Тёмный

6. ПРИНЦИПИ ТА МЕТОДОЛОГІЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ НАУКИ. ПСИХОЛОГІЯ З НУЛЯ. ПСИХОЛОГІЯ для чайників. 

Caroline Motchana
Подписаться 3,9 тыс.
Просмотров 1,7 тыс.
50% 1

Відомо, що в попередні роки психологія була переважно теоретичною (світоглядною) дисципліною. Нині її роль у суспільному житті суттєво змінилася. Вона усе більше стає сферою особливої професійної практичної діяльності в системі освіти, промисловості, державному управлінні, медицині, культурі, спорті та ін.
Включення психологічної науки у вирішення практичних завдань істотно змінює і умови розвитку її теорії. Завдання, вирішення яких вимагає психологічної компетентності, виникають у тій чи іншій формі у всіх сферах життя суспільства, визначаючись зростаючою роллю так званого людського чинника.
Психологія вивчає внутрішній світ людини, психічні процеси, стани, властивості, закони виникнення, розвитку й перебігу психічної діяльності, становлення психічних властивостей людини, життєве значення психіки.
Внутрішній психічний світ людини розглядається як живий, не­перервний процес, що формується і розвивається, породжує деякі продукти чи результати.
Психологія формувалась упродовж століть і бурхливо розвивається у сучасних умовах науково-технічного поступу в нерозривному взаємозв’язку з іншими галузями знання і суспільної практики. Психологія як наука становить систему пов’язаних між собою та з іншими науками галузей. Питання психології упродовж тривалого часу вивчалися в межах філософії, і лише в середині XIX ст. ця наука стала самостійною, відділившись від філософії. Однак вона зберегла з нею тісний зв’язок. І на сьогоднішній день існують наукові проблеми, які розглядаються з позиції як психології, так і філософії. Це такі проблеми, як поняття особистісного змісту й мети життя, світогляд, політичні погляди, моральні цінності тощо. Крім того, в самій психології є питання, які неможливо вирішити експериментальним шляхом. При зіткненні з подібного роду проблемами психологи змушені звертатися до філософії й тим самим користуватися тим, що їм пропонують представники суміжної науки - філософії. До традиційних міждисциплінарних проблем, у цьому випадку філософсько-психологічних, належать проблеми сутності й походження людської свідомості, природи вищих форм людського мислення, впливу суспільства на особистість і особистостей на суспільство, методологічні проблеми психології.
Підписуйтеся, залишайте вподобайки та давайте разом розвивати український RU-vid

Опубликовано:

 

16 окт 2024

Поделиться:

Ссылка:

Скачать:

Готовим ссылку...

Добавить в:

Мой плейлист
Посмотреть позже
Комментарии : 6   
@pannaGanna
@pannaGanna 8 месяцев назад
Дякую за відео !❤
@carolinespaceua
@carolinespaceua 8 месяцев назад
Будь ласка, дякую, що пишете
@jlx1122
@jlx1122 Год назад
🤘
@yurymaidania6222
@yurymaidania6222 2 года назад
Кароліна, це важливо
@ar963
@ar963 9 месяцев назад
Голову помила? Нарешті!
@carolinespaceua
@carolinespaceua 9 месяцев назад
Дякую 🤗
Далее
ROBLOX TRAND AGAIN. Part 7☠️🗿🙋🏻‍♀️
00:16
Cool Parenting Gadget Against Mosquitos! 🦟👶
00:21
How Scarcity Fuels Trauma Bonding
11:58
Просмотров 3,8 тыс.
Практична психологія
2:49
ROBLOX TRAND AGAIN. Part 7☠️🗿🙋🏻‍♀️
00:16