wt5yx9wg5x
@user-wt5yx9wg5x 20 дней назад
@@budni-dyzaynera з задоволенням!!!!
@user-bq9nf7ys8r
@user-bq9nf7ys8r 24 дня назад
💚💚💚
@t.den_design
@t.den_design 24 дня назад
З роками прийшло розуміння що будинок, це той тип житла, на побудову якого треба зразу мати 80-100% потрібної суми, та не тішити себе ілюзіями що 1м2 з ремонтом коштуватиме 700$. Або ж треба будувати коли діти маленькі, поки добудуєте і зробите ремонт, вони вже будуть підлітками. А саме основне - будинок це дірявій мішок, в який скільки б не вклав та всерівно треба ще докласти, завжди.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Все вірно! 100% Часто починають і потім та коробка стоїть роками, а діти виросли і функції та пріоритети змінилися і взагалі виникає доцільність продовжувати.
@LesyaDyakiv-mp9yh
@LesyaDyakiv-mp9yh 23 дня назад
Знаю родини які будували будинки коли діти вже були підлітками чи старшокласниками. Недовго вони в з батьками прожили в цих будинках. Думаю, що будинок з подвір'ям якраз найбільше потрібен поки діти маленькі.
@t.den_design
@t.den_design 23 дня назад
@@LesyaDyakiv-mp9yh в нас був замовник якому зробили проект будинку на 300м2, з конструктивом і гарними візуалізаціями, залив чоловік фундамент і прийшов щоб зробити новий проект на тому фундаменті бо син з невісткою не захотіли жити з батьками)
@agandzyuk
@agandzyuk 22 дня назад
Зараз такий час, що тяжко спланувати завтрашній день. Ми починали будівництво у 2021 з 70% , залили фундамент, побудували 1 поверх без перекриття і почалась війна, і ті 70 відсотків перетворились у 30%. Дякувати Богу, ми вже майже все добудували, але могло все бути зовсім інакше.
@user-mp2qm7nj7u
@user-mp2qm7nj7u 24 дня назад
Дуже потрібна і актуальна рубрика.Цікаві і корисні поради.Браво!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Дякую! Далі буде ще 😉
@halynaklisovska4823
@halynaklisovska4823 23 дня назад
👍👍👍👍
@user-cf2ih2ve3p
@user-cf2ih2ve3p 10 дней назад
Дивлюсь Вас вперше. Дуже цікаво, дякую. Та ще й українською! Взагалі супер!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 10 дней назад
Дякую за підтримку! Заходьте на канал там ще багато цікавого та корисного!
@igornikolas3924
@igornikolas3924 19 дней назад
ТОП!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 19 дней назад
Дякую!
@valovyiable
@valovyiable 22 дня назад
Слушні поради👍 Вподобайка та комент для популяризації відео та каналу 🇺🇦
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 22 дня назад
Дякую
@Sergio.Ovsiienko
@Sergio.Ovsiienko 19 дней назад
з 13-ти рішень, які тут вказані, я зробив усі помилки крім 9, 10 та 11. "Допоміг" мені справжній Заслужений архітектор України..... як іважливо мати хорошого архітектора! Браво
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 19 дней назад
Шкода 😞
@Sergio.Ovsiienko
@Sergio.Ovsiienko 18 дней назад
@@budni-dyzaynera планую будувати 5-й будинок, надіюсь останній. Буду замовляти ваші послуги
@NatalyaDem
@NatalyaDem 16 дней назад
Планую будівництво, тому прислухаюсь до всіх порад
@user-kf7nu3po1c
@user-kf7nu3po1c 13 дней назад
В санвузлі зробіть пісуар і вікно у ванні.
@user-kf7nu3po1c
@user-kf7nu3po1c 13 дней назад
В кухні бажано дублюючі робочі поверхні, якщо будете готувати не одна.
@user-kf7nu3po1c
@user-kf7nu3po1c 13 дней назад
Опалення бажано з альтернативними джерелами і енергонезалежне.
@user-fr3lt9tq4i
@user-fr3lt9tq4i 21 день назад
Щодо мансарди, то абсолютно погоджуюсь. Те саме й про перепад рівня підлоги. Загалом ці два твердження можна підвести під загальний знаменник: чим простіше, тим надійніше. Щодо великих будинків так би мовити на майбутнє для дітей. Що ж. Цілком раціональна думка. Скоріш за все з нею варто погодитись. Заощадження - це теж добре!!!
@olegbachynsky3511
@olegbachynsky3511 15 дней назад
Дерев'яне перекриття і дорожче і проблематичніше ( тепло звукоізоляція)..
@kat_ua
@kat_ua 23 дня назад
Дякую за відео. Цікаво та корисно. Якось гостювала у неймовірно гарному великому будинку, але один санвузол на весь будинок. Була спеціальна гостьова спальня на другому поверсі (там, де й інші спальні), але санвузол один і тільки на першому поверсі. Зранку у туалет та ванну була черга, як у потязі. Не приємно.
@alexandrakouliasa2419
@alexandrakouliasa2419 22 дня назад
🎉❤
@user-kf7nu3po1c
@user-kf7nu3po1c 13 дней назад
Зручність будинку це кількість санвузлів і кухонь. А також їхня площа і обладнання.
@user-oh8bb5wb4d
@user-oh8bb5wb4d 24 дня назад
О це я розумію - лекція. З "повчально - підказуючим" заголовком... Все вірно. Та тепер, на жаль, буде багато пустих побудованих будинків в Україні при такій ситуації...
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
На жаль так.
@viktorki-go4167
@viktorki-go4167 18 дней назад
Когда будете ехать по ты же Германии через деревни , обрати внимание: редко астретиш 1этаж дом. Дом с мансардой,имейте ввиду,это 2х этаж дом. Как раньше говорили,с' ешь пуд соли,потом будеш давать советы.
