Тёмный

Biegłam najszybciej jak mogłam. Natalia Kaczmarek po awansie do finału 4x400m w Budapeszcie

Bieganie.pl
Подписаться 17 тыс.
Просмотров 6 тыс.
50% 1

Nasze reprezentantki wystartowały w pierwszej z dwóch serii biegów sztafetowych kobiet 4 x 400 metrów w składzie: Alicja Wrona-Kutrzepa, Marika Popowicz-Drapała, Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka oraz ze srebrną medalistką tych mistrzostw Natalią Kaczmarek, która pobiegła na ostatniej zmianie. Biało-czerwone zajęły czwarte miejsce z czasem 3:24.05. Jednak wystarczyło to, aby awansować do finału. Zdyskwalifikowane zostały Amerykanki, które drugą serię ukończyły na drugim miejscu.
Materiał: Pawel Skraba