@mislavsusak7778 6 месяцев назад
Kod Davora u dnevnom boravku uzavrela atmosfera.😂❤
@kresimirmusa6923
@kresimirmusa6923 6 месяцев назад
Kolić je bio jedan od najzaslužnijih igraća kad se vukovar borio za ulazak u prvu ligu prošle sezone, kao navijać vukovara i osijeka mogu vam potvridit da je bolji golman od malenice što se riće visokih lopti.
@istocnipretplatnik
@istocnipretplatnik 6 месяцев назад
A osmijeha..Kako je lijepo biti navijač kad ti klub odigra dobru utakmicu.. Viagra za psihu :)
Meni samo nije jasno kod prekrsaja na Matkovicu da nije reagirao var
@jdalbion
Zato sto nije prekrsaj, i van 16 je svejedno bilo. Neka kme.
@klokiboki3611
@klokiboki3611 6 месяцев назад
Pravite podcast a utakmica se još igra😅😅
Vidi se da je Davor legenda bio ugolmanskim vodama i zna regularne cake kako golman "dozvoljeno krade vrijeme"
@matedicmo4512
@matedicmo4512 6 месяцев назад
Navijao sam za Osijek zbog Hajduka, dobra utakmica, Osijek je dobro igrao ali trebali su prije zavrsiti utakmicu imali su puno sansi, ona greda miereza, dvi obrane nevistica na kraju itd. Steta
@maxrockatansky1898
@maxrockatansky1898 6 месяцев назад
Nemoj, navijaj za Osijek zbog Osijeka.
@immobilienporecistrien
@immobilienporecistrien 6 месяцев назад
Ne mogu vjerovat da Tomo prihvaca konacno da Malenica nije golman za nas!?
@Dinamo1989
@Dinamo1989 6 месяцев назад
Ovaj srednji je blago. Složi se sa ćelavim da igrač Osijeka ne treba padati na prvu da isforsira penal, da je to nepošteno i nemoralno. A onda par minuta sugerira da bi golman Osijeka kod branjenja rezultata u zadnjim minutama trebao inscenirati ozljedu jer se igra ne može nastaviti bez golmana. Kralj, car.
@darkoilic2418
@darkoilic2418 6 месяцев назад
Uvodna legica je super, trebali bi svi šalove u zrak
@stipemarinic8756
@stipemarinic8756 6 месяцев назад
Tomo je totalno u pravu sto se penala tice i sto kaze da smo NAIVNI. Stvar je u tome sto sudac nebu svirao penal i da je Matković pao.
@Jora-t6x
@Jora-t6x 6 месяцев назад
Bravo Osijece! … i hvala Osijece!❤️💙
Vi nam se gadite još više od sotonista. Pogotovo domaće izdajice, kvislinzi. Uostalom, prvak će biti Rijeka.
@Dinamo1989
@@Jora-t6x dovoljno je bilo 10 minuta ozbiljne igre da izjednačimo i da osijek ima napunjene gaće u svom šesnaestercu. U prijevodu, kad Dinamo odluči igrati, nitko se ništa ne pita u ovoj bijednoj ligi. Igramo se mačke i miša sa svima.
@slobodannovokmet1541
@slobodannovokmet1541 6 месяцев назад
Ne triba igrač padati,faul je faul,a u 16m je penal i točka!!!
@legicvexon2163
@legicvexon2163 6 месяцев назад
Davor spremniji došao na utakmicu od Brleka
@ignacijesiroglavic2019
@ignacijesiroglavic2019 6 месяцев назад
najbolja tekmaove godine,tako se bori za klub
Dečki, dječicu na spavanje, pa onda podcast.
@zoran2303
@zoran2303 6 месяцев назад
Tribamo se borit protiv purgerskih lopina! Pozz iz Splita
@gorkan1953
@gorkan1953 6 месяцев назад
Suci su oštetili Osijek u bar 3 situacije: 1) Kulenović je faulirao Miereze, 2) nedosuđen penal pred kraj utakmice i 3) nedosuđen crveni karton Ristovskom. Ne šutite nego se pridružite onima koji se bore za pošteno suđenje!
@dinovujnovic9076 6 месяцев назад
To nema veze u kojem klubu igras, da je Matkovic 5 godina stariji i da ima iskustva u toj situaciji pada, pogledaj samo situaciju Rokasa protiv Rudeša, cisti nedostatak iskustva nista drugo
@zoran2303
Pozz ekipi u Osijeku, ako bi za ikoga osim za Hajduka volija da bude prvak, to ste vi!
@mario.n33
@mario.n33 6 месяцев назад
Naslov je je vrh 😂😂
@bubnjarovski
@bubnjarovski 6 месяцев назад
Gledam Podkast Tribina: Nejasmic odigrao najbolju utakmicu nekog zadnjeg veznog u zadnjih, tko zna kolko godina. Bijelo plavi podkast: Nejasmic je odigrao ok🙄
@krc4950
@krc4950 6 месяцев назад
Tribina uvjerljivo najbolji sportski podcast na Balkanu
@@Rope1987 Pa ne, likovi uvijek seru po nama! Poanta je da Neja satire iz kola u kolo, a o ovi govore da je ok. Što je naša sramota. Kao nisu pogledali snimku ni sažetke i ocjenjuju igrače 🙄
@antdom1310
@antdom1310 6 месяцев назад
Zato sto je Nejasmic bivsi igrac Hajduka zato ga ne hvale ovi s bijelo plavog podcasta.Moje misljenje..
