Tak jak kiedyś żyli ludzie w Polsce ja wsiach. Tam żyli w zgodzie z naturą, tylko postęp technologiczny wszystko zaczął niszczyć, a teraz ludzie powoli się budzą i chcą żyć jak kiedyś. Ja tak zaczynam właśnie żyć na Filipinach. Swoje warzywa, owoce, zwierzątka, domowe wyroby, przetwory, ziemianka i bycie w dużej większości niezależnym. Bo tak naprawdę do życie potrzebujemy tylko jedzenia i by hyc zdrowym. A swoje jedzenie to jest swoje, a nie te wszystkie świństwa ze sklepu, którymi się krok po kroku trujemy. Pozdro mordy.
Anitka, musisz nadrobić teraz vlogi bo zostałaś tylko Ty z aktualnych podróżników, których oglądam. Łysy wraca do Polski, kolega łysego ma jakieś 2 miesiące opóźnienia z vlogami, więc zostajesz tylko Ty :)
Mega mnie inspirujecie i pokazujecie, że marzenia warto spełniać 🥺 Nie jestem w najlepszym okresie mojego życia, ale Wasze vlogi i podróże pozwalają mi go przetrwać i ciagle marzyć 🥰
Hejka Anita&Tomek nie mogłem się już doczekać tego odcinka dziś😁 Tomku jesteś mistrzem w operowaniu dronem podczas jak Anita kieruje 👍 Anitka odpuść Tomkowi to patrzenie w podgląd😂😂😂 chłop po prostu tego potrzebuje😉 Jesteście mega pozytywni !!!!!
Z wielką przyjemnością ogląda sie Was. Sposób prowadzenia , muzyka i atmosfera jaka tworzycie jest mega pozytywna i taka ciepła..przyjaźnie zachęcająca na wiecej☺☺ pozdrawiam i zazdroszczę ( oczywiście pozytywnie) takiej przygody życia .
Z tych domków to najbardziej zamieszkałabym w tym: 4:10 😀 edit: no nie wierzę, ekspres polarny??? 😍 ciepłe lato, ostra zima, góry, lasy, rzeka, genialna trasa rowerowa, zadbane, artystyczne miasteczko... brzmi jak miasto idealne :>
Szuflada super zorganizowana , paprotka się przyzwyczai , fotel wielofunkcyjny , może być i małą sofką . Piękne widoczki na góry, apetyczne te burgery .Co do tego osiedla to pomysł bardzo dobry , żeby być niezależnym od nikogo i niczego oraz dbanie o Ziemię. 👍🥰❤
Poszukaj takich wspomnień ludzi co przenieśli się w Bieszczady ... fajnie opisują swoje przygody że śniegiem w zimę ... 😉😉😁😁😁, suma sumarum ... wrócili do miasta hi hi hi PS Ja od 20 lat mieszkam na wsi i kiedyś też walczyłem że śniegiem 😉, teraz już nie bo go nima ... a jak nawet spadnie, to przestałem odśnieżać ... stwierdziłem że szkoda zachodu 😉
Chciałbym zobaczyć jak budujecie taki dom, serio ! Tomasz byłby pewnie w swoim świecie i pracował 24h :) //edit 18:31 - Berneńczyk ! mam takiego samego skubańca w domu :)
Durango - miasto położone w Stanach Zjednoczonych, w stanie Kolorado, w Górach San Juan. Jest siedzibą i największym miastem hrabstwa La Plata. Według ostatniego spisu ludności (2010) miasto zamieszkuje 16 887 osób. Durango leży około 370 km na południowy zachód od Denver. 68 km na północ od miasta leży ośrodek narciarski Durango Mountain Resort, a 56 km na zachód znajduje się Park Narodowy Mesa Verde.
Mieszkanie w earthshipie to też moje marzenie, ale może nie tak na odludziu ;) w Polsce jest spora grupa osób zajaranych budowaniem samowystarczalnych domów z gliny i słomy. Mamy organizację Cohabitat, która promuje budowę takich eko domów. Wydali jakiś podręcznik nawet na ten temat ;)
No właśnie rozkminiałam, gdzie by tu teraz poczytać książkę i od razu pomyślałam o tym fotelu 😄. Atomowe nawyki to też moja ulubiona książka 😊. Nadrabiam dalej filmy 😃 Pozdrawiam :)
Trzy tygodnie byłam odcięta od Internetu we włoskich górach! I za niczym i nikim nie tęskniłam tak jak za Wami! W końcu mogę nadrabiać vlogi! 😍 Pozdrowienia dla Was 💙
Błagam Was, zbudujcie mi taki bus. Tomek jestes niesamowity! Mając po 50 lat i mieszkając w USA 30 lat doszłam do wniosku że chce mieć jedno miejsce do mieszkania ale chce być także w stanie mieć taki bus jak wasz i spędzać w drodze po kilka miesięcy rocznie. Ten kraj ma za dużo ciekawych miejsc żeby siedzieć tylko w domu cały rok😊. Durango jest ulubionym miejscem mojej córki. Podobno raj dla tych co lubią tiny home living i outdoor activities. Moje ulubione dni teraz to środy i soboty😁👍 ❤️
Dzieki Kochani za ciekawe filmiki,jestescie super I pro,mieszkam w polnocnej California I czasami podrozuje,jest to tyle pieknych miejsc do zobaczenia,powodzenia I dzieki za wytrwala prace!
Jedliście burgera z ziemniakami, nie wiem czemu tak pomyślałem ale taki pomysł wpadł mi do głowy! Serdecznie pozdrawiam, Tomek jesteś remontowym przekocurem!
Jestem pod wielkim wrażeniem szuflady 🤯, a już przegródki na karty pamięci - totalny sztos 😁 Rozbawiła mnie też paprotka z chorobą lokomocyjną 😉 Jesteście świetni 😍
Wpadłem na pomysł. Gdyby tak napisać do was pod filmem sprzed dwóch i pół roku i powiedzieć że w autobusie możecie przecież obrócić fotel w drugą stronę i mieć fajną sofę to zadziała?🙃🤣
Hi guys..super vlogus ciekawe klimaty i duzo sie dzieje w koncu jestescie soba i w waszym zone...! Good job 👍 powodzenia szerokiej drogi i dalszych przygod kamperowych! Gory, lasy i te piekne widoki z cywilizacja i tetniacym zyciem, to pasuje do was..bezblednie!!👍😍
Super ze pokazaliście to miejsce z wyjaśnieniem o co tam chodzi w przeciwieństwie do blogu Casha Ja tez byłam zachwycona sama idea życia w zgodzie z natura i na własnych warunkach Gratulacje rozwoju kanału i szerokiej drogi
Tak odnosnie muzyki,którą podkladacie w swoich filmach, Mattias Tell " Breathe in,breathe out " odkrylem dzięki wam I zajebiscie mi umila czas, dzięki.
Kolejny fajny odcinek dalszej podroży, tego mi brakowało. Przepiękne widoki, a marzenia są po to aby je spełniać. Co do tych eco domków ta fajnie ze nie posłuchaliście Casha i pojechaliście to sprawdzić na własne oczy. Pozdrawiam i szerokości życzę 🚌🚌🚌🚌