✅ ZALOŽ SI ÚČET U BETANA ZDE: bit.ly/3MSyjaG ✅
U registrace také můžeš využít 100% vkladový bonus až do 3000 Kč, takže když si vložíš např 2000 Kč, dostaneš od Betana dalších 2000 ZDARMA! 🤩🤑
⚠️ IG: / michsako 👈
🟣 můj hlavní YT kanál: / michsako
🟡 odebírej náš společný kanál s Guduem: / @duofc
⚽️ herohero.co/michsako 🚨
Na mém Herohero najdeš raketu videí s fotbalovou tématikou, podcasty včetně bonusových částí BEZ REKLAM a BEZ CENZURY, spoustu SOUTĚŽÍ s obří šancí na výhru a možnost přímého kontaktu se mnou! 🤍
Budu rád, když se připojíš do naší rodiny na hero! ✊
Nabídka platí pouze pro 18+. Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Развлечения

8 май 2024

Комментарии : 199
@Gymbo12
@Gymbo12 Месяц назад
Kdo mega nechce aby tato série skončila | tak dá like, pojďme dát raketu liků ať ukážeme Míšovi že tuto sérii milujeme❤️🔥🔥
@ForcornCZ
@ForcornCZ Месяц назад
Extrémně cením to že si nejdřív projel celý zápas od prvni do poslední minuty at už tým jako celek nebo hráče a až potom si se vrátil k té poslední šanci Bayernu hodně lidí tím začíná a taky tím končí což je prostě škoda nehledě na to že to byl dvoj zápas o skoro 200 minutach herního času super reakce a opět bez nějakého zaujatosti jako Barca fan 👌👍
@Progamer.cz-GG
@Progamer.cz-GG Месяц назад
ty máš 100% ball knowlage, jsem fan realu, ale ty máš prostě pravdu, nechápu kdo s tebou nesouhlasí, máš můj obdiv
@michsako
@michsako Месяц назад
díky bro
@@michsako ❤️
@lukaskucera7307
@lukaskucera7307 Месяц назад
Pravda: rozhodčí odvede skoro celý zápas dobrou práci 👍ale pak to totálně posere 🤬
@pavelsoucek
@pavelsoucek Месяц назад
Komentář pro algoritmus. Pokračuj prosím v týhle skvělý sérii, je to úžasný, stejně jako celá tvoje tvorba. Pokračuj v tom co děláš, protože to děláš výborně, ať už na hlavním kanále, nebo tady na sako extra 🫶
@Kilian11270 Месяц назад
Já že Fabian Ruis byl celou dobu na lavičce kdyby Sako neřekl že tam je tak ani nevím😅
@aymexis
@aymexis Месяц назад
Rozhodně to nepřestávej točit, tvé názory takhle na videu si myslím zajímá hodně hodně lidí.
@kubinogod Месяц назад
Kámo díky že jsi to video natočil. Já včera u tý televize zřval a brečel jakmile to ten hlavní rozhodčí písknul. Mimochodem mega dobrý video👍
@alesrojt6134
@alesrojt6134 Месяц назад
Haha
@michalvicar4215
@michalvicar4215 Месяц назад
Ten offside nebyla chyba hlavniho rozhodciho, ale lajnoveho rozhodciho, kterej to zvedl, hlavni nemohl vedet jestli byl o metr nebo o par centimetru, navic lunin v tu chvili uz nechytal a je mozne ze by tu strelu chytil
@tomaskopecky3474
@tomaskopecky3474 Месяц назад
Jako fanoušek realu uznávám že ten závěr se měl nechat dohrát a byla to chyba rozhodčích. Myslím si, že by gól stejně nepadl, protože golman prostě přestal hrát po hvizdu. Spíš jsem nasranej na Nacha, kterej udělal naprosto zbytečnej faul kvůli kterýmu přišli o naprosto čistej gól a zase to mohlo být úplně jinak. Tohle si takový hráč a ještě v tu chvíli kapitán Reálu Madrid prostě nemůže dovolit
@CHELSEAKudrikova
@CHELSEAKudrikova Месяц назад
Dúfam že táto série ne skonči lebo mňa baví ❤
@2oysHD
@2oysHD Месяц назад
Pls toč tuto sérii dál, jen bych chtěl říct, že v jednom z tvých posledních videí z LM tam bylo že v tom prvním zápase byl MOTM Sancho, ale Humels hrál taky dobře.