@antiretajlaca
@antiretajlaca 6 месяцев назад
stas tribali ste zavrsit l o p o v e otic na 2-0 vako ste im dali priliku da je posteno bilo bilo bi 4 min nadoknade ne 14 stas nista novo sa kradanskim
@cagalj8688
@cagalj8688 6 месяцев назад
svaka čast na uvodu, tako se voli svoj klub i šteta što ste opet prosuli bodove protiv ovih šugavaca ali dobro, čovjek barem može od vas očekivat da ćete zapaprit dinamu što recimo od rijeke ne očekujem više nikad...pozz
@igorsvacic217
@igorsvacic217 6 месяцев назад
Ja malo je reć mrzim to padanje nogometaša, za svaki klinac se valjaju , ovako odoka bi reko da je pola barem namjernih, baš me sad zanima ić ću pogledat kroz par utakmica kolko je točnoda si pao pokošen ili u trku slučajno a kolko si se bacio namjerno. To i još gore kad vidim glumljenje boli, svako malo faul izgleda kao da je udaran palicama lik grimase ko kad umiru glumci u nijemim filmovima onim di je sve prenaglašeno bilo PS. Imate par mladih koji izgledaju da će bit dobri, baš
@gimdrugia
@gimdrugia 6 месяцев назад
Postavi situaciju na drugu stranu: Kulenovic ulazi u 16, Duarte radi identičan kontakt kao KTC, Pajač sudi penal. I vi svi ovdje bi govorili da je suđen čisti penal Dinamu? Sumnjam...
@deanmarjanovic690
@deanmarjanovic690 6 месяцев назад
Bijelo plavi luzeri .. kako je iz sezone u sezonu izlaziti kao gubitnik na kraju? Puni ste trofeja, dobrih utakmica u Europi .. 😁
@TabletHon-pc4bm
@TabletHon-pc4bm 6 месяцев назад
Jebiga
Mali, prestani i uzmi bebi papu.
@ivanagnic4835
@ivanagnic4835 6 месяцев назад
Penal u zadnjoj minuti nije jer je prekršaj bio van 16 metara, ali prekršaj sigurno je i barem žuti ako ne i crveni karton
@Dinamo1989
Suđenje je bilo kriminalno jer je Osijek za jednu mesarski odigranu utakmicu završio sa samo 2 žuta kartona. Ali nije sudac krao za Osijek, već za hajduk.
ne sramoti se krade se 25 god za plavu zvezdu zato vam je gazda na tjeralici aj dimi
@drawtube3218
@drawtube3218 6 месяцев назад
Bp kmečaona. Opet je sjeverna tribina bila puna gostujućih. Kao i protiv Hajduka. Manje kmečanja više rada
@user-ti5pd5vv2t
@user-ti5pd5vv2t 6 месяцев назад
Nije istina
@@user-ti5pd5vv2t nažalost je. Pogledaj koliko se ljudi na Sjeveru diglo i koliko su glasni bili. Pgotovo s obzirom da je Kohorta otišla pa su nadglasali stadion
@ajosippuljiz5920
@ajosippuljiz5920 6 месяцев назад
Penal i crveni drvosječi bože moj u kakvu sam ja organizaciju nogometnu upa sve nas drže za lude 9 minuta produžetka na 90 a tri minute na 9 ljudi svi imamo sat nije ko prije jedan u selu tri u gradu pa pitaš koliko je sati možda bi se igralo još nego je Mirez dobio karton i nije tribalo više
@Ante352
@Ante352 6 месяцев назад
Jesu li komentirali var aferu
@Dinamo1989
Var afera je samo pokazala da postoje var suci koji svim silama guraju hajduk.
@@Dinamo1989nije nama gazda na tjeralici nego nk l o p o v i m a
@user-rl3oh4zh9m
@user-rl3oh4zh9m 6 месяцев назад
hvala zekiću i fala osijeku, šteta šta nije pobjeda, al teško je do pobjede kad se sudi kako se sudi.....ono svaka odluka za dinamo koda oni igraju doma
@zoran2303
Suci su vas masakrirali nažalost🤷
@cekura11
@cekura11 6 месяцев назад
Decki, pristrani ste previse i stoga niste sposobno da radite kvalitetne podcaste l.
Ovo je podcast navijača Osijek kakvi bi trebali biti?
@chrishanzek8930
@chrishanzek8930 6 месяцев назад
Znaci 1-0 prije #23 i 1-1 na kraju.
@tomoomot6633
@tomoomot6633 6 месяцев назад
Davor kud nezna ništa o nogometu ,a još manje o gradjevini…a jos je i gori prognozer, tj pogodio je rezultat al se jedino zajebao za ekipu