@inchic3669
@inchic3669 20 дней назад
Згідна, що будувати великий будинок з розрахунку на дітей не варто, виросли і пішли з дому.... Поверховість теж питання часу. Санвузол так має бути не один. Басейн в домі як іграшка , погралися пару тижнів і забули, а обслуговування дорого і не вартує того. Взагалі згідна з цсім крам мансардні вікна, люблю коли дощ чути і видно як каплі збігають, але то лише мені подобається з усієї сім'ї 😊
@vladdoss38
@vladdoss38 24 дня назад
Цікаво Давайте ще)
@agandzyuk
@agandzyuk 22 дня назад
Згодна за балкон, ми запланували, але розумію, шо буватимемо там дууже рідко😁
@user-ef4nv3xq6v
@user-ef4nv3xq6v 24 дня назад
Все по ділу) цікаво і корисно
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Дякую
@user-fs7ip4xy6r
@user-fs7ip4xy6r 22 дня назад
10 з 10
@user-ud4rc8en6f
@user-ud4rc8en6f 17 дней назад
Коли мова заходила про приватні будинки-згадувались мамині слова,що це постійна праця.Завжди мешкала в квартирах і недолюблювала будинки,бо в дворах рідко в кого порядок(якісь доски і інший хлам живописними кучками) Це допоки не потрапила з дітьми до Польщі.Наразі мешкаємо в маленькому курортному містечку.Я в захваті від їхніх будинків і дворів!Коли ми шукали собі житло і блукали вуличками з якимись просто казковими будиночками -я згідна була б жити просто в кожному(якби хто дозволив)) Самі будинки,як на вихвалку-в кого краще) Нема заборів від слова зовсім-або прозора ажурна півметрова "огорожка"(щоб було видно,який файний двір),або "живий" забор з туй від сусідів. В дворах -газон і декоративні кущі і море квітів,на балконах-море квітів)Ніяких петрушок і огірків з помідорами(якісь дикі люди)) Майже на всих дахах(або в дворі)-сонячні панелі. Ну і, звичайно,в дворі столик кавовий,стільчики. В мене й досі враження,що я десь в кіно попала. Доречі,винайняли ми собі житло в багатоповерхівці аж на 8-му поверсі.Балкони тут не склять(не дозволено)-тож вітрюгани слухаю такі,що шибки тріщать( Мені все-таки квартира якась рідніша,але про будинок чомусь стало думатись)
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 17 дней назад
Дякую за такий розгорнутий коментар! В нас також є акуратні будинки і двори, але паркани там часто високі. І про дошки та хлам ви добре підмітили. В квартирі і будинку є свою плюси та мінуси, можливо колись зроблю про це окремий випуск.
@realtor3000
@realtor3000 13 дней назад
Це тільки тому, що Ви гадки не маєте, скільки коштує в Польщі утримання будинку. Чинж мешкання здасться дитячими забавками) ми власне зупинилися на закупівлі двоповерхового 4-рекімнатного мешкання але з невеличкими сипяльнями в новобудові в центрі міста. А для майстеркування і так далі, то винаймати буду площу десь в фабричному секторі. Й це вийде набагато дешевше.
@user-ti7lu3ef4m
@user-ti7lu3ef4m 14 дней назад
В одноповерховому санвузол може бути і один, але роздільний - туалет і ванна.
@t.den_design
@t.den_design 24 дня назад
Дивуюся, як ви втримались зробити це відео лише на 13 пунктів? Насправді їх можна розказувати десятки а по кожному з них знімати окрему серію про плюси, мінуси, наслідки і правильну технологію)
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 24 дня назад
Дякую за коментар! Відео буде надто довге. Але якщо буде цікаво то знімлю декілька серій. По ремонту більше нюансів по будинках менше, принаймні тих з якими нам вдалося зіткнутися в роботі та в процесі експлуатації. І тут саме про практичні речі, а не про теорію.
@sky_library_for_novels
@sky_library_for_novels 17 дней назад
Про балкон, та другий поверх згоден
@user-dt3bv7mp7d
@user-dt3bv7mp7d 2 дня назад
Прихожа має буди велика квадратів 7 це на мою думку , а також місце де можна мити взуття ,коляску, велосипед ,самокат і …лапи собаки і футбольний мʼяч (у мене хлопчик )
@yaroslav5426
@yaroslav5426 19 дней назад
Пізнавально.
@golyj000
@golyj000 16 дней назад
6:35 насправді це, мабуть, найкращий спосіб вентиляції. Бо всі оці приточно-витяжні треба осблуговувати - міняти фільтри, з часом і приточні канали якось чистити доведеться, а якщо є суто витяжна система, то там ні фільтрів ні чистки витяжних каналів і не треба.
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 16 дней назад
Частково так, але повноцінна система вентиляції буде набагато краще, проте дорожча і потребує обслуговування.
@user-ud4yz7bp5p
@user-ud4yz7bp5p 17 дней назад
Зробіть відео про будівництво мансардного поверху на вже готовому будинку. Маю частину спільного з сусідами будинку і дуже хочу збільшити житлову площу. Дякую за цікаві відео і чекаю нових!
@budni-dyzaynera
@budni-dyzaynera 16 дней назад
Що саме цікавить вас у мансардному поверсі?
@user-ud4yz7bp5p
@user-ud4yz7bp5p 16 дней назад
​@@budni-dyzaynera Мене цікавить, з яких матеріалів краще будувати, як визначити, що фундамент витримає навантаження (можливо потрібні якісь додаткові експертизи). Можливо є ще якісь важливі нюанси.. Ще цікавить, чи можна якось приблизно обрахувати вартість робіт, щоб знати, на що розраховувати. Дякую.❤
Далее