@mayaholysov7101 Месяц назад
20:29 sem fanoušek Realu a říkám ze to měl nechat hrat, podle mě by to Bayern nedal ale zase musí kazdej uznat ze minimálně 3 minuty pred tím mel piskat konec a to mi nikdo nevymluvi protoze v tu chvíli se absolutně vubec nic nedelo a ani jeden tým neměl žádný šance když se něco dělo tak to mel Real takze podle me měl rozhodci piskat konec
@omeletaterfys
@omeletaterfys Месяц назад
Prosím.. nekonči tuhle sérii je to má nejoblíbenější série od tebe ❤
@drsonmusil
@drsonmusil Месяц назад
Za mě bylo i zajímavé, že nastavení bylo 9 min, rozhodčí přidal 2 min, takže zápas měl skončit v 11 min nastavení, ale pokračovalo se dál i když byl míč uprostřed hřiště rozhodčí zápas neukončil a šance Bayernu nastala až ve 12:30 což už zápas měl být dávno ukončen. Podle mě závěr byl od rozhodčího celkem špatně zvládnut.
@michsako
souhlasim, bylo to sus
@marwiz6952
@marwiz6952 Месяц назад
Za mě rozhodčí pískal velmi dobře celý zapas ale udělal chybu na konci pískl to moc brzo to je pravda s tím musím souhlasit i jako fanoušek realu. Kvalita rozhodčího ale velká on pískal i na word cup
@alexistech
@alexistech Месяц назад
kamo libi se mi tva videa kvuli tomu ze mas nadhled a vseobecni futbalovy znalost. Perfektni
@fotbalista.milan14-tf8th Месяц назад
3:00 už 1 července je tam je potvrzeny kdyz vyhledas mbappe real madrid potvrzeno😊
@ond_tichy_94 Месяц назад
V příští epizodě by ses mohl kouknout na to jak hráč forestu skluznul mala gusta bez míče ve vápně a rozhodčí to ani neřešil
@menonepotrebujesvediet2439
@menonepotrebujesvediet2439 Месяц назад
27:08 zdá sa mi že to bol carvachal a týpek si myslel že hrá MMA som madridista a za mňa absolútne správne neuznaný gól
@ProsteKnuddel
@ProsteKnuddel Месяц назад
bol to nacho
@MechaShark123
@MechaShark123 Месяц назад
Řekl bych, že by gól padl, protože Militao pořád bránil. Jediný, kdo přestal hrát byl brankář. Takže by záleželo zda by to trefil nebo ne, ale to se nedovíme.
@erikaaron4359 Месяц назад
Hlavně kdyby nepřidal k 9 minutovemu nastavení dalších 7 a fouknul to když tam měl 4x možnost ukončit zapas nemusela by byt takova situace
@user-uu7fz5sj9s
@user-uu7fz5sj9s Месяц назад
❤❤pls toc to dal
@ZdenaVitovec-bi3cn
@ZdenaVitovec-bi3cn Месяц назад
dobrý video kdy udeláš video na MICH SAKO PLUS???
@PavlicekDirda
@PavlicekDirda Месяц назад
Sako vyzivam té na fut chalenge 🧐
@ma2l912
@ma2l912 Месяц назад
@Sako Extra o dost lepší RU-vidr než přeafektovanej Mich Sako na FIZIHO. Jen tak dál, v této tvorbě Tě rád podpořím :)
@michsako
sto lidí, sto chutí :) díky chlape!
@spartapraha4990
@spartapraha4990 Месяц назад
za me taky hrozna chyba riózhodciho a podle me se mel i tak na var podivat i potom co to odpiskal
@Antonin-he9km
@Antonin-he9km Месяц назад
Jak by si Rüdiger mohl stěžovat na rasismus protože sj myslím že mu to nikdo říkat nebude s jeho vzhledem😂
@matousjindra2073 Месяц назад
To co jsi rikal o mbappem je pravda ale myslim si ze je to spis chyba trenera protože enrique se sam nekolikrat vyjadril ze si psg musi zvyknout na hru bez mbappeho
@nighty_sk
@nighty_sk Месяц назад
opovaž skončit tato seria je najlepšia prosim nikdy nekonč prosiim milujem tuto seriu!!💪💪
@kaki1030 Месяц назад
Natočíš prosím reakci na semifinale ligy misrtu 2009 Chelsea - FC Barcelona zajíma mě tvůj pohled jako fanouška barcelony
@Sorty007
Ten fülkrug se čte „filkrig“❤🎉😊
@rivalcz14
@rivalcz14 Месяц назад
Ale že vždycky když hraje nějaký tým s Realem, tak se stane nějaká věc s offsidem nebo prostě s špatně písknutí rozhodčího. Já si prostě myslím, že rozhodčí hraje v Realu velkou roli. Tohle není možný aby to nebyla pravda.
@Tonda19_frajer
@Tonda19_frajer Месяц назад
Ja jsem Fan livrpulu a ta atalanta nastvala
@fajfejk0598
@fajfejk0598 Месяц назад
Rozhodčí má dohrát situaci? Ano, ale dohrát situaci podle pravidel znamená že tým přijde o míč. Což Bayern přišel
@bagru8731
@bagru8731 Месяц назад
Tak ty jsi mimo brácho😂
@@bagru8731 tohle jsou pravidla, ať se ti to líbí nebo ne
@sakoextra
nepřišel jasně o míč, akce nebyla dohraná. je hezký, že fandíš Realu, ale skoro každej komentář, co od tebe vidím, je brutal zaujatej. bohužel chlape, nejde to pak brát vážně. si to pust znova.
@@sakoextra viděl jsem to asi sedmkrát, podle pravidel je to dost na to aby se to tak bralo. A i kdybych byl zaujatel ty jsi úplně to samé. Vždycky když je nějaké kontroverzní rozhodnutí, které jde směr Real hned z toho děláš krádež století. A to že to ignoruješ u Barcy je věd druhá
@Hustakrob
Co si myslíš o tom jak fanoušci Realu používají jako protiargument, že se hrálo i po té 9. nastavený minutě
@annagavurova6981
@annagavurova6981 Месяц назад
Kdo myslíš že vyhraje ligu mistrů? (Dortmund nebo Real Madrid).
@sakoextra
real
@machinator5
@machinator5 Месяц назад
Hele já si myslím ze to o tom dohrání akce není pravidlo ale jen doporučení pro rozhodčí ale nechci kecat
@CZGamingManLP
@CZGamingManLP Месяц назад
mavnout takovým stylem ofsajd v LM a v takovém čase? To mi přijde dost pofidérní a hlavně hodně velký pochybení.
@domvis6642
@domvis6642 Месяц назад
jako fanousek bayernu mi vcera slza ukapla co k tomu dodat je to hra real zaslouzene postoupil ale je to skoda
@davidlevy7122 Месяц назад
Jako fanouška realu mě ten konec dost mrzí. kvalitní a napínavej zápas zkazila chyba rozhodčího a teď spoustu lidí zase celý zápas označuje za krádež. jestli by ten gol padl to je těžký říct a i kdyby ano tak si myslím že by v prodloužení real stejně vyhrál jelikož bayern na hřišti neměl skoro žádné útočníki. Nikdo ale nemůže vědět co by se doopravdy stalo, a proto je hrozná škoda že je celý zápas touhle chybou rozhodčího zkažen. Cením tvojí objektivitu a ve všem souhlasim.
@vakricehraje
@vakricehraje Месяц назад
Zaire Emery 0,32 xG? To bylo doslova tak 0,9
@romankorol6477
@romankorol6477 Месяц назад
Máš pravdu ale za mě kdyby to nepiskal tak asi stejně Real postoupí (no hate)
@jendagunarteamytgamer6603
@jendagunarteamytgamer6603 Месяц назад
Algoritmus
@Brumik0077
@Brumik0077 Месяц назад
jsem Fanoušek Realu ale ten offside Bayernu se neměl písknout a mělo se to nechat dohrat
@realix126
@realix126 Месяц назад
0:30 vážně?
@myysak7
@myysak7 Месяц назад
Kdyby písknul po 10 minutách prodloužení konec., tak by se nic neřešilo. Takhle si to rozhodčí posral sám.